Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
hát nem Quick önbizalomnövelő meccse volt a tegnapi 😀 meg a szerdai sem. egyet mindenképp el kell hozni LA-ből oszt jónapot.

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Hogy mennyire irritáló ez a Gyulai, arra nincsenek szavak...Schleck
Léderer rosszabb, de ja ő is borzalmas.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hogy mennyire irritáló ez a Gyulai, arra nincsenek szavak...

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Hát ez ennyi volt , kár érte.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Huh hajrá fiúk mindent bele nem tudom van e esély az ukránok ellen, de gyerünk!!!

A Montrealnak meg megvan a 3-0, el sem hiszem. Remélem innen már meglesz a párharc, csak félő túl sokat pihenhetünk ha a következőt hozzuk. A Boston Detroit párharc tuti nem öt meccses lesz, és a következő körben meg bealszunk. Mindegy már ez is nagy dolog, hogy így állunk 😀
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Hát basszus ez eddig nagyon vérszegény, de hajrá fiúk!!!

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gyulai négyszer kezd bele ugyanabba a gondolatba/mondatba de mindig félbehagyja, mert meglát valamit a képen.
Nagyon nyomnak az ukránok, nehéz lesz.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Az első két harmad nagyon sima volt, az utolsóban voltak hibák, de összességében megérdemelt magabiztos győzelem. Szép volt Fiúk!
Jó kezdés, első meccs a házigazdák ellen, a szlovén bukta meglepetés, a sógorok behúzták nyögvenyelősen.
Holnap az ukránok ellen ennél sokkal több kell, főleg hátul és kevesebb buta kiállítás.
Kiesési gondjaink nem lesznek vélhetően a körbeverések miatt, de a lényegi dolgok úgyis a két ex-A csoportos elleni meccsek után fog eldőlni.

Ja és le a kalappal a kinti magyar szurkolók előtt, nem semmi hangulatot teremtettek Húsvétvasárnap. 😊Bruschi85
látszott az összeszokottság hiánya, de jó lesz ez. a fiatalok nagyon jól pörögtek. Vas Marci is bekknek jól mozgott, de a szokásos kapus hasbalövés megvolt 😊

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem akarok senkit megsérteni: de ritka pa..... csapat ez a Flyers. Szinte nincs olyan perc, hogy ne legyen valaki a büntető padon. Teljesen fölösleges durvaságok, ütések stb. De ezek azért valamelyest aljas módon előadva (nem mind persze). Persze ez hoki és van bőven keménység, nem is ezt vitatom. De taktika része is, hogy kizökkentsék a Rangers-t az "álomvilágból". De azért a Flyers-nél hagyománya van a kemény hokinak. xD
A hosszú hajhoz a hülyeség is párosul?

Mondjuk azért | 0-2-ről szépen fordítottak. |

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
az nhl.com-on tényleg lehet minden meccset nézni élőben, vagy csak bizonyos trial period miatt megy most a Philly-Rangers?

szerk.: a kérdés okafogyottá vált, sajnos az utóbbi...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kétszer ua. a szitut szépen megette a Flyers.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 701 — Patriots és Kaposvári KK fan
Az első két harmad nagyon sima volt, az utolsóban voltak hibák, de összességében megérdemelt magabiztos győzelem. Szép volt Fiúk!
Jó kezdés, első meccs a házigazdák ellen, a szlovén bukta meglepetés, a sógorok behúzták nyögvenyelősen.
Holnap az ukránok ellen ennél sokkal több kell, főleg hátul és kevesebb buta kiállítás.
Kiesési gondjaink nem lesznek vélhetően a körbeverések miatt, de a lényegi dolgok úgyis a két ex-A csoportos elleni meccsek után fog eldőlni.

Ja és le a kalappal a kinti magyar szurkolók előtt, nem semmi hangulatot teremtettek Húsvétvasárnap. 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Szép volt, de a meccs végéért kár, kicsit össze kell kapni magukat.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Huhuú de máker gól, de megvan, ezaz

több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
ez a meccs végi hozzáállás borzalmas
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
a picsába már, nehogy innen elbasszuk

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nagyon tré a védekezésünk. Engem nem zavar Gyulai, ellentétben a sárgákkal. Mondjuk én roppant mód nem szívlelem őket.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
Max helyzetkihasználásban... spiller meg nagyon hiányzik 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Miért nem Spiller közvetít?LanceVance
Nem tudom, de ez így rettenetes, ezek a random kiabálásai kiakasztanak. Még jó, hogy a fiúk játéka kárpótol. 😊 (Bár azért az 5-1 szerintem nem tükrözi a játék képét, de hát be kell lőni a helyzeteket.)Schleck
Sokkal jobbak vagyunk szerencsére, így tovább!!!

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Miért nem Spiller közvetít?LanceVance
Nem tudom, de ez így rettenetes, ezek a random kiabálásai kiakasztanak. Még jó, hogy a fiúk játéka kárpótol. 😊 (Bár azért az 5-1 szerintem nem tükrözi a játék képét, de hát be kell lőni a helyzeteket.)

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Miért nem Spiller közvetít?

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hogy a Sport TV Gyulait miért erőlteti, azt mondjuk ne nagyon értem.

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Eddig jó, így tovább!!!

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
5-3-nál megijedtem, hogy nem sikerült gólt lőni, de utána megnyugtattak a fiúk. 😍

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem úgy mintha ismerném a koreai hokisokat, de a koreai mezen én abszolút nem tudom kivenni a számokat. Mondjuk lehet, hogy ez a helyszínen nem ennyire zavaró, de azért egy nagy pacsi a meztervezőnek...