Jégkorong

23 feliratkozó

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
most esett le, hogy 20 éve várnak bajnoki címre a Gardenben...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Lundqvist
 video.nhl.com/videocenter/console?id=622176&catid=49


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
😕 😕 😕 😕 😕
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na kérem ma egyenlítésre fel!

Léci léci 😀

Go Habs
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Hawks se szarozik..

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak megvan, de nem volt egyszerű. Már az alapján amit láttam belőle, mert csak az első 3d-t meg az utolsó 10 percet láttam. Most megnézem az ismétlést 😛 De balfszkodtunk megint rendesen. Még a végén kaptunk egy 5 perces előnyt de kapura lövésünk sincs s aztán még tőlünk állítanak ki.... Még jó hogy akkor már kettővel mentünk és sikerült üreskapus góllal végképp eldönteni.

Az a baj, hogy elől még csak-csak megvan a sormélység NFL-s nyelven szólva depth 😀 . De hátul... A nem fiatal Markov és persze Subban, akik ugyan jelenleg ketten kitesznek két párt, de azért hosszú távon ez elég vékony. Csodálom, hogy eddig bírjuk. Még talán Gorges vagy Boullion ha jobb napja van de aztán.... a következő idényre ki kell találni védő fronton valamit és támadó oldalon sem a legfiatalabb az egység Galy-t MaxPac-t és Gallaghert nem számítva.

Na mindegy, bízom a csodában, kihasználjuk a new-yorkiak esetleges fegyelmezetlenségét (nem is értem őket olyan buta szabálytalanságokat csinálnak, hogy hihetetlen)és valahogy sikerül megfordítani, aztán sanszos hogy a SC-ban kisöpörnek bárki jön de az már majd mindegy.

Go Habs 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja, tényleg elég beteg a Kings, én drukkolok is nekik, hogy innentől legyen meg az újabb Stanley kupa. 😀 Mondjuk kicsit meglep ez a különbség, mert a Hawks is kurva erős, a keretét tekintve. Mondjuk Doughtyék rohadt jól játszanak, meg főleg Quick, mindent kifog kb. Kanet teljesen leradírozták a pályáról, Toews is 50 perc után került csak elő. 😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem ma még sikerül vhogy tovább húzni a párharcot már az ajándék lenne... Tokarskival semmi gond nincs nem rajta múlik hogy így állunk. Go Habs 😀
több mint 9 éve
Nomac New England Patriots 2 639 — balazs.t85@gmail.com
Nagyon erős ez a Kings.....akármelyik csapat jöhet keletről, nem hiszem hogy komoly ellenállást fog kifejteni. Amikor a kacsák 3-2 mentek.... azt hittem eltakarítják őket az útból 😀
több mint 9 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Hagelint nagyon megszerettem idén. Most is az első gólnál a megindulása (a védőknek fogalmuk nem volt) és a hidegvérű befejezése. Szemkápráztató. 😊
Henrik pedig ... nincsenek szavak. Tokarszkij is állat nagyon a másik oldalon.
MSL a végén hogy kipókhálózta a felső sarkot, jó ég.
Három nagyon buta gólt nyelt be a Habs + az előttem is említett PP is botrány volt.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Annyira de annyira tipikus lúzer Habs meccs volt. 9 emberelőnyből egyet nagy nehezen kihasználni.............. ráadásul az egyikben még mi kapunk gólt... A Tampa ellen is volt egy ilyen. Sóhivatalba menjenek inkább ne a SC-ba. Pedig a new yorkiak mindent megtettek, hogy segítsenek tök buta ostoba kiállításokat csináltak maguknak, persze, hogy nem használtuk ki. Ggrrrrrrrrrrrrrrrr
több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Sajna a jobbik csapat nyert összességében egy remek döntőn, megérdemelt orosz arany, ráadásul veretlenül menetelve.
Kár. hogy nem sikerült fegyelmezettebben, okosabban és higgadtabban játszani a finneknek, de az ezüst is szépen csillog, főleg, amilyen volt a kezdeti szakasz. Összességében jó kis VB volt.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Az oroszok PP-je pár klasszissal jobb, mint a finn, és a bírói felfogás (mondjuk így :p ) miatt ez volt a legfontosabb ma. Öt az öt ellen most tetszett a legjobban a csapat, ezért csalódás ez a meccs, amúgy meg összteljesítmény alapján nagyon a döntő közelében se lett volna a helyük a finneknek.

Perception is reality.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Legalább a bronz megvan a svédeknek, többet nem is nagyon érdemeltek, örülök ennek is. A ruszkiknak meg kijárt már, nem mintha a finneknek nem járt volna 😛

A lényeg hajnalban, gyerünk az egyenlítésért Sport tv 2.00-ra
több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Most játszik legjobban a csapat, de hát ilyen ellenszélben nincs sok esély.Jakehomer
Sajnálom én is, ez a 5 on 3 elég durva volt. 😕

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Most játszik legjobban a csapat, de hát ilyen ellenszélben nincs sok esély.

Perception is reality.
több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Parádés volt ez a kanada - finn meccs!
Ahogy korábban is írtam, sikerült megérkezniük a VB-re a csoportkör után. 😊
Bruschi85
Hát, a győzelmen kívül sok mindennek nem lehetett örülni finn szempontból, ez a csapat kurva gyenge. Köszönjük meg Scrivensnek és Myersnek a továbbjutást, de ez édeskevés lesz a továbbiakban. Aztán lehet, hogy Rinnének lesz egy tényleg kiemelkedő meccse és bemákolják magukat a srácok a döntőbe.Jakehomer
Azért az egyik nem is titkos favorit kiverésének a győzelem mellett lehet és kell is örülni, főleg a döcögős és kissé nyögvenyelős csoportküzdelmek után.
A keret inkább rutinos iparosokból áll, mint igazi spílerekből, de olimpia után ez is volt várható. Rinne helyett azért lehetett volna jobbat is hozni, a kiesett NHL PO-sok közül pl. Lehtonen, Rask.
A jelenlegi forma alapján az oroszok kiemelkednek, de a csehek ellen ki-ki meccs lehet, én nem írnám le a kedvenceket, majd meglátjuk, parázs elődöntők lesznek. 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Parádés volt ez a kanada - finn meccs!
Ahogy korábban is írtam, sikerült megérkezniük a VB-re a csoportkör után. 😊
Bruschi85
Hát, a győzelmen kívül sok mindennek nem lehetett örülni finn szempontból, ez a csapat kurva gyenge. Köszönjük meg Scrivensnek és Myersnek a továbbjutást, de ez édeskevés lesz a továbbiakban. Aztán lehet, hogy Rinnének lesz egy tényleg kiemelkedő meccse és bemákolják magukat a srácok a döntőbe.

Perception is reality.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez eléggé a szerencsés gólok meccse volt mindkét oldalon. A lényeg, hogy még él a remény, így tovább 😀

Go Habs
több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Parádés volt ez a kanada - finn meccs!
Ahogy korábban is írtam, sikerült megérkezniük a VB-re a csoportkör után. 😊

Korábbi negyeddöntők közül jött 2 papírforma orosz, svéd, azért a csehek továbbjutása nálam kisebb meglepetés, de annyira domináltak 2 harmadban, hogy teljesen megérdemelt a továbbjutásuk.

Jó kis elődöntők, előrehozott döntő párosítások:
Orosz-Svéd
Cseh-Finn



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Rinne mikor felejtett el védeni? Ilyen lövéseket, amikor végig látja a korongot, nem szokott volt beszopni.

Mindegy, belefért :p

Perception is reality.
több mint 9 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Hajnalban, ahogy elkezdett nyomni a Habs, azt hittem, nagyon csúnyán elverik a Rangers-t. De amikor Henrik god-mode-ban van, akkor nem lehet! Az az egy gól is nagyon szerencsétlen volt, ráadásul 17 másodperccel később jött az egyenlítés. Ott szerintem vége is volt a sztorinak.

Price-ot sajnálom nagyon, úgy lenne az igazi a párharc, ha ő védene a MON-ban.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A Habs mindig azonnal kiesik, miután kiütik a Bruinst, nhl axióma 😊Jakehomer
😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó van látom hiába spoilerezek 😛 😀
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
A Habs mindig azonnal kiesik, miután kiütik a Bruinst, nhl axióma 😊

Perception is reality.