Jégkorong

23 feliratkozó

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Habs meccs:

| Nem fogom megnézni az ismétlést pedig az elejéről lemaradtam, úgy tűnik ez a hajó elment grrrrrrrrrrrrrr.............. |
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem ma sikerül egy kicsit helyre állítani a renomét, ha nem akkor még két szép mérkőzés vár ránk és pápá. Price sem biztos hogy játszik..... Éjjel 2-kor Sport 1, esti ismétlés holnap 22.15.

Go Habs!!!!! 😀
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
volt egy pár szép Rangers gól 😀


JT Daniels fan
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Mészárlás!!!

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 867 — Deion Sanders for president!
Véleményem a meccsről a Viccek topikban.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát én nem értem mi a tököm van itt ezeknek ma minden bemegy, remélem többet tényleg nem lőnek. Aztán meg lehet 4-0 küldenek el a francba, miért is jönne össze ááááááááááááááááááááááá
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem a Rangers ellövi az összes gólját ma erre a párharcra.........elcseszett egy este ez a mai grrrrrrrrrrrrrrrrrrr
több mint 9 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Van baj.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Kreider kicsit gyors o_o

több mint 9 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ja hogy Montreal meccs már megy. Ez kell még nekem ma estére, hogy a Rangers nyerjen azután hogy Barca elbukta a bajnokságot........nyavalya törje ki..........dande
Gallagher csak engem irritál 11-esben?

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Valaki tud adni valami normális streamet?LanceVance
 www.ustvnow.com/
a regisztrációnál pipáld ki, hogy amerikai lakos vagy, és akkor egy hónapig hd-ben nézheted itt az országos csatornákat (abc, nbc, cbs, fox, cw, pbs)baggio
Örök hála!!!

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Valaki tud adni valami normális streamet?LanceVance
 www.ustvnow.com/
a regisztrációnál pipáld ki, hogy amerikai lakos vagy, és akkor egy hónapig hd-ben nézheted itt az országos csatornákat (abc, nbc, cbs, fox, cw, pbs)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja hogy Montreal meccs már megy. Ez kell még nekem ma estére, hogy a Rangers nyerjen azután hogy Barca elbukta a bajnokságot........nyavalya törje ki..........
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Valaki tud adni valami normális streamet?

több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Na ennyit a Ducks-os jóslatomról, ez a Kings meccs bántóan sima volt, de megérdemelten jutottak tovább, főleg, hogy kétszer is 7. meccsen, van tartásuk.
Teemu előtt le a kalappal, kiváló játékos, a Kings játékosok is méltón búcsúztatták a saját közönsége előtt.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Beindult a Rangers. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 9 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
..kicsit szorosabb meccset vártam..Stez
Alighanem a kacsák is.. :p
Amúgy brutál, amit ez az 'újkori Kings művel a rájátszás(ok)ban..

Edit: már 5-2.. :A:

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Kings elég nagy irtást rendez, kicsit szorosabb meccset vártam. 😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennyit erről 😀:

 powerplay.hu/new/plekanecre+gondoltak%2C+krej%C4%8D%C3%AD+is+megteszi.html

Reméljük Pleks idén nem ér oda VB-re 😛
több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Tényleg jó ez az idei PO, mert egyetlen szimpatikus PO csapat sincs már versenyben számomra, hasonlóan az NBA-hez, de semlegesként tényleg jók a párharcok 😛
Ebből Hawks-Habs döntő lesz és a Ducks is tovább fog jutni, bár a vártnál jóval nehezebben.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 867 — Deion Sanders for president!
Úgy tűnt egy meccs alatt visszakapta a sorstól a bostoni bagázs azt a sok görénységet amit egész évben kiosztottak.
Nagyon remélem mi is tudjuk hozni a 7. meccset és akkor még bármi lehet...

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mit reklamálsz marc(hand)ika? Lehet hogy most igazad van a kiállítást illetően de ami alattomosságot elkövettél már eddig ez a téves kiállítás most bőven kijár neked 😀 Jól elbeszélgetek magammal 😛dande
én is nézem a meccset, bár sok hitelt már nem adok neked Habs fanként, mikor a series előtt sima 4-0-át helyeztél kilátásba a Bostonnak :p

nem vagyok nagy szakértője a jégkorongnak, de hogy az nhl rájátszásnál nincs szórakoztatóbb sportesemény, az biztosbaggio
Szerintem biggest upset a Habs továbbjutása.

A másodikkal meg egyetértek.
Sajnos részemre nem lett ilyen szórakoztató. - Remélem takarítunk végre!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Subban kicsit örül:

 video.nhl.com/videocenter/console?catid=35&id=617971&lang=en
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
S MEEEEEEEEEEEEEGGGGGGGGGGGVVVVVVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNN!!!!!

El sem hiszem. Az valami epic, hogy pont Charáról ment be a mindent eldöntő gól. Úgy kell neki. Mnodom egyedül kicsit Iginlat sajnálom, de hát kellett neki rossz helyre mennie😛. Nálunk meg Markov érdemelné meg már nagyon a végső sikert. Bár nekünk ez volt a Stanley Cup innentől minden meccs ajándék. Azért remélem a Rangerst még megszorongatjuk pláne, hogy nálunk a pályaelőny, és nem elégszünk meg ennyivel. A támadó sorba jó lenne, ha egy-két ember még összekapná magát, illetve nem tudom van-e arról hír, hogy Galy vissza tud jönni vagy végképp kiesett erre az idényre? Ő nagyon kéne még.

Egyébként azt gondolom, hogy EZEN A SZINTEN (szóljatok ha nem így van) már jó részt szerencse is egy-egy meccs végeredménye. Mert rengeteg függ attól, hogy éppen hogy pattan, hogy akad vagy nem akad el a korong, Nem lát semmit a kapus és mégsem képesek keresztül lőni rajta. Kinek csorog le úgy, hogy csak be kelljen kotorni (így kaptunk ki otthon hosszabbításban) stb. Bízom benne a mi szerencse sorozatunk folytatódik 😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Grat Montréal! A Bostont és a Pittsburghöt nem szerettem volna látni a konfdöntőben, sikerült kiszurkolni, innen már mindegy is, hogy ki lesz a Chicago ellenfele 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal