Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 901 — Deion Sanders for president!
NHL All-Star szavazás
 allstarvote.nhl.com/#team-ANA

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
A játéknap pillanata, örülök, hogy végre megint sikerült győzni is ezzel együtt 😀 Go Habs

 www.youtube.com/watch?v=v2ImhzN7Pg8
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Jagr 1500. meccs, 1G 1A, first star.
alkalomhoz illő...
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Wir koming, baby!
Kerolilájna pipa, utolértük Stevie Y-ékat vesztett pontok tekintetében, szóval már csak a Pinyók vesztettek kevesebb pontot keleten.

Jimmert meg le kell ültetni, mert Mrazek egyelőre nem tud veszíteni. végigtoljuk az idényt a harmadik számú kapussal, pontrekordot csinálunk, tiszta sor 😊
több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Emellett a no.3 kapus LaBarbera is kihagy 2-3 hetet, és mivel Gibson visszatérése még hetekre van, így tryout keretében visszatér Bryzgalov.

😀😀Mikey
Bryzgalov nem a legjobb, de legalább vicces. 😀

több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 687
😀😀Mikey
Így gondoltad?
😥gaben
Hát mikor olvastam a híreket, leginkább ilyen fejem volt: 😐
Azóta sem változott túl sokat.
Abszolút mértékben rezignált a tekintetem, mikor olvasom az újabb, és újabb sérülésekről az írásokat...
Hetek óta állandóan 5-7 játékos piheg IR-en, kész csoda, hogy így is első a csapat Nyugaton.
A védelemben játszó kölykök - abból kettő rookie, kettő sophomore - előtt emelem kalapom.
több mint 9 éve
nigga hering Green Bay Packers 28
Mi van mostanában a rangersel?
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 901 — Deion Sanders for president!
😀😀Mikey
Így gondoltad?
😥

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 687
A sérülések miatt tűzoltás címszóval jött Brewer Tampából, játszott két meccset, majd ahogy azt kell, meg is sérült. 4-6 hét kihagyás.
Az ötödik (!) védőnk, összességében pedig a 10. játékos, aki megjárta/megjárja az IR-t idén. A 26. meccs után járunk...
Emellett a no.3 kapus LaBarbera is kihagy 2-3 hetet, és mivel Gibson visszatérése még hetekre van, így tryout keretében visszatér Bryzgalov.

😀😀
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 687
Nem tudom mi van a srácokkal, és főleg hol van a védelem?gaben
Négyen közülük IR-en. Ám mégis az offense egy kalap nulla.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 901 — Deion Sanders for president!
What a save by Freddie Andersen?! Hossa reakcióján még 2 órával meccs után is röhögtem! 😀😀
(A jelenet még pénteki, csak most találtam róla gifet.) p.s.: nem, még most is röhögök. 😀Mikey
Ha nincs Andersen még csúnyább verés lett volna. Nem tudom mi van a srácokkal, és főleg hol van a védelem?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
De ez legalább bement:
 www.youtube.com/watch?v=DlFysUzx040
o_o

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 687
What a save by Freddie Andersen?! Hossa reakcióján még 2 órával meccs után is röhögtem! 😀😀
(A jelenet még pénteki, csak most találtam róla gifet.)



p.s.: nem, még most is röhögök. 😀
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
hát ez a hetedik gól ez mindenképpen érdekes volt, de remélem, nem ezen múlik a győzelem

szerk: nem múlt ezen. Pavel meg genyó volt, ütött egy olyan EN gólt, hogy a lehető legtöbb idő menjen el vele (= a lehető leglassabban vánszorogjon el a kapuig)slowmotion
Mostanában neccesek ezek a harmadik harmadok. Rávezetésből még mindig nem tudunk gólt lőni. Babcock zseniálisat húzott ezzel, hogy Datsyuk-ot a harmadik sorba tette. Mondjuk most Abdelkader megsérült meglátjuk mit variál majd. (fun fact pénteken lőtte az első gólját ember előnyben).

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
hát ez a hetedik gól ez mindenképpen érdekes volt, de remélem, nem ezen múlik a győzelem

szerk: nem múlt ezen. Pavel meg genyó volt, ütött egy olyan EN gólt, hogy a lehető legtöbb idő menjen el vele (= a lehető leglassabban vánszorogjon el a kapuig)
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Most nézném a Nucks meccsét rendes időben, erre kiment a világítás a Joe Louis-ban. xD

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan

xD

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
R.I.P. Victor Tyihonov.
Az edző "pápa" 3 olimpiai aranyat és 8 világbajnoki aranyat szerzet a szovjet válogatottal.

Sajnos fekete nap ez, mert Pat Quinn is elhunyt.
Stanley Cup-ot sajnos nem nyert, de kiváló szakember volt.
Nyugodjanak békében.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 687
Kb. 3 het utan eloszor nyertunk rendes jatekidoben, valaki csipjen meg.
40 percen at felelmetesen dominans a csapat, aztan a harmadik harmadra rendre valami mas csapat jon ki...
Kesler brutal jo.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem a Rangers ellen már nem érzik a srácok "nagyszüneten" magukat (legközelebb pénteken játszik a Habs) és sikerül ezt is behúzni, de egy tisztességes vereség is belefér.dande
😊Darksun3
Hát ja ebből kb semmi nem jött be:p már az első pillanattól látszott, az első 3d után nem is néztem mert érződött h ez lesz. Sebaj verjük a Buffolot oda vissza meg a nyugati meccsekből hozzunk 2/3dt s akko nyugi van.😀
több mint 9 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Remélem a Rangers ellen már nem érzik a srácok "nagyszüneten" magukat (legközelebb pénteken játszik a Habs) és sikerül ezt is behúzni, de egy tisztességes vereség is belefér.dande
😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megint elverük a Macikákat el se hiszem, pedig nem játszottunk jól, de Price ma megszolgálta az árát 😀

Remélem a Rangers ellen már nem érzik a srácok "nagyszüneten" magukat (legközelebb pénteken játszik a Habs) és sikerül ezt is behúzni, de egy tisztességes vereség is belefér.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért Ovechkin még tud valamit:
danyly
az még oké, de ha ez a palánkra küldöm a pakkot - beteszem a visszapattanót tudatos volt, akkor az kb akkora megmozdulás, mint amikor az NBA-ben valaki meccs közben a palánkra löbböli magának a bogyót, és a visszapattanót bezsákoljaslowmotion
szimplán mákja voltgaben
Akár mák, akár nem: szép volt. :p

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 687
Azért Ovechkin még tud valamit:danyly
az még oké, de ha ez a palánkra küldöm a pakkot - beteszem a visszapattanót tudatos volt, akkor az kb akkora megmozdulás, mint amikor az NBA-ben valaki meccs közben a palánkra löbböli magának a bogyót, és a visszapattanót bezsákoljaslowmotion
Ovechkin mozgása alapján szvsz nem szándékos volt, inkább csak szerencséjére pont elé pattant vissza a missed shot.
De ha mégis direkt volt, akkor taps.
Szándékosban olyat láttam eddig, hogy a védő ráküldte a kékről a palánkra a pakkot úgy, hogy a kapu elé pattanjon vissza és ott érkezett a csatár, aki azt berakta a kapuba. Ez állítólag gyakorolt figura is volt.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 901 — Deion Sanders for president!
Azért Ovechkin még tud valamit:
danyly
az még oké, de ha ez a palánkra küldöm a pakkot - beteszem a visszapattanót tudatos volt, akkor az kb akkora megmozdulás, mint amikor az NBA-ben valaki meccs közben a palánkra löbböli magának a bogyót, és a visszapattanót bezsákoljaslowmotion
szimplán mákja volt

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "