Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
12:30-kor kezdenek a fiúk Dél-Koreában a hazai csapat ellen.

Eddig egy meglepetés van:
Ausztria - Ukrajna 3:2
Japán - Szlovénia 2:1Gabesz92
Az szép. Mit csináltak a szlovének? Mondjuk Kopitar eleve hiányzik, de szerintem Jeglic és Kovacevic hiánya is problémát okozhatott.

Na de : Hajrá magyarok!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
12:30-kor kezdenek a fiúk Dél-Koreában a hazai csapat ellen.

Eddig egy meglepetés van:
Ausztria - Ukrajna 3:2
Japán - Szlovénia 2:1

több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Ott is van, egalizált a Columbus! (Y)

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Chicago-Stl meccs durva 6 másodperccel a vége előtt egalizált a Stl jöhet a hosszabbítás 😀

Meg is van, ez most valahogy hamarabb ment 😛 némileg bajban a címvédő 2-0 a Stl-nak.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az alapszakasz után nem nagyon bíztam benne, hogy akár esélyünk is lehet a Tampa ellen. Hála istennek nem így van. A két hazaiból legalább egyet, lehetőleg az elsőt be kéne húznik és akkor talán meg lehet. Így tovább aztán már mindegy ki jön verni kell. Látom A Bostonban megint volt valaki, akinek paraszt vezír Charát sikerül követnie. Miért lepődök meg.... ja nem.
Go Habs 😀
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Igazi PO hockey volt, így tovább
MAGICIAN


Ez pedig 😀
Habi
Remélem rövid úton kiverik a bocsokat.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Igazi PO hockey volt, így tovább
MAGICIAN


Ez pedig 😀


JT Daniels fan
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 934 — nabege2@yahoo.com
Hoppá: | a Montreal behúzta a másodikat is idegenben. Price most tényleg jól védett. | danyly
Dupla Hoppá, hogy | az ingyom-bingyom Detroit nyert Bostonban |
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hoppá: | a Montreal behúzta a másodikat is idegenben. Price most tényleg jól védett. |

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja amúgy ha minden igaz megint a Tampa-Montreal meccset adják hihetetlen 😀 remélem ezzel nem lövik el az egész PO-ra a tévés szereplésünket itthon. 😛 Detroit és Boston fanoktól pedig elnézést 😀

Persze, hogy korán örültem kösz NSO. A Detroit Boston meccset adják 😀
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na kérem csak 1-1 ig bírtam fent maradni de most legalább jó szível nézem meg az ismétlést 😛 A statokat nézve tény ami tény Price nem élete formájában védett de pl az első gól is amit kapott ajtó ablak volt. Még jó, hogy Pleks hamar egyenlített. Meglátom a többi hogy jött. Így tovább, most már "csak" az otthoniakat kell behúzni és megyünk is tovább. go Habs Go!!!dande
Nagyon látszott rajtunk hogy sokaknak ez az első PO meccse, rengeteg hibával játszottunk, ráadásul utána Palat is kiesett, az egész meccsen jobbak voltatok, lindback tartott minket meccsben. Remélem most hogy megvolt az első, a másodikon nem így folytatjuk. Go Bolts!!!Wester
Azért nektek csak van egy klasszis Stamkos, aki egymaga képes hátára venni a dolgot és ha Price még betlizget is, akkor bajban leszünk. Nálunk azért inkább jó munkás emberek vannak elöl, bár Birere beindulhatna még jobban és akkor lehet belőle valami. Hiányzik az igazi vezér, jó lenne megtalálni. Nálatok Stamkosban ez megvan és hát egy bizonyos Steve Yzerman se hátrány a háttérben. Meglátjuk ma hogyan tovább, örülnék ha csoda folytán ismét nyernénk.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
pedig azt hittem a mienk lesz a legszorosabb, erre úgy beabáltuk a LAK-t, hogy öröm volt nézni.shawnka
még csak első meccs, LAK-nak elég, ha Quick 4 meccsre kapcsol GOD üzzemódba...
ma végre kacsák is lesznek újra!!!!csebi
nem írom le a Kingst, de végre visszatért Torres, Hertl és van depth a 4. sorban is.

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 996 — Lucas Scott
pedig azt hittem a mienk lesz a legszorosabb, erre úgy beabáltuk a LAK-t, hogy öröm volt nézni.shawnka
még csak első meccs, LAK-nak elég, ha Quick 4 meccsre kapcsol GOD üzzemódba...
ma végre kacsák is lesznek újra!!!!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
pedig azt hittem a mienk lesz a legszorosabb, erre úgy beabáltuk a LAK-t, hogy öröm volt nézni.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 946 — Jó ötletnek tűnt!
Na kérem csak 1-1 ig bírtam fent maradni de most legalább jó szível nézem meg az ismétlést 😛 A statokat nézve tény ami tény Price nem élete formájában védett de pl az első gól is amit kapott ajtó ablak volt. Még jó, hogy Pleks hamar egyenlített. Meglátom a többi hogy jött. Így tovább, most már "csak" az otthoniakat kell behúzni és megyünk is tovább. go Habs Go!!!dande
Nagyon látszott rajtunk hogy sokaknak ez az első PO meccse, rengeteg hibával játszottunk, ráadásul utána Palat is kiesett, az egész meccsen jobbak voltatok, lindback tartott minket meccsben. Remélem most hogy megvolt az első, a másodikon nem így folytatjuk. Go Bolts!!!

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Fontos első W megvan. Izgalmas, fordulatos mérkőzés volt,magasra tette a mércét. 😊
Go Avs!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként úgy látom a mai nap sem feltétlen a kapusok napja már ami a Chi Stl meccset illeti: Chi: 7/3 gól STL 12/2 gól azaz 19/5 gól. Szép termés. Reggel megnézve kíváncsi leszek mi lesz a vége 😀
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igazából egyik gólért sem hibáztatható Price, tiszta helyzetek voltak, talán máskor jobban beleakad egy-két korong és akkor még kevésbé lesz baj. De az OT győzelemben így is nagy szerepe van.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na kérem csak 1-1 ig bírtam fent maradni de most legalább jó szível nézem meg az ismétlést 😛 A statokat nézve tény ami tény Price nem élete formájában védett de pl az első gól is amit kapott ajtó ablak volt. Még jó, hogy Pleks hamar egyenlített. Meglátom a többi hogy jött. Így tovább, most már "csak" az otthoniakat kell behúzni és megyünk is tovább. go Habs Go!!!
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
 www.nemzetisport.hu/jegkorong/jegkorong-u18-as-divizio-1b-vb-nyolc-gol-utan-magyar-feljutas-2329605 Hatalmas Gratula srácok, csak így tovább!!!

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Alapszakaszban négy meccse összesen 11 gól, most egy meccsen 9 gól a Tampa Bay-Montreal meccsen! Király kezdés.
De a többi meccs is izgalmasra sikeredett. Az Anaheim is majdnem elszórakozta a 4-0-ás előnyét, de én a Dallas-tól várok egy-két meglepetés győzelmet.danyly
Annyit nyerhetnek is, akkor még simán tovább megyünk 6 meccsen 😊Shawn84
Nem is gondoltam, hogy a Dallas esetleg továbbjuthat, csak egy kicsit megnehezítik a Kacsák dolgát. Jó kis párharc ez is. Benn-t pl. kifejezetten csípem a Stars-ból.danyly
Őt mondjuk én is, de melyiket? 😀Shawn84
😀 A captain-t. Jogos volt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Alapszakaszban négy meccse összesen 11 gól, most egy meccsen 9 gól a Tampa Bay-Montreal meccsen! Király kezdés.
De a többi meccs is izgalmasra sikeredett. Az Anaheim is majdnem elszórakozta a 4-0-ás előnyét, de én a Dallas-tól várok egy-két meglepetés győzelmet.danyly
Annyit nyerhetnek is, akkor még simán tovább megyünk 6 meccsen 😊Shawn84
Nem is gondoltam, hogy a Dallas esetleg továbbjuthat, csak egy kicsit megnehezítik a Kacsák dolgát. Jó kis párharc ez is. Benn-t pl. kifejezetten csípem a Stars-ból.danyly
Őt mondjuk én is, de melyiket? 😀
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Alapszakaszban négy meccse összesen 11 gól, most egy meccsen 9 gól a Tampa Bay-Montreal meccsen! Király kezdés.
De a többi meccs is izgalmasra sikeredett. Az Anaheim is majdnem elszórakozta a 4-0-ás előnyét, de én a Dallas-tól várok egy-két meglepetés győzelmet.danyly
Annyit nyerhetnek is, akkor még simán tovább megyünk 6 meccsen 😊Shawn84
Nem is gondoltam, hogy a Dallas esetleg továbbjuthat, csak egy kicsit megnehezítik a Kacsák dolgát. Jó kis párharc ez is. Benn-t pl. kifejezetten csípem a Stars-ból.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Alapszakaszban négy meccse összesen 11 gól, most egy meccsen 9 gól a Tampa Bay-Montreal meccsen! Király kezdés.
De a többi meccs is izgalmasra sikeredett. Az Anaheim is majdnem elszórakozta a 4-0-ás előnyét, de én a Dallas-tól várok egy-két meglepetés győzelmet.danyly
Annyit nyerhetnek is, akkor még simán tovább megyünk 6 meccsen 😊
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Alapszakaszban négy meccse összesen 11 gól, most egy meccsen 9 gól a Tampa Bay-Montreal meccsen! Király kezdés.
De a többi meccs is izgalmasra sikeredett. Az Anaheim is majdnem elszórakozta a 4-0-ás előnyét, de én a Dallas-tól várok egy-két meglepetés győzelmet.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.