Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
na 3-0, persze még nincs vége de van 4 meccsünk behúzni. 😉

több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
B@ssza meg a ...! Komolyan kérdezem, hogy most 2010-et vagy 2011-et írunk? A negyediket nem fogom látni, mint tavaly. Picsááááááába.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ezt nem hiszem el faszom...ezt nem
1szer nem lőtt a josé kapura ot-ban 10 perc alatt, kihagyunk mindent és setoguchi eldönti
basszák meg őszintén


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
hát csak megszoktam, hogy amit írnak espna-n az meccs kezdetétől írják. hát mind1 😕
de én is mit akarok keleti parton 10kor kezdetni egy meccset
eddig csak 5ször nyerhettük volna meg a meccset ot-ban--->kikapunk


JT Daniels fan
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
mi a dákómért nem 4kor kezdődött a meccs?
espn america 4re írta, erre már a 3rd közepén vagyunk faszom...

azért ez a Tamp kemény. Yzerman elég jó első szezont produkál 😛

persze, hogy nem bírjuk ki, hogy ne kapjunk gólt... 3-3Habi
Habi! Ne azt nézd, hogy a TV mikor kezdi adni. Én mindig az espn.com-on nézem meg, hogy mikor kezdődik egy-egy meccs. Az ESPNA pedig a Bos-Phi meccs után kezdte adni a Red Wings meccset (néha menet közben is átkapcsoltak), a Sport2 viszont az elejétől adja. Jön az OT, tehát a lényegre megérkeztél.

SteveY szekere tényleg nagyon fut 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
mi a dákómért nem 4kor kezdődött a meccs?
espn america 4re írta, erre már a 3rd közepén vagyunk faszom...

azért ez a Tamp kemény. Yzerman elég jó első szezont produkál 😛

persze, hogy nem bírjuk ki, hogy ne kapjunk gólt... 3-3

olyan a hangulat a Joe-ban mintha egy lovat temetnének....tessék már szurkolni!
We are going to overtime


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Hehe, csak megpróbáljuk eljátszani a tavalyit 😊 sajna Pronger nélkül nem fog menni...

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Húúú megy a mészárlás a Boston-Philly-n úgyhogy megyek és nézem. 😀

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ezzel megfogtál. Mindenhol igazából egy jó képességű kapus van, a cserék meg mondjuk közép-felső közép szint.
De továbbra is azt állítom, hogy te félreérted amit én mondtam. 1. azt állítottam (ami tény), hogy Howard-nak nem megy a San Jose ellen (1-6), és ha le akarnák cserélni mert pl.: nincs jó napja, akkor mondjuk McCollum bevetése még szerintem kockázatos (bár 1/30-as draft 2008-ból; benne látok fantáziát), MacDonald nem rossz, de sose játszott NHL PO meccset, Osgood ugye sérült. Na tehát ha Osgood nem lenne sérült a Detroit párosa jó lenne, Osgood-Howard összeállításban.

De azért ne feledjük a Schneider-Luongo párost se. 😀
De a mostani legjobb kapus mindenképp Rinne.

Rátérve a tegnapi meccsekre: kiváló kis meccset hozott a Tampa-Washington. Változatos volt, igazi jó kis PO meccs. Roloson másodvirágzását éli, a Lecavalier, St.Louis, Stamkos trió egyre jobb. Akár még nagy döntő is lehet ebből. Az már biztos, hogy ahogy tavaly a Montreal idén a Tampa veri ki a Penguins-Capitals párost. 6 győzelem sorozatban. 2004-es formát kezdenek mutatni a floridaiak.

A Canucks meg a narancssárga rémálom képben szenvedő Nashville-t elverte a saját otthonában. Továbbra is szenvedünk, de ez már nem az alapszakasz. Nyertünk és ez a lényeg.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
A Detroit-nál a kapus a gond megint. Nem is megy neki ellenük és ha ő gyenge v. lesérül nincs alternatívája.
danyly
Szerintem ez majdnem = azzal, hogy Howard szar szerinted. Holott ez nincs így. Azt meg felhozni, hogy ha gyenge és le akarod hozni akkor nincs alternatívája. Ha gyenge, akkor kapott már nagyjából 5 gólt, az meg po-ban már menthetetlen. McDonald meg még backup szint, majd fejlődik. De ha tudsz nekem mondani 2 teljesen elit kapust egy csapatban, akkor állok elébe. De a Luongo-Schneidert nem fogadom el. 😊

óriási videó 😊
http://www.youtube.com/watch?v=slLqLAlhEf0&feature=player_embedded


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Visszatérve a Philly-Bostonra, azért kicsit beszartam amikor sokáig a jégen feküdt McQuaid. Csúnyán odacsapta magát a palánkhoz, szerencsétlen ütközni akart Richards-al az meg kitért.
Ja és Versteeg is elég idegesen, fegyelmezetlenül játszott végig.danyly
Rich okosan odarakta a botot azért, ha nagyon szeretné McQuaidet simán megúszta volna, van alattmosság a srácban 😊

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Visszatérve a Philly-Bostonra, azért kicsit beszartam amikor sokáig a jégen feküdt McQuaid. Csúnyán odacsapta magát a palánkhoz, szerencsétlen ütközni akart Richards-al az meg kitért.
Ja és Versteeg is elég idegesen, fegyelmezetlenül játszott végig.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Nabokov egész évbens zánalmas volt KHL-ben is, valami magánéleti gondja van állítólag. Howard viszont elég jó, én szívesen odaadnám érte Boosht és Leightont is 😊

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én nem azt mondtam, hogy Howard szar (nem olvastad el normálisan ami írtam), hanem azt, hogyha le kellene cserélni, akár mert sokat kapott, akár mert megsérült nincs alternatívája. Persze ha Nabokov itt lenne nem lenne ilyenre gond. De ha úgy véd mint most a szlovákok ellen akkor nem. 😊

Persze a Philly-Boston-on megint sikeresen elaludtam. De nem azért mert unalmas lett volna. A meccs felvezetése sem volt mindennapi : God Bless America dal a himnusz helyett, ugye Laden kinyírása végett.
Utána a meccsen tarolt a Philly, látszott rajtuk és a játékukon, hogy most tényleg beleadnak mindent. 2-0. De ezek után érthetetlen módon (szar védekezés; a másodiknál nem figyeltek Marchand-ra (!)-4 védő a kapu előtt), 1:25-öt alatt 2-2.
Ki kell emelni főleg Marchand-ot és Krejci-t, amíg a Montreal ellen 7 meccsen kettejüknek összesen 2+4 volt, míg a Philly ellen 2 meccsen már 6+3 (!). És ne felejtsük el Lucic, Recchi kiváló játékát se.

Szóval nagyon össze kell kapnia magát a Philly-nek, ha a tavalyi eredményt legalább megismételni szeretné.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
De azt gondolom, hogy közeleg sajnos a golfbérlet ideje, mert a két hazai meccs közül biztos, hogy az egyiken jön Diving Joe, meg az 5 on 3 és ezzel nyerni is fognak.
gdavid

több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Howard miért lenne szar?
46 ill 37 lövés ment a kapujára a 2 meccs alatt. 83 lövés, 4 gól bőven vállalható statisztika
nagyjából Ő és Kronwall játszik tudásához méltóan. Inkább azzal van a gond, hogy túl sok lövést engedélyezünk, első meccsen semmennyire sem ütköztünk, és bőven tartunk üresjáratot meccs közben.
Az meg, hogy a csapból is az folyik, hogy nincs esélyünk ez egy orbitális nagy faszság. Idegenben két szoros meccsen kaptunk ki, otthon (nem idegenben mint a Phillynek pl 1.körben) kell kiegyenlíteni. Ez nem olyan mission impossible helyzet. Ettől a két csapattól meg nem is lehet nem szoros meccset várni, SJS-ban van a fél régi detroiti edzősor 😛Habi
A SJ tüzel mindenhonnan, mint mi néhány éve. Gólhelyzetek száma kb. uannyi volt az eddigi két meccsen. Szóval Jimmy számai ezért ilyen magasak, és volt 20-25 blokkolt lövésünk is meccsenként a cápák otthonában. Inkább az a probléma, hogy nincs forecheck illetve Z és Mule eddig egy nagy kerek 0. Abby helyett meg jöhetne Modano a harmadikat centerezni, mert talán ő segíthetne valamit. De azt gondolom, hogy közeleg sajnos a golfbérlet ideje, mert a két hazai meccs közül biztos, hogy az egyiken jön Diving Joe, meg az 5 on 3 és ezzel nyerni is fognak. De ne legyen igazam.

Let's go Red Wings!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Howard miért lenne szar?
46 ill 37 lövés ment a kapujára a 2 meccs alatt. 83 lövés, 4 gól bőven vállalható statisztika
nagyjából Ő és Kronwall játszik tudásához méltóan. Inkább azzal van a gond, hogy túl sok lövést engedélyezünk, első meccsen semmennyire sem ütköztünk, és bőven tartunk üresjáratot meccs közben.
Az meg, hogy a csapból is az folyik, hogy nincs esélyünk ez egy orbitális nagy faszság. Idegenben két szoros meccsen kaptunk ki, otthon (nem idegenben mint a Phillynek pl 1.körben) kell kiegyenlíteni. Ez nem olyan mission impossible helyzet. Ettől a két csapattól meg nem is lehet nem szoros meccset várni, SJS-ban van a fél régi detroiti edzősor 😛


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Egyetértek mindennel. JVR baromi nagyot játszott. Ha kihasználtuk volna a helyzeteinket, akkor simán miénk ez a meccs. Még így is közel voltunk, csak Briere-nek el kellett volna találnia azt a fekete izét. 😀 Azért nem jó, hogy 0-2 oda, bár ugye idegenben jobbak vagyunk, mint hazai pályán. Reménykedek, hogy sikerül hozni az ottani meccseket, vagy legalább egyet. :rolleyes:

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Tényleg roahdtul elegem van már ezekből a bravúrkapusokból, de innen is nyerni fogunk. Ma is simán jobb volt a csapat mezőnyben de ez van, Boosh igazából csak a második gólban volt benne.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Timmy Thomas nyeljél gecit vagy négy-öt decit.

JVR amúgy olyan jól játszik ma hogy nemigaz. Két meccset leszámítva az egész PO-ban jól ment de ma valami egészen fantasztikus, sosem láttam őt így játszani, de a csapatból csak Richards és Giroux játszott ilyen jól életében.

Jó ez egyébként, a második harmad második fele az első meccshez hasonló katasztrófa volt de amúgy jobbak vagyunk simán, bár a Bruins minden hibával él, és azokból helyzeteket dolgoznak ki, hiába, ők is jók. De ha nem ez a mocsadék a kapus akkor már nyertünk volna, de elég lett volna ha Briere eltalálja a pakkot a végén.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mi van mindenki csak fikázni tudja a Canucks-ot? :mad:
Szörnyűek vagytok.
Nahát a Detriot is egy zsák sz.r. Már 0-2 A SJ ellen. Innen már szerintem nincs visszaút. Tudom , hogy esély az van de szerintem akkor sincs. SJ nagyon fel van pörögve, Thornton kiváló, Heatle x is kezd javulni, és két kiváló finn kapus. A Detroit-nál a kapus a gond megint (az a fránya kapus probléma mindenhol), Howard most már 1-6 a SJ ellen. Nem is megy neki ellenük és ha ő gyenge v. lesérül nincs alternatívája.
Nálunk is évekig nem volt egy normális kapusunk, amikor megjött Luongo mindjárt változott a kép. Sokat számít a kapus. Most is hiába nem kapott gólt 122 percig PO, kitörölhettük vele.
A Tampa pedig eljátssza a tavalyi Montreal-t.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Lol. Na ez a Tampa most ezt nagyon nem érdemelte meg, undorítóan semmittettek egész meccsen...

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
ZZZZZZZZZZZZ
jól van, lesz itt még izgalom

és vas....nagy meccs

sharks pad mögött eléggé menő csaja van a szőke hippinekHabi
ja már én is kiszúrtam párszor. 😂

ez az igazi PO meccs nem a Canucks-Preds buzulás 😛 egy meccset jó lenne elhoznunk Detroitból.

köszi 😊 sok ilyen izgalmas meccset

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
grat Petey!
jobbak voltatok ma, nem kellett volna a közepén az üresjárat tőlünk
Otthon hozni kell mind2 meccset.


JT Daniels fan
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
B@ssza meg! Szerdán folytatás és must win a joe-ban.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: