Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ZZZZZZZZZZZZ
jól van, lesz itt még izgalom

és vas....nagy meccs

sharks pad mögött eléggé menő csaja van a szőke hippinek


JT Daniels fan
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
na ez már nagyon érett... :cool:petey
pont akartam írni, hogy ha kivészeljük az elejét, akkor cák-cák lehet keresnivaló. Így már nagyon kevés esély lesz. Érthetetlen számomra, a meccs közbeni visszaesés

Niemi kikapcsolhatná ezt a módot amiben véd...vagy csökkentsen belőle, mert ez már túl jó.Habi
"unbeatable hack mode on"

érdekes nézni a 3. harmadot mikor nem szakítja meg a játék a kiállításokat 😀

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
na ez már nagyon érett... :cool:petey
pont akartam írni, hogy ha kivészeljük az elejét, akkor cák-cák lehet keresnivaló. Így már nagyon kevés esély lesz. Érthetetlen számomra, a meccs közbeni visszaesés

Niemi kikapcsolhatná ezt a módot amiben véd...vagy csökkentsen belőle, mert ez már túl jó.


JT Daniels fan
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
na ez már nagyon érett... :cool:

több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Asszem itt a vége 😕

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
vége
Jimmy mindent megfog, ezt meg beejti...


JT Daniels fan
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Idióta zebrák ma is szétfújják a meccset.

Habi! Örüljünk annak, hogy eddig nem adtak 5 on 3-t, mert tavaly az volt a sláger. Mondjuk, ha 0-2-vel utazunk haza a Joe-ba, akkor szerintem bukta a párharc. Z és Mule csinálhatna már valamit.

Let's go Red Wings!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
szerintem itt már csak akkor lesz 2 perc ha megölnek valakit.petey
12-12 perc + 10 perc Eagernek
azért ez már nem kevés, így a 2.harmad nagyjából közepén 😀

nagyon elvesztettük a fonalat az utóbbi 10 percben
volt egy stat akkor hogy 16-9re mentünk lövésben. most legalább even van ebben a kategóriában
Dats meg kapus is, ennyi! 😀Habi
honnan piszkálta ki...

azért ennyit nem kéne tökölni egy icing miatt
nagy meccs azért.

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
szerintem itt már csak akkor lesz 2 perc ha megölnek valakit.petey
12-12 perc + 10 perc Eagernek
azért ez már nem kevés, így a 2.harmad nagyjából közepén 😀

nagyon elvesztettük a fonalat az utóbbi 10 percben
volt egy stat akkor hogy 16-9re mentünk lövésben. most legalább even van ebben a kategóriában
Dats meg kapus is, ennyi! 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
szerintem itt már csak akkor lesz 2 perc ha megölnek valakit.

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Eager meg meglátogatta a Wings benchet, kész 😀petey
és az invitációért Bert meg 2 perc szintén...😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
áh ha ezt Boyle belövi a meccs gólja 😉 hajrá srácok, beat Detroit!

habi, elég dirty módon toljátokpetey
nem is játszunk szinte even-ben 😀
nem tudom amúgy, idegesek vagyunk/túlpörögtünk

de ez így nem lesz jó, annyi biztos

ohh faszom Helm

edit megemlíti, hogy ahhoz képest, hogy mocskos sok kiállítás van, még így is pár penalty nincs befújvaHabi
elég smash mouth meccs, látszik hogy szeretik egymást a fijjugg. Pavelski ismét megmosdatta Howie-t, Eager meg meglátogatta a Wings benchet, kész 😀

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
áh ha ezt Boyle belövi a meccs gólja 😉 hajrá srácok, beat Detroit!

habi, elég dirty módon toljátokpetey
nem is játszunk szinte even-ben 😀
nem tudom amúgy, idegesek vagyunk/túlpörögtünk

de ez így nem lesz jó, annyi biztos

ohh faszom Helm

edit megemlíti, hogy ahhoz képest, hogy mocskos sok kiállítás van, még így is pár penalty nincs befújva


JT Daniels fan
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
áh ha ezt Boyle belövi a meccs gólja 😉 hajrá srácok, beat Detroit!

habi, elég dirty módon toljátok

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
végre megkapjuk az emberelőnyöket és csak kapuvas...már most több időt játszottunk előnyben mint az első meccsen...élni kellene ezekkel a lehetőségekkel mert így nehéz lesz nagyon


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Hát őszintén szólva sem áll jól a Philly (3-6) de azért 5 perccel a vége előtt csak nem kellene még elszállingóznia a nézőknek. Ennyi idő alatt is lehet egyenlíteni. Persze nem könnyű, de nem lehetetlen. Mondjuk ha ilyen botorságokat csinálnak mint itt a 6. bostoni gólnál a védők, akkor érthető.
Én meg örülnék ha egy NHL meccsen akár a leghátsó sorból is követhetném a meccset. Persze ők biztos minden meccsen kinn vannak. Ők ott, én itt. 😕danyly
Én tuti kihúztam volna 3-6nál, katasztrofális volt a játék, ezt minek bámulni? De egy emccs az csak egy meccs.

A preds epdig beszarás. Az egyenlítő góljukon hatalmasat röhögtem, tipikus Canucks lúzerség 😀

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
Te atyaúristen mekkorákat véd Rinne..2.OT eddig

na Halischuk bevarrta, 1-1

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hát őszintén szólva sem áll jól a Philly (3-6) de azért 5 perccel a vége előtt csak nem kellene még elszállingóznia a nézőknek. Ennyi idő alatt is lehet egyenlíteni. Persze nem könnyű, de nem lehetetlen. Mondjuk ha ilyen botorságokat csinálnak mint itt a 6. bostoni gólnál a védők, akkor érthető.
Én meg örülnék ha egy NHL meccsen akár a leghátsó sorból is követhetném a meccset. Persze ők biztos minden meccsen kinn vannak. Ők ott, én itt. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
na akkor 1-0 ide, Wingset Howard tartotta életben. Kis hisztis banda 😂petey
nem bírtam már fennmaradni a 2 napos virrasztásom mellett, hogy lássam a meccset, de nagyon osztják fórumokon a bírókat. Nem tudom, lehet "csak" a szokásos, de nem akarom látatlanból megítélni a ténykedést. Túl sok volt a kapura lövés, ha ezen finomítunk akkor lehozzuk a 2.meccsetHabi
valahonnan szedd le, érdemes. kb a meccs 3/4 részében a Wings nyomozta a korongot, de nagyon szépen játszottak és a védelmük is rendben volt. Nem tudom mi volt a baj a zebrákkal, jogos volt mindegyik kiállítás. Ha Howard nem így véd csúnya vége lett volna. Néha nem hittem a szememnek olyanokat fogott. Azért a 46-25 SOG elég árulkodó.

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
na akkor 1-0 ide, Wingset Howard tartotta életben. Kis hisztis banda 😂petey
nem bírtam már fennmaradni a 2 napos virrasztásom mellett, hogy lássam a meccset, de nagyon osztják fórumokon a bírókat. Nem tudom, lehet "csak" a szokásos, de nem akarom látatlanból megítélni a ténykedést. Túl sok volt a kapura lövés, ha ezen finomítunk akkor lehozzuk a 2.meccset


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Idegenbe nem fáj annyira a vereség, bár azért jó lett volna győzni, mivel szoros volt a meccs és hát ugye az első meccsen meg lehetett volna alapozni a dolgokat 😊

De ami jobban bánt, az a kurva Orosz vereség 😕 Mit csinálnak ezek, így nem lesz világbajnoki cím 😮 😀
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
na akkor 1-0 ide, Wingset Howard tartotta életben. Kis hisztis banda 😂

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én félek ettől a Rinne gyerektől. Szerintem az alapszakasz legjobb kapusa volt ill. a legjobb formában lévő kapus.
Most is csak egy szerencsétlen gólt tudtunk bevágni.
Kevés helyzete volt a Predatorsnak, és a legtöbb lövést is egy védő eresztette meg. Ez is sok mindent elárul.
Szép kezdés, csak így tovább.

Az A-csoportos VB is szép eseményekkel kezdődik : a franciák eltévednek, az oroszok meg szopnak az egyszer kiesett, mégis bennmaradó (házigazdák voltak ; mák) németektől, a szlovákok meg nehézkes kezdés után csak legyűrték a szlovéneket.
De igazi csata csak a kieséses szakaszban (esetleg a középdöntőben) alakulnak ki.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Bruins-Philly megint második körben, a tavalyi szériával kiegyeznék 😊 nem lesz könnyű sajna, 50-50 esélyeket látok, viszont sztem a győztes hozza Keletet is.Rajna
Támogatom, bár felőlem hozhatjuk 4-0 arányban is. Viszont erre elég kicsi a valószínűség. Tény, hogy jobb játék kell, mint amit mutattunk a Buffalo ellen. Szerintem képes rá a csapat, ha a kapus dolgok megoldódnak és végre bízni fogunk Boucher-ban, akkor rendben lesz ez is. :rolleyes:

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
NA akkor a San Jose ellen játszunk. Ami nem túl jó, mivel 4 szer játszottunk idén és 3-szor ők nyertek. Jó lenne az első meccset megnyerni idegenben, aztán itthon meg hozni kell a kötelezőt és akkor nem lesz baj, de most azért a Sharks az esélyesebb, igaz 2 meccsel többet játszottak, de annyira nem számít sztem mert volt 3 jó napjuk pihenni és amúgy sem kellett sokat utazgatniuk, most sokkal többet kell a Red Wingsnek menni, mint amennyit összesen kellett a Sharksnak az LA ellen. Ez is számíthat. Na de majd meglátjuk!

GO WINGSBruce
Jó derbik lesznek, az Avalanche azért valljuk be nem volt az a nagy falat nektek. Kicsit be is rozsdásodtatok, az első meccsen fel kell venni a ritmust. Én örülök hogy a Wings-el játszunk, mivel valahogy kiszámíthatóbbak, tudjuk mit tudnak. És nem mellesleg a szezonban már 3x nyertünk. Go Sharks Go!