Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Engem azért sem zavar annyira, mert a Bruins a legjobb csapat keleten, szóval ők végülis megérdemlik, ha nyernek.

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Igazából én sem vagyok annyira elkeseredett a kiesés miatt, igazából ezt vártam. Tudtam, hogy idén nem lehet megcsinálni azt a comeback-et amit tavaly sikerült. Kapus gondok vannak, jövőre talán nem lesznek és tovább fogunk jutni, mint idén tettük. Ettől függetlenül egy nagyon jó kis alapszakasz volt. :cool:

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Mi kizúgtunk de nem baj. Majd jövőre, ha szerzünk egy kapust vagy Bob egész évben normális tud maradni.

Ami lényegesebb az a vb-n az alsóházi kavarodás, mivel most mindenkinek három pontja van az utolsó nap előtt, mondtam hogy idiótaság kikiáltani a bennmaradókat az első kör után. így valsz bejön a papírforma és lett-fehérorosz bennmaradás lesz, de ki tudja.

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
pedig már készült a cirokseprű 😛 grat, de otthon behúzzuk a 4-et.

lol ez mi 😀 nem érdemelték meg a gólt,de mindegy a gól az gól.
Ti meg meg is érdemeltétek volna elbukni 0-3-ról 😂petey
helyzetetek nem volt erre egy fostalischka semmilyen lövés valahogy épphogy átment JimmynJoci
jó, átmehetünk oviba 😊 Lidström levegőből beütött gólja meg gondolom zseniális volt. szintén az utolsó gól, Rafalski lövése visszapattan hozzá a kör tetejére(!), becenterezi és kész. Ilyen a jégkorong, meg a sport. fogadd el 😊
várható volt hogy 3-0-nál azért nyom egy rusht a Wings, nincs ebben semmi kivetnivaló. Spliteltünk idegenben, hozni kell a hazaiakat, ennyi részünkről.petey
reméljük, hogy a mák már nem virágzik tovább Kalifornia környékén 😛
remélem Nick még játszik idén a Joe-ban.


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
pedig már készült a cirokseprű 😛 grat, de otthon behúzzuk a 4-et.

lol ez mi 😀 nem érdemelték meg a gólt,de mindegy a gól az gól.
Ti meg meg is érdemeltétek volna elbukni 0-3-ról 😂petey
helyzetetek nem volt erre egy fostalischka semmilyen lövés valahogy épphogy átment JimmynJoci
jó, átmehetünk oviba 😊 Lidström levegőből beütött gólja meg gondolom zseniális volt. szintén az utolsó gól, Rafalski lövése visszapattan hozzá a kör tetejére(!), becenterezi és kész. Ilyen a jégkorong, meg a sport. fogadd el 😊
várható volt hogy 3-0-nál azért nyom egy rusht a Wings, nincs ebben semmi kivetnivaló. Spliteltünk idegenben, hozni kell a hazaiakat, ennyi részünkről.petey
én elfogadom,de akkor is igazságtalan volt,tudom,ilyen a sport de azért bátorkodtam megjegyezni 😊

azt pedig most látom hogy kiszoptak a tótok a csehektől :cool:


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
pedig már készült a cirokseprű 😛 grat, de otthon behúzzuk a 4-et.

lol ez mi 😀 nem érdemelték meg a gólt,de mindegy a gól az gól.
Ti meg meg is érdemeltétek volna elbukni 0-3-ról 😂petey
helyzetetek nem volt erre egy fostalischka semmilyen lövés valahogy épphogy átment JimmynJoci
jó, átmehetünk oviba 😊 Lidström levegőből beütött gólja meg gondolom zseniális volt. szintén az utolsó gól, Rafalski lövése visszapattan hozzá a kör tetejére(!), becenterezi és kész. Ilyen a jégkorong, meg a sport. fogadd el 😊
várható volt hogy 3-0-nál azért nyom egy rusht a Wings, nincs ebben semmi kivetnivaló. Spliteltünk idegenben, hozni kell a hazaiakat, ennyi részünkről.

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
pedig már készült a cirokseprű 😛 grat, de otthon behúzzuk a 4-et.

lol ez mi 😀 nem érdemelték meg a gólt,de mindegy a gól az gól.
Ti meg meg is érdemeltétek volna elbukni 0-3-ról 😂petey
helyzetetek nem volt erre egy fostalischka semmilyen lövés valahogy épphogy átment Jimmyn


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
pedig már készült a cirokseprű 😛 grat, de otthon behúzzuk a 4-et.

lol ez mi 😀 nem érdemelték meg a gólt,de mindegy a gól az gól.
Ti meg meg is érdemeltétek volna elbukni 0-3-ról 😂

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
2-0!!!
Lidström 181.pontja a PO-ban, amivel megelőzte Ray Bourque-t!
Óriási a kapitányunk!

3-0!
Lids újra mégpedig mekkora góllal! 😊

3-1 gyors voltHabi
nem érdemelték meg a gólt,de mindegy a gól az gól. így is 3-1 és jobbak vagyunk,meg lesz ez


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
2-0!!!
Lidström 181.pontja a PO-ban, amivel megelőzte Ray Bourque-t!
Óriási a kapitányunk!

3-0!
Lids újra mégpedig mekkora góllal! 😊

3-1 gyors volt


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
sokkal jobbak vagyunk eddig


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Don't Stop Believin'

mindenképp nyerni kell,Go Wings!Joci
Remélem nem ez lesz Lidström utolsó meccse!
Let's go Red Wings!

mekkora Góóól Bertizzitól :o 😉


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Don't Stop Believin'

mindenképp nyerni kell,Go Wings!


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Gondoltam, hogy nem fog írni senki a legutóbbi NHL PO meccsről ezért én meg teszem. 😀 Persze ennek mindenki örül. 😊
Én örülök mert nyert a Canucks, és otthon behúzza a következőt és jöhet a Detroit-San Jose párosból valamelyik.
Mintha az írásomra reagálva (persze ez marhaság) észhez tértek a Sedin-ek: H. 1+2, D. 0+1.
Most már észrevették, hogy ez a Nashville "könnyen" verhető. Bár Luongo teljesítménye folyamatosan rosszabbra fordul (kezdés: SO, 4. meccs: 90,5), de én kiegyeznék egy 5-4-es győzelemmel, 90-en alatti teljesítménnyel. 😊
Go Canucks Go!!!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Ausztria és Lettország tuti kiesik, és ezen kettőből kapjuk mi az ellenfelünket a következő Divízios VB-re. Ebből akkor is Lettország a könnyebb. Amikor feljutottunk akkor is egy keleti csapatot vertünk meg (jó persze nem a legerősebb kerettel jöttek akkor), nekünk az a stílus jobban fekszik. Meg Ancsin Jani is ezt mondta. 😊
Osztrákoktól simán kikapnánk, szerintem. Sajnos. 😕danyly
Az osztrákok simán üthetik a szlovénokat és akkor nagy kavar lesz még itt. Nekünk sztem nem a keleti stílus fekszik, hanem a túlzott önbizalommal rendelkező posztszovjet csapatok 😊 de a lettek talán nem ez a kategória. És ne elgyen tévedés, a eltt keret SOKKAL erősebb, mint a szlovén vagy az osztrák, ha utóbbiaknak nincsenek ott az NHLeseik.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ausztria és Lettország tuti kiesik, és ezen kettőből kapjuk mi az ellenfelünket a következő Divízios VB-re. Ebből akkor is Lettország a könnyebb. Amikor feljutottunk akkor is egy keleti csapatot vertünk meg (jó persze nem a legerősebb kerettel jöttek akkor), nekünk az a stílus jobban fekszik. Meg Ancsin Jani is ezt mondta. 😊
Osztrákoktól simán kikapnánk, szerintem. Sajnos. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Hát a szlovénok sajnos várakozásomnak megfelelően leverték a letteket... nagyon jó ez a szlovén csapat most. A fehéroroszok jónak tűnnek, így könnyen lehet, hogy jvőre a lettekkel kell játszanunk, ami elég nehézkes...

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Megvolt a VB első csoportköre, a denveri érdekeltségekről egy kis beszámoló:

http://denversports.blog.hu/2011/05/05/jegkorong_vb_tul_az_elso_csoportkoron

Már csak ezért is szurkolok a norvégoknak, meg amúgyis szimpatikusak voltak, megverték a svédeket, és a máker potyaleső amerikai majmok is csak egy korcsolyás kamugóllal tudták megverni őket. Remélem legalább a nyolc közé bejuthatnak.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kezdenek "unalmassá" válni ezek a 2. körös párharcok (kivétel a Canucks 😕 ). Mindenhol 0-ás megy.
Pont a Tampa-Washington meccsre lettem volna a kíváncsi az előző játéknapon erre sehol nem adták, neten meg nem volt kedvem nézni, kényelmesebb a tv előtt feküdni. 😊 Persze nem csalódtam a Boston-Philly-ben, jó kis meccs volt megint. De ennek gondolom nem sokan örülnek. Mármint a végeredménynek.
Brutál bostoni kezdés, Boucher szar megint (4. gól után érthetően verte szét az ütőjét a folyosón; persze a bostoni drukkereknek tetszett). Bob viszont nagyokat védett, szurkoltam neki, hogy ne kapjon gólt, de Chara bődületes löketét nem lehetett védeni, mint ahogy az első ilyen löketét sem. Ment a pakk vagy 200-al (jó persze ez túlzás). Bob tuti kezdő a következő meccsen, de lehet már az is kevés lesz ha jól fog védeni.
A Tampa és Roloson 7 győztes meccs egyhuzamban, ez azért nem semmi.
A San Jose pedig a PO-ban 5 győzelem, 5 OT meccsen. Szerencséjük is van, de azért fejben rendben vannak.
Tehát nagyon eldőltnek tűnnek a párharcok.

Nálunk meg ha a Sedin tesók nem szedik össze magukat (Nashville ellen ketten együtt 0+1-es mutató eddig (!); siralmas), nagy baj lesz. Hol van az alapszakasz forma?? Nem baj addig Kesler és Higgins "vagdossa" a gólokat.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Sajna nem túl sok esélyt látok arra, hogy előadjuk a tavalyi comeback-et. 😐 Persze ne legyen igazam!

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ezt nem hiszem el faszom...ezt nem
1szer nem lőtt a josé kapura ot-ban 10 perc alatt, kihagyunk mindent és setoguchi eldönti
basszák meg őszinténHabi
már csak a csoda segíthet rajtunk 😕


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
na 3-0, persze még nincs vége de van 4 meccsünk behúzni. 😉

több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
B@ssza meg a ...! Komolyan kérdezem, hogy most 2010-et vagy 2011-et írunk? A negyediket nem fogom látni, mint tavaly. Picsááááááába.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ezt nem hiszem el faszom...ezt nem
1szer nem lőtt a josé kapura ot-ban 10 perc alatt, kihagyunk mindent és setoguchi eldönti
basszák meg őszintén


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
hát csak megszoktam, hogy amit írnak espna-n az meccs kezdetétől írják. hát mind1 😕
de én is mit akarok keleti parton 10kor kezdetni egy meccset
eddig csak 5ször nyerhettük volna meg a meccset ot-ban--->kikapunk


JT Daniels fan