Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Igen gyilkosak lesznek a 2. körös PO meccsek bárki is kerül a másik elé. Itt már nincs gyenge csapat, a kiemelés mit sem számít.
Itt már a továbbiakban PO tapasztalat, jó emberanyag, kevés sérült és jó kapus kell. Ez playoff, bármi borulhat.
A Philly-nél az volt a baj, hogy keresték a jó kapust. Ugye 3 embert is kipróbáltak, de úgy látszik Boucher be fog válni. Bob tapasztalatlan, Leighton nincs jó passzban, tehát maradt Boucher akinek messze a legtöbb PO múltja van a másik 2 játékoshoz képest.
Tehát a továbbiakban fontos pont lesz a kapusteljesítmény kérdése a Philly-nél.
Meg persze Pronger is kapja össze magát, ne az ellenfelet hajkurássza, piszkálja fölöslegesen.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Ennél több nem kell mezőnyben, a Buffalonak tényleg köze nem volt a szériához. Csak amíg nálunk vagy a kapusok bénáztak (2., 5., 6. meccs - ebből két győzelem), vagy Miller védett mindent (1., 4. meccs). Sokkal nehezebb lesz nyilván a Boston vagy a Pittsburgh vagy a Tampa ellen, de azért mindegyik kapus gyengébb Millernél, bár sajna nem rosszak ők sem. Ha Boosh hozza magát, amit eddig azért megcsinált az ötödik meccset leszámítva, akkor hozzuk szvsz a következő kört is, de erre semmi garancia nincs sajna. Pronger visszatérhetne rendesen és akkor még jobbak lehetünk.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Több napi szenvedés után ez a jelenet mindenért kárpótol :
http://www.youtube.com/watch?v=R_Ky6g_1yz8

Valami iszonyt módon eltalálta és hozzá kell tenni, hogy a korong az élén gurult. Így még nagyobbá teszi ezt a gólt.
Mint ahogy mondtam nem néztem a meccset, csak reggel felkelve néztem meg az eredményt. Mindjárt jól kezdődött a napom. 😀

A Philly-Sabres meccset néztem a 2. gólig, de már akkor látszott, hogy ki is itt a jobb csapat. A Buffalo még emberelőnyből sem tudott felállni, lövést alig eresztett meg.
Ezen a meccsen kimutatkozott a különbség, én csak azt nem értem ezt miért nem sikerült többször?
Persze mindenki kiemeli Miller teljesítményét ami tényleg fantasztikus, de azért előbb is ke lehetett volna ejteni őket. Nem akarok megsérteni senkit de ennél több kell a továbbiakban. Mintha kicsit el is fáradtak volna a buffalo-iak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Kiesett a Monsters azok után, hogy 3-1-re vezettünk a párharcban. 😕 Nyilván nem hiszi el nekem senki, de az utolsó három meccsen mi voltunk a jobbak, két alkalommal vezettünk is, ezek a seggmajmok csak kontrákból szerezték a gólokat, simán befejezhettük volna akár már öt meccsen, semmit nem szólhattak volna. Az volt a baj, hogy képtelenek voltunk kihasználni több helyzetet, és a hajrákat nem bírtuk. Rutintalan csapat, és így is nagyon jó szezont futottunk, a clevelandi közönség pedig nagyszerű, de nagyon sajnálom, hogy már másfél hét után véget ért ez az őrület.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Na ez a meccs kiválóan modellezi a szériát, csak Miller eddig tovább bírta illetve mi nem kapunk potyákat. Kb. ez kellett volna legyen a vége összesítésben is...

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Mákos gól, de ez a harmad több volt, mint egykapuzás. Kb. mint a magyar-spanyol, ha nem voltunk hátrányban... csak Miller jobb, mint Alcaine 😊

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 643
Elég szomorú.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az utóbbi 3 évben rendre az élmezőnyben vannak fights-ban, hits-ben.danyly
Még szerencse, hogy a sok ütközésnek és bunyónak az égvilágon semmi köze ahhoz, hogy egy csapat mennyire paraszt.Mikey
Nem, de meghatározza a róluk kialakult képet.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért azokat is lehet szabályozni, de persze az ellen is számít.
Volt olyan edző is (nem a Philly-nél) aki direkt "verőembert" küldött be a jégre, hogy kicsit változtasson a játék képén.
Igen Laviolette előtt le a kalappal (bár ő is védő volt ; mondjuk nagy NHL kariert nem futott be, de nem is ez a lényeg) a Hurricanes-ből is Stanley csapatot faragott és Philly-nél is majdnem sikerült az első évében.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 643
Az utóbbi 3 évben rendre az élmezőnyben vannak fights-ban, hits-ben.danyly
Még szerencse, hogy a sok ütközésnek és bunyónak az égvilágon semmi köze ahhoz, hogy egy csapat mennyire paraszt.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Az ütközések és a bunyók nem a durvaság jellemzői szvsz, az alattomosságot nem lehet mérni. Ettől még durva és gusztustalan csapat vagyunk/voltunk, bár Laviolette rengeteget változtatott ezen és már nem lógunk ki a mezőnyből egyáltalán.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Rajna : nem azt mondom, hogy most alakult ki ez a kép a Philly-ről, csak amikor néztem a meccset (bocs odakapcsoltam) mindig ilyen fölösleges durvaságok jöttek le. Persze ezek alapján nem lehet vázolni, hogy egy csapat már akkor egy mocsok egy banda. Ilyen felületesen nem is lehet megítélni egy csapatot és más semmit sem. Körül kell járni a dolgokat.
Nem, bennem régebben kialakult az a kép, hogy a Philly nem egy túl sportszerű banda. Az utóbbi 3 évben rendre az élmezőnyben vannak fights-ban, hits-ben. Persze a csúcs a 80' évek közepe-vége.

Mindegy, ahogy írtad ez is hozzátartozik a hokihoz amit értek is és el is fogadok. Félreértés ne essék én szeretem a kemény, ütközéses hokit, mert úgy látványosabb is, az adrenalint is rendben tartja. 😊
Csak a mocskos, alattomos dolgokat nem szeretem. Nálunk is volt ilyen szar alak.

Ma este (nekünk ugye sajna hajnalban) brutál párharcok jönnek. Bruins-Canadiens ugye alap történelmi párharc, a Philly-Sabres7. meccs sok izgalmat fog tartogatni (nem hiszem, hogy olyan sima lenne mint a 2001-es rájátszás meccs párharc 6. utolsó mérkőzése ; bár az Buffalo-ban volt, és más felosztások voltak emberanyagilag), és ugye ott az a fránya Vancouver-Chicago 7. meccs. Eldöntöttem nem fogom nézni. Szerintem a mentő vinne el.
De azért : Go Canucks Go!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
na, Jumbo Joe benyomta OT-ban a Kings ellen. Nyögvenyelős meccsek voltak, 1000 fokon izzott az LA és nyomták a power hokit, ha már játszani nem tudnak 😛
Következő kör, ha nyer Vancouver akkor Detroit-Sharks, ha Chicago nyer akkor velük játszunk.

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 340 — Invisible man
Ezt most így, hogy? Oké, hogy fehér a jég és kék a szőnyeg, de miért:

http://www.youtube.com/watch?v=vvztWX6LV2E&feature=player_embedded 😂


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Hm, meglepő, hogy pont most tűnünk sportszerűtlennek, nem mondom, hogy nem vagyunk dirtyk, de ebben a szériában a Sabres szerintem jóval több undorító megoldást csinált 8ami őszintén meglep és szokatlan). Bár tegnap ez annyira nem volt jellemző. De a hoki ilyen. Az első harmad meg sztem nem votl borzasztó. Leighton fos volt meg néha kissé kiestünk a ritmusból de mezőnyben simán egál volt.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
TheMileHighCity :akkor sajnos bukó, jobban szeretem a képi közvetítést ill. félek attól, hogy a nem teljes angol tudásom által sok mindenről lemaradnék, ha csak hangi közvetítést hallgatnék. 😕
De azért köszi.

A Sabres-Philly meccset úgy-ahogy tudtam követni az első 2. harmadban (mást néztem, más elfoglaltság). Lehet én vagyok rossz májú de amikor pl.: többször odakapcsoltam 2. harmadban nekem mindig valami negatív jött le a Philly-től. Lehet nekem volt érzékem erre, de nem nagyon csípem az ilyen jeleneteket (persze benne van a hokiban, főleg az HNL-ben) : Mészáros nyomott egy hi stick-et (majdnem levágta a fejét a Sabres játékosnak), utána meg Richards (de lehet Briere ;bocs nem emlékszem) derékmagasságban felpaszírozta a plexire az ellent (aki szépen bevágta a fejét), nem valami szép módon. Hát a Philly sem egy túl sportszerű egy banda. Bocsi de sokszor nem túl szimpi csapat benyomását keltik.
De újra hozzáteszem, semelyik (a Vancouver-nél sem) csapatnál nem szeretem a mis conduct-kat v. fölösleges roughing-et ha az nem megalapozott. Legalább legyen valami előzménye. De az egyik szüli a másikat. 😊

De a 3. harmadot már végig követtem. Az király volt. Nagyon sok lehetőséget puskázott el a Sabres, nyerhető meccset bukott el. Izgalmas kis meccs volt, de sajnos az OT már nem bírtam megvárni, már a 3. harmad végén leragadt a szemem. Persze nem azért mert unalmas volt a meccs, hanem egész nap túráztam a hegyekben és egy kicsit fáradt voltam. Így a hosszabítást sajna elaludtam.
Valaki írta nem szeretne 7. mérkőzést, most gondolom örül. 😀 Persze amikor írta még más volt a helyzet...

Rátérve a Kenusokra : röviden katasztrófa.
Rajna írta loser-ek. Hát sajnos igazat kell, hogy adjak neki, még úgy is, hogy kicsit sért de én nem sértődök meg ilyeneken. 😊
Nulla center munka (H.Sedin-nek nem tudom hol jár az esze ; ennyire menni akar a VB-re, vagy mi?!), nulla és kihagyó védelem. Kapushibák stb., stb.
Két vas a meccsen, két óriási helyzet az OT-ben, erre jön a kiscsikó (22 éves) Smith és döntő meccsre menti a már megnyert párharcot.
De ez a gól is kabaré volt (mint az első CHI gól : Schneider szerencsétlenkedése) : Hossa beszambázik, hátra Hjallmarson-nak, óriási bomba, a kipattanóra meg senki nem figyel és gól. Katasztrófa védekezés volt ez.

Luongo meg ne jöjjön nekem ezzel a dumával, hogy : most nekünk kell megmutatni, hogy mi is fel tudunk állni a padlóról. Istenem 3 lehetőség volt rá erre mi van : 3 vereség. Inkább a védésre koncentráljon, ne a hülye szövegekre.
Nem is tudom érdemes-e megnézni a 7. meccset.
A pszichológiai előny a Chicago-nál.
Nagyon félek tőle. :rolleyes:

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Sajnálom, hogy kiesett a Ducks. Számomra egy roppant szimpatikus gárda benyomását nyújtották. Szerettem volna, ha elverik a Nashville-t, de sajnos nem jött össze.
Flyers meccset meg csak sikerült kiszurkolnom éjjel. Az első harmad borzalmas játéka után a többi már úgy ahogy elfogadható volt. Bár féltem az OT-től, azért összejött. 😊 Bízom benne, hogy az utolsó meccsen, hazai környezetben hozni tudjuk a párharcot. :rolleyes:

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 643
Na hát ez rettentő sima széria volt. Az 1-4 amúgy reálisabb lett volna a játék képe alapján.

Négy gondolat így a párharc után, amelyeket bár eddig is tudtam, de most újra bebizonyosodott:

1) Ryan a legjobb
2) Carlyle egy retardált fasz
3) a játékvezetők szintén retardáltak (fontos! nem fogok rájuk semmit, ez csak egy általános megállapítás)
4) qrvára értek az egészhez, mert pontosan azt kaptam a párharctól, amit előtte vártam

Ja és remélem, hogy Ryan nem jön az A-csoportos vb-re, mert végtelenül zavarna, hogy nem tudnék elmenni élőben megnézni egyetlen Team USA meccset sem...
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 896 — No es importante
Hehe, azt tudtam, hogy a Canucks lúzerbagázs, de hogy ennyire 😊 vicces lesz a hetedik meccs ottis.Rajna
méghogy az NCAA-ben nincsenek jó játékosok 😛 a tavalyi Frozen Four MVP-je, Ben Smith ütötte a győztes gólt a hosszabbításban 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Jelenleg 3-2-re vezetünk, ma este 10-től jön a hatodik meccs itthon - be kell fejezni! 😊TheMileHighCity
Fasza, másodszor sem tudtuk befejezni a párharcot, megint egy kézben tartott meccset vesztettünk el a harmadik harmadban. Kicsit megremegtünk, elvégre első PO a klub történetében, de akkor se lenne szép 3-1-ről kiesni. A Hamilton már bent vigyorog a divízió-döntőben, szerda hajnalban jön a mindent eldöntő hetedik meccs. Vért fogok inni előtte, bár szerintem tegnap sem rajtam múlott, mert a helyszínen sincs akkora szurkolás, mint amit leműveltem rádión keresztül. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Hehe, azt tudtam, hogy a Canucks lúzerbagázs, de hogy ennyire 😊 vicces lesz a hetedik meccs ottis.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Jólvan, ezt már nem tudtuk elbukni Leighton és a sporik miatt. Kicsit hasonlított a forgatókönyv a magyar-olaszra 😊 de hálisten a vége jobb lett.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Érdemes elolvasni:
http://jegkorong.blog.hu/2011/04/24/nincs_ennek_vege_meg_csak_most_kezdodik#more2852105
A divatdrukkeres részre felhívom a figyelmet, ha már téma volt.Mex
Amúgy egy kicsit túloptimsita (mint a szerző amúgy mindig). Tényleg jön az új generáció, nemigen éreznénk meg, ha most visszavonulna a 75-77-es csatárgeneráció, mert csatárból és kapusból rengetegen vagyunk, viszont bekk NULLA. A Hegyi-Pozsgai duó azért nem több harmadik párnál ezen a szinten, Szirányi jobb náluk de ennyi, a top4 bekkünket nem tudjuk pótolni záros határidőn belül. Elöl lesz persze Hári, Hentes, Nemes, Galló, stb-stb, kapuban Hetényi mellett Rajna, Bálizs, Vay simán, de hátul max Erdélyi lehetne jó prospect de ő is belassult most, talán Vargából lesz valami.

több mint 13 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Érdemes elolvasni:
http://jegkorong.blog.hu/2011/04/24/nincs_ennek_vege_meg_csak_most_kezdodik#more2852105
A divatdrukkeres részre felhívom a figyelmet, ha már téma volt.

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
TheMileHighCity : ne hidd, hogy pl.: engem ne érdekelne az AHL, csak néha az NHL is sok. Úgy értem sok meccs, sok eredmény, sok stat stb. Nehéz sokszor ezeket is követni. 😊
Amúgy az AHL küzdelmeit hol tudnám követni?danyly
Néha szokott lenni ingyenes stream elvétve egy-egy meccsről, de alapjában véve előfizetni kéne a theahl.com-on. Rádióban hallgattam idén a legtöbb meccsünket, a playoff alatt eddig mindet, és a hazai meccsekről élő szöveges tudósítást is nyomtam a szennyblogon, ma is lesz. Jelenleg 3-2-re vezetünk, ma este 10-től jön a hatodik meccs itthon - be kell fejezni! 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring