Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
http://jegkorong.blog.hu/2010/12/09/nem_tud_hibazni_a_pittsburgh

Ezzz miiiii?!?!?!?
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
ime a bizonyitek h mi megtehetjuk h vegiguduljuk a szezont 10ben
majd januartol kezdodik az igazi odabaszas 😀
Fake
Na ja hát a szar Keleten ilyet lehet 😛MacPhisto
😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
ime a bizonyitek h mi megtehetjuk h vegiguduljuk a szezont 10ben
majd januartol kezdodik az igazi odabaszas 😀
Fake
Na ja hát a szar Keleten ilyet lehet 😛

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Tök vicces, egyik haverom kinn tanul Amerikában, de kanadai rokonainál volt Hálaadáskor, és a rokona (akinek magyarok a szülei) az OHL kapujában van vaze a Szuper Levi excsapatánál. Vagy legalábbis vmi ifista csapatban mert még csak 16. Tuti jobb mint a Sille 😀

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Hetet vertünk a buzivájd-nak, és nyilván megint a puszta véletlen volt, hogy négy újabb emberünk sérült meg ellenük. Azért játszogatunk szépen, 83-mal messze miénk a legtöbb lőtt gól Nyugaton, a Hawks-t leszámítva 70 felett sincs más. A sérüléseket meg már megszoktam, szóval nem érdekel, ez egy rohadt hentesliga, már leszarom, csak az az egy dolog zavar, hogy az AHL-csapatunknak mindig két sornyi játékost nélkülöznie kell a fenti sérülések miatt, pedig az a bajnokság még érdekelne.

Aktuális összefoglaló:
http://denversports.blog.hu/2010/11/28/avalanche_valtozo_sikerek


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mekkora a Volán-KAC meccs Istenem...nem kell ide NHL 😀petey
tenyleg nagy meccs volt kar h a masodik harmad vegen kihagyott ziccerek megbosszultak magukat
de a kac ellen ez is nagyon szep szereples
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 906 — Csodabogár
Mekkora a Volán-KAC meccs Istenem...nem kell ide NHL 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ime a bizonyitek h mi megtehetjuk h vegiguduljuk a szezont 10ben
majd januartol kezdodik az igazi odabaszas 😀
arnott 2 gol 😀
- mb30, - parise, - langenbrunner
caps - devils 0:5Fake
Na nem mintha bármit kezdeni tudnátok velünk 😛Rajna
dehogynem puhultok ugy meg nem tudjatok majd szetkapalni az arcunkat mint tavaly
plusz te nem szamolsz azzal h arnott visszatert 😀
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
ime a bizonyitek h mi megtehetjuk h vegiguduljuk a szezont 10ben
majd januartol kezdodik az igazi odabaszas 😀
arnott 2 gol 😀
- mb30, - parise, - langenbrunner
caps - devils 0:5Fake
Na nem mintha bármit kezdeni tudnátok velünk 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ime a bizonyitek h mi megtehetjuk h vegiguduljuk a szezont 10ben
majd januartol kezdodik az igazi odabaszas 😀
arnott 2 gol 😀
- mb30, - parise, - langenbrunner
caps - devils 0:5
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Lidstrom milyen szép higgadt lövéssel döntötte el a Wings meccset az OT-ban 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Bah, Bobrovszkij sem lehet tökéletes. Meg Bouch sem. Csak Stamkos...Rajna
Stammer olyan idényt fut, mint Ovecskin, minden arannyá változik, amihez nyúl.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Bah, Bobrovszkij sem lehet tökéletes. Meg Bouch sem. Csak Stamkos...

több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
De azért az sem véletlen, hogy zsinórban a negyedik szezonban nálunk van az egyik legtöbb sérülés miatti meccskihagyás.TheMileHighCity
Szarok az erőnléti edzők meg a gyúrók. Rúgjátok ki őket és intézzetek másikakat. 😊

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
De gondoltad. 😛

Biztos nem véletlen a sok sérülés, én körbenéznék az erőnléti edzők és az orvosok háza táján is...Mikey
Inkább soft a csapat, kicsik vagyunk, a fiatal csontok könnyen törnek (😀), meg nyilván az is benne van, hogy mivel fizikailag gyengék vagyunk, ellenünk mindenki még keményebben mer játszani. De már nem idegesít fel, mert pontosan erre készültem egész nyáron. Bár ezt a négy agyrázkódást nem tudom hova tenni, ez eddig nem volt jellemző a csapatra, sohasem erről voltunk híresek. Most Mueller új puhány majom, az okés, de a másik három nem tudom mi a faszért van, vagy hogy lehet-e összefüggés köztük. :/


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
De gondoltad. 😛

Biztos nem véletlen a sok sérülés, én körbenéznék az erőnléti edzők és az orvosok háza táján is...
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Filip, nálunk is van hat játékos IR-en. Most akkor kezdjek el én is összeesküvés-elméleteket gyártani, hogy ránk vadászik szándékosan az összes köcsög csapat?

Ugyan már...Mikey
Most nem is mondtam... 😀 Idén inkább ez a balszerencse, párat leszámítva nem sportszerűtlenségek okozták őket. De azért az sem véletlen, hogy zsinórban a negyedik szezonban nálunk van az egyik legtöbb sérülés miatti meccskihagyás.

Ja, a négy agyrázkódás lehet azért, mert a fejükbe szállt valami. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Filip, nálunk is van hat játékos IR-en. Most akkor kezdjek el én is összeesküvés-elméleteket gyártani, hogy ránk vadászik szándékosan az összes köcsög csapat?

Ugyan már...
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Már megint tíz sérültünk van egyszerre, biztos ez is azért van, mert tíz évvel ezelőtt favágók voltunk. 😀
A legutóbbi meccsekről készített helyzetjelentésem talán már felért egy kórházi híradással:
http://denversports.blog.hu/2010/11/10/avalanche_brutalis_seruleshullamTheMileHighCity
Vagy mert azok is seggdenielszt isznak edzés helyett😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Már megint tíz sérültünk van egyszerre, biztos ez is azért van, mert tíz évvel ezelőtt favágók voltunk. 😀
A legutóbbi meccsekről készített helyzetjelentésem talán már felért egy kórházi híradással:
http://denversports.blog.hu/2010/11/10/avalanche_brutalis_seruleshullam


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Marchant mint favágó, meg alattomos, ez jó. 😊Mikey
Nekem is furi😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Marchant mint favágó, meg alattomos, ez jó. 😊
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Ezt akár én is írhattam volna. 😊

Idén anyázok is rendesen, mert már négy játékosunk sérült meg az ellenfél paraszt akcióitól... :rolleyes:Mikey
Azért ahol Marchant játszik az külön kategória 😛Rajna
Nem kevered Marchmenttel?😛kishaszi
Na ő még rosszabb, de Marchant sem kicsi favágó, rohadt alattomos, kevesen rosszabbak nála ilyen szempontból nálam.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Mert vele mi a baj? 😛 (Karrierjének pre-Ducks része általam nem ismert részletesen.)

Szerk.: mármint Marchanttal. Csak megint sokáig tartott leírni egy fél sort.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Meg az is, hogy bármekkora favágókat is tartunk el (mellesleg mi is egyre inkább softosodunk), én is szeretek siránkozni a köcsögökön, de ez már csak így van rendjén.Rajna
Ezt akár én is írhattam volna. 😊

Idén anyázok is rendesen, mert már négy játékosunk sérült meg az ellenfél paraszt akcióitól... :rolleyes:Mikey
Azért ahol Marchant játszik az külön kategória 😛Rajna
Nem kevered Marchmenttel?😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."