Jégkorong

23 feliratkozó

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Megint tök véletlen lebontotta pár emberünket a rohadt Toronto. Milyen érdekes, hogy évente egyszer találkozunk velük, mégis mindig odaveszünk néhányan, nyilván nem azért, mert retkes favágóbanda. Komiszar belépője Olver ellen tizenmeccses eltiltást érne, ha egy divatcsapat ellen történt volna, és nem a meghurcolt Avs ellen, főleg hogy a ligát kilóra megvevő, véreskezű Burke bérencei követték el. Így gondolom még lehozzák belőle, hogy mélyre hajolt az egyébként is 5'10" magas és 170 fontos játékos, az áruló meg csak kedvtelésből lengette a könyökét, véletlenül sem megint pont a legkisebbre utaztak - mint Cumiskey esetében szoktak, csak őt már elintézte más korábban, azóta is agyrázkódása van. Ráadásul most megint iszonyatos migrénem van az ilyen idegállapottól, bár pontosan ezt vártam a meccstől, a vér nem válik vízzé, ahol az a retardált Phaneuf a kapitány, az csak ilyen csapat lehet.
Jó lett volna ütni őket, hogy ne jussanak playoff-ba, így még ott vannak a küszöbön, legalább nagyobb pofáraesés lesz, ha a végén lemaradnak, ellenkező esetben meg legalább felnyalatják velük a padlót az első körben.
A legszebb az egészben, hogy a következő meccsünkön a körözött kingz lesz az ellenfél, reményeim nincsenek, ki se kéne állni ellenük, ne adjuk meg nekik a gyilkolás örömét.

Bővebben, és nem ennyire kínósan cenzúrázva a "Győztek és romboltak a patkányok Denverben" című epigrammában vélekedtem azt eseményekről:
http://www.coloradoavalanche.gportal.hu/gindex.php?pg=29139641&postid=606161


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Hihetetlen hogy a Kings-t nem bírjuk megverni, valahogy mindig szopóálarc van rajtunk ellenük. Mindig felpörögnek ellenünk.
Szopó Coyotes meg ennyire nem lehet jó :o

Marlóóóó, de jó hogy nem küldtük el 😀 2-2 nagyon jó meccs..

nem hiszem el...1,5 perccel a vége előtt :mad: :mad: :mad: :mad:

WÁÁÁÁÁÁÁÁÁ 0.2-nél lett 3-3 hát beszabehu..OT

na, ismét kikaptunk SO-tal. 😂 ez a trendi LA ellen.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 610
1) a mamuthoz hozzáért a korong, majd lecsapódott a jégre, és pont úgy ért le, hogy irányt változtatott
2) Quick szimplán jedi 😀

De a fenti kamerás felvétel hatalmas.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Húúúú. Varázslat? 😀
Mekkora ívet írt le a pakk! Vagy a kapus mamutjának alsó részén v. a belső comb felszerelésén megpattant és ezért lett ilyen amilyen a korong útja.
Szenzációs. Ritkán látni ilyet azért hokiban.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
http://www.youtube.com/watch?v=4CP72FLS4s4
:o 😂 :cool:



Just Win Baby!
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sajnos én nem nagyon követem az alsóbb osztályok mérkőzéseit. Ritkán elkapom az ESPN America adón de ott is kevesebb műsoridő jut ennek az osztálynak. Max. összefoglalók illetve szakértői elemzések vannak fél óra, egy órában besűrítve.
Akkor figyeltem kicsit jobban oda az AHL-re mikor még Szuper Levi ott játszott.
De sajnos most nincs magyar ott. Persze attól még követhetném.
Talán Vas Marci volt legutóbb, de ő is visszatért Európába.
Remélem nem tévedtem és írtam marhaságot. 😀

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
😛
Pár évvel ezelőtt volt igazán jó, azóta leépítettem, és már csak az összefoglalókat írom, meg a 'Get In The Ring' nevű elhíresült szennyblogot. 😀
Ja, illetve az AHL-rész is aktív, jut eszembe a Monsters iszonyatosan száguld, az utolsó 17 meccsből 14-et nyertünk, és vezetjük a divíziót 9 meccsel a vége előtt. Szóval úgy látszik, én se maradok idén playoff nélkül. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Köszi a tanácsot.
Bár én is elvakult vagyok a kedvenc csapatom iránt.
De tudok objektíven tekinteni az ilyen és ehhez hasonló oldalakra.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 610
Csak vigyázz Filip oldalával, mert nem túl objektívek az írásai. 😛
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Gratulálok a gportal-os oldalhoz, nagyon jó. Bele olvastam.
Mindenem az amerikai sportok, főleg az NHL. Mindent tudni szeretnék róla. Ezért is jók az ilyen oldalak mint ez a gportal-os.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Húú ti gondolom nagy Avalanche fanok vagytok akkor az NHL-ben. 😐
A Bertuzzi mészárlás óta igazi nagy rivális-utált ellenfél a Canucks.
Mindkét colorado-i Stanley győzelem úgy kezdődött, hogy rögtön az első playoff körben kivertétek a Vancouver-t.
Hát ennek már matematikai esélye sincs.
Ezt megúsztuk.

A tegnapi v. ma hajnali meccs igen izgalmasra sikerült a Colombus ellen.
Fel is tette a kérdést a riporter : miért nem sikerült így (ilyen jól) játszani hetekig, hónapokig?danyly
Csak én. 😊
Hát, Bertuzzi-t nyilván utálom, a mostani Canucks-t már nem annyira, max azért mert jók. 😛
Iszonyatosan szétestünk az elmúlt hónapokban, most nyertünk egymás után két SO-t, december közepe óta nem volt két győzelmünk egymás után. Ez a mai meccs se volt egy nagy szám, csak az utolsó harmad, amikor kétszer kiegyenlítettünk, olyan tűzzel 2011-ben talán nem is láttam még küzdeni a csapatot. Szép volt, azért remélem lesz még pár jó meccsünk, bár a top3-5 draft pick-et nem kéne elkúrni. Ugyanakkor csupa PO-aspiráns utált csapattal játszunk, jó lenne keresztbe tenni nekik. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
pénteken kezdődik a college jégkorong szezon rájátszása, MileHigh csak úgy szólok hogy 16 csapatból három denveri 😊 (Pioneers, Air Force, Colorado College)
http://espn.go.com/ncaa/hockey/tournament/_/id/1/2011-ncaa-ice-hockey-frozen-fourJJ
Én is csak úgy szólok, hogy két hsz-szel feljebb írtam ugyanezt. 😀

És személyes véredényem is volt a kormányzói szobában az eseményről:
http://www.coloradoavalanche.gportal.hu/gindex.php?pg=29139641&postid=603632
😊TheMileHighCity
facepalm, pedig még vissza is olvastam


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Húú ti gondolom nagy Avalanche fanok vagytok akkor az NHL-ben. 😐
A Bertuzzi mészárlás óta igazi nagy rivális-utált ellenfél a Canucks.
Mindkét colorado-i Stanley győzelem úgy kezdődött, hogy rögtön az első playoff körben kivertétek a Vancouver-t.
Hát ennek már matematikai esélye sincs.
Ezt megúsztuk.

A tegnapi v. ma hajnali meccs igen izgalmasra sikerült a Colombus ellen.
Fel is tette a kérdést a riporter : miért nem sikerült így (ilyen jól) játszani hetekig, hónapokig?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
pénteken kezdődik a college jégkorong szezon rájátszása, MileHigh csak úgy szólok hogy 16 csapatból három denveri 😊 (Pioneers, Air Force, Colorado College)
http://espn.go.com/ncaa/hockey/tournament/_/id/1/2011-ncaa-ice-hockey-frozen-fourJJ
Én is csak úgy szólok, hogy két hsz-szel feljebb írtam ugyanezt. 😀

És személyes véredényem is volt a kormányzói szobában az eseményről:
http://www.coloradoavalanche.gportal.hu/gindex.php?pg=29139641&postid=603632
😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
pénteken kezdődik a college jégkorong szezon rájátszása, MileHigh csak úgy szólok hogy 16 csapatból három denveri 😊 (Pioneers, Air Force, Colorado College)
http://espn.go.com/ncaa/hockey/tournament/_/id/1/2011-ncaa-ice-hockey-frozen-four


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sajnálom szegényt nem tudtam, hogy már nincs köztünk.
Azért is volt furcsa az odaírás, hogy "kedvenc képem az idei szezonból".
Meg persze a Chicago mez is gyanús volt, hogy nem az idei gyártmány.
És már ugye nem Probert a verőember a Blackhawks-nál, hanem Jake Dowell és John Scott.

Ma lesz egy igazi kemény rangadó : Canucks vs. Red Wings.
Remélem úgy muzsikál a Detroit ezen a meccsen mint a legutóbb a Pittsburgh ellen. Mármint az első két harmadban. 😊
Kell a meccs nagyon mert akkor repülünk a Nyugati Főcsoport megnyerése felé és persze jó lenne a President's Trophy is. Már csak azért mert még sosem nyertük meg...
A konferenciát is 1994-ben nyertük meg legutóbb akkor Stanley Cup döntő lett belőle...
Ez a cél, és most erre (valljuk be) van reális esély.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Azt a k...a! :rolleyes:
Ez melyik meccsen volt és mikor?
Azt látom az egyik Chicago.danyly
Ez Probert olyan tíz évvel ezelőttről, aki a közelmúltban hunyt el...

JJ-nek ajánlom hétvégére az egyetemi bajnokság regionális döntőit. Három coloradói csapat a 16 között, meg további jó pár Avs-prospect. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a budos szutyokba
4-1 porszivo a bruins ellen a leheto legjobbkor
h az ottawa elleni duplalamersagot megse emlitsem
innet mar vmi knagy csoda kene tenyleg h bejussunk a playoffba 😕
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
kedvenc képem az idei szezonból

JJ
Azt a k...a! :rolleyes:
Ez melyik meccsen volt és mikor?
Azt látom az egyik Chicago.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
kedvenc képem az idei szezonból



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Igen. Megvan az első rájátszásos csapat az NHL-ben.
Az én kedvenc csapatom : a VANCOUVER CANUCKS. Igen. Csupa-csupa nagybetűvel.
És, hogy szakkommentátorunkat idézzem : "nem mondok nagy dolgot azzal, hogy az alapszakaszt a Vancouver nyeri". Legyen igaza.
De sajnos van egy tény : általában nem az a csapat nyeri a Stanley kupát aki megnyerte az alapszakaszt.
Most ez a jóslat ne jöjjön be.
Utoljára 1994-ben játszott döntőt a Canucks és sajna ott kikapott a Rangerstől.
Na az egy legendásan jó Stanley-kupa döntő volt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 610
Carlyle és Peeters takaroggy.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Írtam valamivel hivatalosabban is a tegnapi két cserénkről. 😊

http://denversports.blog.hu/2011/02/19/avalanche_komoly_jatekoscserek


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
EJ önmagában értékesebb mint Shatty amúgy, de ez nem azt jelenti hogy Shatty szar, dehogy, sőt tényleg az egyik legjobb újonc védő (EJ is az volt anno), de EJ-ben nagyobb a potenciál, és nagy előnyben van fizikálisan, védekezésben. De megint mondom, ez nem azt jelenti hogy Shatty rossz, csak nem feltétlen összehasonlítási alap, mindig értékesebb egy ilyen adottságú védő.

Stewie meg egy nagy pf reménység, ők ketten talán többet is érnek mint EJ, főleg most, de ezért ment még tőlünk Jay + a 1st, még ha az igazából swap a második körösötökkel.

Sok helyütt írják, hogy EJ a legjobb játékos ebben a cserében, ha kijön belőle a Norris-kaliberű franchise D akkor tuti, de ez a csere így könnyen lehet win-win.


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 610
Burke meg egy idióta faszkalap marad örökre, az egy helyben topogás mestere. 😛TheMileHighCity
Na ez a LOL. Hogy utálod, az magánügy, de azért a Ducksból csak kupagyőztest csinált + volt még egy konf. döntője is 2005-09 között. 😉
Továbbá egy PO első és második kör.

Szerintem a Leafsnél is jól halad, de a rebuildhez idő kell, ő meg csak 2 éve van ott.