Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Detroiti seprű még mindig jól seper 😛 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 831 — Nega Scott
Miller elmegy a pöcsömbe. Hozott két meccset a Sabresnek, mondjuk ma játszottak a legjobban eddig, a góljukig nyomasztó fölényük volt, utána azért átvettük az irányítást, a harmadik harmadban az ötperces emberhátrány (...) lejárta után már szinte végig az ellen harmadában tartottuk a korongot, háromszor jöttek ki, kétszer Boosh védett nagyot, egyszer meg Kaleta bénázta el Vaneknek, de eszméletlen milyen helyzeteink voltak, pl. Briere hótegyedül a kapu előtt Miller ellen, de ma megint nem lehetett neki gólt lőni. Sokat számít a kapus és a szerencse...

több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Atyaég, King Henrik mit fogott Ovi ellen OT-ben :o
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 831 — Nega Scott
Igen a harmadik meccsen volt. Lehet túl elfogult vagy. 11-5 volt a kapura lövési arány és igen sok nagy löket ment Boucher ketrece felé. Az más kérdés, hogy mind hárítva lett.
Ne becsüld le azért a Sabres-t, már csak az általad említett Miller miatt sem.
A Pominville, Stafford párosnak kell egy kicsit összeszedni magát és máris lehet keresnivalója a Buffalo-nak a Philly ellen.danyly
Eszembe nincs lebecsülni őket. Ettől még szarok. Pominville meg Stafford jó-jó de jelenlegi állapotukban max harmadik sor lehetnének itt, az egész Buffaloból jelenelg csak Vanek van olyan szinten, mint nálunk a top sixből bárki, ettől még nyerhetnek meg minden de hogy sokkal gyengébbek az tény, mezőnyben az egész playoffmezőny kimagaslóan leggyengébb csapata, bekkjeik még annyira sincsenek Myersen kívül mint csatáraik. Csak hát Miller az Miller, ez az első meccsen ki is derült.

A kapuralövési arány nem sokat jelent, nézd vissza a meccset (nem tudom láttad-e, mert ha nem, statokból felesleges következtetéseket elvonni), nem volt sokat a korong a Sabresnél, az utolsó tíz eprcben különösen nem. A lövéseik nagy része PP-ből jött, de olyan nagyon veszélyesek nem voltak. Bouche inkább az első harmadban fogott nagyokat, a harmadik elég sima volt, persze egy kis gól bármikor benne lehetett volan tőlük is de rendszeresen a harmadukba tartottuk a korongot és szép kontrák is voltak, volt vas is emlékeim szerint meg sok mellé és fölé meg Miller-bravúr is.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Igen a harmadik meccsen volt. Lehet túl elfogult vagy. 11-5 volt a kapura lövési arány és igen sok nagy löket ment Boucher ketrece felé. Az más kérdés, hogy mind hárítva lett.
Ne becsüld le azért a Sabres-t, már csak az általad említett Miller miatt sem.
A Pominville, Stafford párosnak kell egy kicsit összeszedni magát és máris lehet keresnivalója a Buffalo-nak a Philly ellen.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 831 — Nega Scott
A Sabres-Flyers meccsen a buffaloi védelem sokszor nem állt a helyzet magaslatán, a 3. harmadban meg hiába támadták szét és helyezték hatalmas nyomás alá a Philadelphiát nem volt szerencséjük és nem sikerült gólt lőniük.
danyly
Hm ez melyik meccsen volt? Idén? Mert ilyenre nem emlékszem... a harmadik meccsen történetesen egy pillanatig nem éreztem gólveszélyt a szépítés után részükről, inkább nekünk voltak helyzeteink. A második meccsre ez inkább igaz lehet de azért ott is minimum egál volt a záró harmad is. Nagyon kevés ez a Sabres emzőnyben Roy nélkül, ha nem játszanánk magunkhoz képest gyengén hátra és nem lenne Miller itt olyan söprés lenne, hogy csuhaj.

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Nem tudjatok milyen neven lehet az andorid marketen megtalalni a hoki vb applikaciot? En mar mindenhogy kerestem (iihf, hoki vb budapest, nso hoki vb) de sehogyse talalja az android marketen.zavi27
mai Blikkben benne van, de nincs most közelben, ránézek majd nemsokára


JT Daniels fan
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szeretem az ilyen érdemben hozzászóló emberkéket. :mad:

Kicsit visszatérve a Pittsburgh-Tampa meccshez : Kunitz az alattomos könyökléséért, Downie pedig a brutál Lovejoy ütközéséért kapott 1-1 meccses eltiltást. Téma is volt az ESPN-en, ezekről az illegal hits-ről.

Igen nagy kivégzést kapott most a Canucks, majdnem annyi lett a végeredmény mint az egyik alapszakasz meccsen (ott 7-1 volt). Sajnos minden bejött most a Chicago-nak, szétlőttek minket. Luongo egy-két szép védéstől eltekintve gyenge napot fogott ki. Azért a végén mindegy-mindegy alapon Bieksa elverte Stalberget. Persze volt előzménye, mert előtte Stalberg palánkra kent egy vancouveri játékost, utána brutálisan leütközte Bieksát és még volt egy félresikerült lökés. Ezt az ámokfutást már meg kellett torolni.
Az pedig, hogy nyugaton a Vancouver egy verekedős, brutál csapat (valaki írta korábban) nem igaz. Idén kifejezetten megváltozott ez a kép (regular season 29 fights), sokkal inkább az eredményes és szép hokira mentek rá. Jó tavaly és tavalyelőtt sokkal több kb. 2 és félszer annyi bunyójuk volt alapszakaszban (62-62 fights).

A Kings-t pedig sajnálom. Két meccset is úgy bukott el a Sharks ellen, hogy hosszabbítás volt. Akár 3-0 is lehetne az LA-nek. A végjáték nem megy nekik. Bár a Sharks meg nem nyert meccset ellene rendes játékidőben, sőt még gólt sem ütött!
Hát itt 6 meccs minimum lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
jól van,kikapott a canucks

a sharks meg nagyon durva,5 gól a másodikban.. 😊
lúzer kingz


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 950 — Csodabogár
De utálom a Sharkst, megint égünk 3-0-ra az első harmadban 0 játékkal....

mondjuk tavaly is így kezdtünk az Avs ellen 😀

aztaqva, 5-5 a második harmad végén. 4-0-ról

6-5 OT! SHAAAAARRRKKKSSS!!!! 😀

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért egyes emberek tudnak szépen fogalmazni és szépeket írni a fórumba. :mad:
Mindegy nem az én tisztem ezeket moderálni, csak nem idevaló az effajta véleménynyilvánítás, arra ott az OFF topic.

Rátérve a jégkorongra, azért a fiúk csináltak egy kis izgalmat Dél-Korea ellen. Első két harmadot néztem, mondom sima lesz, bár a másodikban azért nyögvenyelősebb volt a játék. Közben átkapcsoltam snooker vb-re mert az is a maga nevében izgalmas meccseket hozott. Mondom megnézem, hogy állnak a fiúk, erre mondják 3-3 és videóbírózás megy. Na mindjárt eldobtam a távkapcsolót. De utána megnyugodtam én is és a fiúk is.
Ilyen védelmi hibákat nem szabad az olaszok ellen, de mondjuk az egy teljesen más mérkőzés lesz, felfokozott idegállapotban. Azért a különbség csak kiütközött a magyarok és a koreaiak között a végére. Ez így van rendjén. Kicsit rendet kell tenni a fejekben és Sofronnak pedig folytatni a góltermelést.
Hajrá Magyarok!!!

Áttérve az NHL rájátszásra is kicsit, a Montreal elhalasztotta nagy esélyét, hogy még jobban besz....sa a Bostont.
Hiába védett nagyokat Price, az a nagy hibája a harmadik bostoni gól előtt végzetesnek bizonyult, mert utána csak futottak az eredmény után. De azért jegyezzük meg Thomas is nagyokat fogott, ha ő nincs lehet, hogy izgalmasabb lett volna a meccs. Valaki írta, hogy a Mo. Divízió-1-es VB sokan csak ülnek csendben mint egy NHL meccsen. Szerintem ez nem helytálló, és ezen a montreáli meccsen odatették magukat rendesen a kanadai drukkerek pl.
A Sabres-Flyers meccsen a buffaloi védelem sokszor nem állt a helyzet magaslatán, a 3. harmadban meg hiába támadták szét és helyezték hatalmas nyomás alá a Philadelphiát nem volt szerencséjük és nem sikerült gólt lőniük.
A Detroit már borítékolhatóan továbbjutott, ilyen hátrányból már nem áll fel senki. És a Phoenix nem is olyan csapat, valljuk be.
A Penguins-Lightning-on pedig voltak szép jelenetek, jó kis meccs volt. Pl.: az 1. harmadban Dowie (azt hiszem) a kapu mögött lezúzta Lovejoy-t (Istenem micsoda név 😊) , és utána 7 mp múlva egy bombagól a Pittsburgh jóvoltából. Vagy a 2. pittsburghi gól, ahol Rupp gyönyörű megkerülős csel után beadott és még egy bombagól.
Ez már tényleg a playoff.
Go Canucks Go!!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 695 — Amerikai sportok rajongója
Nem tudjatok milyen neven lehet az andorid marketen megtalalni a hoki vb applikaciot? En mar mindenhogy kerestem (iihf, hoki vb budapest, nso hoki vb) de sehogyse talalja az android marketen.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 038 — Ajmo Vatreni
A meccs meg azért durva volt, bár alapvetően jobbak voltunk, a harmadik harmadban csak egy rövid periódus volt a koreaiaké és ennyi. Nem éltünk a fizikai fölényünkkel pedig kéne, a Sikorcin-Palkó-féle sor pedig borzalmas. A negyedik sor viszont a legjobb, Magosi nagy király lett, rendkívül szimaptikusan küldi. A 6-3 végülis reális kb, a digók hollandok elleni szenvedése ezerszer gázabb volt előtt, a hollandok 0-2-től 2-2 végig iráynítóttak, csak bellissimon múlott, hogy nem egyenlítettek hamarabb, utána viszont végülis elkezdtek hokizni az olaszok.Rajna
Érdekes én TV elött azt éreztem, hogy az 1. harmad alázás volt. Kijött a tudásbeli/ fizikai fölényünk. A második harmad közepéig ugyanez és utána mintha a fiúk megunták volna, hogy semmiből sincs gól hiába korcsolyázzák körbe őket és hiába lőnek, hiába ütköznek nem jön a gól. Ez mintha elvette volna a kedvüket és ezt a koreaiak kihasználták. A 3.-ban is ugyanez volt helyzet, helyzet hátán, lövések, nyomás de semmi és kapunk két gólt (ekkor azért majdnem összetörtem valamit). Utána meg szerencs kellett, hogy kijöjjünk ebből.
Fura meccs volt, nem hiszem, hogy ez más ellen elődordulhat, mert a spanyolok azért gyengébbek, az olaszok ellen meg nem leszünk ennyire dominánsak.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
otthon vagyunk Arizona-ban is 😊
szokásosnak mondható 4 lőtt gól 2 kapott ellenében és a kihagyott empty net 😀
3-0 nagyon kellett 😊


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 831 — Nega Scott
Jó volt ez, mondjuk nem jó, hogy a kapu mögötti szektor kettészakad sokszor mert fentről mást nyomnak mint lentről. De ez annyira nem baj, korrekt volt a nap, az igazi hardcoreok persze lementek meccs után pacsizni a játékosokkal 😛

A meccs meg azért durva volt, bár alapvetően jobbak voltunk, a harmadik harmadban csak egy rövid periódus volt a koreaiaké és ennyi. Nem éltünk a fizikai fölényünkkel pedig kéne, a Sikorcin-Palkó-féle sor pedig borzalmas. A negyedik sor viszont a legjobb, Magosi nagy király lett, rendkívül szimaptikusan küldi. A 6-3 végülis reális kb, a digók hollandok elleni szenvedése ezerszer gázabb volt előtt, a hollandok 0-2-től 2-2 végig iráynítóttak, csak bellissimon múlott, hogy nem egyenlítettek hamarabb, utána viszont végülis elkezdtek hokizni az olaszok.

több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Kapu mögött meg a metrón a meccs után nem gyengét szurkoltunk! 😊 Az utolsó tízpercben meg már két oldalt is nyomták rendesen. Az olaszok ellen még pokolibb hangulatot kell varázsolnunk! Aki akar szurkolni normálisan az jöhet a kapu mögé, mert nem nézték hova szól a jegy, hely meg van a lépcsőn...
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 695 — Amerikai sportok rajongója
Uh, azért pillanatra megállt a szívem most. A védekezést mindenképpen össze kéne szedni szerintem, vagy legalább nem hibázni ennyit.Schleck
Hát jaja, szakmailag le kell vonni a tanulságokat, a hibákat kijavítani azért, mert a meccs második felében elég roszul játszottunk. Mindenesetre kíváncsi leszek azért holnap az olas-korea meccsre mert ma láttam az olaszokat is kinn, és ha ennyit tudnak kb. akkor sián lehet meglepetés azon a meccsen, a hollandok is majdnem jók voltak egy x-re. Ja és a Hokimúzeum szenzációs kiállítás a stadion mellett, akit kicsit is érdekel a hoki mindenképp nézze meg. Ingyenes, lehet fotózni, és tele van régi és új, nhles és magyar ereklyékkel, fótókkal stb. Le a kalappal a szervezők előtt! A hatalmas vezina trophy óriási, még a neveket is elolvastam rajta kik kapták eddig.
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 695 — Amerikai sportok rajongója
Elkèpesztö hangulat ès teljes csarnokos Szurkolàs àtsegítette a csapatot az igen nehèz szitun fantssztikus èlmèny volt! Kivàncsian vàrom a fikàzòk modt mit szövegelnek majd! 😂 😛
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Uh, azért pillanatra megállt a szívem most. A védekezést mindenképpen össze kéne szedni szerintem, vagy legalább nem hibázni ennyit.

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 340 — Invisible man
Eddig a mai meccs is jól alakul, de nagyon figyelni kell a kis koreaiakra. Az olaszok megszenvedtek a hollandokkal. Remélem nem a végére tartogatják az erejüket.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
sok divatszurker fasz. legalja. ha nem jön össze az olaszok ellen akkor csak miattuk lesz...
botrány volt. Bezzeg a stadion előtt mindnek nagy hangja van, de bent csöndben ül mintha NHL meccset nézne. Broáfharomt
Pontosan így van. Ezért nem is megyek a BS-ba már vagy 15 éves korom óta, akkor még annyira nem érdekelt, azóta már idegesít a sok díszfasz, a 90 %-uk még a szabályokkal sincs tisztában, csak villogni megy ki. Olyan, mint egy hazai Lakers-meccs kicsiben. 😀

Mellesleg buzi Manitoba. A rendes játékidő utolsó percében egyenlítettek, aztán meg egy korcsolyával rúgott góllal nyertek hosszabbításban. 1-1 a series, a következő három meccs idegenben lesz. :/


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 831 — Nega Scott
nem isztok eleget basszatok meg. akkor nem lenne ennyire jozan az arcotok pont lefosnatok h mennyi nyomorult ul a szeken. a sajat szorakozasotokra koltitek el a jegy arat nem arra h legyen mire nyavogni.Fake
Én tökéletesen szórakoztam a két Zürichben edződött haverommal és az öt fehérvárivalm ögöttünk, ettől még zavarhat az, hogy a többiek nem voltak benne semmiben a szektorból (mondjuk így legalább volt egy halovány esély, hogy a bekiabálásainkat meghallották a játékosok 😀 ).

több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Tegnap nem tudtam menni meccsre, mert Nyíregyházán volt jelenésünk, de ma már ott leszek. 😊 Nekem a kapu mögé szól a bérletem, örülök hogy ezek szerint jó helyre vettem.
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 695 — Amerikai sportok rajongója
sok divatszurker fasz. legalja. ha nem jön össze az olaszok ellen akkor csak miattuk lesz...
botrány volt. Bezzeg a stadion előtt mindnek nagy hangja van, de bent csöndben ül mintha NHL meccset nézne. Broáfharomt
most nem azert de ez mar elegge modortibi style. direkt neztem a tvben h mi a musor
es azert ez elegge adta sztem. eloszor van sztem az arenaban rendes tabor
es ami kapu mogott ment azt sztem egy khl donto is megirigyelne. nyilvan nem egy 9 ezres lengyel mobrol van szo stadion szinten de hoki meccsen mar ez is dicseretes szurkolas.
a digok ellen meglatjuk mi lesz mert ott fel fog higulni a mezony de azert ennyire hozongeni a kb semmire sztem nem tulzottan szimpi. vagy ha tenyleg akkora bajod van veluk akkor szurkolj helyettuk is. en azt szoktam csinalni 😀Fake
bazmeg frankón lenéztek mert próbáltam kiabálni. a kapu mögött nyomták rendesen, de onnan tökéletes semmi. OK hogy ezek csak a hollandok voltak és hamar eldőlt,de ez ott kinn hatalmas semmi volt.
vigyék a VB-t Fehérvárra meg Újvárosba...haromt
Szerintem is eros tulzas ez! kinn voltam nagy hangulat volt, sokmidnenbe sikerult a tabornak belevonni a teljes kozonseget szinte (hullamzas, szurkolas, vegen egy emberkent ugralas. Mit vartal? 8000 ezer orjongo fanatikus, amikor nagyon sok gyerek, csalad, no is vann kinn tenyleg mert egyre nepszerubb a hoki szerencsere!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem isztok eleget basszatok meg. akkor nem lenne ennyire jozan az arcotok pont lefosnatok h mennyi nyomorult ul a szeken. a sajat szorakozasotokra koltitek el a jegy arat nem arra h legyen mire nyavogni.