Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
De azért az sem véletlen, hogy zsinórban a negyedik szezonban nálunk van az egyik legtöbb sérülés miatti meccskihagyás.TheMileHighCity
Szarok az erőnléti edzők meg a gyúrók. Rúgjátok ki őket és intézzetek másikakat. 😊

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
De gondoltad. 😛

Biztos nem véletlen a sok sérülés, én körbenéznék az erőnléti edzők és az orvosok háza táján is...Mikey
Inkább soft a csapat, kicsik vagyunk, a fiatal csontok könnyen törnek (😀), meg nyilván az is benne van, hogy mivel fizikailag gyengék vagyunk, ellenünk mindenki még keményebben mer játszani. De már nem idegesít fel, mert pontosan erre készültem egész nyáron. Bár ezt a négy agyrázkódást nem tudom hova tenni, ez eddig nem volt jellemző a csapatra, sohasem erről voltunk híresek. Most Mueller új puhány majom, az okés, de a másik három nem tudom mi a faszért van, vagy hogy lehet-e összefüggés köztük. :/


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
De gondoltad. 😛

Biztos nem véletlen a sok sérülés, én körbenéznék az erőnléti edzők és az orvosok háza táján is...
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Filip, nálunk is van hat játékos IR-en. Most akkor kezdjek el én is összeesküvés-elméleteket gyártani, hogy ránk vadászik szándékosan az összes köcsög csapat?

Ugyan már...Mikey
Most nem is mondtam... 😀 Idén inkább ez a balszerencse, párat leszámítva nem sportszerűtlenségek okozták őket. De azért az sem véletlen, hogy zsinórban a negyedik szezonban nálunk van az egyik legtöbb sérülés miatti meccskihagyás.

Ja, a négy agyrázkódás lehet azért, mert a fejükbe szállt valami. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Filip, nálunk is van hat játékos IR-en. Most akkor kezdjek el én is összeesküvés-elméleteket gyártani, hogy ránk vadászik szándékosan az összes köcsög csapat?

Ugyan már...
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Már megint tíz sérültünk van egyszerre, biztos ez is azért van, mert tíz évvel ezelőtt favágók voltunk. 😀
A legutóbbi meccsekről készített helyzetjelentésem talán már felért egy kórházi híradással:
http://denversports.blog.hu/2010/11/10/avalanche_brutalis_seruleshullamTheMileHighCity
Vagy mert azok is seggdenielszt isznak edzés helyett😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Már megint tíz sérültünk van egyszerre, biztos ez is azért van, mert tíz évvel ezelőtt favágók voltunk. 😀
A legutóbbi meccsekről készített helyzetjelentésem talán már felért egy kórházi híradással:
http://denversports.blog.hu/2010/11/10/avalanche_brutalis_seruleshullam


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Marchant mint favágó, meg alattomos, ez jó. 😊Mikey
Nekem is furi😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Marchant mint favágó, meg alattomos, ez jó. 😊
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 824 — Nega Scott
Ezt akár én is írhattam volna. 😊

Idén anyázok is rendesen, mert már négy játékosunk sérült meg az ellenfél paraszt akcióitól... :rolleyes:Mikey
Azért ahol Marchant játszik az külön kategória 😛Rajna
Nem kevered Marchmenttel?😛kishaszi
Na ő még rosszabb, de Marchant sem kicsi favágó, rohadt alattomos, kevesen rosszabbak nála ilyen szempontból nálam.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Mert vele mi a baj? 😛 (Karrierjének pre-Ducks része általam nem ismert részletesen.)

Szerk.: mármint Marchanttal. Csak megint sokáig tartott leírni egy fél sort.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Meg az is, hogy bármekkora favágókat is tartunk el (mellesleg mi is egyre inkább softosodunk), én is szeretek siránkozni a köcsögökön, de ez már csak így van rendjén.Rajna
Ezt akár én is írhattam volna. 😊

Idén anyázok is rendesen, mert már négy játékosunk sérült meg az ellenfél paraszt akcióitól... :rolleyes:Mikey
Azért ahol Marchant játszik az külön kategória 😛Rajna
Nem kevered Marchmenttel?😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 824 — Nega Scott
Meg az is, hogy bármekkora favágókat is tartunk el (mellesleg mi is egyre inkább softosodunk), én is szeretek siránkozni a köcsögökön, de ez már csak így van rendjén.Rajna
Ezt akár én is írhattam volna. 😊

Idén anyázok is rendesen, mert már négy játékosunk sérült meg az ellenfél paraszt akcióitól... :rolleyes:Mikey
Azért ahol Marchant játszik az külön kategória 😛

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Meg az is, hogy bármekkora favágókat is tartunk el (mellesleg mi is egyre inkább softosodunk), én is szeretek siránkozni a köcsögökön, de ez már csak így van rendjén.Rajna
Ezt akár én is írhattam volna. 😊

Idén anyázok is rendesen, mert már négy játékosunk sérült meg az ellenfél paraszt akcióitól... :rolleyes:
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
quick shutout, williams gol,es 1-0as gyozelem a tampa bay ellen. ezzel nhl 1st.! bomba kezdes csak igy tovabb.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 824 — Nega Scott
Duchene elég ismert playa tőlük, de most mást én se tudnék kapásból mondani...Bay Area
Van azért még pár 😊

Mellesleg az igaz, hogy ott a Northwestben még egész művészi csapat ez az Avs. Meg az is, hogy bármekkora favágókat is tartunk el (mellesleg mi is egyre inkább softosodunk), én is szeretek siránkozni a köcsögökön, de ez már csak így van rendjén.

több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
D.D. edzett tegnap, végre nincs már IR-en, és talán ma már játszhat...

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
ha akkora spilerek lennenek hidd el ismernem oket 😉
igy viszont h a liga nagyobb fele szamara senkihaziak es te csak egyedul vergodsz a velemenyeddel
plusz persze a szurkolotarsak
megertem h ennyire frusztralt vagy 😀Fake
Egyáltalán nem vagyok frusztrált (kivételesen 😀), és nem érdekel, hogy senki nem ismer el minket, nekem jobb így, mintha divatcsapatunk lenne, én bírom ezt a fiatal csapatot, és csak ez számít.

Egyébként Stastny évek óta pont/meccs, valahogy senki nem veszi észre, és Stewart is a legjobb góllövők között van újfent, ő is max arról érdekes, hogy idén a tesójának is jól megy. 😀 Szóval van élet a cap floor alsó határán is. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Duchene elég ismert playa tőlük, de most mást én se tudnék kapásból mondani...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
aggodjal inkabb te h egy ertelmes emberetek sincs
ja de van bocs
hejduk
😀Fake
Látom, te is ismered a csikóinkat. 😛TheMileHighCity
ha akkora spilerek lennenek hidd el ismernem oket 😉
igy viszont h a liga nagyobb fele szamara senkihaziak es te csak egyedul vergodsz a velemenyeddel
plusz persze a szurkolotarsak
megertem h ennyire frusztralt vagy 😀
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
aggodjal inkabb te h egy ertelmes emberetek sincs
ja de van bocs
hejduk
😀Fake
Látom, te is ismered a csikóinkat. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mondjuk amugy haszi osztom a velemenyed sztem is eleg vicces h egy denver szurkalo osztja a kingst, wildst h mekkora parasztok
mikor az egesz div veluk egyutt ilyen kozonsegcsalogato fifikas korongot jatszik 😀
2000es evek elejen dan hinote, steve konowalchuk, shjon podein, brad larsen, de vries,
rob blake 😀, foote, es nem veletlen meg kasparaitis is jatszott coloradoban 😊Fake
Vissza is sírom azt a csapatot, azóta már négy éve elképesztő softok vagyunk, és csak minket bont mindenki, főleg a mocsokkingz és a buzivájd, ami tény.

De szerintem inkább a 100 milliós healthy scratch-etek hogylétéért aggódj. 😂TheMileHighCity
nem szorultam ra h aggodjak mi POban leszunk parise 3 honapjaval egyutt is
csak MB30 lene hentelodjon honapokra mert most nem annyira zsiros a vedelmunk
a 100 millas kovalchukot nemtudom h birtad idekeverni igyal kevesebbet
aggodjal inkabb te h egy ertelmes emberetek sincs
ja de van bocs
hejduk
😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igazi gyökereket hagytatok ki mint Jeff Odgers, na meg a csodálatos Worrell, bár ő már sajna 2000

Valóban volt pár zsírparasztunk, de tekintve hogy a Wild egész rostere csak abból állt megalakulásuk óta, mi nagyon soft csapat vagyunk 😛
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
mondjuk amugy haszi osztom a velemenyed sztem is eleg vicces h egy denver szurkalo osztja a kingst, wildst h mekkora parasztok
mikor az egesz div veluk egyutt ilyen kozonsegcsalogato fifikas korongot jatszik 😀
2000es evek elejen dan hinote, steve konowalchuk, shjon podein, brad larsen, de vries,
rob blake 😀, foote, es nem veletlen meg kasparaitis is jatszott coloradoban 😊Fake
Vissza is sírom azt a csapatot, azóta már négy éve elképesztő softok vagyunk, és csak minket bont mindenki, főleg a mocsokkingz és a buzivájd, ami tény.

De szerintem inkább a 100 milliós healthy scratch-etek hogylétéért aggódj. 😂


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mondjuk nem tudom minek fikkantod az LA-t folyamatosan, a 90-es évek kolorádója minden idők egyik legtirpákabb csapata volt élen Lemieuxvel ,Royjal, Footetalkishaszi
claude a mi kiralyunk volt kikerem magamnak az egesz devils nation neveben
h holmi lavinas buzikkal azonositod

mondjuk amugy haszi osztom a velemenyed sztem is eleg vicces h egy denver szurkalo osztja a kingst, wildst h mekkora parasztok
mikor az egesz div veluk egyutt ilyen kozonsegcsalogato fifikas korongot jatszik 😀
2000es evek elejen dan hinote, steve konowalchuk, shjon podein, brad larsen, de vries,
rob blake 😀, foote, es nem veletlen meg kasparaitis is jatszott coloradoban 😊Fake
Kasper király volt, és kolorádóban csak rövid ideig játszott. Szar is volt ott😊, de tény, hogy beleillett a norvégmintába.
A Devilsben még hokizott is néha klód😊

Filipke: ne keverd a mészárost a vajkéz prototípusával😛PP. Mindkettő használja a kezét, csak ki-ki a feljebbvalótól kapott tálentum kifejezésére😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."