Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 11 éve
A kazahok estek ki tavaly az olaszok mellett, valószínűleg rájuk gondoltak az ukránok alattezt olvastam en is tegnap..amit nem ertek h az ukran es az olasz miert parkolt ott,ok is velunk voltak.ZoliMPgondolom az előző A VB-n ott voltak csak "kiestek" viszont amíg nincs új feljutó addig "erőnyerők"
most hogy kiderült hogy mégse megtörtént a váltás 😀Negritis

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
YoungZeeZee
9 848
es akik tavaly jutottak fel ukrajna es olaszorszag helyett?...
több mint 11 éve
A Montreal is nagy nehezen kiszenvedte a továbbjutást bár nem feltétlen érdemeltük meg.Akár a Detroit akár a Tampa jön ennél sokkal több kell, főleg a továbbra is "zseniális" emberelőny kihasználásunkat illetően meg az egy-egyes ziccerek belövését illetően.....
Pricera nem lehet egyfolytában hagyatkozni...
Go Habs go!
több mint 11 éve
ezt olvastam en is tegnap..amit nem ertek h az ukran es az olasz miert parkolt ott,ok is velunk voltak.ZoliMPgondolom az előző A VB-n ott voltak csak "kiestek" viszont amíg nincs új feljutó addig "erőnyerők"
most hogy kiderült hogy mégse megtörtént a váltás 😀
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
YoungZeeZee
9 848
ezt olvastam en is tegnap..amit nem ertek h az ukran es az olasz miert parkolt ott,ok is velunk voltak.
több mint 11 éve
Ez a király 😀www.nemzetisport.hu/jegkorong/hoki-vb-az-elso-tizenhat-hely-a-vilagelitnek-van-fenntartva-2409901
több mint 11 éve
A kazah himnusz kurva jó amúgy. 😀Schlecka 2003as sportarenas vbn lezuztak minket es akkor meg nem vagtak meg a himnuszt.
8000 magyar szurkolo 7 perc 42 masodpercig elvezhette azt a csodat 😀 masnapra csinaltak belole 1 perces verziot 😊
tudom mar hova megyek jovore nyaralni 😊 hat 2 hete meg nem egeszen ruszkifoldre gondoltam 😀
the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Na kérem Ducks - Flames!Hatalmas meccset nyomott a Calgary, remélem itt ki is fulladnak.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
YoungZeeZee
9 848
Sajnos nem lattam a tegnapi magyar meccset...Ilyen hatterrel ilyen sikert elerni mar megint tiszteletre melto.
Sok "sportag" foleg a foci peldat vehetne errol....
Nagyon szepen es szimpatikusan nyilatkoztak a jatekosok.
több mint 11 éve
Nagyon felszívtuk magunkat. A következő meccs Calgaryban nagyon brutális lesz.danylyAz lett.
több mint 11 éve
Erre jó érzés volt hazaérni melóból. 😊
DS!
http://jenkikhaza.blogspot.hu/
If you don't know where you are going, you might wind up someplace else./Yogi Berra/
több mint 11 éve
Nah kb most sikerült lenyugodni😊Hatalmas gratula a srácoknak, továbbra is tartom, hogy a meglévő erőforrások arányában a csapatsportok közül messze a legjobb eredményt a magyar hoki adja!
A meccsen végig jobbak voltunk, de rohadtul idegesített, hogy 1 gól és borul minden. Aztán jött a mi gólunk, azt hittem eldöntjük, de a hülye ziccerek... A polák gyerek viszont iszonyatosan bevágta, nah onnantól 200 volt a vérnyomásom. Megint az jött elő, hogy egy gól simán benne van, az igazság az, hogy egy 3-4 perces rövid zárlatunk volt mikor a lengyelek jöttek ezerrel, de szerencsénk és legfőképpen kapusunk volt!
Viszont nem értettem a sporttv-t, miért nem lehetett simán hang nélkül adni az ünneplést??? Azt éreztem Levin, hogy zavarta, hogy a 2 öreg próbált okosakat mondani, ahelyett, hogy szimplán örülnénk!
több mint 11 éve
Szomszédok is hallották a feljutást 😀ThundersNFLÉs átjött Vágási Feri és Sümeghy ünnepelni? 😀 Valami ilyesmi buli lehetett.
több mint 11 éve
Óriási gratuláció a Csapatnak, szakmai stábnak és nem utolsósorban a magyar szurkolóknak!Fantasztikus siker, hatalmas élmény volt másodszor is átélni, hogy teljesen megérdemelten, megint sikerült feljutni az A csoportos világelitbe 2008 után.
Szép volt Fiúk!


A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 11 éve
Meg Malkint 😀Szirányi a végére ütött egy curlinges gólt , szép lassan a cél közepébe, csak nem söprögetett előtte senki sem.Crosbyt meg kellene fűzni, biztos találunk a felmenői között magyart, hisz mint tudjuk, minden híres emberben csörgedezik magyar vér 😊Stez
jövőre meg meg kell ragadni fent. nincs még valami fájintos kanadai, magyar felmenőkkel esetleg? 😊 (jk)slowmotion
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
Szomszédok is hallották a feljutást 😀
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
Szirányi a végére ütött egy curlinges gólt , szép lassan a cél közepébe, csak nem söprögetett előtte senki sem.Crosbyt meg kellene fűzni, biztos találunk a felmenői között magyart, hisz mint tudjuk, minden híres emberben csörgedezik magyar vér 😊
jövőre meg meg kell ragadni fent. nincs még valami fájintos kanadai, magyar felmenőkkel esetleg? 😊 (jk)slowmotion
több mint 11 éve
Szirányi a végére ütött egy curlinges gólt , szép lassan a cél közepébe, csak nem söprögetett előtte senki sem.jövőre meg meg kell ragadni fent. nincs még valami fájintos kanadai, magyar felmenőkkel esetleg? 😊 (jk)
több mint 11 éve
hallották az angolok is a szomszédban hogy feljutottunk 😀
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Gyulai továbbra is a leggyökerebb riporterek egyike, de most ez sem zavar. Szép volt fiúk! 😊
több mint 11 éve
ez nem volt kérdés, egy fikarcnyi sem hogy nyerünk. fantasztikus. Chernoban kicsit kételkedtem az elején de csak hagyni kellett dolgozni őket. respekt. vannak fiataljaink és erre lehet építeni.
több mint 11 éve
Közben Isles - Caps 1 - 1 😉
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
