Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Ami Vancuverben történt azt nem hittem el. Ilyen gyenge játékot, rég láttam a Canukstól. Buta kiállítások, lassú játék, borzalmas védelem. Ha nem Luongo véd akkor egy 8ast lő a LA. Voltak parádés védései is, bár az első bekapott gól cinkes.

több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Stílusos kezdés 😊 Briere megint beindul a playoffban, az első sorunk nem is szerzett pontot, de 0-3ról így is nyertünk. Bryz is fasza volt.

több mint 14 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Az én tippem:
#1Rangers - #8Senators (Rangers in 5)
#2Boston - #7Washington (Boston in 7)
#3Florida - #6New Jersey (New Jersey in 6)
#4Pittsburgh - #5Philadelphia (Pittsburgh in 7)

#1Vancouver - #8Los Angeles (Vancouver in 5)
#2St. Louis - #7San Jose (St. Louis in 7)
#3Phoenix - #6Chicago (Phoenix in 6)
#4Nashville - #5Detroit (Detroit in 6)

Rangers-New Jersey (Rangers in 6)
Boston-Pittsburgh (Pittsburgh in 6)

Vancouver-Detroit (Vancouver in 6)
St. Louis-Phoenix (St. Louis in 5)

Rangers-Pittsburgh (Rangers in 7)
Vancouver-St. Louis (Vancouver in6)

Vancouver-Rangers (Vancouver in 7)

champ: Vancouver

A 94-es döntő visszavágója, de itt már mi fogunk nyerni. 😀

Ui.: Ágrajz nincs, a főcsoport elődöntőjében a legelőkelőbb kiemelt a legalacsonyabban rangsorolttal találkozik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Nem értem miért eresztett le ennyire a Red Wings a végére (lehet hogy formaidőzítés volt), de ha a hazai rekordos formájukhoz visszatérnek, akkor azért lehet esélyünk a Predators ellen, bár valahogy ők mumusok.
Remélem nyerünk!
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
A Jersey-t adom, vakon voltam tényleg, nem is tudom hogy jött az össze 😀
viszont a menetrend sztem a továbbiakban jó.


JT Daniels fan
több mint 14 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
Az 1. vs. 8. párharc győztese a 4. vs. 5. győztese ellen játszik, úgyhogy a te verziód sehogy nem jöhet ki. 😊Maka
Habi írja jól! A második körben új "sorsolás" van, a legmagasabb kapja a legalacsonyabbat.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 14 éve
Darksun3 1 254 — Yankees fan
Csináljunk már egy tippjátékot 😀
ide beírjuk az ötleteket levezetve, aztán akinek a legtöbb pontja lesz, az menő lehet 1 napra!

#1Rangers - #8Senators (Rangers in 6)
#2Boston - #7Washington (Boston in 7)
#3Florida - #6New Yersey (New Yersey in 6)
#4Pittsburgh - #5Philadelphia (Pittsburgh in 7)

#1Vancouver - #8Los Angeles (Vancouver in 4)
#2St. Louis - #7San Jose (St. Louis in 5)
#3Phoenix - #6Chicago (Chicago in 6)
#4Nashville - #5Detroit (Nashville in 6)

Rangers-New Yersey (Rangers in 7)
Boston-Pittsburgh (Pittsburgh in 6)

Vancouver-Chicago (Vancouver in 5)
St. Louis-Nashville (Nashville in 6)

Rangers-Pittsburgh (Pittsburgh in 6)
Vancouver-Nashville (Nashville in7)

Pittsburgh-Nashville (Pittsburgh in 5)

champ: PittsburghHabi
Az 1. vs. 8. párharc győztese a 4. vs. 5. győztese ellen játszik, úgyhogy a te verziód sehogy nem jöhet ki. 😊Maka
Ráadásul azzal, hogy New Jersey-t Y-nal írtad most még jobban elástad a Red Wings-t a szemünkben.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 14 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 794
Csináljunk már egy tippjátékot 😀
ide beírjuk az ötleteket levezetve, aztán akinek a legtöbb pontja lesz, az menő lehet 1 napra!

#1Rangers - #8Senators (Rangers in 6)
#2Boston - #7Washington (Boston in 7)
#3Florida - #6New Yersey (New Yersey in 6)
#4Pittsburgh - #5Philadelphia (Pittsburgh in 7)

#1Vancouver - #8Los Angeles (Vancouver in 4)
#2St. Louis - #7San Jose (St. Louis in 5)
#3Phoenix - #6Chicago (Chicago in 6)
#4Nashville - #5Detroit (Nashville in 6)

Rangers-New Yersey (Rangers in 7)
Boston-Pittsburgh (Pittsburgh in 6)

Vancouver-Chicago (Vancouver in 5)
St. Louis-Nashville (Nashville in 6)

Rangers-Pittsburgh (Pittsburgh in 6)
Vancouver-Nashville (Nashville in7)

Pittsburgh-Nashville (Pittsburgh in 5)

champ: PittsburghHabi
Az 1. vs. 8. párharc győztese a 4. vs. 5. győztese ellen játszik, úgyhogy a te verziód sehogy nem jöhet ki. 😊

you don't even know what you like and you don't like
több mint 14 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
na akkor a Blues ellen kezd a Sharks...abszolválható 😊petey
Örülök! Kíváncsi leszek mitől volt ilyen jó ez a csöndes középcsapatnak indult Blues.
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Csináljunk már egy tippjátékot 😀
ide beírjuk az ötleteket levezetve, aztán akinek a legtöbb pontja lesz, az menő lehet 1 napra!

#1Rangers - #8Senators (Rangers in 6)
#2Boston - #7Washington (Boston in 7)
#3Florida - #6New Yersey (New Yersey in 6)
#4Pittsburgh - #5Philadelphia (Pittsburgh in 7)

#1Vancouver - #8Los Angeles (Vancouver in 4)
#2St. Louis - #7San Jose (St. Louis in 5)
#3Phoenix - #6Chicago (Chicago in 6)
#4Nashville - #5Detroit (Nashville in 6)

Rangers-New Yersey (Rangers in 7)
Boston-Pittsburgh (Pittsburgh in 6)

Vancouver-Chicago (Vancouver in 5)
St. Louis-Nashville (Nashville in 6)

Rangers-Pittsburgh (Pittsburgh in 6)
Vancouver-Nashville (Nashville in7)

Pittsburgh-Nashville (Pittsburgh in 5)

champ: Pittsburgh


JT Daniels fan
több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
na akkor a Blues ellen kezd a Sharks...abszolválható 😊

több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
Hajnali 1-től Boston College vs. Ferris State férfi NCAA-döntő


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Sharks a playoffban, ez az!! Nem volt egyszeru de benn vagyunk, hatha most ez a gyengebb alapszakasz segit, es fordul vegre a kocka. 😊zavi27
ahogy játszottak az LA ellen ma beszarás. Ez az igazi Sharks hoki!

a kérdés hogy ki lesz? Blues vagy Canuck? Mivel a Yotesnak van még 2 meccse, mi meg játszunk LA-vel egyet otthon.
De lehetnek Div.Champek is, úgy viszont Chicago 😊

Clowe mekkora degec volt már, benyúlt a kispadról és elütötte a korongot 😂petey
Sajna Sport tv NHL hianyaban kevesbe vitt ra az ero hogy kovessem a szezont alaposabban, de majd most a playoffban! Hat mindegy, csak ne Canucks szerintem. 😊zavi27
Hajrá Canucks!!!
Meglesz megint a President Trophy, a Western Conference és a Northwest csoport pedig már megvan (persze azt tegyük hozzá, ez az egyik leggyengébb csoport; csak keleten van a Southeast ami most idén gyöngécskére sikeredett).
Már megint csak két kanadai csapat jutott be. Nem szeretem az ilyen nagy USA csapatok fölényt, de sajnos ezt már megszoktuk.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 14 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Sharks a playoffban, ez az!! Nem volt egyszeru de benn vagyunk, hatha most ez a gyengebb alapszakasz segit, es fordul vegre a kocka. 😊zavi27
ahogy játszottak az LA ellen ma beszarás. Ez az igazi Sharks hoki!

a kérdés hogy ki lesz? Blues vagy Canuck? Mivel a Yotesnak van még 2 meccse, mi meg játszunk LA-vel egyet otthon.
De lehetnek Div.Champek is, úgy viszont Chicago 😊

Clowe mekkora degec volt már, benyúlt a kispadról és elütötte a korongot 😂petey
Sajna Sport tv NHL hianyaban kevesbe vitt ra az ero hogy kovessem a szezont alaposabban, de majd most a playoffban! Hat mindegy, csak ne Canucks szerintem. 😊
több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Sharks a playoffban, ez az!! Nem volt egyszeru de benn vagyunk, hatha most ez a gyengebb alapszakasz segit, es fordul vegre a kocka. 😊zavi27
ahogy játszottak az LA ellen ma beszarás. Ez az igazi Sharks hoki!

a kérdés hogy ki lesz? Blues vagy Canuck? Mivel a Yotesnak van még 2 meccse, mi meg játszunk LA-vel egyet otthon.
De lehetnek Div.Champek is, úgy viszont Chicago 😊

Clowe mekkora degec volt már, benyúlt a kispadról és elütötte a korongot 😂

több mint 14 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Sharks a playoffban, ez az!! Nem volt egyszeru de benn vagyunk, hatha most ez a gyengebb alapszakasz segit, es fordul vegre a kocka. 😊
több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
a Ferris State nyerte az első elődöntőt, most jön a második (Boston College-Minnesota)
http://www.ilive.to/view/26867/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Szirányit hazaküldték. Nemtom mi a baj vele, meg nyilván nem láttam idén, de el nem tudom képzelni, hogy ebbe a védősorba ne férne be... Orbán helye így elég biztosnak tűnik.

több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
elkezdődött a Frozen Four, ha esetleg érdekel valakit
http://nowwatchtvlive.com/2011/12/watch-watch-espnu-live-stream-online-espnu-usa-channel-free/

Ferris State vs. No. 3 Union, 4:30 p.m
Minnesota vs. No. 1 Boston College, 8 p.m.

holnapután lesz a döntő


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Tóth Adrián ment a keretből, Pavuk továbbra is megkapja a lehetőséget. De azért nem sok sanszot adok neki, mindenesetre várom a lengyelek elleni két meccset.

több mint 14 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Vertük a Pens-t. A végén tömegbunyó, majdnem edzőbunyó, szóval mondhatni csak a szokásos. Mindkét coach-ot beküldték az öltözőbe a zebrák. Jó kis meccs volt 😀

több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Cubehor Los Angeles Rams 328
Fantasztikus, hogy meddig lehet eljutni másfél hónap alatt.

http://www.youtube.com/watch?v=RH8fi9zK7UA

There's always next year.
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
2 hét 😊

http://www.youtube.com/watch?v=5XGmZ0BHDP8


JT Daniels fan
több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Hát igen, mindkét csapatunk búcsúzott a 16 között, ahogy megjósoltam. Egy kis összefoglaló a szezon befejezéséről:
http://denversports.blog.hu/2012/03/29/coloradoi_college_hockey_helyzetjelentes_veget_ert_a_szezon
Sajnos, a gyerekek kirepülnek a fészekből, D. Shore aláírt a Panthers-hez, Zucker pedig a Wild-hoz. 😕

Örömmel láttam viszont, hogy a büdös shitlanche nem jutott be a rájátszásba, de az igazi szivatás az lett volna nekik, ha az utolsó pillanatig versenyben lettek volna, és úgy szopják be. Talán majd jövőre. A Liles-csere után tíz PO nélküli évre átkoztam őket, eddig 1/1, elégedett vagyok. Már csak relokálniuk kéne végre.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring