Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 1 éve
Ducks trade: Acquired left wing Chris Kreider and a 2025 fourth-round pick for center Carey Terrance and a 2025 third-round pick.PPt rendbe kellett rakni. meg utobbi szar szezonjaban is kb tobb golt szerzett mint bki mas a ducksnal. olyan hatalmas erteket nem adtunk, cap helyunk van, elfert. kellenek ilyen veteran jatekosok, hogy a fiatalok jobban felvegyek az nhl ritmusat, en nem banom.
Ennek mi a faszkarika értelme volt megint?
🤘 gaben 🤘
mar csak Marnert kellene leszerzodtetni, hogy teljes legyen a keret.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
Jah, a Sharksszal.Nagyszerű egy csapat volt, viszont Teemu megérdemelt volna még egy bajnoki címet.Corey Perry lesz minden idők lúzere az NHL-ben, ha megint a Florida nyer, igaz?2007-ben volt már bajnok azzal a hiperszimpatikus anaheimi csapattal.
szaba
Kampman
🤘 gaben 🤘

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Nagyszerű egy csapat volt, viszont Teemu megérdemelt volna még egy bajnoki címet.Corey Perry lesz minden idők lúzere az NHL-ben, ha megint a Florida nyer, igaz?2007-ben volt már bajnok azzal a hiperszimpatikus anaheimi csapattal.
szaba
Kampman
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Hát ez a meccs sok emlékezeteset nem hozott 😕Max ezt:
több mint 1 éve
Erre a meccsre mintha elfaradt volna oilers. Nem lepődnék meg ha kedd éjjel vége lennerat king első gólja milyen kis piszok szemtelen volt. szórakoztató döntőNekem meg valahogy pont uncsi időnként az egész párharc. Ez is bántóan sima volt, a másik sima Panthers win is, az előzőn meg voltak azok a 3-0ás harmadok. Marchand mindkét gólja viszont elképesztő sebességű volt.
Kúrfürst briareos
zavi27
több mint 1 éve
rat king első gólja milyen kis piszok szemtelen volt. szórakoztató döntőNekem meg valahogy pont uncsi időnként az egész párharc. Ez is bántóan sima volt, a másik sima Panthers win is, az előzőn meg voltak azok a 3-0ás harmadok. Marchand mindkét gólja viszont elképesztő sebességű volt.
Kúrfürst briareos
Szerkesztette: zavi27
több mint 1 éve
Corey Perry lesz minden idők lúzere az NHL-ben, ha megint a Florida nyer, igaz?2007-ben volt már bajnok azzal a hiperszimpatikus anaheimi csapattal.
szaba
több mint 1 éve
rat king első gólja milyen kis piszok szemtelen volt. szórakoztató döntő
több mint 1 éve
Corey Perry lesz minden idők lúzere az NHL-ben, ha megint a Florida nyer, igaz?
több mint 1 éve
Egyrészt kellene egy hamar eldöntött meccs az Oilers részéről mert az első sor kezd kiégni, másodszor ha visszaesik Pickard teljesítménye ez bukta lesz.Végig oilers crew közvetitést nézek meccsek alatt nem panaszkodtak. Nyilván minden meccs után a full canada homer panel csak ax oilerst szopkodja de ez normális
Harmadszor aki tudja, árulja el miért nyomják a bírók a Floridát? Ez a meccs még a másodiknál is botrányosabb volt és ezt nem a kommentátorok véleményére alapozom. Tavaly is lehetett mondani, hogy lejtett a pálya a döntőben; viszont idén már odakint is bíróznak annyira feltűnő.
🤘 gaben 🤘
több mint 1 éve
Egyrészt kellene egy hamar eldöntött meccs az Oilers részéről mert az első sor kezd kiégni, másodszor ha visszaesik Pickard teljesítménye ez bukta lesz.Harmadszor aki tudja, árulja el miért nyomják a bírók a Floridát? Ez a meccs még a másodiknál is botrányosabb volt és ezt nem a kommentátorok véleményére alapozom. Tavaly is lehetett mondani, hogy lejtett a pálya a döntőben; viszont idén már odakint is bíróznak annyira feltűnő.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Ducks trade: Acquired left wing Chris Kreider and a 2025 fourth-round pick for center Carey Terrance and a 2025 third-round pick.Ennek mi a faszkarika értelme volt megint?
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Ja, meg már a (főcsoport) döntőben se lenne ott az Oilers, ha nincs három Skinner shutout korábban...AZT. A. KURVAigen az a Pickard vedes vszeg ezerszer visszamutatott dolog lesz, ha az Oilers behuzza. amugy ez a szeria 3-1 lenne, ha nem Skinner vedene ...
Bobrovsky második harmada olyan volt, mintha Skinner ment volna fel helyette. Az az OT-ban történt belenyúlás Pickardtól pedig ilyen szezont eldöntő pillanat féleség.
zacknorb
csebi
több mint 1 éve
Gyatrák ezek, a Sharks megb*szná mindkettőt 😁Őket még az UTE is, maradj már.
warr_b
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
AZT. A. KURVAigen az a Pickard vedes vszeg ezerszer visszamutatott dolog lesz, ha az Oilers behuzza. amugy ez a szeria 3-1 lenne, ha nem Skinner vedene ...
Bobrovsky második harmada olyan volt, mintha Skinner ment volna fel helyette. Az az OT-ban történt belenyúlás Pickardtól pedig ilyen szezont eldöntő pillanat féleség.
zacknorb
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
Gyatrák ezek, a Sharks megb*szná mindkettőt 😁Ja, meg a Vasas is 😀
warr_b
Reggel fél 9 van, kelj fel nyugodtan és vedd le a cápás pizsamát 😀😀
több mint 1 éve
Gyatrák ezek, a Sharks megb*szná mindkettőt 😁

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
AZT. A. KURVABobrovsky második harmada olyan volt, mintha Skinner ment volna fel helyette. Az az OT-ban történt belenyúlás Pickardtól pedig ilyen szezont eldöntő pillanat féleség.
több mint 1 éve
Hát ez kemény
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 1 éve
na megint kinyilt a zsák az első harmad végéreszerk: ejj de szép feltámadás oilerstől a második harmadban
Szerkesztette: Kúrfürst briareos
több mint 1 éve
Nagyon remélem, hogy este összekapja magát az Oilers140 perc kiállítás az azért szép 😊
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Helyes, egy kis siker ès remèny a jövőre nèzve:Lane Hutson wins Calder Trophy as league's best rookie
thescore.com/nhl/news/3298390
több mint 1 éve
Nevetséges b+
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Nagyon unalmas, gyenge meccs volt ez. Kb. az egész egy powerplay ide-oda, meg sima. Nem lesz itt idén se kanadai csapat győztes, úgy érzem eddigiek alapján.3. harmadra mar nem is akart kb golt oilers csak az apritás menta 2 OT után ezt hogy? 😊Florida rájött hogy az fárasztó, gyorsan lerendezte 🤪
NB2
dande2
Kúrfürst briareos
több mint 1 éve
3. harmadra mar nem is akart kb golt oilers csak az apritás menta 2 OT után ezt hogy? 😊Florida rájött hogy az fárasztó, gyorsan lerendezte 🤪
NB2
dande2