Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 1 éve
FÉRFI FELNŐTT VILÁGBAJNOKSÁG 2026, SVÁJCA-CSOPORT (Zürich)
USA (világranglista-2.)
Svájc (3.)
Finnország (7.)
Németország (8.)
Lettország (11.)
Ausztria (12.)
MAGYARORSZÁG (18.)
Nagy-Britannia (19.)
B-CSOPORT (Fribourg)
Kanada (4.)
Svédország (5.)
Csehország (6.)
Dánia (9.)
Szlovákia (10.)
Norvégia (13.)
Szlovénia (17)
Olaszország (20.)
több mint 1 éve
Kezdődhetne már a döntő 😁
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
2000-es években nem nyert még kanadai csapat, de most McDavid meg fogja ezt törni remélem.
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Remélem az Oilers és Kanada behúzza, megérdemelnék már.És újabb Perry és McDavid gól
KeyG
Tényleg jobbnak tűnnek mint tavaly
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Remélem az Oilers és Kanada behúzza, megérdemelnék már.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 1 éve
Ennyire domináns másfél harmad után 5 perc alatt összesett a Carolina és kapott hármat. Barkov mit művelt a negyedik gól előtt.Valahogy benne volt a levegőben és gyengék is voltak. Nem örülök.
zavi27
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Ennyire domináns másfél harmad után 5 perc alatt összesett a Carolina és kapott hármat. Barkov mit művelt a negyedik gól előtt.
több mint 1 éve
Perry assist+gól, Oilers győzelem. Minden kérésem így teljesüljön. Fasza lenne ha le is zárnák, a Canes pedig fordítana. btw, az NHL stat oldalán a Goal Visualizer roppant vicces
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Akkor készüljünk a tavalyihoz hasonló Edmonton-Floridara?A két legjobb csapat jut be simán, úgyhogy muszáj😊
zacknorb
több mint 1 éve
Akkor készüljünk a tavalyihoz hasonló Edmonton-Floridara?hja..
zacknorb
Mondjuk történelmi, ilyen is ritkán van..
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 1 éve
Akkor készüljünk a tavalyihoz hasonló Edmonton-Floridara?
több mint 1 éve
Canes hozta a kötelezőt, de félek ennyi volt a fellángolás19 év után nyertek konfdöntőben meccset. Nice! 😀
🤘 gaben 🤘
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Canes hozta a kötelezőt, de félek ennyi volt a fellángolás
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Nikishin megszerezte első NHL pontját. ☺️
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Csak szólnom kellett és vágott kettőt McDavidJöhet a Perry gól 😊
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Fun fact, a csarnok pont egy Zürich Lions-Fribourg meccsel lett felavatva, ha jól rémlik.és most valszeg nem kloten lesz, mert par éve építettek a zürich lionsnak egy 12 ezres csarnokot, de a fribourgi is valami 9 ezresEz egèsz jól nèzne ki:A lettektől lefelé már múlt héten megírtuk. Bár így gondolom Zürich lesz a mi helyszínünk.
jegkorongblog.hu/2025/05/26/nagy-britanniaval-lehet-egy-csoportban-a-ferfivalogatott/
dande2
zacknorb
fake.id
több mint 1 éve
és most valszeg nem kloten lesz, mert par éve építettek a zürich lionsnak egy 12 ezres csarnokot, de a fribourgi is valami 9 ezresEz egèsz jól nèzne ki:A lettektől lefelé már múlt héten megírtuk. Bár így gondolom Zürich lesz a mi helyszínünk.
jegkorongblog.hu/2025/05/26/nagy-britanniaval-lehet-egy-csoportban-a-ferfivalogatott/
dande2
zacknorb
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
több mint 1 éve
29-ben Pozsony és Kassa elit vb, az ajándék lenne.
több mint 1 éve
Ez egèsz jól nèzne ki:A lettektől lefelé már múlt héten megírtuk. Bár így gondolom Zürich lesz a mi helyszínünk.
jegkorongblog.hu/2025/05/26/nagy-britanniaval-lehet-egy-csoportban-a-ferfivalogatott/
dande2
több mint 1 éve
Ez egèsz jól nèzne ki:jegkorongblog.hu/2025/05/26/nagy-britanniaval-lehet-egy-csoportban-a-ferfivalogatott/
több mint 1 éve
Most megsértődik rád az algoritmus és büntetésből lenullázza a szaúdi forrásaidat.Ezt a chatgpt-t is csak annyira kell komolyan venni, amennyire egy politikust érdemes.Vicces. A ChatGPT-t kérdeztem, ezt írta (csak nem olvastam el rendesen, hogy baromság): A legutóbbi jégkorong-világbajnoki döntő, amelynek rendes játékideje 0–0-ra végződött, 2017. május 21-én zajlott, és Svédország és Kanada csapatai között zajlott. A mérkőzés a németországi Kölnben, a Lanxess Arénában került megrendezésre. A rendes játékidő 1–1-es döntetlennel zárult, majd hosszabbítás következett, amelyben nem született gól. A mérkőzés végül büntetőkkel dőlt el, ahol Svédország 2–0-ra nyert, és megszerezte tizedik világbajnoki címét.Ha minden igaz, eddig csak egyszer, 2017-ben (Svédo.-Kanada) végződött 0-0-ra rendes játékidőben a döntő.1-1 volt
nagylaza, főpohárnok
Kampman
nagylaza, főpohárnok
Kampman
több mint 1 éve
SportTV viszont megint leszerepelt a meccs utáni pofázássalAz Oilers meg úgy tűnik felpörgött rendesen
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
azert szep gesztus volt, hogy Gaudreau mezet is odavittek az unnepleshez!
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
Na végre megvan a Buffaloi öröm is. Thompson úgyse nyer sose semmit a Sabressel. 🙂
több mint 1 éve
Az USA (eddig) gyakorlatilag csak egyszer nyert vb-t, mert 1960-ban olimpiai döntőt húzott be, és akkor az olimpiai bajnoki cím egyben vb-címet is jelentett.Az viszont, remélem, biztos (átböngésztem a wikit), hogy Svájc még soha nem nyert vébét, és az USA is csak kétszer, utoljára 1960-ban.Ezt a chatgpt-t is csak annyira kell komolyan venni, amennyire egy politikust érdemes.Vicces. A ChatGPT-t kérdeztem, ezt írta (csak nem olvastam el rendesen, hogy baromság): A legutóbbi jégkorong-világbajnoki döntő, amelynek rendes játékideje 0–0-ra végződött, 2017. május 21-én zajlott, és Svédország és Kanada csapatai között zajlott. A mérkőzés a németországi Kölnben, a Lanxess Arénában került megrendezésre. A rendes játékidő 1–1-es döntetlennel zárult, majd hosszabbítás következett, amelyben nem született gól. A mérkőzés végül büntetőkkel dőlt el, ahol Svédország 2–0-ra nyert, és megszerezte tizedik világbajnoki címét.Ha minden igaz, eddig csak egyszer, 2017-ben (Svédo.-Kanada) végződött 0-0-ra rendes játékidőben a döntő.1-1 volt
nagylaza, főpohárnok
Kampman
nagylaza, főpohárnok
Kampman
nagylaza, főpohárnok
Music City Miracle