Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Bíráskodás nettó szánalmasra sikerült. Azért nem fújunk be mindent a köcsögöknek mert már sokat kaptak. Utolsó harmadban, hosszabbításban 0 büntető perc b+

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 376 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mocskos ez a Panthers de tetszik, Tkachuk ritka egy paraszt.
KeyG
Tkachuk és Marchand miatt (is) rettenetesen ellenszenvesek, de mégis inkább azt szeretném, hogy ők nyerjenek.
Mikey
Sokkal inkább ők, mint a retkedék olajosok.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Aztarohadt mekkora két meccs volt ez eddig.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Mocskos ez a Panthers de tetszik, Tkachuk ritka egy paraszt.
KeyG
Tkachuk és Marchand miatt (is) rettenetesen ellenszenvesek, de mégis inkább azt szeretném, hogy ők nyerjenek.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
brutál jó a szinvonal eddig a döntőben, ez a tegnapi meccs bmeg.... remélem megint leszopatjuk oilerst és mcunrealizedpotentialt 😛

több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 656
Mocskos ez a Panthers de tetszik, Tkachuk ritka egy paraszt.
McDavid elképesztő, picit joystick a legalapabb szint ellen egy video gameben.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 278
En is az Oilersnek szurkolok. Regota kedvelem oket, annak ellenere, hogy Sharks fan vagyok. A tavalyi 7. Meccs utani oltozoi kepek, Hyman beszede “i know, we’re gonna be back”, a sors fintora, hogy pont o nem lehet ott a dontoben, pedig nagyon jo PO-ja volt. Ennel nagyobb motivacio nem is lehetne, hogy pont azokat kell megverni, akiktol tavaly kikaptak. Szerintem megnyerik iden, 4-2 Oilers.
több mint 1 éve
YoungZeeZee 9 843
en is csatlakozom.
legyen kandai nyertes.
a tradicio orszaga vs a havas lankak tersege ala florida
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
DeBoert kirúgta a Stars. Meg is érdemli azok után hogy a vonat elé lökte a kapusát, megint.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Azèrt hogy a SCt sem sikerül èlőben leadni, valóban teljesen feleslegesen vannak ott a jogok, akkor inkább adják oda másnak de ez így teljes pènzkidobás (legalább eredeti kommentárral adnák, ahhoz mèg ember se nagyon kell....) 🤷
dande2
Az ismétléseket szoktam nézni és még örültem is, hogy felvezetés-levezetést is adtak.
A meccs maga pedig hozta a színvonalat, ráadásul a győztes gólt a kis görény sora kapta be. Fuck Yeah!
Jó lenne a következőt lesimázná az Oilers. Értékelném.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 376 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hehe, öreg cápa ő is.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
több mint 1 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Nagyon jó lesz ez a döntő úgy tűnik az első meccs alapján, erős kezdés volt!
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 376 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hát én az iihf saját oldalán néztem (ott is ott van a szàmítás), ott más sorrend van.
warr_b
(Last update: 21 Apr 2025)
Hát igen, basznak ott frissíteni
zacknorb
Elég nevetséges


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azèrt hogy a SCt sem sikerül èlőben leadni, valóban teljesen feleslegesen vannak ott a jogok, akkor inkább adják oda másnak de ez így teljes pènzkidobás (legalább eredeti kommentárral adnák, ahhoz mèg ember se nagyon kell....) 🤷
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 656
Jó ez a Taylor Kitsch Stanley Cup promo felvezetés.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Hát én az iihf saját oldalán néztem (ott is ott van a szàmítás), ott más sorrend van.
warr_b
(Last update: 21 Apr 2025)
Hát igen, basznak ott frissíteni
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
2000-es években nem nyert még kanadai csapat, de most McDavid meg fogja ezt törni remélem.
Heisman nádor
Szerintem is az Oilers nyer most.
Kampman
Egyszerűen muszáj lesz

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
2000-es években nem nyert még kanadai csapat, de most McDavid meg fogja ezt törni remélem.
Heisman nádor
Szerintem is az Oilers nyer most.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 376 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ezeket a ranglista helyezéseket honnan szedték? 😀
warr_b
IIHF world ranking, Wikipedian a számítási mód is ott van


ki az első? az oroszok?
slowmotion
Igen, a hülye IIHF minden évben vb bronznak megfelelő koeff pontot ad a ruszkiknak (meg 14. helynek megfelelőt a fehéroroszoknak)
zacknorb
Hát én az iihf saját oldalán néztem (ott is ott van a szàmítás), ott más sorrend van.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ezeket a ranglista helyezéseket honnan szedték? 😀
warr_b
IIHF world ranking, Wikipedian a számítási mód is ott van


ki az első? az oroszok?
slowmotion
Igen, a hülye IIHF minden évben vb bronznak megfelelő koeff pontot ad a ruszkiknak (meg 14. helynek megfelelőt a fehéroroszoknak)
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Ezeket a ranglista helyezéseket honnan szedték? 😀
warr_b
ki az első? az oroszok?
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 376 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ezeket a ranglista helyezéseket honnan szedték? 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
FÉRFI FELNŐTT VILÁGBAJNOKSÁG 2026, SVÁJC

A-CSOPORT (Zürich)
USA (világranglista-2.)
Svájc (3.)
Finnország (7.)
Németország (8.)
Lettország (11.)
Ausztria (12.)
MAGYARORSZÁG (18.)
Nagy-Britannia (19.)

B-CSOPORT (Fribourg)
Kanada (4.)
Svédország (5.)
Csehország (6.)
Dánia (9.)
Szlovákia (10.)
Norvégia (13.)
Szlovénia (17)
Olaszország (20.)