Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azèrt az durva hogy az amcsik most nyertek ilyen hosszú idő óta óta először vbt ès ennèl sokkal erősebb csapataik nem voltak képesek rá....

Svèdeknek legalább a bronz összejött

Hangulatában tènyleg gyengènk èrzèkeltem èn is a vbt. Lehet a svèd ágon legalább nèzők voltak de a mi águnk illetve a dán az gyengusz volt.

Szerencsésebb lenne kèt èvenkèti A csoportos vb jobban megadná az èrtèkèt...
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Förtelmes egy meccs volt, mondjuk egy 2008-hoz vagy 2022-höz képest.

Svájc egymás után 2 vb-döntőt hoz le lőtt gól nélkül.
Nagyon jó csapat, de azért az igazán fontos meccseken a focicsapatuk hatékonyságával támadnak.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
betárcsáztam a meccsre, úgyhogy mindjárt jön a gól
slowmotion
és tényleg 😊
NB2
52 másodperc, az talán még belefér
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
betárcsáztam a meccsre, úgyhogy mindjárt jön a gól
slowmotion
és tényleg 😊
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
sztakurva, megvárta, míg keresztbe csúszik a védő, és a valaga alatt lőtte ki a sarkot
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
aztakurva hol fért el az a korong

csóri Svejciek

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Faszom bele
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
betárcsáztam a meccsre, úgyhogy mindjárt jön a gól
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 808 — beers & Packers
Ha minden igaz, eddig csak egyszer, 2017-ben (Svédo.-Kanada) végződött 0-0-ra rendes játékidőben a döntő.
nagylaza, főpohárnok
1-1 volt
Kampman
Vicces. A ChatGPT-t kérdeztem, ezt írta (csak nem olvastam el rendesen, hogy baromság): A legutóbbi jégkorong-világbajnoki döntő, amelynek rendes játékideje 0–0-ra végződött, 2017. május 21-én zajlott, és Svédország és Kanada csapatai között zajlott. A mérkőzés a németországi Kölnben, a Lanxess Arénában került megrendezésre. A rendes játékidő 1–1-es döntetlennel zárult, majd hosszabbítás következett, amelyben nem született gól. A mérkőzés végül büntetőkkel dőlt el, ahol Svédország 2–0-ra nyert, és megszerezte tizedik világbajnoki címét.
nagylaza, főpohárnok
Ezt a chatgpt-t is csak annyira kell komolyan venni, amennyire egy politikust érdemes.
Kampman
Az viszont, remélem, biztos (átböngésztem a wikit), hogy Svájc még soha nem nyert vébét, és az USA is csak kétszer, utoljára 1960-ban.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Ha minden igaz, eddig csak egyszer, 2017-ben (Svédo.-Kanada) végződött 0-0-ra rendes játékidőben a döntő.
nagylaza, főpohárnok
1-1 volt
Kampman
Vicces. A ChatGPT-t kérdeztem, ezt írta (csak nem olvastam el rendesen, hogy baromság): A legutóbbi jégkorong-világbajnoki döntő, amelynek rendes játékideje 0–0-ra végződött, 2017. május 21-én zajlott, és Svédország és Kanada csapatai között zajlott. A mérkőzés a németországi Kölnben, a Lanxess Arénában került megrendezésre. A rendes játékidő 1–1-es döntetlennel zárult, majd hosszabbítás következett, amelyben nem született gól. A mérkőzés végül büntetőkkel dőlt el, ahol Svédország 2–0-ra nyert, és megszerezte tizedik világbajnoki címét.
nagylaza, főpohárnok
Ezt a chatgpt-t is csak annyira kell komolyan venni, amennyire egy politikust érdemes.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 808 — beers & Packers
Ha minden igaz, eddig csak egyszer, 2017-ben (Svédo.-Kanada) végződött 0-0-ra rendes játékidőben a döntő.
nagylaza, főpohárnok
1-1 volt
Kampman
Vicces. A ChatGPT-t kérdeztem, ezt írta (csak nem olvastam el rendesen, hogy baromság): A legutóbbi jégkorong-világbajnoki döntő, amelynek rendes játékideje 0–0-ra végződött, 2017. május 21-én zajlott, és Svédország és Kanada csapatai között zajlott. A mérkőzés a németországi Kölnben, a Lanxess Arénában került megrendezésre. A rendes játékidő 1–1-es döntetlennel zárult, majd hosszabbítás következett, amelyben nem született gól. A mérkőzés végül büntetőkkel dőlt el, ahol Svédország 2–0-ra nyert, és megszerezte tizedik világbajnoki címét.
Ja, és a pontosító kérdésemre ez a válasz jött: A jégkorong-világbajnokság döntőjében rendes játékidőben 0–0-ra végződött mérkőzésre eddig egyetlen alkalommal került sor:
🏒 2017. évi IIHF jégkorong-világbajnokság döntője

Legközelebb majd téged kérdezlek.🙂

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Ha minden igaz, eddig csak egyszer, 2017-ben (Svédo.-Kanada) végződött 0-0-ra rendes játékidőben a döntő.
nagylaza, főpohárnok
1-1 volt
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 808 — beers & Packers
Ha minden igaz, eddig csak egyszer, 2017-ben (Svédo.-Kanada) végződött 0-0-ra rendes játékidőben a döntő.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 808 — beers & Packers
Nem tudom, nekem valahogy ez az egész idei VB tök hangulattalan, színvonaltalan, kevés izgalommal a megszokotthoz képest. Ez a döntő is csak csordogál, semmi szurkolás, izgalom, fordulatok a kieséses szakaszban meg most sem eddig. Sima liba úton idei jutott Svájc (Ausztria, Dánia) meg a jó-jó de ez az USA tényleg döntőzik ellenfél?
zavi27
Ha a magyar közvetítés olyan, mint korábban, akkor megértem, amit írsz. A streamen viszont, amelyiken nézem, baromi jó a hangulat és a szurkolás.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Nem tudom, nekem valahogy ez az egész idei VB tök hangulattalan, színvonaltalan, kevés izgalommal a megszokotthoz képest. Ez a döntő is csak csordogál, semmi szurkolás, izgalom, fordulatok a kieséses szakaszban meg most sem eddig. Sima liba úton idei jutott Svájc (Ausztria, Dánia) meg a jó-jó de ez az USA tényleg döntőzik ellenfél?
zavi27
gyengécske valóban
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Emberi időben NHL konf. döntő.
Go Oilers!
KeyG
ez lesz az utolsó idén
több mint 1 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Nem tudom, nekem valahogy ez az egész idei VB tök hangulattalan, színvonaltalan, kevés izgalommal a megszokotthoz képest. Ez a döntő is csak csordogál, semmi szurkolás, izgalom, fordulatok a kieséses szakaszban meg most sem eddig. Sima liba úton idei jutott Svájc (Ausztria, Dánia) meg a jó-jó de ez az USA tényleg döntőzik ellenfél?
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 656
Emberi időben NHL konf. döntő.
Go Oilers!

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Nem követtem végig, de úgy tűnik rengeteg a sima meccs ezen a VB-n
🤘 gaben 🤘
I see your point
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Nem követtem végig, de úgy tűnik rengeteg a sima meccs ezen a VB-n

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Nagyon szépen leolvadt a Hurricanes a konfdöntőre. Egyáltalán nem meglepetés mondjuk, és magamat sem értem miért reménykedtem akárcsak egy kicsit is abban, hogy na majd idén.

Kéne egy HC, aki a fontos meccseket is meg tudja nyerni.

See ya next year!
Mikey
Szerintem is el kéne már engedni az edzőt. Idáig vagy eddig se szép és jó minden, de megfáradt ez már, tipikusan amikor meg kell próbálni valaki mást a végső szintlépéshez. Évek óta látszik ez már.
zavi27
Igazából a két évvel ezelőtti Panthers elleni söprés után kellett volna váltani. De mivel nemrég hosszabbítottak vele, biztosan maradni fog még. Ennyit számít hogy valaki a franchise talán legnagyobb legendája. Ilyenkor nem jó a hűség.
Mikey
Szörnyű tanácstalanság volt mind a 3 meccsen és az utolsóra szerintem meg is törtek 'lelkileg'

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Kedvenc Tree videóm két évvel ezelőttről

több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Nagyon szépen leolvadt a Hurricanes a konfdöntőre. Egyáltalán nem meglepetés mondjuk, és magamat sem értem miért reménykedtem akárcsak egy kicsit is abban, hogy na majd idén.

Kéne egy HC, aki a fontos meccseket is meg tudja nyerni.

See ya next year!
Mikey
Szerintem is el kéne már engedni az edzőt. Idáig vagy eddig se szép és jó minden, de megfáradt ez már, tipikusan amikor meg kell próbálni valaki mást a végső szintlépéshez. Évek óta látszik ez már.
zavi27
Igazából a két évvel ezelőtti Panthers elleni söprés után kellett volna váltani. De mivel nemrég hosszabbítottak vele, biztosan maradni fog még. Ennyit számít hogy valaki a franchise talán legnagyobb legendája. Ilyenkor nem jó a hűség.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Nagyon szépen leolvadt a Hurricanes a konfdöntőre. Egyáltalán nem meglepetés mondjuk, és magamat sem értem miért reménykedtem akárcsak egy kicsit is abban, hogy na majd idén.

Kéne egy HC, aki a fontos meccseket is meg tudja nyerni.

See ya next year!
Mikey
Szerintem is el kéne már engedni az edzőt. Idáig vagy eddig se szép és jó minden, de megfáradt ez már, tipikusan amikor meg kell próbálni valaki mást a végső szintlépéshez. Évek óta látszik ez már.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Nagyon szépen leolvadt a Hurricanes a konfdöntőre. Egyáltalán nem meglepetés mondjuk, és magamat sem értem miért reménykedtem akárcsak egy kicsit is abban, hogy na majd idén.

Kéne egy HC, aki a fontos meccseket is meg tudja nyerni.

See ya next year!

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May