Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 1 éve
Azèrt az durva hogy az amcsik most nyertek ilyen hosszú idő óta óta először vbt ès ennèl sokkal erősebb csapataik nem voltak képesek rá....Svèdeknek legalább a bronz összejött
Hangulatában tènyleg gyengènk èrzèkeltem èn is a vbt. Lehet a svèd ágon legalább nèzők voltak de a mi águnk illetve a dán az gyengusz volt.
Szerencsésebb lenne kèt èvenkèti A csoportos vb jobban megadná az èrtèkèt...
több mint 1 éve
Förtelmes egy meccs volt, mondjuk egy 2008-hoz vagy 2022-höz képest.Svájc egymás után 2 vb-döntőt hoz le lőtt gól nélkül.
Nagyon jó csapat, de azért az igazán fontos meccseken a focicsapatuk hatékonyságával támadnak.
több mint 1 éve
52 másodperc, az talán még beleférbetárcsáztam a meccsre, úgyhogy mindjárt jön a gólés tényleg 😊
slowmotion
NB2
több mint 1 éve
betárcsáztam a meccsre, úgyhogy mindjárt jön a gólés tényleg 😊
slowmotion
több mint 1 éve
sztakurva, megvárta, míg keresztbe csúszik a védő, és a valaga alatt lőtte ki a sarkot
több mint 1 éve
Faszom bele
több mint 1 éve
betárcsáztam a meccsre, úgyhogy mindjárt jön a gól
több mint 1 éve
Az viszont, remélem, biztos (átböngésztem a wikit), hogy Svájc még soha nem nyert vébét, és az USA is csak kétszer, utoljára 1960-ban.Ezt a chatgpt-t is csak annyira kell komolyan venni, amennyire egy politikust érdemes.Vicces. A ChatGPT-t kérdeztem, ezt írta (csak nem olvastam el rendesen, hogy baromság): A legutóbbi jégkorong-világbajnoki döntő, amelynek rendes játékideje 0–0-ra végződött, 2017. május 21-én zajlott, és Svédország és Kanada csapatai között zajlott. A mérkőzés a németországi Kölnben, a Lanxess Arénában került megrendezésre. A rendes játékidő 1–1-es döntetlennel zárult, majd hosszabbítás következett, amelyben nem született gól. A mérkőzés végül büntetőkkel dőlt el, ahol Svédország 2–0-ra nyert, és megszerezte tizedik világbajnoki címét.Ha minden igaz, eddig csak egyszer, 2017-ben (Svédo.-Kanada) végződött 0-0-ra rendes játékidőben a döntő.1-1 volt
nagylaza, főpohárnok
Kampman
nagylaza, főpohárnok
Kampman
több mint 1 éve
Ezt a chatgpt-t is csak annyira kell komolyan venni, amennyire egy politikust érdemes.Vicces. A ChatGPT-t kérdeztem, ezt írta (csak nem olvastam el rendesen, hogy baromság): A legutóbbi jégkorong-világbajnoki döntő, amelynek rendes játékideje 0–0-ra végződött, 2017. május 21-én zajlott, és Svédország és Kanada csapatai között zajlott. A mérkőzés a németországi Kölnben, a Lanxess Arénában került megrendezésre. A rendes játékidő 1–1-es döntetlennel zárult, majd hosszabbítás következett, amelyben nem született gól. A mérkőzés végül büntetőkkel dőlt el, ahol Svédország 2–0-ra nyert, és megszerezte tizedik világbajnoki címét.Ha minden igaz, eddig csak egyszer, 2017-ben (Svédo.-Kanada) végződött 0-0-ra rendes játékidőben a döntő.1-1 volt
nagylaza, főpohárnok
Kampman
nagylaza, főpohárnok
több mint 1 éve
Vicces. A ChatGPT-t kérdeztem, ezt írta (csak nem olvastam el rendesen, hogy baromság): A legutóbbi jégkorong-világbajnoki döntő, amelynek rendes játékideje 0–0-ra végződött, 2017. május 21-én zajlott, és Svédország és Kanada csapatai között zajlott. A mérkőzés a németországi Kölnben, a Lanxess Arénában került megrendezésre. A rendes játékidő 1–1-es döntetlennel zárult, majd hosszabbítás következett, amelyben nem született gól. A mérkőzés végül büntetőkkel dőlt el, ahol Svédország 2–0-ra nyert, és megszerezte tizedik világbajnoki címét.Ha minden igaz, eddig csak egyszer, 2017-ben (Svédo.-Kanada) végződött 0-0-ra rendes játékidőben a döntő.1-1 volt
nagylaza, főpohárnok
Kampman
Ja, és a pontosító kérdésemre ez a válasz jött: A jégkorong-világbajnokság döntőjében rendes játékidőben 0–0-ra végződött mérkőzésre eddig egyetlen alkalommal került sor:
🏒 2017. évi IIHF jégkorong-világbajnokság döntője
Legközelebb majd téged kérdezlek.🙂
Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 1 éve
Ha minden igaz, eddig csak egyszer, 2017-ben (Svédo.-Kanada) végződött 0-0-ra rendes játékidőben a döntő.1-1 volt
nagylaza, főpohárnok
több mint 1 éve
Ha minden igaz, eddig csak egyszer, 2017-ben (Svédo.-Kanada) végződött 0-0-ra rendes játékidőben a döntő.
több mint 1 éve
Nem tudom, nekem valahogy ez az egész idei VB tök hangulattalan, színvonaltalan, kevés izgalommal a megszokotthoz képest. Ez a döntő is csak csordogál, semmi szurkolás, izgalom, fordulatok a kieséses szakaszban meg most sem eddig. Sima liba úton idei jutott Svájc (Ausztria, Dánia) meg a jó-jó de ez az USA tényleg döntőzik ellenfél?Ha a magyar közvetítés olyan, mint korábban, akkor megértem, amit írsz. A streamen viszont, amelyiken nézem, baromi jó a hangulat és a szurkolás.
zavi27
több mint 1 éve
Nem tudom, nekem valahogy ez az egész idei VB tök hangulattalan, színvonaltalan, kevés izgalommal a megszokotthoz képest. Ez a döntő is csak csordogál, semmi szurkolás, izgalom, fordulatok a kieséses szakaszban meg most sem eddig. Sima liba úton idei jutott Svájc (Ausztria, Dánia) meg a jó-jó de ez az USA tényleg döntőzik ellenfél?gyengécske valóban
zavi27
több mint 1 éve
Nem tudom, nekem valahogy ez az egész idei VB tök hangulattalan, színvonaltalan, kevés izgalommal a megszokotthoz képest. Ez a döntő is csak csordogál, semmi szurkolás, izgalom, fordulatok a kieséses szakaszban meg most sem eddig. Sima liba úton idei jutott Svájc (Ausztria, Dánia) meg a jó-jó de ez az USA tényleg döntőzik ellenfél?
több mint 1 éve
Emberi időben NHL konf. döntő. Go Oilers!
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 1 éve
Nem követtem végig, de úgy tűnik rengeteg a sima meccs ezen a VB-nI see your point
🤘 gaben 🤘
több mint 1 éve
Nem követtem végig, de úgy tűnik rengeteg a sima meccs ezen a VB-n
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Szörnyű tanácstalanság volt mind a 3 meccsen és az utolsóra szerintem meg is törtek 'lelkileg'Igazából a két évvel ezelőtti Panthers elleni söprés után kellett volna váltani. De mivel nemrég hosszabbítottak vele, biztosan maradni fog még. Ennyit számít hogy valaki a franchise talán legnagyobb legendája. Ilyenkor nem jó a hűség.Nagyon szépen leolvadt a Hurricanes a konfdöntőre. Egyáltalán nem meglepetés mondjuk, és magamat sem értem miért reménykedtem akárcsak egy kicsit is abban, hogy na majd idén.Szerintem is el kéne már engedni az edzőt. Idáig vagy eddig se szép és jó minden, de megfáradt ez már, tipikusan amikor meg kell próbálni valaki mást a végső szintlépéshez. Évek óta látszik ez már.
Kéne egy HC, aki a fontos meccseket is meg tudja nyerni.
See ya next year!
Mikey
zavi27
Mikey
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Igazából a két évvel ezelőtti Panthers elleni söprés után kellett volna váltani. De mivel nemrég hosszabbítottak vele, biztosan maradni fog még. Ennyit számít hogy valaki a franchise talán legnagyobb legendája. Ilyenkor nem jó a hűség.Nagyon szépen leolvadt a Hurricanes a konfdöntőre. Egyáltalán nem meglepetés mondjuk, és magamat sem értem miért reménykedtem akárcsak egy kicsit is abban, hogy na majd idén.Szerintem is el kéne már engedni az edzőt. Idáig vagy eddig se szép és jó minden, de megfáradt ez már, tipikusan amikor meg kell próbálni valaki mást a végső szintlépéshez. Évek óta látszik ez már.
Kéne egy HC, aki a fontos meccseket is meg tudja nyerni.
See ya next year!
Mikey
zavi27
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Nagyon szépen leolvadt a Hurricanes a konfdöntőre. Egyáltalán nem meglepetés mondjuk, és magamat sem értem miért reménykedtem akárcsak egy kicsit is abban, hogy na majd idén.Szerintem is el kéne már engedni az edzőt. Idáig vagy eddig se szép és jó minden, de megfáradt ez már, tipikusan amikor meg kell próbálni valaki mást a végső szintlépéshez. Évek óta látszik ez már.
Kéne egy HC, aki a fontos meccseket is meg tudja nyerni.
See ya next year!
Mikey
több mint 1 éve
Nagyon szépen leolvadt a Hurricanes a konfdöntőre. Egyáltalán nem meglepetés mondjuk, és magamat sem értem miért reménykedtem akárcsak egy kicsit is abban, hogy na majd idén.Kéne egy HC, aki a fontos meccseket is meg tudja nyerni.
See ya next year!
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May