Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 1 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Ez végre olyan meccs volt Edmonton-i részről amit várok tőlük.
Szép védések, szép gólok, kemény védekezés; minden klappolt.
Viszont McDavid beüthetné a helyzeteit végre, akármennyire fekszik neki ez a gólpassz termelés.
🤘 gaben 🤘
Azért három shutout meccsen várni utóbbi négyből nem igazán volt várható egy Oilerstől, főleg ilyen kapusokkal.😊
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Ez végre olyan meccs volt Edmonton-i részről amit várok tőlük.
Szép védések, szép gólok, kemény védekezés; minden klappolt.
Viszont McDavid beüthetné a helyzeteit végre, akármennyire fekszik neki ez a gólpassz termelés.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
USA-Svájc, ráadásul tükörsimán.
Ezt ki látta előre?
🤘 gaben 🤘
Nekem a csoportkör közepétől ez volt a lapomon egészen csütörtökig. Bár ln azt hittem az USA szó szerint meg fogja verni Kanadát.
És még bőven ott az esély a bemondott Svájc vb címre.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
USA-Svájc, ráadásul tükörsimán.
Ezt ki látta előre?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Szerencsétlen danoknak sincs sokkal több közük a svájci meccshez, mint nekünk volt…

több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 376 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
innentől sima svéd arany???
NB2
nem úgy néz ki 😊
elég wtf vb ez, lehet egy usa-svájc döntő? 😊
NB2
Svájcnak pedig 2013 óta ez lenne a 4. döntője.
Kampman
Usa meg 1960 óta először vb-döntőben, az is elég kemény
warr_b
Most mondták, hogy 1956.
1960 egy olimpiai aranyérem volt, ami akkor világbajnoki aranynak is számított egyben.
Érdekes, hogy az 1980-as miracle on ice aranyéremre ez nem igaz.
Kampman
Akkor pláne


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
innentől sima svéd arany???
NB2
nem úgy néz ki 😊
elég wtf vb ez, lehet egy usa-svájc döntő? 😊
NB2
Svájcnak pedig 2013 óta ez lenne a 4. döntője.
Kampman
Usa meg 1960 óta először vb-döntőben, az is elég kemény
warr_b
Most mondták, hogy 1956.
1960 egy olimpiai aranyérem volt, ami akkor világbajnoki aranynak is számított egyben.
Érdekes, hogy az 1980-as miracle on ice aranyéremre ez nem igaz.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 376 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
innentől sima svéd arany???
NB2
nem úgy néz ki 😊
elég wtf vb ez, lehet egy usa-svájc döntő? 😊
NB2
Svájcnak pedig 2013 óta ez lenne a 4. döntője.
Kampman
Usa meg 1960 óta először vb-döntőben, az is elég kemény


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
innentől sima svéd arany???
NB2
nem úgy néz ki 😊
elég wtf vb ez, lehet egy usa-svájc döntő? 😊
NB2
Svájcnak pedig 2013 óta ez lenne a 4. döntője.
Kampman
És most nyerne Svájc amikor Josi sérült, pedig az az ember rohadtul megérdemelné
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
innentől sima svéd arany???
NB2
nem úgy néz ki 😊
elég wtf vb ez, lehet egy usa-svájc döntő? 😊
NB2
Svájcnak pedig 2013 óta ez lenne a 4. döntője.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
😡😡😡😡😡😡😡😡
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
innentől sima svéd arany???
NB2
nem úgy néz ki 😊
elég wtf vb ez, lehet egy usa-svájc döntő? 😊
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 968 — The Mathematician
Az USA 1960 óta először szerezhet bronzéremnél fényesebbet.
Kampman
lol, nem gondoltam volna
mondjuk most jól állnak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Az USA 1960 óta először szerezhet bronzéremnél fényesebbet.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Komolyan nem lesz leadva az esti NHL meccs?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Azt mondjuk nem értem, miért örülnek ennyire a dánok. Hazai pályán is csak eggyel tudtak győzni.🙂
nagylaza, főpohárnok
+ ezzel az is látszik, hogy mi közelebb kerültünk Kanadához.. 😀
kishaszi
Kanada ellen 6-0-ra kaptunk ki, Dánia ellen 8-2-re, ergo a dánok alulteljesítettek, 2 góllal kellett volna nyerni (a végén ütni egyet üres kapura)
zacknorb
Természetesen szatiriukusan írtam. 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Bostoni kis féreg még mindig hozza a formáját

Az Oilers-ben maradt minden bizodalmam

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Azt mondjuk nem értem, miért örülnek ennyire a dánok. Hazai pályán is csak eggyel tudtak győzni.🙂
nagylaza, főpohárnok
+ ezzel az is látszik, hogy mi közelebb kerültünk Kanadához.. 😀
kishaszi
Kanada ellen 6-0-ra kaptunk ki, Dánia ellen 8-2-re, ergo a dánok alulteljesítettek, 2 góllal kellett volna nyerni (a végén ütni egyet üres kapura)
több mint 1 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Azt mondjuk nem értem, miért örülnek ennyire a dánok. Hazai pályán is csak eggyel tudtak győzni.🙂
nagylaza, főpohárnok
+ ezzel az is látszik, hogy mi közelebb kerültünk Kanadához.. 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Dánok ügyesen mérték fel, hogy nekik a németek elleni meccs lesz a perdöntő, és a biztonság kedvéért a sorsolás is úgy intéződött, hogy ők 72 óra alatt fordulhassanak rá a meccsre, a németek meg 24 alatt.

Ettől függetlenül a kanadaiak legyőzése komoly fegyvertény, és nem kell magyarázkodni miatta, csak bekereteztetni, és kitenni a falra. Vagy a Louvre-ba 😮

Szerkesztette: slowmotion
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Na végül a címvédő Panthers lesz a Hurricanes ellenfele a keleti döntőben.
Két éve nagyon csúnya vége lett ennek a párharcnak, az idei alapszakaszban sem a Canes volt a jobb, szóval az esélytelenek nyugalmával nézhetem majd a meccseket.
Mikey
A 2006-os bajnoki címe óta a Hurricanes 0-12-vel áll a keleti döntőkben.
Kampman
Ezt most muszáj volt? 😀
Mikey
Néha ilyen önkéntelen és kéretlen lexikon módba kapcsolok át.
Kampman
0-14 mindjárt
Kampman
Hamar eldöntötte a Panthers ezt a szériát is.

Brind'Amour az új Boudreau.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Na végül a címvédő Panthers lesz a Hurricanes ellenfele a keleti döntőben.
Két éve nagyon csúnya vége lett ennek a párharcnak, az idei alapszakaszban sem a Canes volt a jobb, szóval az esélytelenek nyugalmával nézhetem majd a meccseket.
Mikey
A 2006-os bajnoki címe óta a Hurricanes 0-12-vel áll a keleti döntőkben.
Kampman
Ezt most muszáj volt? 😀
Mikey
Néha ilyen önkéntelen és kéretlen lexikon módba kapcsolok át.
Kampman
0-14 mindjárt
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Tessék, Svájc és Dánia is elődöntőzik a csoportunkból, a fanyalgóknak!😛
zavi27
USA is
több mint 1 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Tessék, Svájc és Dánia is elődöntőzik a csoportunkból, a fanyalgóknak!😛
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
És így amúgy jövőre dánok helyett letteket kapunk valszeg
zacknorb
Az jó, nem?
warr_b
Én adom, lettek ellen még nem játszottak a férfiak elit vb-n, dánok most voltak kétszer. És a dánokkal meglévő kapcsolat miatt lehet ellenük felkészülési meccset szervezni a vb-re attól még (mint ahogy a norvégok és a szlovénok ellen is, Kanada Dome meg szoki)