Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 1 éve
Én adom, lettek ellen még nem játszottak a férfiak elit vb-n, dánok most voltak kétszer. És a dánokkal meglévő kapcsolat miatt lehet ellenük felkészülési meccset szervezni a vb-re attól még (mint ahogy a norvégok és a szlovénok ellen is, Kanada Dome meg szoki)És így amúgy jövőre dánok helyett letteket kapunk valszegAz jó, nem?
zacknorb
warr_b
több mint 1 éve
És így amúgy jövőre dánok helyett letteket kapunk valszegAz jó, nem?
zacknorb

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Ráadásul a Svéd-USA lesz a korai meccs szombaton, hogy a házigazda többet tudjon pihenni a medal game előtt.Amúgy komoly búcsúmeccse volt Herningnek a vb-től.
több mint 1 éve
És így amúgy jövőre dánok helyett letteket kapunk valszeg
több mint 1 éve
innentől sima svéd arany???
több mint 1 éve
Azt mondjuk nem értem, miért örülnek ennyire a dánok. Hazai pályán is csak eggyel tudtak győzni.🙂
több mint 1 éve
🫨🤯
több mint 1 éve
tipszmikszűté Milinte 😊
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 1 éve
GECI MEKKORA
több mint 1 éve
Hoppácska!
több mint 1 éve
Ott az empty net dán gól
több mint 1 éve
Cserébe dánok eddig szépen kitartanakkonkrétan szorulás
zacknorb
ezt valahogy túl kell élnie Kanadának kb.. nem semmi Dánia, bár kicsit a 95ös Devils jut eszembe
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 1 éve
Csóri dánok eszeveszett utolsó harmadot tolnak, és akkor kapják a gólt.
több mint 1 éve
Cseheknek annyi.Pedig a kommentátor már magára varratta a cseh zászlót…
nagylaza, főpohárnok
több mint 1 éve
Cserébe dánok eddig szépen kitartanak
több mint 1 éve
Cseheknek annyi.
több mint 1 éve
Na ez tetszik vègre 😊
több mint 1 éve
Most ez az cseh 5a3 elleni gól pont ki lett centizve, így még lesz 5a4.Mondjuk sokra nem mentek vele, brutalisat megy a svéd csapat.
zacknorb
több mint 1 éve
Most ez az cseh 5a3 elleni gól pont ki lett centizve, így még lesz 5a4.
több mint 1 éve
Svédek komolyan zárták az első harmadot, amikor néztem csak 1 volt és 5a4-re jöhettek a csehek.
több mint 1 éve
A tavalyi draftot már el is felejtetted? 😄Na, legalább itt az élen egyszer.😊Hiánypótló lista. Komoly meló lehet benne. 😊
zacknorb
🤘 gaben 🤘
zavi27

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Na, legalább itt az élen egyszer.😊Hiánypótló lista. Komoly meló lehet benne. 😊
zacknorb
🤘 gaben 🤘
több mint 1 éve
Hiánypótló lista. Komoly meló lehet benne. 😊
zacknorb
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
