Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 1 éve
french Philadelphia Eagles 56
Örömteli, hogy sikerült először benn maradni, remélhetőleg a jövőben megpályázzuk az A csoportos rendezést is, úgy, hogy nem lépünk vissza, akár közösködve.
Bruschi85
Tele vagyunk pénzzel😆😁
french
2029-ig el lehet spórolni, addig meg vannak a helyszínek.
Bruschi85
Csak addigra lesznek Oroszok, Fehéroroszok.
több mint 1 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Örömteli, hogy sikerült először benn maradni, remélhetőleg a jövőben megpályázzuk az A csoportos rendezést is, úgy, hogy nem lépünk vissza, akár közösködve.
Bruschi85
Tele vagyunk pénzzel😆😁
french
2029-ig el lehet spórolni, addig meg vannak a helyszínek.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 1 éve
french Philadelphia Eagles 56
Örömteli, hogy sikerült először benn maradni, remélhetőleg a jövőben megpályázzuk az A csoportos rendezést is, úgy, hogy nem lépünk vissza, akár közösködve.
Bruschi85
Tele vagyunk pénzzel😆😁
Elvitte a Harcosok Klubja😆😁

Szerkesztette: french
több mint 1 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Örömteli, hogy sikerült először benn maradni, remélhetőleg a jövőben megpályázzuk az A csoportos rendezést is, úgy, hogy nem lépünk vissza, akár közösködve.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
 index.hu/sport/jegkorong/2025/05/20/jegkorong-vilagbajnoksag-csoportkor-6.-fordulo-svajc-kazahsztan/

Önerőből nem sikerült?😆
Cikk szerzőjének neve mindent elárul.😁
french
Mivan, gimiben a faterja volt a földrajztanárunk, jó fej volt 😂
warr_b
Szted ez a firkász sportolt életében?😆😁
french
Nem tudtam, hogy csak olyan írhat sporthíreket, aki sportolt korábban 😊
Te gondolom újságíró vagy, meg mellette sportoló.
warr_b
Nem vagyok újságíró, de sportoltam és újság írást is tanultam.
french
Tuti nem. Legfeljebb újságírást.

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
több mint 1 éve
french Philadelphia Eagles 56
 index.hu/sport/jegkorong/2025/05/20/jegkorong-vilagbajnoksag-csoportkor-6.-fordulo-svajc-kazahsztan/

Önerőből nem sikerült?😆
Cikk szerzőjének neve mindent elárul.😁
french
Mivan, gimiben a faterja volt a földrajztanárunk, jó fej volt 😂
warr_b
Szted ez a firkász sportolt életében?😆😁
french
Nem tudtam, hogy csak olyan írhat sporthíreket, aki sportolt korábban 😊
Te gondolom újságíró vagy, meg mellette sportoló.
warr_b
Nem vagyok újságíró, de sportoltam és újság írást is tanultam.
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Szerintem ez egy jó VB volt.
Uszkve ugyanannyi gólt ütöttünk mint a szlovákok, szlovének, franciák, kazahok, nyertünk egy meccset, ami elég is volt a bentmaradáshoz, pihenőidők, sérültek bezavartak, PO-ra eleve nulla esély volt, szóval ennél többet nem lehetett volna ebből kihozni.
Perfekt.

Őszentsége Sobri Jóska
Azért lehetett volna töbet kihozni, kis szerencsével eredményben is. Játékosok és edzők is megmondták hogy lesz hiányérzet, de ez nem baj, lesz mit fejleszteni.
zacknorb
Szerintem nem.
Csoport negyedik helye elérhetetlen volt, az 5-7 meg ugyanannyit ér.

több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 378 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/sport/jegkorong/2025/05/20/jegkorong-vilagbajnoksag-csoportkor-6.-fordulo-svajc-kazahsztan/

Önerőből nem sikerült?😆
Cikk szerzőjének neve mindent elárul.😁
french
Mivan, gimiben a faterja volt a földrajztanárunk, jó fej volt 😂
warr_b
Szted ez a firkász sportolt életében?😆😁
french
Nem tudtam, hogy csak olyan írhat sporthíreket, aki sportolt korábban 😊
Te gondolom újságíró vagy, meg mellette sportoló.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Szerintem ez egy jó VB volt.
Uszkve ugyanannyi gólt ütöttünk mint a szlovákok, szlovének, franciák, kazahok, nyertünk egy meccset, ami elég is volt a bentmaradáshoz, pihenőidők, sérültek bezavartak, PO-ra eleve nulla esély volt, szóval ennél többet nem lehetett volna ebből kihozni.
Perfekt.

Őszentsége Sobri Jóska
Azért lehetett volna töbet kihozni, kis szerencsével eredményben is. Játékosok és edzők is megmondták hogy lesz hiányérzet, de ez nem baj, lesz mit fejleszteni.
több mint 1 éve
french Philadelphia Eagles 56
 index.hu/sport/jegkorong/2025/05/20/jegkorong-vilagbajnoksag-csoportkor-6.-fordulo-svajc-kazahsztan/

Önerőből nem sikerült?😆
Cikk szerzőjének neve mindent elárul.😁
french
Mivan, gimiben a faterja volt a földrajztanárunk, jó fej volt 😂
warr_b
Szted ez a firkász sportolt életében?😆😁
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Szerintem ez egy jó VB volt.
Uszkve ugyanannyi gólt ütöttünk mint a szlovákok, szlovének, franciák, kazahok, nyertünk egy meccset, ami elég is volt a bentmaradáshoz, pihenőidők, sérültek bezavartak, PO-ra eleve nulla esély volt, szóval ennél többet nem lehetett volna ebből kihozni.
Perfekt.

több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 378 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/sport/jegkorong/2025/05/20/jegkorong-vilagbajnoksag-csoportkor-6.-fordulo-svajc-kazahsztan/

Önerőből nem sikerült?😆
Cikk szerzőjének neve mindent elárul.😁
french
Mivan, gimiben a faterja volt a földrajztanárunk, jó fej volt 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
french Philadelphia Eagles 56
 index.hu/sport/jegkorong/2025/05/20/jegkorong-vilagbajnoksag-csoportkor-6.-fordulo-svajc-kazahsztan/

Önerőből nem sikerült?😆
Cikk szerzőjének neve mindent elárul.😁

Szerkesztette: french
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 378 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Már csak a Vasasnak kell feljutnia a kurva életbe, ezaz
zacknorb
Majd jövőre, bár kutya nehéz lesz, idén is szép volt az a bronz a Lehel ellen!
warr_b
Én a Nagy Miki gangre gondoltam, volt már Ersteligás Vasas, nem volt szép.
zacknorb
Tudom hogy arra gondoltál 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Már csak a Vasasnak kell feljutnia a kurva életbe, ezaz
zacknorb
Majd jövőre, bár kutya nehéz lesz, idén is szép volt az a bronz a Lehel ellen!
warr_b
Én a Nagy Miki gangre gondoltam, volt már Ersteligás Vasas, nem volt szép.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 378 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A német dán kemény lesz


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 378 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Már csak a Vasasnak kell feljutnia a kurva életbe, ezaz
zacknorb
Majd jövőre, bár kutya nehéz lesz, idén is szép volt az a bronz a Lehel ellen!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Szegény kazah bekk mit tervezett a 3. gőlnál, amikor a lövősáv és egyben a kapu mellett 2 méterrel elfeküdt? 😊
somoskovig
azon az oldalon érkezett egy szélső, azt a passzsávot védte le. ha becsúszik a kapu elé takarni, akkor kiteszi oldalra a korongot a csatár, és a szélső lényegében az üres kapuba passzolhatja be. lényegében egy egy-egyre kényszerítette a csatárt, pechjére az ki is használta.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Már csak a Vasasnak kell feljutnia a kurva életbe, ezaz
több mint 1 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Ez az, jolvan!!
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Szegény kazah bekk mit tervezett a 3. gőlnál, amikor a lövősáv és egyben a kapu mellett 2 méterrel elfeküdt? 😊

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 947 — Lucas Scott
A legfontosabb meccset nyertük meg végre

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
when it rains, it pours