Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 1 éve
Csak addigra lesznek Oroszok, Fehéroroszok.2029-ig el lehet spórolni, addig meg vannak a helyszínek.Örömteli, hogy sikerült először benn maradni, remélhetőleg a jövőben megpályázzuk az A csoportos rendezést is, úgy, hogy nem lépünk vissza, akár közösködve.Tele vagyunk pénzzel😆😁
Bruschi85
french
Bruschi85
több mint 1 éve
2029-ig el lehet spórolni, addig meg vannak a helyszínek.Örömteli, hogy sikerült először benn maradni, remélhetőleg a jövőben megpályázzuk az A csoportos rendezést is, úgy, hogy nem lépünk vissza, akár közösködve.Tele vagyunk pénzzel😆😁
Bruschi85
french


A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 1 éve
Örömteli, hogy sikerült először benn maradni, remélhetőleg a jövőben megpályázzuk az A csoportos rendezést is, úgy, hogy nem lépünk vissza, akár közösködve.


A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 1 éve
Tuti nem. Legfeljebb újságírást.Nem vagyok újságíró, de sportoltam és újság írást is tanultam.Nem tudtam, hogy csak olyan írhat sporthíreket, aki sportolt korábban 😊Szted ez a firkász sportolt életében?😆😁index.hu/sport/jegkorong/2025/05/20/jegkorong-vilagbajnoksag-csoportkor-6.-fordulo-svajc-kazahsztan/Mivan, gimiben a faterja volt a földrajztanárunk, jó fej volt 😂
Önerőből nem sikerült?😆
Cikk szerzőjének neve mindent elárul.😁
french
warr_b
french
Te gondolom újságíró vagy, meg mellette sportoló.
warr_b
french
több mint 1 éve
Ha bárki csúnyának találná a magyar válogatott A csoportban bennmaradását érő mutatóit (3 pont, 8-39), annak jelzem, hogy 2019-ben Nagy-Britannia 2 ponttal és 9-41-es gólaránnyal, sőt az olaszok ugyanezen a vb-n 2 ponttal és 5-48-as (!!!) gólaránnyal maradtak benn!
— Kovács István (@khlPisti) May 20, 2025
több mint 1 éve
Nem vagyok újságíró, de sportoltam és újság írást is tanultam.Nem tudtam, hogy csak olyan írhat sporthíreket, aki sportolt korábban 😊Szted ez a firkász sportolt életében?😆😁index.hu/sport/jegkorong/2025/05/20/jegkorong-vilagbajnoksag-csoportkor-6.-fordulo-svajc-kazahsztan/Mivan, gimiben a faterja volt a földrajztanárunk, jó fej volt 😂
Önerőből nem sikerült?😆
Cikk szerzőjének neve mindent elárul.😁
french
warr_b
french
Te gondolom újságíró vagy, meg mellette sportoló.
warr_b
több mint 1 éve
Szerintem nem.Szerintem ez egy jó VB volt.Azért lehetett volna töbet kihozni, kis szerencsével eredményben is. Játékosok és edzők is megmondták hogy lesz hiányérzet, de ez nem baj, lesz mit fejleszteni.
Uszkve ugyanannyi gólt ütöttünk mint a szlovákok, szlovének, franciák, kazahok, nyertünk egy meccset, ami elég is volt a bentmaradáshoz, pihenőidők, sérültek bezavartak, PO-ra eleve nulla esély volt, szóval ennél többet nem lehetett volna ebből kihozni.
Perfekt.
Őszentsége Sobri Jóska
zacknorb
Csoport negyedik helye elérhetetlen volt, az 5-7 meg ugyanannyit ér.
több mint 1 éve
Nem tudtam, hogy csak olyan írhat sporthíreket, aki sportolt korábban 😊Szted ez a firkász sportolt életében?😆😁index.hu/sport/jegkorong/2025/05/20/jegkorong-vilagbajnoksag-csoportkor-6.-fordulo-svajc-kazahsztan/Mivan, gimiben a faterja volt a földrajztanárunk, jó fej volt 😂
Önerőből nem sikerült?😆
Cikk szerzőjének neve mindent elárul.😁
french
warr_b
french
Te gondolom újságíró vagy, meg mellette sportoló.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Szerintem ez egy jó VB volt.Azért lehetett volna töbet kihozni, kis szerencsével eredményben is. Játékosok és edzők is megmondták hogy lesz hiányérzet, de ez nem baj, lesz mit fejleszteni.
Uszkve ugyanannyi gólt ütöttünk mint a szlovákok, szlovének, franciák, kazahok, nyertünk egy meccset, ami elég is volt a bentmaradáshoz, pihenőidők, sérültek bezavartak, PO-ra eleve nulla esély volt, szóval ennél többet nem lehetett volna ebből kihozni.
Perfekt.
Őszentsége Sobri Jóska
több mint 1 éve
Szted ez a firkász sportolt életében?😆😁index.hu/sport/jegkorong/2025/05/20/jegkorong-vilagbajnoksag-csoportkor-6.-fordulo-svajc-kazahsztan/Mivan, gimiben a faterja volt a földrajztanárunk, jó fej volt 😂
Önerőből nem sikerült?😆
Cikk szerzőjének neve mindent elárul.😁
french
warr_b
több mint 1 éve
Szerintem ez egy jó VB volt.Uszkve ugyanannyi gólt ütöttünk mint a szlovákok, szlovének, franciák, kazahok, nyertünk egy meccset, ami elég is volt a bentmaradáshoz, pihenőidők, sérültek bezavartak, PO-ra eleve nulla esély volt, szóval ennél többet nem lehetett volna ebből kihozni.
Perfekt.
több mint 1 éve
index.hu/sport/jegkorong/2025/05/20/jegkorong-vilagbajnoksag-csoportkor-6.-fordulo-svajc-kazahsztan/Mivan, gimiben a faterja volt a földrajztanárunk, jó fej volt 😂
Önerőből nem sikerült?😆
Cikk szerzőjének neve mindent elárul.😁
french

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
index.hu/sport/jegkorong/2025/05/20/jegkorong-vilagbajnoksag-csoportkor-6.-fordulo-svajc-kazahsztan/Önerőből nem sikerült?😆
Cikk szerzőjének neve mindent elárul.😁
Szerkesztette: french
több mint 1 éve
Tudom hogy arra gondoltál 😊Én a Nagy Miki gangre gondoltam, volt már Ersteligás Vasas, nem volt szép.Már csak a Vasasnak kell feljutnia a kurva életbe, ezazMajd jövőre, bár kutya nehéz lesz, idén is szép volt az a bronz a Lehel ellen!
zacknorb
warr_b
zacknorb

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Én a Nagy Miki gangre gondoltam, volt már Ersteligás Vasas, nem volt szép.Már csak a Vasasnak kell feljutnia a kurva életbe, ezazMajd jövőre, bár kutya nehéz lesz, idén is szép volt az a bronz a Lehel ellen!
zacknorb
warr_b
több mint 1 éve
A német dán kemény lesz

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Már csak a Vasasnak kell feljutnia a kurva életbe, ezazMajd jövőre, bár kutya nehéz lesz, idén is szép volt az a bronz a Lehel ellen!
zacknorb

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Szegény kazah bekk mit tervezett a 3. gőlnál, amikor a lövősáv és egyben a kapu mellett 2 méterrel elfeküdt? 😊azon az oldalon érkezett egy szélső, azt a passzsávot védte le. ha becsúszik a kapu elé takarni, akkor kiteszi oldalra a korongot a csatár, és a szélső lényegében az üres kapuba passzolhatja be. lényegében egy egy-egyre kényszerítette a csatárt, pechjére az ki is használta.
somoskovig
több mint 1 éve
Már csak a Vasasnak kell feljutnia a kurva életbe, ezaz
több mint 1 éve
Ez az, jolvan!!
több mint 1 éve
Szegény kazah bekk mit tervezett a 3. gőlnál, amikor a lövősáv és egyben a kapu mellett 2 méterrel elfeküdt? 😊
több mint 1 éve
A legfontosabb meccset nyertük meg végre
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
Damien Riat with a beautiful goal here. 4-1. #MensWorlds pic.twitter.com/esofTy92wv
— Steven Ellis (@SEllisHockey) May 20, 2025
több mint 1 éve
when it rains, it pours