Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 1 éve
Svájci gála ez.
több mint 1 éve
Nem indul jól a két NHL párharc
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Reméljük az egész párharc nem ilyen sima lesz, bár én kb. arra számítok a Canes-Panthers-ön.
több mint 1 éve
YoungZeeZee
9 845
annyira szerencses voltan,h csak egy magyar meccset lattam:a kazahkok ellenit😀
több mint 1 éve
Ez a dán-német már egy remek 0. playoff meccs volt szétlövéssel.Mondtam hogy jó lesz.
zacknorb

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Ha jól számolom jövőre a britekkel, dánokkal és osztrákokkal leszünk egy csoportban, meg 4 olyannal, aki agyonver minket 😊és így a német is kb fix, ahogy én számolom
gabokocka
több mint 1 éve
Ennél meg kisebb dolgokra is adtak már hookingot
több mint 1 éve
Semmi nem volt
több mint 1 éve
Bekezdett Kanada
több mint 1 éve
Nem szólíthatod őket csak embernek?De kik azok a britek? 😬😆Ha jól számolom jövőre a britekkel, dánokkal és osztrákokkal leszünk egy csoportban, meg 4 olyannal, aki agyonver minket 😊idén a dánok is agyonvertek, és az osztrákok ellen se lett volna sok esély. Maradnak akkor a britek egyedül majd😊
gabokocka
zavi27
warr_b
több mint 1 éve
TudósokDe kik azok a britek? 😬😆Ha jól számolom jövőre a britekkel, dánokkal és osztrákokkal leszünk egy csoportban, meg 4 olyannal, aki agyonver minket 😊idén a dánok is agyonvertek, és az osztrákok ellen se lett volna sok esély. Maradnak akkor a britek egyedül majd😊
gabokocka
zavi27
warr_b
több mint 1 éve
De kik azok a britek? 😬😆Ha jól számolom jövőre a britekkel, dánokkal és osztrákokkal leszünk egy csoportban, meg 4 olyannal, aki agyonver minket 😊idén a dánok is agyonvertek, és az osztrákok ellen se lett volna sok esély. Maradnak akkor a britek egyedül majd😊
gabokocka
zavi27

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
USA komoly záróhatmadot tett le, így Svájc csoportelső
több mint 1 éve
Ha jól számolom jövőre a britekkel, dánokkal és osztrákokkal leszünk egy csoportban, meg 4 olyannal, aki agyonver minket 😊idén a dánok is agyonvertek, és az osztrákok ellen se lett volna sok esély. Maradnak akkor a britek egyedül majd😊
gabokocka
több mint 1 éve
Gratula a srácoknak, nagy eredmèny, mindennel együtt!
több mint 1 éve
hu.wikipedia.org/wiki/Ili%C3%A1sz_Nikol%C3%A1szindex.hu/sport/jegkorong/2025/05/20/jegkorong-vilagbajnoksag-csoportkor-6.-fordulo-svajc-kazahsztan/Jah valami Klitorisz Spiritosz Megbaszisz
Önerőből nem sikerült?😆
Cikk szerzőjének neve mindent elárul.😁
french
kishaszi
simán lehet teljesen legit magyar ember
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Ha jól számolom jövőre a britekkel, dánokkal és osztrákokkal leszünk egy csoportban, meg 4 olyannal, aki agyonver minket 😊Britek el kaphatok, nem?
gabokocka
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
Ha jól számolom jövőre a britekkel, dánokkal és osztrákokkal leszünk egy csoportban, meg 4 olyannal, aki agyonver minket 😊
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
index.hu/sport/jegkorong/2025/05/20/jegkorong-vilagbajnoksag-csoportkor-6.-fordulo-svajc-kazahsztan/Jah valami Klitorisz Spiritosz Megbaszisz
Önerőből nem sikerült?😆
Cikk szerzőjének neve mindent elárul.😁
french
Nem kell fanyalogni, meg nézni a hiányérzetet. Amit lehetett kihoztak a srácok, tán nem ez volt a legszebb menetelés (?), de utólag kutyavalagát se fogja érdekelni.
Amúgy meg nyilván nem lett volna látványos, ha a micisapkások eccő csak kifeküsznek a kazaloktól. Utána lehetett volna nézni ki mit nyert rajta a szerencsejátékpontcéhán. 😀
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 1 éve
igazából a köcsög usákok szartak bele a ventilátorba, az a norvégoknak odabénázott egy pont kavart nagyon be.ha az nincs, akkor a norvégoknak kellett volna tegnap a plusz kettőért menni akár üres kapussal, vagy arra hagyatkozni, hogy a kazahok ma nem szereznek pontot a svájciak ellen.
több mint 1 éve
Ki tudja, lehet, hogy addigra a két ország egyesül, és az oroszok elfoglalják Lettországot is, akkor tulajdonképp nullán vagyunk...Csak addigra lesznek Oroszok, Fehéroroszok.2029-ig el lehet spórolni, addig meg vannak a helyszínek.Örömteli, hogy sikerült először benn maradni, remélhetőleg a jövőben megpályázzuk az A csoportos rendezést is, úgy, hogy nem lépünk vissza, akár közösködve.Tele vagyunk pénzzel😆😁
Bruschi85
french
Bruschi85
french
több mint 1 éve
Köszi, 25 éve sportfogadok 🤣Sztem innen lesz egy 4-1Jó vagy
davemayer
warr_b
BEARS BABY!
Sir Alex immortal