Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Na végül a címvédő Panthers lesz a Hurricanes ellenfele a keleti döntőben.
Két éve nagyon csúnya vége lett ennek a párharcnak, az idei alapszakaszban sem a Canes volt a jobb, szóval az esélytelenek nyugalmával nézhetem majd a meccseket.
Mikey
Én erősen drukkolok nekik

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Úgy látom 1 hátrányban vagyunk, és nem is tudom nézni a meccset

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Egész kibaszott VB alatt azt figyeltem, hogy Hári mennyit "árt" ennek a válogatottnak!🤬
nagir
Köszi.
((Én azt írtam volna, hogy nagyképűcefrésbalph@shári..))

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Egész kibaszott VB alatt azt figyeltem, hogy Hári mennyit "árt" ennek a válogatottnak!🤬



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Ügyes volt Hári. Megköszönhetik neki.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Na végül a címvédő Panthers lesz a Hurricanes ellenfele a keleti döntőben.
Két éve nagyon csúnya vége lett ennek a párharcnak, az idei alapszakaszban sem a Canes volt a jobb, szóval az esélytelenek nyugalmával nézhetem majd a meccseket.
Mikey
A 2006-os bajnoki címe óta a Hurricanes 0-12-vel áll a keleti döntőkben.
Kampman
Ezt most muszáj volt? 😀
Mikey
Néha ilyen önkéntelen és kéretlen lexikon módba kapcsolok át.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Na végül a címvédő Panthers lesz a Hurricanes ellenfele a keleti döntőben.
Két éve nagyon csúnya vége lett ennek a párharcnak, az idei alapszakaszban sem a Canes volt a jobb, szóval az esélytelenek nyugalmával nézhetem majd a meccseket.
Mikey
A 2006-os bajnoki címe óta a Hurricanes 0-12-vel áll a keleti döntőkben.
Kampman
Ezt most muszáj volt? 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Na végül a címvédő Panthers lesz a Hurricanes ellenfele a keleti döntőben.
Két éve nagyon csúnya vége lett ennek a párharcnak, az idei alapszakaszban sem a Canes volt a jobb, szóval az esélytelenek nyugalmával nézhetem majd a meccseket.
Mikey
A 2006-os bajnoki címe óta a Hurricanes 0-12-vel áll a keleti döntőkben.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Na végül a címvédő Panthers lesz a Hurricanes ellenfele a keleti döntőben.
Két éve nagyon csúnya vége lett ennek a párharcnak, az idei alapszakaszban sem a Canes volt a jobb, szóval az esélytelenek nyugalmával nézhetem majd a meccseket.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Illetve a norvégok jóval nagyobb teher alatt játszanak, ha nem nyernek rendes játékidőben, tutira kiesnek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
fake.id 1 938 — sixseveeeeeen
szerintem a magyar jégkorong válogatott már elég sokszor megmutatta, hogy hiába van a papírforma, amikor ilyen szitu van, akkor bármi lehet. 2009-ben a tököm se hitte volna meccs előtt (meg amikor a 2. percben a 2. tót gólt érvénytelenítették és úgy volt 0-1 oda), hogy 13 mpn fog múlni a pontszerzés. körömrágás lesz az tuti, mert 1, jobbak azért a norvégok,.de nem osztálykülönbséggel 2, régi szép idők emlékére tuti neutral zone bunker+kontra lesz a taktika. az a cida, hogy tegnap játszani kellett, a vikingeknek meg nem, ez sokat fog számítani mindenképp, minél több eltelik a meccsből. dánok ellen is kurvajók voltunk az első 5 percben xd de mondjuk a dánok sokkal jobbak is, a norvégok azért bőven nem annyival sztem
fake.id
Na én ebben marhára nem vagyok biztos. A mi célunk fix nem ez lesz, aztán majd kiderül, hogy a meccskép hogy alakul. Mogyi elmondása és elképzelése alapján legalább is inkább essünk ki, de próbáljuk játszani meg fejlődni.
zacknorb
oké, nyilván mindenki minden meccsen gálázni akar. meg mogyinak is elhiszem ezt, de azt már nem, hogy amikor ezen múlik a bentmaradás és depláne a norvégok beszorítanak minket, akkor nem mondja be a srácoknak, hogy hátra arc és leszarom mi lesz a vége, de legalább ne tegyük meg nekik azt a szívességet, hogy ne a létező legnehezebben feltörhető meccset adjuk nekik. elit csapatok ellen kurvára nem érdekel senkit, hogy 6-1, 8-0, vagy 11-2 a vége, ott lehetett ezt a mentalitást vinni (és a jövőre nézve ezt nagyon okos dolognak is tartom), de ilyen meccsen nem tudom elképzelni, hogy ne tudjon ilyen gátlástalan lenni

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
szerintem a magyar jégkorong válogatott már elég sokszor megmutatta, hogy hiába van a papírforma, amikor ilyen szitu van, akkor bármi lehet. 2009-ben a tököm se hitte volna meccs előtt (meg amikor a 2. percben a 2. tót gólt érvénytelenítették és úgy volt 0-1 oda), hogy 13 mpn fog múlni a pontszerzés. körömrágás lesz az tuti, mert 1, jobbak azért a norvégok,.de nem osztálykülönbséggel 2, régi szép idők emlékére tuti neutral zone bunker+kontra lesz a taktika. az a cida, hogy tegnap játszani kellett, a vikingeknek meg nem, ez sokat fog számítani mindenképp, minél több eltelik a meccsből. dánok ellen is kurvajók voltunk az első 5 percben xd de mondjuk a dánok sokkal jobbak is, a norvégok azért bőven nem annyival sztem
fake.id
Na én ebben marhára nem vagyok biztos. A mi célunk fix nem ez lesz, aztán majd kiderül, hogy a meccskép hogy alakul. Mogyi elmondása és elképzelése alapján legalább is inkább essünk ki, de próbáljuk játszani meg fejlődni.
több mint 1 éve
fake.id 1 938 — sixseveeeeeen
itt összejön a 2009es svájci brigád egy része. szép műsor lesz 🙃

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
több mint 1 éve
fake.id 1 938 — sixseveeeeeen
Esélyünk viszont lesz a norvégok ellen? Vagy úgy üljek le este hogy hátha valami szerencsével meccsben lehetünk legalább egy ideig de aztán ledarálnak?
Heisman nádor
szerintem a magyar jégkorong válogatott már elég sokszor megmutatta, hogy hiába van a papírforma, amikor ilyen szitu van, akkor bármi lehet. 2009-ben a tököm se hitte volna meccs előtt (meg amikor a 2. percben a 2. tót gólt érvénytelenítették és úgy volt 0-1 oda), hogy 13 mpn fog múlni a pontszerzés. körömrágás lesz az tuti, mert 1, jobbak azért a norvégok,.de nem osztálykülönbséggel 2, régi szép idők emlékére tuti neutral zone bunker+kontra lesz a taktika. az a cida, hogy tegnap játszani kellett, a vikingeknek meg nem, ez sokat fog számítani mindenképp, minél több eltelik a meccsből. dánok ellen is kurvajók voltunk az első 5 percben xd de mondjuk a dánok sokkal jobbak is, a norvégok azért bőven nem annyival sztem

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Szerintem közel vagyunk hozzájuk, ha a legjobbunkat tudjuk játszani.

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
szerintem ha nem balfaszkoskodunk, nyerhetünk
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 954 — Lucas Scott
Esélyünk viszont lesz a norvégok ellen? Vagy úgy üljek le este hogy hátha valami szerencsével meccsben lehetünk legalább egy ideig de aztán ledarálnak?
Heisman nádor
Most én is gondolkozom h leuljeke megnézni vagy ne

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Esélyünk viszont lesz a norvégok ellen? Vagy úgy üljek le este hogy hátha valami szerencsével meccsben lehetünk legalább egy ideig de aztán ledarálnak?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Egyébként ha hosszabbításban kikapunk a norvégoktól, és a kazahok véletlen megverik Svájcot holnap, akkor 4 ponttal is kiesünk, nem?
somoskovig
akkor a norvégoknak nem csak 3 pontja lesz nekünk meg 4?
Negritis, a vajda
Norvégoknak van már egy pontja az amcsik elleni hosszabbításos vereséggel, akkor 4-4 pontunk lenne, és egymás ellenivel ők a jobban. Ha ehhez még a kazahok mondjuk csak hosszabbításban kapnának ki Svájctól, akkor nekik is 4 pont és minitabella.
somoskovig
Hoszabbításos vagy szétlövéses győzelem 1+1 pont, ergo csak 3 pontja lenne a norvégoknak.
Nekik kell a győzelem 60 perc alatt.
zacknorb
Tényleg, köszi!

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Egyébként ha hosszabbításban kikapunk a norvégoktól, és a kazahok véletlen megverik Svájcot holnap, akkor 4 ponttal is kiesünk, nem?
somoskovig
akkor a norvégoknak nem csak 3 pontja lesz nekünk meg 4?
Negritis, a vajda
Norvégoknak van már egy pontja az amcsik elleni hosszabbításos vereséggel, akkor 4-4 pontunk lenne, és egymás ellenivel ők a jobban. Ha ehhez még a kazahok mondjuk csak hosszabbításban kapnának ki Svájctól, akkor nekik is 4 pont és minitabella.
somoskovig
Hoszabbításos vagy szétlövéses győzelem 1+1 pont, ergo csak 3 pontja lenne a norvégoknak.
Nekik kell a győzelem 60 perc alatt.
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Egyébként ha hosszabbításban kikapunk a norvégoktól, és a kazahok véletlen megverik Svájcot holnap, akkor 4 ponttal is kiesünk, nem?
somoskovig
akkor a norvégoknak nem csak 3 pontja lesz nekünk meg 4?
Negritis, a vajda
Norvégoknak van már egy pontja az amcsik elleni hosszabbításos vereséggel, akkor 4-4 pontunk lenne, és egymás ellenivel ők a jobban. Ha ehhez még a kazahok mondjuk csak hosszabbításban kapnának ki Svájctól, akkor nekik is 4 pont és minitabella.

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Látom a Toronto hozta a szokásosat az este...
Mi meg kaptunk egy 10-es Svájctól. Most akkor hogyan állunk, és a norvégok ellen lesz esély?
Heisman nádor
Nem kell esély a norvégok ellen. A VB-favorit Svájc megveri a kazahokat és simán bennmaradunk, még ha kikapunk a norvégoktól 100 góllal, akkoris.
Ez már eldőlt.
Őszentsége Sobri Jóska
Azért a nyerés nem lenne rossz 😀
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ezzel a szlovén továbbjutással amúgy az esti meccsnek inkább a jövő évi vb szempontjából lesz tétje. Ha kiejtjük a norvégokat akkor jövőre a friss olimpiai rendező olaszokkal és szintén a kazahokkal fix egy csoportban lennénk, ha nem, akkor brittek a fix.
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Látom a Toronto hozta a szokásosat az este...
Mi meg kaptunk egy 10-es Svájctól. Most akkor hogyan állunk, és a norvégok ellen lesz esély?
Heisman nádor
Nem kell esély a norvégok ellen. A VB-favorit Svájc megveri a kazahokat és simán bennmaradunk, még ha kikapunk a norvégoktól 100 góllal, akkoris.
Ez már eldőlt.


Egyébként ha hosszabbításban kikapunk a norvégoktól, és a kazahok véletlen megverik Svájcot holnap, akkor 4 ponttal is kiesünk, nem?
somoskovig
Nem, mert akkor nekünk 4, a norvégoknak meg csak 3 pontjuk lesz.

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 974 — The Mathematician
Egyébként ha hosszabbításban kikapunk a norvégoktól, és a kazahok véletlen megverik Svájcot holnap, akkor 4 ponttal is kiesünk, nem?
somoskovig
akkor a norvégoknak nem csak 3 pontja lesz nekünk meg 4?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!