Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 1 éve
Ez így azért nagyon csúnya
több mint 1 éve
És az osztrákok ezzel a faszkodással ma azt bukták el, hogy OT W is elég legyen nekik lettek ellen a top8-hoz.
több mint 1 éve
ez így azért elég hülye lebonyolítás, értem, hogy a tévé miatt van, de nah...mindkét kulcsfontosságú meccsünk előtt játsszunk, épp tudunk holnapra is pihenni egy napot
több mint 1 éve
Holnap mi kell amúgy a Norvégok ellen nem kaphatunk ki 3-mal?Az csak minitabella esetén lett volna, ami nem lehet már, mert van most pontja a norvégoknak.
Toca
Ha szerzünk pontot fix bennmaradunk, ellenkező esetben várni kell arra, hogy a csehek verik-e Boratékat (költői kérdés).
több mint 1 éve
Holnap mi kell amúgy a Norvégok ellen nem kaphatunk ki 3-mal?
több mint 1 éve
Azért ez a második harmad annyira nem rondaAztán beindultak a svájci lövések.
zacknorb
több mint 1 éve
Azért ez a második harmad annyira nem ronda
több mint 1 éve
1. Azért sajnálom hogy Andrighetto ma nincs jégen.2. Nálam Svájc a vb favortija.
több mint 1 éve
Az első olyan meccs ahol agyon dominálnak minket..ez lehet csúnya lesz
több mint 1 éve
Szlovénok lehet lemásolják a 2023-as vb eredményünket, csak ők azzal bennmaradnának.
több mint 1 éve
Amerókijaijaktól pedig féltem, Ők hajlamosak elatlantázni amikor nagyon nem kéne, de megoldották.

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 1 éve
5-0, úgy néz ki még egy meccset túlélünk 😊de ez az 5. milyen volt?!
NB2
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
5-0, úgy néz ki még egy meccset túlélünk 😊
több mint 1 éve
2-0 ez jól néz ki végre, az első harmad után kicsit izgultam 😀
több mint 1 éve
Pedig bíztam a Jets-benSajnos Helle megint hozta a PO-démonokat magával!😭
Az Oilers igazán lesimázhatná a konfdöntőt
🤘 gaben 🤘

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 1 éve
Pedig bíztam a Jets-benAz Oilers igazán lesimázhatná a konfdöntőt
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Miért pihentetne, amikor ezen ellenfél múlik?nem látom az összefüggést 😊))egy kazah meccset túléltünk 😊Nem tudom, én a dán meccsünk után egy pillanatig nem félek hogy szereznének pontot.
NB2
zacknorb
én fosok az amerikaiaktól, azért az a norvég-usa meccs eléggé wtf
meg amit írtam, hogy pl kedden Svájc is pihenhet már, aztán ki tudja
persze papíron én is azt mondom sima liba, több pontot nem szereznek, de a korong gömbölyű 😊
NB2
Azért nem mindegy, hogy Svédország, Finnország, vagy Ausztria/Lettország.
több mint 1 éve
nem látom az összefüggést 😊))egy kazah meccset túléltünk 😊Nem tudom, én a dán meccsünk után egy pillanatig nem félek hogy szereznének pontot.
NB2
zacknorb
én fosok az amerikaiaktól, azért az a norvég-usa meccs eléggé wtf
meg amit írtam, hogy pl kedden Svájc is pihenhet már, aztán ki tudja
persze papíron én is azt mondom sima liba, több pontot nem szereznek, de a korong gömbölyű 😊
több mint 1 éve
Scheifele nagyon kemény. A tegnapi meccs előtt pár órával hunyt el az édesapja, de ő játszott és még gólt is szerzett, amivel vezetett a Jets.
Szerkesztette: Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Nekünk irreleváns, így a pontos.Nem irreleváns az a meccs sem, az dönti el, ki esik ki. Ha a norvégok nem nyernek rendes jatekidő alatt, akkor ők.Én kizártnak tartom, hogy Svájc és az USA ne akarná legyakni a kazahokat és ne akarnának minel előrebb végezni, akkor meg irreleváns a mi meccsünk a norvégok ellen, csoport hetedik helye megvan, az meg biztos bentmaradás.egy kazah meccset túléltünk 😊Nem tudom, én a dán meccsünk után egy pillanatig nem félek hogy szereznének pontot.
NB2
zacknorb
Őszentsége Sobri Jóska
zacknorb
több mint 1 éve
Nem irreleváns az a meccs sem, az dönti el, ki esik ki. Ha a norvégok nem nyernek rendes jatekidő alatt, akkor ők.Én kizártnak tartom, hogy Svájc és az USA ne akarná legyakni a kazahokat és ne akarnának minel előrebb végezni, akkor meg irreleváns a mi meccsünk a norvégok ellen, csoport hetedik helye megvan, az meg biztos bentmaradás.egy kazah meccset túléltünk 😊Nem tudom, én a dán meccsünk után egy pillanatig nem félek hogy szereznének pontot.
NB2
zacknorb
Őszentsége Sobri Jóska
több mint 1 éve
Én kizártnak tartom, hogy Svájc és az USA ne akarná legyakni a kazahokat és ne akarnának minel előrebb végezni, akkor meg irreleváns a mi meccsünk a norvégok ellen, csoport hetedik helye megvan, az meg biztos bentmaradás.egy kazah meccset túléltünk 😊Nem tudom, én a dán meccsünk után egy pillanatig nem félek hogy szereznének pontot.
NB2
zacknorb
több mint 1 éve
Egyelőre a dánok is jól állnak. Norvégia ellen elèg lehet a biztonsági egy pont. De remèljük nem lesz feltétlenül szükség rá.
több mint 1 éve
egy kazah meccset túléltünk 😊Nem tudom, én a dán meccsünk után egy pillanatig nem félek hogy szereznének pontot.
NB2
több mint 1 éve
Ezek után tényleg nyerje meg a Leafs a párharcot Jó kis zúzós meccs volt amúgy..
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "