Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 1 éve
Most jön ki a cseh meccs sajnos, elfogytak a lábak (meg a fejek is), iszonyú lassúak vagyunk.
több mint 1 éve
Köszi Canes!Nikishin debütált végre! 😊
Hajrá Canada.
🤘 gaben 🤘
One-on-one defending Ovi and winning the battle.
— Walt Ruff (@WaltRuff) May 16, 2025
That's probably a moment Alexander Nikishin has dreamt about a time or two.
Now, it's a reality. pic.twitter.com/xXAYX10oam
Szerkesztette: Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Fasznak mentem el otthonról, amíg néztem jó volt
több mint 1 éve
Megy a dán hajó......fák
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Sajna ott a szèpítès is
több mint 1 éve
Aztapicsa Mihalik Bandika akkora gólt vert, majdnem beszartamMa is
zacknorb
több mint 1 éve
Á, nem tudtam eléggé sietni
több mint 1 éve
Jóó kezdéés!
több mint 1 éve
Köszi Canes!Hajrá Canada.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Lol, spori a kapu mellett hogy nem vette észre, hogy elmozdult😁
több mint 1 éve
ez eddig nem néz ki jólugye nekünk a dán és a norvég meccs fontos
petey
ugyanakkor a kazahok hiába játszanak a 4 legjobbal*, ha csak egy meccset OT-ra mentenek, mi már nagy bajban vagyunk, mert ha nem nyerjük meg egyik meccset sem kiesünk
optimista megközelítésben verjük a dánokat és a norvégokat és akkor bent maradtunk
* az a baj, hogy olyan csapatokkal játszanak akik már továbbjutottak, így lehet nem veszik komolyan
több mint 1 éve
Diiiiik milyen jó kis cseh gádzsikat mutogatnak egész meccsen
több mint 1 éve
Aztapicsa Mihalik Bandika akkora gólt vert, majdnem beszartam
több mint 1 éve
Kanada-Ausztria, kapuralövés 23-4, állás 0-1 😊Kapuban Fleury
warr_b
több mint 1 éve
A csehek meg a svájciak nálam fix top4. Svédeket ha beteszem oda mindig elkurják, így ők még nem 😅És akkor már csak az a kérdés, hogy a kazahok szereznek-e több pontot az USA ellen, mint mi a dán+norvég duo ellen.
több mint 1 éve
Kanada-Ausztria, kapuralövés 23-4, állás 0-1 😊

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
a csehek lehetnének aranyosak, és harmadonként legalább egy lövést engedélyezhetnének 😮
több mint 1 éve
Ezt a Sven Andrighetto triplát eléggé élem.Négy you mean
És Tolvanen is ütött egyet.
zacknorb

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Ezt a Sven Andrighetto triplát eléggé élem.És mindkettő megütőtte a negyediket is.
És Tolvanen is ütött egyet.
zacknorb
több mint 1 éve
Ezt a Sven Andrighetto triplát eléggé élem.És Tolvanen is ütött egyet.
több mint 1 éve
Na már csak egy pingvin okoskodása hiányzott 😀Savanya a szőlő, teccettek volna nyerni, amikor lehetőség volt rá. 😛Elég ijesztő lehet az ellenfeleknek a mindig kapusgyengeséggel küszködő Olierstől ez a gyakorlatilag majdnem két shutout meccs egymás után.Egy Oilers-Stars konfdöntőnél nem sok rosszabbat tudok elképzelni. Esetleg egy büdöskacsák-buzivájdot.
zavi27
warr_b
kishaszi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Savanya a szőlő, teccettek volna nyerni, amikor lehetőség volt rá. 😛Elég ijesztő lehet az ellenfeleknek a mindig kapusgyengeséggel küszködő Olierstől ez a gyakorlatilag majdnem két shutout meccs egymás után.Egy Oilers-Stars konfdöntőnél nem sok rosszabbat tudok elképzelni. Esetleg egy büdöskacsák-buzivájdot.
zavi27
warr_b
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 1 éve
Elég ijesztő lehet az ellenfeleknek a mindig kapusgyengeséggel küszködő Olierstől ez a gyakorlatilag majdnem két shutout meccs egymás után.Egy Oilers-Stars konfdöntőnél nem sok rosszabbat tudok elképzelni. Esetleg egy büdöskacsák-buzivájdot.
zavi27

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"