Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 1 éve
Zseniális
több mint 1 éve
Most már kezdem elhinni.
több mint 1 éve
Ott vaaaan
több mint 1 éve
csak félek rossz ellenfelet győzünk le 😕
több mint 1 éve
Eddig ez hát nincsenek szavak…de persze már el lehet fogadni, hogy ezt is tudjuk. 👏🏻👏🏻👏🏻
több mint 1 éve
VILI 🤡
több mint 1 éve
Ezt megúsztuk. Kell még egy gól.Köszönöm!
nagylaza, főpohárnok
több mint 1 éve
Itt van.
több mint 1 éve
Ezt megúsztuk. Kell még egy gól.
több mint 1 éve
Ebből a harmadból mínusszal lejönni....ejej
több mint 1 éve
xG meg az egeket verdesi 😀Mondjuk ennyi 100%-os ziccert nem kellene kihagyni…
petey
több mint 1 éve
xG meg az egeket verdesi 😀csak nehogy megbosszúlja magát
petey
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Komoly tömegnyomor a lelátón 😊
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
asszem megyek vissza bútort szerelni, mer így hogy nem nézem jól megy a csapatnak
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Ez egy csodaharmad volt, csak így tovább!
több mint 1 éve
Már ezért a harmadért minden egyes pillanata megérte az érzelmi befektetésemnek.40 perc után már kétharmad lesz!!!
zacknorb
több mint 1 éve
Már ezért a harmadért minden egyes pillanata megérte az érzelmi befektetésemnek.
több mint 1 éve
Csak tartsunk ki a végéig....
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
TERBIIIIIII❤️
több mint 1 éve
Ezért a helyzetért nagy kár volt, sok ilyen nem lesz.Btw: most nézem, hogy a Midtjylland herningi csapat.
Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 1 éve
Volán!Lehet az kellett hogy felvegyem a Volán mezemet a meccsre
petey