Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 1 éve
Nem semmi vége lett az Edmonton-Vegasnak.
több mint 1 éve
make it 3Osztrákok elég komoly upsetet terveznek12 sec alatt 2 svéd gól
zacknorb
zacknorb
több mint 1 éve
Osztrákok elég komoly upsetet terveznek12 sec alatt 2 svéd gól
zacknorb
több mint 1 éve
De legalább lőttünk gólt 😏
több mint 1 éve
Osztrákok elég komoly upsetet terveznek
több mint 1 éve
Brutál sebesség és képzettség különbség van már itt is
több mint 1 éve
Van esély bentmaradni az Elit VB-n a fiúknak?szerintem nincs sajnos.
ThundersNFL a Paraszt
több mint 1 éve
Van esély bentmaradni az Elit VB-n a fiúknak?
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Na ez az overturned meglepett.Jó, college bírókhoz vagyok szokva, ott fix stands lett volna 😅
több mint 1 éve
Ez a második harmad eddig remek.LEKOPOGOM
több mint 1 éve
hát, ez sajnos tiszta kontra volt
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
vagy ahogy felsorakoznak a csapatok, egyből tüdőcsúcsból énekelni a himnuszt és ezzel meghekkelni, hogy nyugodtan átadják a meccs embere díjakat és lejátsszák az ellenfél himnuszát, ha kiszopunk. ez ellen úgysem tudnának mit kitalálni 🙃telex.hu/sport/2025/05/09/ha-veszit-a-magyar-hokivalogatott-a-szurkoloi-nem-enekelhetik-el-neki-a-himnusztHát nyerni kell, 'szkész
warr_b
slowmotion
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
több mint 1 éve
Egy elég vad meccsel kezdett a vb (tavalyi döntő visszavágója)
zacknorb
Első gólnál Haraszti majdnem azt mondja hogy ez hogy a faszba ment be.
több mint 1 éve
telex.hu/sport/2025/05/09/ha-veszit-a-magyar-hokivalogatott-a-szurkoloi-nem-enekelhetik-el-neki-a-himnusztHát nyerni kell, 'szkész
warr_b
több mint 1 éve
telex.hu/sport/2025/05/09/ha-veszit-a-magyar-hokivalogatott-a-szurkoloi-nem-enekelhetik-el-neki-a-himnusztMarhák
warr_b
több mint 1 éve
telex.hu/sport/2025/05/09/ha-veszit-a-magyar-hokivalogatott-a-szurkoloi-nem-enekelhetik-el-neki-a-himnuszt

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Látványosan sokat hibázik az Oilers (McDavid szerintem különösen) és mégis kettővel mennek. Toronto pedig pont ellenkezőleg.Eddig tetszik a dolog.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Egy elég vad meccsel kezdett a vb (tavalyi döntő visszavágója)
több mint 1 éve
Fhu, Tolvanent honosították az osztrákok, az az ember akkora fasz hogy el sem tudom mondani.
több mint 1 éve
Na, Brunyát még gyorsan a vb előtt bejelentette a Fradi (már egy hete olvastam, hogy ez lesz)gusztustalan az egész. remélem az ICE-ban végig szopni fognak, nekik kurvára kellett ez, mert ezt is megtehetik ugye a végtelenített bannkártyával. csak arra fog kimenni, hogy a Volánt lenullázzák. kíváncsi leszek a prosztó szurkolókra mennyire fogják őket szeretni.
zacknorb
több mint 1 éve
Hát szépen elmondta mennyire szar dolga volt denverben…ez mondjuk nem volt szimpi de én elfogult vagyokRantanen utolsó négy meccsén 14 pont. Az kemény.Lehet mondani, hogy motivált a srác.
Mikey
kishaszi
több mint 1 éve
Kansas Sloths.Nekem a Québec City Squirrels tetszene. 😀
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May