Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 1 éve
Kezdődik a Pittsburgh-i vérfrissítésFinoman szólva is itt volt az idő...csak kb 3-4 évet késtek ezzel.
🤘 gaben 🤘
több mint 1 éve
Aztak... mi volt itt az utolsó 3 percben!!!
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Sajnálom úgy éreztem idén megint meglehetne a SC
több mint 1 éve
Rantanen bosszújaMondhatnánk úgyis, hogy végre csinált valamit.
KeyG
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Rantanen bosszúja
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 1 éve
Eh, utálom a minitabellákat.Èn is, nem látom már elég jól őket 😀🤪
Közben a IIA-ba a grúzok jutottak fel Izland előtt.
warr_b
több mint 1 éve
Eh, utálom a minitabellákat.Közben a IIA-ba a grúzok jutottak fel Izland előtt.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Nem nyerhetik sehogy, ukránoknak 4 pontja lenne a minitabellánja igaz, a britek ellen OT-s meccs volt.
gabokocka
több mint 1 éve
Nem nyerhetik sehogy, ukránoknak 4 pontja lenne a minitabellán
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
A lengyelek sehogy se juthatnak fel, ha nyernek rendes játékidőben az ukránok mennek fel az olaszok mellett.Hármas minitabellát szerintem nyerhetik még, ha agyonverik a briteket.
gabokocka
több mint 1 éve
A lengyelek sehogy se juthatnak fel, ha nyernek rendes játékidőben az ukránok mennek fel az olaszok mellett.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Ukránok mekkora balfaszok voltak...Ezzel akkor az olaszok kb felmentek
gabokocka
A lengyelek ha rendes játékidőben verik a briteket, akkor ők a másik...
Melyik jobb nekünk, ha itt marad (feltételezve hogy mi jó eséllyel kiesünk)?

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Ukránok mekkora balfaszok voltak...
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Hoppá japók, itt a digók esélye.
több mint 1 éve
Igaz, persze, de itt most nagy vereségeket látok inkább, minden meccsen reménytelenül így. De hátha rám cáfolnak.A viszonylag sima kiesés amúgy is minden A csoportos szereplésünk előtt adott.Ez most gyenge felkészülési meccs lett a szlovének ellen. Nem csak azért mert simán kikaptunk, de fejben, taktikailag nem igen voltunk a pályán. A passzok rosszak, pontatlanok voltak. Fejes hatalmas hibája emberhátrányos gólt eredményezett. Egyénileg nehéz kiemelni bárkit is. Mondjuk ketten hiányoztak betegség miatt (az egyik Galló volt).Attól tartok ez a VB nagy bukó lesz. Nem sok kulcsemberünk van, abból is több lemondta, nem játszik majd.
danyly
zavi27
Aztán onnantól már minden extra.
Kampman
több mint 1 éve
A viszonylag sima kiesés amúgy is minden A csoportos szereplésünk előtt adott.Ez most gyenge felkészülési meccs lett a szlovének ellen. Nem csak azért mert simán kikaptunk, de fejben, taktikailag nem igen voltunk a pályán. A passzok rosszak, pontatlanok voltak. Fejes hatalmas hibája emberhátrányos gólt eredményezett. Egyénileg nehéz kiemelni bárkit is. Mondjuk ketten hiányoztak betegség miatt (az egyik Galló volt).Attól tartok ez a VB nagy bukó lesz. Nem sok kulcsemberünk van, abból is több lemondta, nem játszik majd.
danyly
zavi27
Aztán onnantól már minden extra.
több mint 1 éve
Ez most gyenge felkészülési meccs lett a szlovének ellen. Nem csak azért mert simán kikaptunk, de fejben, taktikailag nem igen voltunk a pályán. A passzok rosszak, pontatlanok voltak. Fejes hatalmas hibája emberhátrányos gólt eredményezett. Egyénileg nehéz kiemelni bárkit is. Mondjuk ketten hiányoztak betegség miatt (az egyik Galló volt).Attól tartok ez a VB nagy bukó lesz. Nem sok kulcsemberünk van, abból is több lemondta, nem játszik majd.
danyly
több mint 1 éve
Ez most gyenge felkészülési meccs lett a szlovének ellen. Nem csak azért mert simán kikaptunk, de fejben, taktikailag nem igen voltunk a pályán. A passzok rosszak, pontatlanok voltak. Fejes hatalmas hibája emberhátrányos gólt eredményezett. Egyénileg nehéz kiemelni bárkit is. Mondjuk ketten hiányoztak betegség miatt (az egyik Galló volt).
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 1 éve
Litvánok jutottak vissza az 1/A-ba
több mint 1 éve
5. Avs gólt nézzétek vissza, végre egyszer nekünk is bepattant a tetőszerkezetről
több mint 1 éve
A román zászló alatt futó válogatottnak betett az első harmados 4 japó gól, hazai pályán estek ki az 1/B-be