Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 1 éve
Ahogy most áll szerintem ez alapján az ukránok mennek fel (2 év 2 feljutás, 2007 óta első nagy vb), a lengyelek pedig maradnak itt.Két harmad után nem tűnt úgy, hogy az ukránok simán elkenik a polákokat...
Ha a britek szereznek egy pontot, akkor mennek vissza ők.
zacknorb
Izgi lesz az utolsó kör.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Ahogy most áll szerintem ez alapján az ukránok mennek fel (2 év 2 feljutás, 2007 óta első nagy vb), a lengyelek pedig maradnak itt. Ha a britek szereznek egy pontot, akkor mennek vissza ők.
több mint 1 éve
Durva körbeverések lehetnek még, a négy legjobb közül bármelyik kettő feljuthat.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Britek meg kb már feljutottakEz nagyon nem fix, holnap kell nekik a pont a lengyelek ellen.
warr_b
több mint 1 éve
Japánok ha nem verik meg a románokat ma, könnyen kipottyanhatnak innen is, hogyhogy ilyen gyengék most? Britek meg kb már feljutottak

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Na mi búcsúztunk, innen nyerjen Ovi vagy valamelyik amcsi csapat.Még csak véletlenül se, egy bemákolt pont elég neki.
dande2
Egy kanadai győztes pedig jót tenne a ligának.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Na mi búcsúztunk, innen nyerjen Ovi vagy valamelyik amcsi csapat.
több mint 1 éve
Szép karrier volt. 😊www.nemzetisport.hu/jegkorong/2025/04/visszavonult-a-tripla-arany-klub-egyetlen-finn-hokisa


A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 1 éve
Taylor Hall további három évig marad a Canes játékosa. ☺️
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
a leafs meg benazikÚgy néz ki megkezdték a torontoskodást megint.
YoungZeeZee
több mint 1 éve
Végül 5-4-re nyert a Canes a második OT-ban, és ezzel elsőként továbbjutottak a második körbe.Amit 0-3 után műveltek, az szinte hihetetlen volt.
Jó eséllyel a Capitals lesz az ellenfél, hááát... maradjunk annyiban hogy az alapszakasz meccsek alapján elég nagy adok-kapokra számítok.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
YoungZeeZee
9 845
a leafs meg benazik
több mint 1 éve
Jól bekezdett a Devils, 6 perc után 2-0 oda. Ebből így ma nem lesz továbbjutás a Canesnek.Szerk.: 10 perc után 3-0...
Szerk. 2: a második harmadban 6 perc után 3-3. Wow.
Szerk. 3: mire ezt beírom 4-3 oda. 🤨
Szerkesztette: Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
elképesztően sok mocskosságot csinált a dallas ezzen a game5-ön (is), rengeteg sunyi odavágás, színészkedés, természetesen büntetlenül, rengeteg faszmák dadogó pakkal amik nekik bemennek, másik oldalon meg átsiklik a gólvonalon a teljes szériában. vissza kéne jönni és továbbmenni, egyértelműen az avs a jobb csapat
több mint 1 éve
A Fradi is elkezdte a készülést az ICEHL-re
több mint 1 éve
Ott ette meg a fene, akkor ebből nem lesz tovább....😔
több mint 1 éve
Demidov is megmutatta mit tud, egyelőre jól állunk 😊
több mint 1 éve
Svechnikov hat-trick, what a day to be alive! ☺️
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
A liga legalulértékeltebb védője, Slavin mekkora szólógólt lőtt, azta.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Senators is megérdemelt azért győzelmet, ha már ők is itt vannak a playoffban újra.
több mint 1 éve
De jó látni ezt a montreali hangulatot playoffban is újra!Bizony ám és jól enne többször és sokáig átélni 😛
zavi27