Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 1 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
De jó látni ezt a montreali hangulatot playoffban is újra!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gyönyörű győzelem!!!!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
6 gól/meccset aláírom a későbbiekre is 🙃
több mint 1 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Ez a Dallas mekkora mázlis brigád.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 380 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az Oilers évről évre megpróbálja bebizonyítani h kapus nélkül is lehet játszani ezt a játékot. Aztán meglepetésre kiderül h mégsem lehet
csebi
Nagyon helyes, menjenek is csak a levesbe.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 955 — Lucas Scott
Az Oilers évről évre megpróbálja bebizonyítani h kapus nélkül is lehet játszani ezt a játékot. Aztán meglepetésre kiderül h mégsem lehet

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez nem jött be, úgy tűnik ez nem a covid csodaszezon lesz 😏🥹
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mi pedig hátha esetleg egyenlítünk 🙏🙏🙏
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Tampa szépen beleszaladt a késbe

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
tegnap megneztem az elso devils meccset.kb azt sem tudtak hol vannak.
YoungZeeZee
Ha kérhetem, ma se tudják.
Mikey
Egyelőre tudják. 1-0 oda.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
tegnap megneztem az elso devils meccset.kb azt sem tudtak hol vannak.
YoungZeeZee
Ha kérhetem, ma se tudják.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
úgy látom a héten megint csak 2 NHL meccs lesz

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
YoungZeeZee 9 845
tegnap megneztem az elso devils meccset.kb azt sem tudtak hol vannak.
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Kings-oilers kemény meccs volt! Már azt hittem elszórakozzuk a végét, de azért csak összejött. Valahogy ki kell csapni ezt a nyomorult kriptonit csapatot 😊
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ma èjjel mi jövünk, mutassák meg a fiatal csikók, hogy nem vèletlenül vannak itt (a legfiatalabb csapat ami bejutott a POba evör!!!)
dande2
Arubai nyaralás miatt kívételesen élőben tudom én is nézni.🙂
zavi27
Burzsuj 😉 Èn bealudtam 😏 ahogy nèzem közel lehetett kár èrt 😔
több mint 1 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Akkor ma èjjel mi jövünk, mutassák meg a fiatal csikók, hogy nem vèletlenül vannak itt (a legfiatalabb csapat ami bejutott a POba evör!!!)
dande2
Arubai nyaralás miatt kívételesen élőben tudom én is nézni.🙂
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ma èjjel mi jövünk, mutassák meg a fiatal csikók, hogy nem vèletlenül vannak itt (a legfiatalabb csapat ami bejutott a POba evör!!!)
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 380 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
For the first time in NHL history, the Canadiens and Maple Leafs are the lone "Original Six" teams to make the postseason


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Markström Svechnikovot akarta slashingelni, helyette a saját csapattársát, Glasst baszta térden. 😂 Az meg nem is bírt felkelni egyből.
Mikey


Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Markström Svechnikovot akarta slashingelni, helyette a saját csapattársát, Glasst baszta térden. 😂 Az meg nem is bírt felkelni egyből.

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
The 2024–25 NHL regular season averaged 379,000 viewers across ESPN & TNT Sports, down 23% from last season (490K) and the least-watched regular season since at least 2009–10.

NHL Regular Season Viewership (current deal):
2021–22: 437K
2022–23: 454K
2023–24: 490K
2024–25: 379K

Egyébként én kurvára követném az NHL-t, de egyszerűen nincs időm erre is időt szakítani, meccsnézések tekintetében.
Én ha az NHL lennék elgondolkoznék abban, hogy átálljon a liga egy Január-Szeptember szezonra.
KeyG
Hogyha a hazai viszonyokból indulunk ki, a közvetítéseken kellene változtatni. Mondjuk egy hónappal későbbi indulás is biztos jót tenne.
🤘 gaben 🤘
Hazai viszonyokat semennyire nem tudom, mire gondolsz ezalatt?
KeyG
Kevés meccs, összevissza kezdéssel, rossz időpontban ismétlések, semmi felvezetés a meccsek előtt, 0 összefoglaló, 0 háttérműsor, gyakran rossz meccsválasztások ....
Bár kint is preferálnak más sportokat a hoki rovására
🤘 gaben 🤘
Sajnos a hokival csinálhatnak bármit itthon sose lesz népszerű, ez már évtizedek óta így van, NHLel is. Kint meg ugyanez hogy a hoki mindig csak negyedik lesz akármit is variálnának.
zavi27
Lehet 4., de lehet hozhatna 100-200 ezer nézőt, ha nem az NFL a College Football és az NBA-vel futna egy időben hanem mondjuk csak az NBA-vel és MLB-vel.
KeyG
1000 éves tradició, máskor amúgy sincs idő, le van fedve az egész év kb. mindig, pár hét tologatás meg semmit nem számít.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
de azért Stankovent köszi a Dallasnak.
Mikey
Éppen duplázott az első meccsen. 🙂

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
The 2024–25 NHL regular season averaged 379,000 viewers across ESPN & TNT Sports, down 23% from last season (490K) and the least-watched regular season since at least 2009–10.

NHL Regular Season Viewership (current deal):
2021–22: 437K
2022–23: 454K
2023–24: 490K
2024–25: 379K

Egyébként én kurvára követném az NHL-t, de egyszerűen nincs időm erre is időt szakítani, meccsnézések tekintetében.
Én ha az NHL lennék elgondolkoznék abban, hogy átálljon a liga egy Január-Szeptember szezonra.
KeyG
Hogyha a hazai viszonyokból indulunk ki, a közvetítéseken kellene változtatni. Mondjuk egy hónappal későbbi indulás is biztos jót tenne.
🤘 gaben 🤘
Hazai viszonyokat semennyire nem tudom, mire gondolsz ezalatt?
KeyG
Kevés meccs, összevissza kezdéssel, rossz időpontban ismétlések, semmi felvezetés a meccsek előtt, 0 összefoglaló, 0 háttérműsor, gyakran rossz meccsválasztások ....
Bár kint is preferálnak más sportokat a hoki rovására
🤘 gaben 🤘
Sajnos a hokival csinálhatnak bármit itthon sose lesz népszerű, ez már évtizedek óta így van, NHLel is. Kint meg ugyanez hogy a hoki mindig csak negyedik lesz akármit is variálnának.
zavi27
Lehet 4., de lehet hozhatna 100-200 ezer nézőt, ha nem az NFL a College Football és az NBA-vel futna egy időben hanem mondjuk csak az NBA-vel és MLB-vel.
KeyG
És azt hogy oldanád meg hogy ne egyidőben legyen a többivel?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
The 2024–25 NHL regular season averaged 379,000 viewers across ESPN & TNT Sports, down 23% from last season (490K) and the least-watched regular season since at least 2009–10.

NHL Regular Season Viewership (current deal):
2021–22: 437K
2022–23: 454K
2023–24: 490K
2024–25: 379K

Egyébként én kurvára követném az NHL-t, de egyszerűen nincs időm erre is időt szakítani, meccsnézések tekintetében.
Én ha az NHL lennék elgondolkoznék abban, hogy átálljon a liga egy Január-Szeptember szezonra.
KeyG
Hogyha a hazai viszonyokból indulunk ki, a közvetítéseken kellene változtatni. Mondjuk egy hónappal későbbi indulás is biztos jót tenne.
🤘 gaben 🤘
Hazai viszonyokat semennyire nem tudom, mire gondolsz ezalatt?
KeyG
Kevés meccs, összevissza kezdéssel, rossz időpontban ismétlések, semmi felvezetés a meccsek előtt, 0 összefoglaló, 0 háttérműsor, gyakran rossz meccsválasztások ....
Bár kint is preferálnak más sportokat a hoki rovására
🤘 gaben 🤘
Sajnos a hokival csinálhatnak bármit itthon sose lesz népszerű, ez már évtizedek óta így van, NHLel is. Kint meg ugyanez hogy a hoki mindig csak negyedik lesz akármit is variálnának.
zavi27
Lehet 4., de lehet hozhatna 100-200 ezer nézőt, ha nem az NFL a College Football és az NBA-vel futna egy időben hanem mondjuk csak az NBA-vel és MLB-vel.
KeyG
Mondjuk a mai nyámnyila világban nehéz is lenne előrébb kerülni

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "