Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 1 éve
No hát sikeresen átaludtam, de a lènyeg hogy megvan 🥳🥳🥳🥳🥳🥳
több mint 1 éve
Elképesztő, hogy megint az Oilerst kaptuk az első körben. Gyűlölöm ezt az "újfajta" lebonyolítási rendszert. Gondolom addigra valami csoda folytán felépül majd Draisaitl, Nurse, Ekholm, Kane, és Hyman is, aztán megint ennyi volt 😤
Szerkesztette: Stoki
több mint 1 éve
Legyen igazad 😉Akkor jön a plusz egy PO meccs, abban nem hiszek hogy az Ilanders veri a CBJt.....Majd ti a várhatóan hat újonccal felálló Canest veritek, ne aggódj. 😊
dande2
Mikey
több mint 1 éve
Akkor jön a plusz egy PO meccs, abban nem hiszek hogy az Ilanders veri a CBJt.....Majd ti a várhatóan hat újonccal felálló Canest veritek, ne aggódj. 😊
dande2
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Akkor jön a plusz egy PO meccs, abban nem hiszek hogy az Ilanders veri a CBJt.....
több mint 1 éve
Mondjuk nem sokat èrtünk vele mert egy szerencsètlen bfsz bgzs....kabarè volt amit 2-0-s vezetès után műveltünk 😡😡😡😡😡🙈Meg is nèztem, ha bukunk rendes játèkidőben a Carolina ellen ès a CBJ hozza mindkettőt akkor bukjuk a POt is. Meg is èrdemelnènk 😵💫
Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
Ez pocsèk debütálás...... | 1 gól 1 gólpassz az első harmadban!!! 🤪💪🥳 |
több mint 1 éve
Na hajrá kölyök, legjobb alkalom a debütálasra, nèzni fogom, remélem találok rá streamet:Akkor Nikishinnek is hamar meg kell kapnia. Vicces lenne ha szerdán, pont a Canadiens (és a volt csapattárs Demidov) ellen mutatkozhatna be.
Demidov to make Canadiens debut vs. Blackhawks
thescore.com/nhl/news/3266939
dande2
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Kucherov tavaly után idén is behúzza az Art Ross-t és valszeg egyik évben sem lesz MVP, ami Jagr óta nem történt meg.
Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Na hajrá kölyök, legjobb alkalom a debütálasra, nèzni fogom, remélem találok rá streamet:Demidov to make Canadiens debut vs. Blackhawks
thescore.com/nhl/news/3266939
több mint 1 éve
Na ha ma a majdnem tökutolsó Hawks ellen nem biztosítjuk be a POt meg is èrdemeljük hogy az utolsó körben izguljunk miatta.
több mint 1 éve
ennyi volt, nyilván nem mi voltunk a vb esélyesei, de ez így akkor is blamaAzert az tulzas, ez a csapat olyan kva gyenge, hogy az mar faj. Mar nagy dolog volt az is, hogy egyaltalan kijutottunk. Cortinanak meg ha van esze, visszamegy a ferfiakhoz edzoskodni valamelyik csapathoz.
Stoki
több mint 1 éve
ennyi volt, nyilván nem mi voltunk a vb esélyesei, de ez így akkor is blama
több mint 1 éve
Ez a gólínség már nagyon durván aggasztó.a fiúk voltak így pár éve, hogy rengeteg lövés, de 0 gól
zacknorb
ahogy nézem ki is estünk nem? tegnap kellett volna a norge-kat legyőzni
több mint 1 éve
Végre legalább egy szerzett gólEz a kapus mondjuk nalunk hasonlo szinten van, mint a noi focistaknal a kapusok. Barmi, ami terd folott jon, az fixen gol lesz, mert mellenyul.
zacknorb
több mint 1 éve
Végre legalább egy szerzett gól
több mint 1 éve
Ez a gólínség már nagyon durván aggasztó.
több mint 1 éve
Akkor kaparjunk még egy kicsit a POért 😛 de lehetőleg ne hagyjuk az utolsó körre....
több mint 1 éve
Nem a mez színe a lényeg, hanem az életérzés. 😀A negyedik meccset is megnyerte a Salzburg, ezzel sorozatban negyedszer, összességében pedig 10. alkalommal bajnokok.Nemtom, KAC is lila-fehérben játszik? 😉
Mindkét salzburgi meccs 4-0, összesen két szerzett gól és söprés, ez a KAC-tól meglehetősen kiábrándító. Na de szerencsére idén is el lehet mondani, hogy: majd jövőre.
Mikey
slowmotion
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
A negyedik meccset is megnyerte a Salzburg, ezzel sorozatban negyedszer, összességében pedig 10. alkalommal bajnokok.Nemtom, KAC is lila-fehérben játszik? 😉
Mindkét salzburgi meccs 4-0, összesen két szerzett gól és söprés, ez a KAC-tól meglehetősen kiábrándító. Na de szerencsére idén is el lehet mondani, hogy: majd jövőre.
Mikey
több mint 1 éve
A negyedik meccset is megnyerte a Salzburg, ezzel sorozatban negyedszer, összességében pedig 10. alkalommal bajnokok.Mindkét salzburgi meccs 4-0, összesen két szerzett gól és söprés, ez a KAC-tól meglehetősen kiábrándító. Na de szerencsére idén is el lehet mondani, hogy: majd jövőre.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Hoppá, Landeskog este visszatér a Colorado Eaglesben.PO-ra valszeg lesz is majd. Itt egy megjegyzés azoknak akik salary cap-et akarnak a PO-ra, ebben az esetben Landeskog nem játszhatna már idén és szerintem amúgy az egész NHL szegényebb lenne vele. ( És ezt úgy mondom hogy nem igazán szeretem az Avs-t 😀 )
Cruyffista
Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Hoppá, Landeskog este visszatér a Colorado Eaglesben.
több mint 1 éve
Hivatalosan is hivatalos, ennyire még sosem vártam egy játékos/versenyző bemutatkozását semmilyen sportban, mint Nikishinét.BRINGING THE BOOM TO RALEIGH!!!
— x - Carolina Hurricanes (@Canes) April 11, 2025
The #Canes have signed defenseman Alexander Nikishin to a two-year, entry-level contract 💪
Details » https://t.co/JRuEVBIma9 pic.twitter.com/MJTh3qR30l
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Na csak a vízum és a munkavállalási engedély gyors megszerzésén múlik, hogy Nikishin mikor mutatkozhat be. Saját elmondása szerint már holnap játszana legszívesebben.Ha jól tudom a szabályt, egy alapszakasz meccsen játszania kell, hogy a rájátszásban is játszhasson. Szóval elméletben hat nap alatt el kéne intéződjön az papírok beszerzése.
🤞
Szerkesztette: Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May