Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 1 éve
Az angol streamen sokkal jobban átjött a szurkolás, mint a magyar közvetítésben. Üzenem a Sport TV-nek: nem kéne ennyire lekeverni a közönséget.
több mint 1 éve
Fantasztikus siker magyar srácok, le a kalappal!
több mint 1 éve
Galló Vili tavaly a keretbe nem került be a bohóc miatt, ma MVP egy győztes elit vb meccsen
több mint 1 éve
Na ez szep volt, ezek a kazahok vertek a norvegokat, akkor csapjuk oket mi is remelhetoleg, akkor siman megvan a bennmaradas.
több mint 1 éve
no, akkor most "legálisan" lehet énekelni a himnuszt a válogatottnak.gratula, srácok!
Szerkesztette: slowmotion
több mint 1 éve
Elég régóta nézek Hokit, de ilyen teljesítményt még nem láttam egy nálunk magasabban rangsorolt csapat ellen, Nem arról volt szó hogy hősiesen védekezik, és több gólt lövünk. Irányítottuk a mérkőzést, domináltuk!
több mint 1 éve
Szép volt fijjug

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
🇭🇺🇭🇺🇭🇺
több mint 1 éve
nemtom, azért amikor négyből két ember a kapu mögött van, akkor érzésre nem a két külső embert kell fogni, hanem a kapu elé húzódni, de Hári nyilván többet felejtett eddig hokiból, mint amit én valaha is tudtam
több mint 1 éve
Szép volt Fiúk!


A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 1 éve
azért a 4-1 szimpibb lett volna egy minitabella esetén 😕
több mint 1 éve
De jól megyünk, hihetetlen.ugye egyáltalán nem mindegy, hogy 20 óra van a kezdések között, vagy 52...
zavi27
több mint 1 éve
(egyáltalán nem ezt mondtam.)értem, csak jéghokiban az x-re játszani...csak félek rossz ellenfelet győzünk le 😕legyen meg a W, onnantól meg majd lesz egy másik helyzet, amiből lehet építkezni. becsúszó győzelemmel már a döntetlen is jó eredmény lehet a norvégok vagy a dánok ellen.
NB2
slowmotion
NB2
nem mindegy, hogy a döntetlen is megfelelő eredmény, vagy le kell hozni a kapust iksznél, mert csak a győzelem az elfogadható.
több mint 1 éve
De jól megyünk, hihetetlen.
több mint 1 éve
1+3-as játékosok a vb.Btw aki szombaton a repülőtéren járt, az találkozhatott vele (is, meg az egész kanadai csapattal)
Sidney Crosby, Hári Jani....
zacknorb
Szerkesztette: r.baggio

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
értem, csak jéghokiban az x-re játszani...csak félek rossz ellenfelet győzünk le 😕legyen meg a W, onnantól meg majd lesz egy másik helyzet, amiből lehet építkezni. becsúszó győzelemmel már a döntetlen is jó eredmény lehet a norvégok vagy a dánok ellen.
NB2
slowmotion
több mint 1 éve
ja persze, mert a posztszovjet utódállamok közül a belaruszokat sikerült elkapni...kurva jók vagyunkPont azok akiket sose ment.
mondjuk ez "csak' egy kazah
petey
zacknorb
több mint 1 éve
1+3-as játékosok a vb.Egy hatalmas legenda, meg valami kanadai gyerek 😀
Sidney Crosby, Hári Jani....
zacknorb
több mint 1 éve
1+3-as játékosok a vb.Sidney Crosby, Hári Jani....
több mint 1 éve
csak félek rossz ellenfelet győzünk le 😕legyen meg a W, onnantól meg majd lesz egy másik helyzet, amiből lehet építkezni. becsúszó győzelemmel már a döntetlen is jó eredmény lehet a norvégok vagy a dánok ellen.
NB2
több mint 1 éve
kurva jók vagyunkrájuk 750es szorzó volt hogy nyernek
mondjuk ez "csak' egy kazah
petey
ránk 1000 (norvég-szlovén is ennyi)
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
kurva jók vagyunkPont azok akiket sose ment.
mondjuk ez "csak' egy kazah
petey
több mint 1 éve
Eddig ez hát nincsenek szavak…de persze már el lehet fogadni, hogy ezt is tudjuk. 👏🏻👏🏻👏🏻brutál
Klaci79
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!