Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Na, Florida-Toronton csak kapunk egy 7. meccset.
Winnipeg-Dallason is adnám, mehetnének végre a kanadaiak (és nyerhetne Stanleyt az Edmonton)
zacknorb
A lóf*szt! ☺️

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
egy kazah meccset túléltünk 😊
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Mondjuk ahogy Szuper Levi mondta, a bíróknak azért voltak az elmúlt 2 percben befolyásoló ítéleteik.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Alakul ez az USA-Német meccs is, és végre kimentek az emberek hétvégén a meccsre.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 379 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na, Florida-Toronton csak kapunk egy 7. meccset.
Winnipeg-Dallason is adnám, mehetnének végre a kanadaiak (és nyerhetne Stanleyt az Edmonton)
zacknorb
Vaaaagy inkább ne.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Na, Florida-Toronton csak kapunk egy 7. meccset.
Winnipeg-Dallason is adnám, mehetnének végre a kanadaiak (és nyerhetne Stanleyt az Edmonton)
több mint 1 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Most jön ki a cseh meccs sajnos, elfogytak a lábak (meg a fejek is), iszonyú lassúak vagyunk.
somoskovig
meg alapjáraton is jobbak. igazándiból mindent figyelembe véve kb mindenki az, még a szlovének is mutogathatnának kopitarra, nálunk meg először és utoljára szuper járt az nhl közelében 1963-ban és azóta senki. azért ez elég szépen beárazza a játékerőnket
fake.id
A hagyományok alapján egy osztállyal lejjebb kellene lennünk, de túlteljesít a csapat.
Szerintem egy(-két) EBEL csapat kevés ehhez a szinthez, kellenének minimum KHL-szintű játékosok.
Willie Parker
Kazahoknak is ott van a teljes KHL csapat, agyondomináltuk őket.
zacknorb
és egy best of 7 párharcon is ugyanez lenne?
fake.id
Nem. A realitás az, hogy nem vagyunk A csoportos szinten, ha feljutunk, akkor meg a kiesés papírforma. Minden további ajándok. 😂

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Azért tegnap is korizni kellett, a dánoknak meg nem.
Csak az a baj, hogy a norvégok ellen mi megint előző napi meccsből esünk be, a norvégok meg rápihenhetnek.
Ha szerencsénk van, akkor a kazahok innen tényleg nulla pontot szereznek.
slowmotion
Én napok óta ezen gondolkodom, hogy előző két vb-n nem a jó meccset nyertük meg, és basszus, lehet hogy idén pont igen. És ezzel lesz bennmaradás.
Az az osztrákok elleni azért még bennem van, nagyon akartam volna menni cseh elit vb-re. (És méginkább Dome-osra 23-ban, de persze ezt luxus volt megrendezni)
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Azért tegnap is korizni kellett, a dánoknak meg nem.
Csak az a baj, hogy a norvégok ellen mi megint előző napi meccsből esünk be, a norvégok meg rápihenhetnek.
Ha szerencsénk van, akkor a kazahok innen tényleg nulla pontot szereznek.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Hát, a gólösszefoglalót látva az első harmad után a kapott gólok kb fele nagyon csúnya volt 😕
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
kb mindig is túlteljesítők voltak amióta elérték a div/1 közepét, ez nem újdonság. azért korcsolyázásban meg ütőkezelésben is látszik mennyivel jobb lett a hazai hoki 15-20 év alatt, de nézzük meg az igazolt korongosok számát és egyértelmű, hogy ennél többet egyszerűen nem lehet kihozni ebből a válogatottból és ami megy már kb 20 éve az így is abnormális és nem kéne fenntartható legyen a világ többi részéhez képest. aztán ezzel együtt is kis lépésenként, de egyre jobbak a srácok egyénenként meg válogatottként is
fake.id
És még hozzátenném, hogy tele újoncokkal mentünk ki erre az VB-re, egy hosszú távú tervvel/vízióval, első három meccsen pedig eléggé tetszetős játékkal.

A túlteljesítésről meg mindig Pat Cortina jut eszembe, aki A mi Szapporónkban mondta azt, hogy mindig is csodálta azt a magyarokban, hogy milyen sokat tudnak kihozni abből a kevésből, ami van nekik.
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 259 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
8-2
Janek
Mint homoszexuális a nemi szervét.....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
ne felejtsük el, hogy egy RUS és egy BLR csapat hiányzik innen, kb ordas nagy mákkal tudnák feljutni, onnan meg szinte azonnal esnénk ki
mondjuk ez a 8-2 nagyon csúnya
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
8-2
Janek
Ez az utolsó harmados stat ami nem szép, de sajna (vagy szerencsére) ezt a meccset pont nem látom.
több mint 1 éve
fake.id 1 939 — sixseveeeeeen
Most jön ki a cseh meccs sajnos, elfogytak a lábak (meg a fejek is), iszonyú lassúak vagyunk.
somoskovig
meg alapjáraton is jobbak. igazándiból mindent figyelembe véve kb mindenki az, még a szlovének is mutogathatnának kopitarra, nálunk meg először és utoljára szuper járt az nhl közelében 1963-ban és azóta senki. azért ez elég szépen beárazza a játékerőnket
fake.id
A hagyományok alapján egy osztállyal lejjebb kellene lennünk, de túlteljesít a csapat.
Szerintem egy(-két) EBEL csapat kevés ehhez a szinthez, kellenének minimum KHL-szintű játékosok.
Willie Parker
Kazahoknak is ott van a teljes KHL csapat, agyondomináltuk őket.
zacknorb
és egy best of 7 párharcon is ugyanez lenne?

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
több mint 1 éve
fake.id 1 939 — sixseveeeeeen
Most jön ki a cseh meccs sajnos, elfogytak a lábak (meg a fejek is), iszonyú lassúak vagyunk.
somoskovig
meg alapjáraton is jobbak. igazándiból mindent figyelembe véve kb mindenki az, még a szlovének is mutogathatnának kopitarra, nálunk meg először és utoljára szuper járt az nhl közelében 1963-ban és azóta senki. azért ez elég szépen beárazza a játékerőnket
fake.id
A hagyományok alapján egy osztállyal lejjebb kellene lennünk, de túlteljesít a csapat.
Szerintem egy(-két) EBEL csapat kevés ehhez a szinthez, kellenének minimum KHL-szintű játékosok.
Willie Parker
kb mindig is túlteljesítők voltak amióta elérték a div/1 közepét, ez nem újdonság. azért korcsolyázásban meg ütőkezelésben is látszik mennyivel jobb lett a hazai hoki 15-20 év alatt, de nézzük meg az igazolt korongosok számát és egyértelmű, hogy ennél többet egyszerűen nem lehet kihozni ebből a válogatottból és ami megy már kb 20 éve az így is abnormális és nem kéne fenntartható legyen a világ többi részéhez képest. aztán ezzel együtt is kis lépésenként, de egyre jobbak a srácok egyénenként meg válogatottként is

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
több mint 1 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
8-2

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Most jön ki a cseh meccs sajnos, elfogytak a lábak (meg a fejek is), iszonyú lassúak vagyunk.
somoskovig
meg alapjáraton is jobbak. igazándiból mindent figyelembe véve kb mindenki az, még a szlovének is mutogathatnának kopitarra, nálunk meg először és utoljára szuper járt az nhl közelében 1963-ban és azóta senki. azért ez elég szépen beárazza a játékerőnket
fake.id
Jó, azért Kopitar is minnyá 38 éves.
warr_b
instant a legjobb játékos lenne nemhogy a magyar válogatottban, de meg merem kockáztatni, hogy a 6 legrosszabb itteni válogatottban is (hogy nagyobbat ne mondjak, mert valszeg a lettek vagy a svájciak sem lennének szomorúak, ha lenne egy 38 éves kopitar-szintű játékosuk)
fake.id
Az hogy Marco Rossi az osztrákoktól vagy ő az jó kérdés.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Most jön ki a cseh meccs sajnos, elfogytak a lábak (meg a fejek is), iszonyú lassúak vagyunk.
somoskovig
meg alapjáraton is jobbak. igazándiból mindent figyelembe véve kb mindenki az, még a szlovének is mutogathatnának kopitarra, nálunk meg először és utoljára szuper járt az nhl közelében 1963-ban és azóta senki. azért ez elég szépen beárazza a játékerőnket
fake.id
A hagyományok alapján egy osztállyal lejjebb kellene lennünk, de túlteljesít a csapat.
Szerintem egy(-két) EBEL csapat kevés ehhez a szinthez, kellenének minimum KHL-szintű játékosok.
Willie Parker
Kazahoknak is ott van a teljes KHL csapat, agyondomináltuk őket.
több mint 1 éve
fake.id 1 939 — sixseveeeeeen
Most jön ki a cseh meccs sajnos, elfogytak a lábak (meg a fejek is), iszonyú lassúak vagyunk.
somoskovig
meg alapjáraton is jobbak. igazándiból mindent figyelembe véve kb mindenki az, még a szlovének is mutogathatnának kopitarra, nálunk meg először és utoljára szuper járt az nhl közelében 1963-ban és azóta senki. azért ez elég szépen beárazza a játékerőnket
fake.id
Jó, azért Kopitar is minnyá 38 éves.
warr_b
instant a legjobb játékos lenne nemhogy a magyar válogatottban, de meg merem kockáztatni, hogy a 6 legrosszabb itteni válogatottban is (hogy nagyobbat ne mondjak, mert valszeg a lettek vagy a svájciak sem lennének szomorúak, ha lenne egy 38 éves kopitar-szintű játékosuk)

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Most jön ki a cseh meccs sajnos, elfogytak a lábak (meg a fejek is), iszonyú lassúak vagyunk.
somoskovig
meg alapjáraton is jobbak. igazándiból mindent figyelembe véve kb mindenki az, még a szlovének is mutogathatnának kopitarra, nálunk meg először és utoljára szuper járt az nhl közelében 1963-ban és azóta senki. azért ez elég szépen beárazza a játékerőnket
fake.id
2000-ben, de ő se játszott rendes meccsen, csak előszezonban meg farmcsapatokban.

több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 379 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Most jön ki a cseh meccs sajnos, elfogytak a lábak (meg a fejek is), iszonyú lassúak vagyunk.
somoskovig
meg alapjáraton is jobbak. igazándiból mindent figyelembe véve kb mindenki az, még a szlovének is mutogathatnának kopitarra, nálunk meg először és utoljára szuper járt az nhl közelében 1963-ban és azóta senki. azért ez elég szépen beárazza a játékerőnket
fake.id
Jó, azért Kopitar is minnyá 38 éves.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Most jön ki a cseh meccs sajnos, elfogytak a lábak (meg a fejek is), iszonyú lassúak vagyunk.
somoskovig
meg alapjáraton is jobbak. igazándiból mindent figyelembe véve kb mindenki az, még a szlovének is mutogathatnának kopitarra, nálunk meg először és utoljára szuper járt az nhl közelében 1963-ban és azóta senki. azért ez elég szépen beárazza a játékerőnket
fake.id
A hagyományok alapján egy osztállyal lejjebb kellene lennünk, de túlteljesít a csapat.
Szerintem egy(-két) EBEL csapat kevés ehhez a szinthez, kellenének minimum KHL-szintű játékosok.
több mint 1 éve
fake.id 1 939 — sixseveeeeeen
Most jön ki a cseh meccs sajnos, elfogytak a lábak (meg a fejek is), iszonyú lassúak vagyunk.
somoskovig
meg alapjáraton is jobbak. igazándiból mindent figyelembe véve kb mindenki az, még a szlovének is mutogathatnának kopitarra, nálunk meg először és utoljára szuper járt az nhl közelében 1963-ban és azóta senki. azért ez elég szépen beárazza a játékerőnket

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ez ennyi. Drukkolni kell, hogy a kazahok ne szerezzenek pontot több pontot illetve a norvégok ellen összejöjjön legalább egy...kár érte