Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Egyébként ha hosszabbításban kikapunk a norvégoktól, és a kazahok véletlen megverik Svájcot holnap, akkor 4 ponttal is kiesünk, nem?

több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Látom a Toronto hozta a szokásosat az este...
Mi meg kaptunk egy 10-es Svájctól. Most akkor hogyan állunk, és a norvégok ellen lesz esély?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Alakul a szlovén bennmaradás is
zacknorb
Kemény lenne ha a Franciák és a Kazahok mennének le 😀
Nomac
Nem is tudom, a franciák mire számítanak, amikor a kapust úgy hívják, hogy Lepke...
több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 4 551 — balazs.t85@gmail.com
Alakul a szlovén bennmaradás is
zacknorb
Kemény lenne ha a Franciák és a Kazahok mennének le 😀
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Alakul a szlovén bennmaradás is
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
azért az 38 kapott gól durván sok
NB2
Bent kell maradni, és akkor tök mindegy.

Egyébként azért a Bartalis, Sebők, Sofron, Stipsicz hiányzás se segít.

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
azért az 38 kapott gól durván sok
több mint 1 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Ez így azért nagyon csúnya
zacknorb
Le kell szarni, a holnapi lesz fontos.
Ilyen fasz lebonyolítás mellett nem lehet rajta csodálkozni.
gabokocka
Pontosan.
Örülhetünk és örülhetünk a duzzasztásnak, de ez a realitás, így ezzel meg kell barátkozni.
Makira a kazahok az irapuatoi tésztából ettek, így már csak a kandinávok ellen kell felszívni magunkat,

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 379 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez a game 7 egyelore kurvagaz.
Hendrix
Tipikus Toronto sajnos
Wester
Másra sazámított bárki?

Akkor nyerje akármelyik keletről pls, ne már az undorító Oilers-Stars duó.
warr_b
Neked szinte minden csapattal bajod van és undorító ami nem a Sharks-unk?!😊 Oilers a két világsztárral már nagyon megérdemelné (kanadai is lenne végre) pl. főleg ahogy tavaly is elbukták. Nekem a Carolina ilyen színtelen, szagtalan, idén meg pont már nem várta senki hogy ilyen sokáig meneteljenek a szurkolóikon kívül persze. Szóval Florida és nyugatról bármelyik döntőnek örülnék, és megérdemelt lenne szerintem.
zavi27
Nem, csak a Nyugatról van mindenkivel problémája. Egy SAN JOSE!!!! JÉGKORONGSZURKOLÓNAK.
zacknorb
Lópikulát 😊

A Kingst például bírom, hiába csoportrivális. Knights semleges, Oilerst, Flamest, büdöskacsákat utálom, Canuckst se szeretem. Kraken assetudommiaz, említésre sem méltó.
Jets semleges, Stars fujj, Avs, Blues, Preds semleges, buzivájd, amúgy ők is inkább semleges, blekkhóksz megintcsak fujj, de inkább a mocskos ügyeik miatt. Utah, van ilyen is? 😊

Na, most már mindent tudsz 😀

Szarkeletről a Bolts szimpi, a többi érdektelen.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Ez a game 7 egyelore kurvagaz.
Hendrix
Tipikus Toronto sajnos
Wester
Másra sazámított bárki?

Akkor nyerje akármelyik keletről pls, ne már az undorító Oilers-Stars duó.
warr_b
Neked szinte minden csapattal bajod van és undorító ami nem a Sharks-unk?!😊 Oilers a két világsztárral már nagyon megérdemelné (kanadai is lenne végre) pl. főleg ahogy tavaly is elbukták. Nekem a Carolina ilyen színtelen, szagtalan, idén meg pont már nem várta senki hogy ilyen sokáig meneteljenek a szurkolóikon kívül persze. Szóval Florida és nyugatról bármelyik döntőnek örülnék, és megérdemelt lenne szerintem.
zavi27
Nem, csak a Nyugatról van mindenkivel problémája. Egy SAN JOSE!!!! JÉGKORONGSZURKOLÓNAK.
zacknorb
Én is Sharks szuroló vagyok alapításuk óta, de nem értem ezt a mindenki más undorító vonalat.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ez a game 7 egyelore kurvagaz.
Hendrix
Tipikus Toronto sajnos
Wester
Másra sazámított bárki?

Akkor nyerje akármelyik keletről pls, ne már az undorító Oilers-Stars duó.
warr_b
Neked szinte minden csapattal bajod van és undorító ami nem a Sharks-unk?!😊 Oilers a két világsztárral már nagyon megérdemelné (kanadai is lenne végre) pl. főleg ahogy tavaly is elbukták. Nekem a Carolina ilyen színtelen, szagtalan, idén meg pont már nem várta senki hogy ilyen sokáig meneteljenek a szurkolóikon kívül persze. Szóval Florida és nyugatról bármelyik döntőnek örülnék, és megérdemelt lenne szerintem.
zavi27
Nem, csak a Nyugatról van mindenkivel problémája. Egy SAN JOSE!!!! JÉGKORONGSZURKOLÓNAK.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Pedig MEGINT bíztam a Leafs-ben
In Oilers we trust 😊

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Ez a game 7 egyelore kurvagaz.
Hendrix
Tipikus Toronto sajnos
Wester
Másra sazámított bárki?

Akkor nyerje akármelyik keletről pls, ne már az undorító Oilers-Stars duó.
warr_b
Neked szinte minden csapattal bajod van és undorító ami nem a Sharks-unk?!😊 Oilers a két világsztárral már nagyon megérdemelné (kanadai is lenne végre) pl. főleg ahogy tavaly is elbukták. Nekem a Carolina ilyen színtelen, szagtalan, idén meg pont már nem várta senki hogy ilyen sokáig meneteljenek a szurkolóikon kívül persze. Szóval Florida és nyugatról bármelyik döntőnek örülnék, és megérdemelt lenne szerintem.
több mint 1 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Kár hogy ez is garbage time meccs lett, papírforma kis túlzással, mint az NBA-ben is hajnalban.
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
És akkor ismét megjegyzem, hogy mennyire vicces az NHL, hogy a legjobb négyben egy kanadai mellett három olyan államból való csapat szerepel, ahol a jégcsarnokon kívül jég nem is található, Florida, Észak-Karolina, Texas.

több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Ez a game 7 egyelore kurvagaz.
Hendrix
Tipikus Toronto sajnos
Wester
Másra sazámított bárki?

Akkor nyerje akármelyik keletről pls, ne már az undorító Oilers-Stars duó.
warr_b
Én csak a Florida ne híve vagyok, ők is undorító hentesbanda 😀

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 379 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez a game 7 egyelore kurvagaz.
Hendrix
Tipikus Toronto sajnos
Wester
Másra sazámított bárki?

Akkor nyerje akármelyik keletről pls, ne már az undorító Oilers-Stars duó.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Ez a game 7 egyelore kurvagaz.
Hendrix
Tipikus Toronto sajnos

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Ez a game 7 egyelore kurvagaz.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
ez így azért elég hülye lebonyolítás, értem, hogy a tévé miatt van, de nah...
mindkét kulcsfontosságú meccsünk előtt játsszunk, épp tudunk holnapra is pihenni egy napot
NB2
Aztán lehet pont a legfontosabb meccsünk előtt volt pihinapunk és jól jött ki az egész.
zacknorb
De ott az ellenfélnek is. Mi többször is úgy játszottunk, hogy nem volt pihenőnap, míg az ellenfélnek igen, fordított eset nem volt. Ilyen szar sorsolás nem létezik, nehéz nem szándékosságot belelátni.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Holnap mi kell amúgy a Norvégok ellen nem kaphatunk ki 3-mal?
Toca
Az csak minitabella esetén lett volna, ami nem lehet már, mert van most pontja a norvégoknak.
Ha szerzünk pontot fix bennmaradunk, ellenkező esetben várni kell arra, hogy a csehek verik-e Boratékat (költői kérdés).
zacknorb
Svájciak
Janek
Igaz, köszönöm a helyesbítést!
több mint 1 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Holnap mi kell amúgy a Norvégok ellen nem kaphatunk ki 3-mal?
Toca
Az csak minitabella esetén lett volna, ami nem lehet már, mert van most pontja a norvégoknak.
Ha szerzünk pontot fix bennmaradunk, ellenkező esetben várni kell arra, hogy a csehek verik-e Boratékat (költői kérdés).
zacknorb
Svájciak

több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Ez így azért nagyon csúnya
zacknorb
Ez a hoki a vízilabda mellett a másik olyan csapatsport, ahol a top 6-8 csapat es a második 6-8 csapat között is ég es föld a különbség.

Nekünk jobban all, ha nincs befagyva a medence.

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
ez így azért elég hülye lebonyolítás, értem, hogy a tévé miatt van, de nah...
mindkét kulcsfontosságú meccsünk előtt játsszunk, épp tudunk holnapra is pihenni egy napot
NB2
Aztán lehet pont a legfontosabb meccsünk előtt volt pihinapunk és jól jött ki az egész.
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Ez így azért nagyon csúnya
zacknorb
Le kell szarni, a holnapi lesz fontos.
Ilyen fasz lebonyolítás mellett nem lehet rajta csodálkozni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.