Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
az a baj h mateknál még csak csak tudnék segíteni de a másik hárommal rég nem foglalkoztam
info még csak csak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
:sóhaj:

A youtube-ot/google-t ismerem (ahogy pl kikerestem a Veszprémi-könyvet, csak nyilván nem ismerem annyira a területet, hátha van aki tud szakértőbb tanácsot adni) - és megvan az oka, hogy nem Attenborough természetfilmeket, Kerbal Space Programot, vagy youtube csatornákat kértem..... hanem könyvet.

Köszönöm.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
 www.youtube.com/c/inanutshell/videos
 www.youtube.com/c/pbsspacetime/videos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Bria 6/10
peach 2.5/10

Köszi a konstruktív válaszokat 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Szeretnék fizika / kémia / biológia témában beszerezni általánosabb, összefoglaló témájú könyvet, könyveket amik viszonylag szélesebb körű áttekintést biztosítanak - mondjuk min középiskolai tananyag szintjén.
(Lehet esetleg picivel mélyebb is, de első körben azért nagyon specializált egyetemi tankönyvi szintre azért nem feltétlen szeretnék menni első körben..)

Egy példa - kémiából pl az alábbi könyvet nézegettem
Veszprémi Tamás: Általános Kémia

Ez pl mennyire jó, illetve tudna valaki ajánlani hasonlót a már említett három témában?
Igor
nem egyszerűbb youtube guide alapján összerakni a bombákat?
briareos
Vagy csak nézd újra a harcosok klubját. Ugye szórakozva tanul a legkönnyebben az ember 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Szeretnék fizika / kémia / biológia témában beszerezni általánosabb, összefoglaló témájú könyvet, könyveket amik viszonylag szélesebb körű áttekintést biztosítanak - mondjuk min középiskolai tananyag szintjén.
(Lehet esetleg picivel mélyebb is, de első körben azért nagyon specializált egyetemi tankönyvi szintre azért nem feltétlen szeretnék menni első körben..)

Egy példa - kémiából pl az alábbi könyvet nézegettem
Veszprémi Tamás: Általános Kémia

Ez pl mennyire jó, illetve tudna valaki ajánlani hasonlót a már említett három témában?
Igor
nem egyszerűbb youtube guide alapján összerakni a bombákat?

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szeretnék fizika / kémia / biológia témában beszerezni általánosabb, összefoglaló témájú könyvet, könyveket amik viszonylag szélesebb körű áttekintést biztosítanak - mondjuk min középiskolai tananyag szintjén.
(Lehet esetleg picivel mélyebb is, de első körben azért nagyon specializált egyetemi tankönyvi szintre azért nem feltétlen szeretnék menni első körben..)

Egy példa - kémiából pl az alábbi könyvet nézegettem
Veszprémi Tamás: Általános Kémia

Ez pl mennyire jó, illetve tudna valaki ajánlani hasonlót a már említett három témában?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 737 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Köszi a segítségeket, hazaértem kipróbálom őket. Mondjuk azt elfelejtettem említeni hogy MacBookom van szóval az lehet máshogy működik. Windows meg Androidon egyszerűbb.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 942
Ismertek valami olyan alkalmazást weboldalt, cuccot bármit amivel ESPN playerről le tudom tölteni a meccseket? Tudom nem legális, de nem terjeszteném tovább, saját felhasználásra kéne mert egy idő után lekerülnek onnan a meccsek.
Heisman
én otthon a firefoxhoz hozzáadtam egy videodownloader kieget és az leszed pl mediaklikkről is videót
NB2
off: az a durva ,hogy kb mindenhez van mar ilyen letolto.
😀 bandcamp, espn videok stb...
YoungZeeZee
mondjuk én nem szeretem az ilyen add-onokat mert elég sok a mallware benne
Negritis
teny. nem is hasznalok csak autorefresh kiegeszitot kb.
a zenekre, ami nekem kell meg van mas alternativa 😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
Ismertek valami olyan alkalmazást weboldalt, cuccot bármit amivel ESPN playerről le tudom tölteni a meccseket? Tudom nem legális, de nem terjeszteném tovább, saját felhasználásra kéne mert egy idő után lekerülnek onnan a meccsek.
Heisman
én otthon a firefoxhoz hozzáadtam egy videodownloader kieget és az leszed pl mediaklikkről is videót
NB2
off: az a durva ,hogy kb mindenhez van mar ilyen letolto.
😀 bandcamp, espn videok stb...
YoungZeeZee
mondjuk én nem szeretem az ilyen add-onokat mert elég sok a mallware benne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 942
Ismertek valami olyan alkalmazást weboldalt, cuccot bármit amivel ESPN playerről le tudom tölteni a meccseket? Tudom nem legális, de nem terjeszteném tovább, saját felhasználásra kéne mert egy idő után lekerülnek onnan a meccsek.
Heisman
én otthon a firefoxhoz hozzáadtam egy videodownloader kieget és az leszed pl mediaklikkről is videót
NB2
off: az a durva ,hogy kb mindenhez van mar ilyen letolto.
😀 bandcamp, espn videok stb...
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
Ismertek valami olyan alkalmazást weboldalt, cuccot bármit amivel ESPN playerről le tudom tölteni a meccseket? Tudom nem legális, de nem terjeszteném tovább, saját felhasználásra kéne mert egy idő után lekerülnek onnan a meccsek.
Heisman
én otthon a firefoxhoz hozzáadtam egy videodownloader kieget és az leszed pl mediaklikkről is videót
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
Ismertek valami olyan alkalmazást weboldalt, cuccot bármit amivel ESPN playerről le tudom tölteni a meccseket? Tudom nem legális, de nem terjeszteném tovább, saját felhasználásra kéne mert egy idő után lekerülnek onnan a meccsek.
Heisman
ha letöltöd a streamlabs-t akkor tudod azon keresztül rögzíteni
beteszed a böngészőt és nyomsz egy felvétel gombot nem stream-eled így nem nagy gond

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 737 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ismertek valami olyan alkalmazást weboldalt, cuccot bármit amivel ESPN playerről le tudom tölteni a meccseket? Tudom nem legális, de nem terjeszteném tovább, saját felhasználásra kéne mert egy idő után lekerülnek onnan a meccsek.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Illetve egy felmerült kérdés még. Nem tudtok valami korrekt összefoglalót arról, hogy a művelésből kivett zárt kerti ingatlan (külterület), zárt kerti szántó (külterület), üdülőövezeti telek stb. milyen építésbeli, életviteli szabályozásokat tartalmaz? Nem nagyon látok frisset, ami megfelelő lenne.
több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Gödöllőn nagyon gondolkodunk, csak a 3 pár egyike nem preferálja olyannyira a keleti részt. Pedig szerintem rendben van. Ahogy Maglód is.
Köszi mindenkinek egyébként, nagy segítségek vagytok.
Még Haraszti-Taksony merült fel, mint lehetőség. Nekem nagyon tetszene.
Viszont kérdés. Látni jó pár telket neten, de szerintem ennél sokkal több lehet elhagyatott, eladó stb. Ezeket csak ha járkálunk körbe akkor tudjuk meg, vagy tényleg csak ennyi eladó van?
kristóf17
Most láttam a kérdésed ha még aktuális és nem feltétel az agglomeráció 17.kerület kertvárosi részét( Rákoscsaba-újtelep, Rákosliget, Rákoskert) merem ajánlani. Itt lakunk és olyan mint vidéken, csend nyugalom vonattal keleti 20 perc, az említett célpontjaid a munkábajáráshoz kocsival bőven megvannak 1 órán belül, de még BKV-val is megoldható.
KoporShow
Köszönöm! Folyamatosan keresgélünk ott is a megfelelő után, mert nagyon szeretjük!
több mint 3 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Gödöllőn nagyon gondolkodunk, csak a 3 pár egyike nem preferálja olyannyira a keleti részt. Pedig szerintem rendben van. Ahogy Maglód is.
Köszi mindenkinek egyébként, nagy segítségek vagytok.
Még Haraszti-Taksony merült fel, mint lehetőség. Nekem nagyon tetszene.
Viszont kérdés. Látni jó pár telket neten, de szerintem ennél sokkal több lehet elhagyatott, eladó stb. Ezeket csak ha járkálunk körbe akkor tudjuk meg, vagy tényleg csak ennyi eladó van?
kristóf17
Most láttam a kérdésed ha még aktuális és nem feltétel az agglomeráció 17.kerület kertvárosi részét( Rákoscsaba-újtelep, Rákosliget, Rákoskert) merem ajánlani. Itt lakunk és olyan mint vidéken, csend nyugalom vonattal keleti 20 perc, az említett célpontjaid a munkábajáráshoz kocsival bőven megvannak 1 órán belül, de még BKV-val is megoldható.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Elviccelitek meg megpolitizáljátok itt az ember komoly, ártatlan kérdését 😊🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
Érvényben van még az ingyenes parkolás BP-en?
warr_b
még csak két vállra fektettük, nem négy vállra így sztem továbbra is védekezünk ilyen formában.
csebi
Csökken a halálozások száma, felesleges vitatnod az intézkedés hatékonyságát. Az IPA csökkentése szerintem végképp odabasz, amiatt kezdett el mutálódni, hátha megússza.
vpi
én nem vitattam a hatékonyságát.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 597 — Patriot
Érvényben van még az ingyenes parkolás BP-en?
warr_b
még csak két vállra fektettük, nem négy vállra így sztem továbbra is védekezünk ilyen formában.
csebi
Csökken a halálozások száma, felesleges vitatnod az intézkedés hatékonyságát. Az IPA csökkentése szerintem végképp odabasz, amiatt kezdett el mutálódni, hátha megússza.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
Érvényben van még az ingyenes parkolás BP-en?
warr_b
még csak két vállra fektettük, nem négy vállra így sztem továbbra is védekezünk ilyen formában.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Érvényben van még az ingyenes parkolás BP-en?
warr_b
IGEN!

Ezek az intézkedések a humánjárvány terjedése elleni védekezés bizonyítottan sikeres eszközei, és ennek megfelelően addig kívánjuk őket hatályban tartani, amíg a velük elérhető előnyökkel a magyar emberek életének és egészségének védelmét érdemben elő tudjuk segíteni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Érvényben van még az ingyenes parkolás BP-en?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Valakinek van tapasztalata Oracle EPM meg HFM rendszerrel?

Az EPM-et kellene osszekotni direktbe Power BI-jal.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Toyota Aygoval vagy Kia Picantoval van valakinek tapasztalata? Az asszonynak kéne valami kicsi automata autó.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.