Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Reptéren dolgozóktól kérdezem: nincs esetleg valami mód arra, hogy az éjfél körül érkező géphez családtagért a büntetés fenyegetése nélkül kimehessen az ember és ne kelljen 50 km-t hazataxiznia az illetőnek?
Gergőbácsi
Nem a repuloter ugye az, hogy az érkező utasok a temrinalt elhagyva mikent jut haza. Rendorsegtol kell engedelyt kerni.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 869 — Deion Sanders for president!
Reptéren dolgozóktól kérdezem: nincs esetleg valami mód arra, hogy az éjfél körül érkező géphez családtagért a büntetés fenyegetése nélkül kimehessen az ember és ne kelljen 50 km-t hazataxiznia az illetőnek?
Gergőbácsi
Írj egy munkáltatói igazolást, senki nem fog utána nézni.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Reptéren dolgozóktól kérdezem: nincs esetleg valami mód arra, hogy az éjfél körül érkező géphez családtagért a büntetés fenyegetése nélkül kimehessen az ember és ne kelljen 50 km-t hazataxiznia az illetőnek?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 942
Ujabb programozasi kerdes 😊
selinium melle mit ajanlotok?
neztem rola listat, nagyjabol tudom, hogy mik a popular programme nyelvek.
Nekem van egy kis Ruby hatterem, ami "listas" ,de tudom, hogy kicsit zsak utca. Python, java vagy javascript?
azt tudom, hogy vhol vagy ?mindenhol? specifikusan kernek selinum+meghatorozott program nyelvet. pl java.

otlet, velemeny, lebaszas ?😊
elore is koszi.
YoungZeeZee
én pythonnnal használtam csak seleniumot (robot test case-t írtunk ami python libraryt hívott meg)
de önmagában annyira nem rajongok érte, elég idegesítő hogy a böngésző és selenium verzió egyeztetésre nem kicsit kell folyamatosan odafigyelni
Negritis
a webdriverrel 'szenvedtem. legutolso chrome browser amihez meg elerheto a webdriver 😀
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 869 — Deion Sanders for president!
Üdv!
Sumup bankkártya terminállal van valakinek tapasztalata?
Előre is köszönöm.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
ha csak ruby háttered van, akkor teljesen mindegy, melyiket választod
a python talán a legfelkapottabb most és legkönnyebben megtanulható, de a javascripttel sem tudsz mellélőni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
Ujabb programozasi kerdes 😊
selinium melle mit ajanlotok?
neztem rola listat, nagyjabol tudom, hogy mik a popular programme nyelvek.
Nekem van egy kis Ruby hatterem, ami "listas" ,de tudom, hogy kicsit zsak utca. Python, java vagy javascript?
azt tudom, hogy vhol vagy ?mindenhol? specifikusan kernek selinum+meghatorozott program nyelvet. pl java.

otlet, velemeny, lebaszas ?😊
elore is koszi.
YoungZeeZee
én pythonnnal használtam csak seleniumot (robot test case-t írtunk ami python libraryt hívott meg)
de önmagában annyira nem rajongok érte, elég idegesítő hogy a böngésző és selenium verzió egyeztetésre nem kicsit kell folyamatosan odafigyelni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 942
Ujabb programozasi kerdes 😊
selinium melle mit ajanlotok?
neztem rola listat, nagyjabol tudom, hogy mik a popular programme nyelvek.
Nekem van egy kis Ruby hatterem, ami "listas" ,de tudom, hogy kicsit zsak utca. Python, java vagy javascript?
azt tudom, hogy vhol vagy ?mindenhol? specifikusan kernek selinum+meghatorozott program nyelvet. pl java.

otlet, velemeny, lebaszas ?😊
elore is koszi.
több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Sziasztok, bioinformatikai kutakodás kapcsán kérnék segítséget sérülésekkel kapcsolatban. Ha tudtok, kérlek küldjetek nagyobb / nevezetesebb csonttörés eseményeket, mint pl. Aaron Rodgers 2017-es kulcscsonttörése, vagy Drew Brees idei 11 bordatörése. Tudom, hogy itt sűrűbben van sérülés - ez egy ilyen sport. Főként olyan törésekre gondolok, amikor fontos ember nagyobb csonttörést szenvedett.
Köszi!
Gémbácsi
Johnny Knox csigolyasérülése
peach
Chicagoból még Zach Miller TE lábsérülése ugrik le, ahol majdnem amputálni is kellett a lábát.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
Thomas Brolin ugye ellenünk.....1994
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 736 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
ha nem csak nfl akkor Cissé mind2 lábtörése sztem ide illik
Negritis
Henrik Larsson celtikes torese?futas kozben bumm.
Veber es csertoi ide illik?
YoungZeeZee
Shawcross-Ramsey

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 942
ha nem csak nfl akkor Cissé mind2 lábtörése sztem ide illik
Negritis
Henrik Larsson celtikes torese?futas kozben bumm.
Veber es csertoi ide illik?
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az NFL-ből ott van még Napoleon McCallum lába 1994-ből vagy Anquan Boldin arccsontja talán 2008-ból, gurulósból pedig Marcin Wasilewski lába (2009).


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Sziasztok, bioinformatikai kutakodás kapcsán kérnék segítséget sérülésekkel kapcsolatban. Ha tudtok, kérlek küldjetek nagyobb / nevezetesebb csonttörés eseményeket, mint pl. Aaron Rodgers 2017-es kulcscsonttörése, vagy Drew Brees idei 11 bordatörése. Tudom, hogy itt sűrűbben van sérülés - ez egy ilyen sport. Főként olyan törésekre gondolok, amikor fontos ember nagyobb csonttörést szenvedett.
Köszi!
Gémbácsi
Johnny Knox csigolyasérülése



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
ha nem csak nfl akkor Cissé mind2 lábtörése sztem ide illik

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sziasztok, bioinformatikai kutakodás kapcsán kérnék segítséget sérülésekkel kapcsolatban. Ha tudtok, kérlek küldjetek nagyobb / nevezetesebb csonttörés eseményeket, mint pl. Aaron Rodgers 2017-es kulcscsonttörése, vagy Drew Brees idei 11 bordatörése. Tudom, hogy itt sűrűbben van sérülés - ez egy ilyen sport. Főként olyan törésekre gondolok, amikor fontos ember nagyobb csonttörést szenvedett.
Köszi!
Gémbácsi
Ami hirtelen eszembe jut, az Dak Prescott bokatörése az idei szezonból, illetve Alex Smith lábtörése 2018-ból (ami sokban egyezik Joe Theismann 1985-ös sérülésével)
Vito
Én is ezeket írtam volna.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Sziasztok, bioinformatikai kutakodás kapcsán kérnék segítséget sérülésekkel kapcsolatban. Ha tudtok, kérlek küldjetek nagyobb / nevezetesebb csonttörés eseményeket, mint pl. Aaron Rodgers 2017-es kulcscsonttörése, vagy Drew Brees idei 11 bordatörése. Tudom, hogy itt sűrűbben van sérülés - ez egy ilyen sport. Főként olyan törésekre gondolok, amikor fontos ember nagyobb csonttörést szenvedett.
Köszi!
Gémbácsi
Ami hirtelen eszembe jut, az Dak Prescott bokatörése az idei szezonból, illetve Alex Smith lábtörése 2018-ból (ami sokban egyezik Joe Theismann 1985-ös sérülésével)
több mint 3 éve
Gémbácsi Denver Broncos 3
Sziasztok, bioinformatikai kutakodás kapcsán kérnék segítséget sérülésekkel kapcsolatban. Ha tudtok, kérlek küldjetek nagyobb / nevezetesebb csonttörés eseményeket, mint pl. Aaron Rodgers 2017-es kulcscsonttörése, vagy Drew Brees idei 11 bordatörése. Tudom, hogy itt sűrűbben van sérülés - ez egy ilyen sport. Főként olyan törésekre gondolok, amikor fontos ember nagyobb csonttörést szenvedett.
Köszi!
több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
A Villányi Attila: Kémiai összefoglaló c. könyvét én nagyon kedveltem emelt érettségire készülés közben anno. Ha még nem akarod elsőre elvenni a kedved a dologtól a TTK-s jegyzetekkel. 😀

több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Ha kémia nagyon alap és nem egyetemi kell, összefoglalóra tökéletes ez:
 bookline.hu/product/home.action?_v=Balazs_Lorantne_J_Balazs_Katalin_Enny&type=22&id=95436

Felvételinél/érettséginél elvoltam vele.
több mint 3 éve
Duff Seattle Seahawks 3 041
Egy példa - kémiából pl az alábbi könyvet nézegettem
Veszprémi Tamás: Általános Kémia
Igor
Ez jó könyv, BME-n első évben ebből tanultuk az áltkémet.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
:sóhaj:

A youtube-ot/google-t ismerem (ahogy pl kikerestem a Veszprémi-könyvet, csak nyilván nem ismerem annyira a területet, hátha van aki tud szakértőbb tanácsot adni) - és megvan az oka, hogy nem Attenborough természetfilmeket, Kerbal Space Programot, vagy youtube csatornákat kértem..... hanem könyvet.

Köszönöm.
Igor
a középiskolások egy valag szarok, olyat keress ami ttk-s alapoktatás, tehát egyetemi könyvesbolt első évfolyamos, mondjuk ált.orvos szak biológia vagy gyógyszerész ált. kémia

nem tudom a soténak van-e könyvesboltja, a szegedi első éves jegyzetek kifejezetten jók
sutianap
Köszi, ez jó ötlet - asszem a Klinikáknál tuti volt valami bolt régen, biztos megvan még... megkukkantom.
Igor
megvan még

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
:sóhaj:

A youtube-ot/google-t ismerem (ahogy pl kikerestem a Veszprémi-könyvet, csak nyilván nem ismerem annyira a területet, hátha van aki tud szakértőbb tanácsot adni) - és megvan az oka, hogy nem Attenborough természetfilmeket, Kerbal Space Programot, vagy youtube csatornákat kértem..... hanem könyvet.

Köszönöm.
Igor
a középiskolások egy valag szarok, olyat keress ami ttk-s alapoktatás, tehát egyetemi könyvesbolt első évfolyamos, mondjuk ált.orvos szak biológia vagy gyógyszerész ált. kémia

nem tudom a soténak van-e könyvesboltja, a szegedi első éves jegyzetek kifejezetten jók
sutianap
Köszi, ez jó ötlet - asszem a Klinikáknál tuti volt valami bolt régen, biztos megvan még... megkukkantom.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
:sóhaj:

A youtube-ot/google-t ismerem (ahogy pl kikerestem a Veszprémi-könyvet, csak nyilván nem ismerem annyira a területet, hátha van aki tud szakértőbb tanácsot adni) - és megvan az oka, hogy nem Attenborough természetfilmeket, Kerbal Space Programot, vagy youtube csatornákat kértem..... hanem könyvet.

Köszönöm.
Igor
a középiskolások egy valag szarok, olyat keress ami ttk-s alapoktatás, tehát egyetemi könyvesbolt első évfolyamos, mondjuk ált.orvos szak biológia vagy gyógyszerész ált. kémia

nem tudom a soténak van-e könyvesboltja, a szegedi első éves jegyzetek kifejezetten jók


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
- és megvan az oka, hogy nem Attenborough természetfilmeket, Kerbal Space Programot, vagy youtube csatornákat kértem..... hanem könyvet.

Köszönöm.
Igor
Billeg a konyhaasztal?