Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 3 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 208
Csömör, Mogyoród,Veres, Gödöllő, (Vecsés, Maglód), ezeket ajánlanám.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 977
Kollégám most építkezett Solymáron. Karácsonyra költöznek. Neki bejött (3 gyerekkel)
Lányom barátja Máriahalmon. Egész jó helynek tűnik. Kocsival Piliscsaba (P+R), onnan vonat.
zemanla
Ha mariahalom akkor Sarisap es kornyeke sem annyira rossz
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Bárkinek személyes tapasztalat Pomáz-Csobánka-Pilisvöri-Solymár szentnzgyességről? Milyen az élet, hova érdemes hova nem költözni, élni menni? 3 pár, barátok mennénk építkezni egymás mellé, de kérdéses, hogy hova. Cigány társainkról nem hallottam jókat Csobánka felé sem, de friss infóra lenne szükség. 😊 Bárki esetleg?
kristóf17
Pomázon haverjaim építkeztek... nehéz volt mert folyton ellopták az anyagokat.
Pomázra ne költözzetek

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Kollégám most építkezett Solymáron. Karácsonyra költöznek. Neki bejött (3 gyerekkel)
Lányom barátja Máriahalmon. Egész jó helynek tűnik. Kocsival Piliscsaba (P+R), onnan vonat.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már írtam, ha tetszik ha nem közlekedés/bejárás szempontjából messze a DK-i régió a legjobb. Még úgy is, hogy a 100s vonal rengeteget szrkodik. De például az új négyesen nagyon jól lehet közlekedni s ha kiakarod kerülni a ferihegyi gyorsforgalmis dugót M0s át az M5 sre, s ott is viszonylag gyorsan beljebb lehet jutni. Felsőpakony Péteri Alsónémedi Ecser Monor ezek teljesen jók ha Gyált Vecsést Üllőt már sűrűnek találja az ember.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
mondjuk a duna másik oldala is rémálom autóval ha az S70es vonalát nézed (Dunakeszi-Göd-Vác)
de az S70es vonat egész korrekt

az S71es mondjuk katasztrófa, ráadásul az autó ott is szar

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 977
Valóban nem egy nyerő környék.
Pilisszántó is szép hely, nem is drága, de autóval bejönni onnan is halál, mint minden agglomerációból.
Csepel-szigetről is, 5-ös felől is, északról is, mindenhonnan.
Sobri Jóska
igaz, szantot bele sem irtam,a legjobb hely az emlitettek kozul, de ott pl nincs vonat es vmi nagy trafo "lerakaton" veszekedtek, veszekednek. kovetni sem tudom.

leanyvar jaszfalu utan meg korrekt..aztan tovabb nem is megyek, mert dorog otvar a gyogyszergyar miatt, tolja ki a budoset es a szemetegeto sem rossz ott 😀
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Valóban nem egy nyerő környék.
Pilisszántó is szép hely, nem is drága, de autóval bejönni onnan is halál, mint minden agglomerációból.
Csepel-szigetről is, 5-ös felől is, északról is, mindenhonnan.

több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 977
Bárkinek személyes tapasztalat Pomáz-Csobánka-Pilisvöri-Solymár szentnzgyességről? Milyen az élet, hova érdemes hova nem költözni, élni menni? 3 pár, barátok mennénk építkezni egymás mellé, de kérdéses, hogy hova. Cigány társainkról nem hallottam jókat Csobánka felé sem, de friss infóra lenne szükség. 😊 Bárki esetleg?
kristóf17
En csak ilyet tudok prezentalni
Solymar a legjobb de a kozlekedes halal onnan is autoval de bkv-vel sem kutya.
Vorivar.a 10 es ut egy parkolo inkabb.kiszamithatatlan.pestre be, pestrol ki is ert mar meglepetes.kukasok dolgoztak.
Van vmi cement gyar ott.az is tolja ki a dzsuvat.
Onnan mav,nincs olyan sok keses mar.
Pomaz csobanka:sokat jartam arra de en sem hallottam jokat szomszedokrol.
+info
PIlisszentivan sem rossz, de volgyben van szoval telen jol beall a smog.autoval halal..mas lehetoseg nagyon nincs
Piliscsaba vonat feloli reszet jonak mondanam.
Utana jon pilisjaszfalu ami amugy kellemes nyugodt hely de az onkormanyzat csodben volt 1-2 eve es talqn most is meg. Epul(t)egy szemetfeldolgozo.

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Bárkinek személyes tapasztalat Pomáz-Csobánka-Pilisvöri-Solymár szentnzgyességről? Milyen az élet, hova érdemes hova nem költözni, élni menni? 3 pár, barátok mennénk építkezni egymás mellé, de kérdéses, hogy hova. Cigány társainkról nem hallottam jókat Csobánka felé sem, de friss infóra lenne szükség. 😊 Bárki esetleg?
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
tudtok olyan megbízható külföldi oldalt ahonnan érdemes parfümöt rendelni? lehetőleg EU-n belüli oldalról, hogy áfa- és vámmentes legyen.
deyell
notino már nem jó?
sutianap
valahogy nem akarom elhinni, hogy ha egy márka honlapján 100 euró feletti összegért árusított parfümöt megveszek több mint tíz ezer forinttal olcsóbbért, akkor az eredeti lesz. amúgy a notinótól rendeltem parfümmintákat anno, nyilván a mintáktól sokat nem lehet várni, de szerintem még azok is higítva voltak. az internetes véleményeket olvasva sokaknak van hasonló tapasztalata velük, csak ők nem mintákat rendeltek. amit akarok venni a Müllerben és a Douglasban nem kapható, így kénytelen vagyok rendelni, de magyar oldalról nem nagyon mernék. a hamis / higított parfümmel való átverés kurva nagy biznisz most, láttam videót arról, hogy a NAV lefoglalt ilyen kamu parfümökkel teli raktárt. külsőre teljesen úgy néztek ki, mint az eredeti, simán át lehet velük vágni a gyanútlan embert.
deyell
az asszony egyet használ, két éve pont sehun nem leltem, berendeltem az volt

külömbe meg minden parfüm higított, montam neki két telefonból hozatok esszenciát, rendes virágból, egy jóorrú szír 3 perc alatt összerak egy egyedit, aztán 20 mili 100 évig elég

fölkensz egy fekete lótuszt azt 50 méteres körzetbe megbolydul mindenki


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
tudtok olyan megbízható külföldi oldalt ahonnan érdemes parfümöt rendelni? lehetőleg EU-n belüli oldalról, hogy áfa- és vámmentes legyen.
deyell
notino már nem jó?
sutianap
valahogy nem akarom elhinni, hogy ha egy márka honlapján 100 euró feletti összegért árusított parfümöt megveszek több mint tíz ezer forinttal olcsóbbért, akkor az eredeti lesz. amúgy a notinótól rendeltem parfümmintákat anno, nyilván a mintáktól sokat nem lehet várni, de szerintem még azok is higítva voltak. az internetes véleményeket olvasva sokaknak van hasonló tapasztalata velük, csak ők nem mintákat rendeltek. amit akarok venni a Müllerben és a Douglasban nem kapható, így kénytelen vagyok rendelni, de magyar oldalról nem nagyon mernék. a hamis / higított parfümmel való átverés kurva nagy biznisz most, láttam videót arról, hogy a NAV lefoglalt ilyen kamu parfümökkel teli raktárt. külsőre teljesen úgy néztek ki, mint az eredeti, simán át lehet velük vágni a gyanútlan embert.
deyell
És akkor még arról nem is tudsz, hogy pl. ezeket a kamu hamisítványokat (higítottakat) az "ügyesebbek" megvették 7-800 forintért a Józsefvárosin, nyitás előtt egy douglases kiscsajjal mondjuk 5 rugóért felárcimkéztették, és "most hoztuk ki" dumával árulták, mondjuk a Nyugati aluljáróban.
Ugyanaz az illat, mint az eredeti, csak 5 percig, nem fél napig.
Na ezeket a 7-800-as szarokat végülis Notinoról is meg lehet rendelni 15-20-ért.
(Egy volt kolleganőm egyszer megrészegült, rendelt 5 üveggel onnan, mind hamisítvány volt.)
Sobri Jóska
Fene se tudja, lehet mi jól jártunk, mert amit az asszony magára fúj 6:25-kor, azt még este kilenckor is érzem rajta.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
tudtok olyan megbízható külföldi oldalt ahonnan érdemes parfümöt rendelni? lehetőleg EU-n belüli oldalról, hogy áfa- és vámmentes legyen.
deyell
notino már nem jó?
sutianap
valahogy nem akarom elhinni, hogy ha egy márka honlapján 100 euró feletti összegért árusított parfümöt megveszek több mint tíz ezer forinttal olcsóbbért, akkor az eredeti lesz. amúgy a notinótól rendeltem parfümmintákat anno, nyilván a mintáktól sokat nem lehet várni, de szerintem még azok is higítva voltak. az internetes véleményeket olvasva sokaknak van hasonló tapasztalata velük, csak ők nem mintákat rendeltek. amit akarok venni a Müllerben és a Douglasban nem kapható, így kénytelen vagyok rendelni, de magyar oldalról nem nagyon mernék. a hamis / higított parfümmel való átverés kurva nagy biznisz most, láttam videót arról, hogy a NAV lefoglalt ilyen kamu parfümökkel teli raktárt. külsőre teljesen úgy néztek ki, mint az eredeti, simán át lehet velük vágni a gyanútlan embert.
deyell
És akkor még arról nem is tudsz, hogy pl. ezeket a kamu hamisítványokat (higítottakat) az "ügyesebbek" megvették 7-800 forintért a Józsefvárosin, nyitás előtt egy douglases kiscsajjal mondjuk 5 rugóért felárcimkéztették, és "most hoztuk ki" dumával árulták, mondjuk a Nyugati aluljáróban.
Ugyanaz az illat, mint az eredeti, csak 5 percig, nem fél napig.
Na ezeket a 7-800-as szarokat végülis Notinoról is meg lehet rendelni 15-20-ért.
(Egy volt kolleganőm egyszer megrészegült, rendelt 5 üveggel onnan, mind hamisítvány volt.)

több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 558
tudtok olyan megbízható külföldi oldalt ahonnan érdemes parfümöt rendelni? lehetőleg EU-n belüli oldalról, hogy áfa- és vámmentes legyen.
deyell
notino már nem jó?
sutianap
valahogy nem akarom elhinni, hogy ha egy márka honlapján 100 euró feletti összegért árusított parfümöt megveszek több mint tíz ezer forinttal olcsóbbért, akkor az eredeti lesz. amúgy a notinótól rendeltem parfümmintákat anno, nyilván a mintáktól sokat nem lehet várni, de szerintem még azok is higítva voltak. az internetes véleményeket olvasva sokaknak van hasonló tapasztalata velük, csak ők nem mintákat rendeltek. amit akarok venni a Müllerben és a Douglasban nem kapható, így kénytelen vagyok rendelni, de magyar oldalról nem nagyon mernék. a hamis / higított parfümmel való átverés kurva nagy biznisz most, láttam videót arról, hogy a NAV lefoglalt ilyen kamu parfümökkel teli raktárt. külsőre teljesen úgy néztek ki, mint az eredeti, simán át lehet velük vágni a gyanútlan embert.

choose life
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
tudtok olyan megbízható külföldi oldalt ahonnan érdemes parfümöt rendelni? lehetőleg EU-n belüli oldalról, hogy áfa- és vámmentes legyen.
deyell
notino már nem jó?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 558
tudtok olyan megbízható külföldi oldalt ahonnan érdemes parfümöt rendelni? lehetőleg EU-n belüli oldalról, hogy áfa- és vámmentes legyen.

choose life
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jól gondoltam, hogy itt érdemes megkérdezni 😆😜


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 562
eladod olyan cégnek ami már nem igazán mükszik, de még nem törölték, vagy olyan privátnak aki nem elérhető és vagyontalan, vagy homeless vagy külföldi, másnap beviszed az okmányirodába lejelented. ők meg majd pár hónap után, miután nem válaszol a vevő nem írja át stb, szépen kivonják ---számodra költség mentesen--- a forgalomból. alkatrésznek roncsnak meg szép lassan el is adhatod,

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Van egy öreg autó, faterom a tulajdonosa, a feleségem az üzembentartó 3 éve, ő használta munkábajárásra. Már nagyon avét, nem lenne megérős megcsináltatni, vettünk nejemnek egy fiatalabbat. A régi már nyilván nem kell, igazából apám se akar csinálni vele semmit (van neki is másik, amit használ), valszeg bontó lesz. Az üzembentartói leiratása hogy megy, kell hozzá személyesen a feleségem okmányirodában vagy bármi, vagy csak visszaadjuk apámnak a kocsit, kulcsokat, forgalmit aztán intézi amit akar (bontó, kivonás)?
Számunkra az lenne a logikus, ha kellene hozzá (felelősség visszaadás, ilyesmi), de egyszerűbb lenne, ha mégsem 😁
warr_b
Viszont mennyivel egyszerűbb lenne, ha egyszercsak ellopnák.
Egyetlen bejelentés a rendőrségen elegendő is (nyilván valami kertesházas környék, ami nincs bekamerázva).
Persze ha utána (előtte) bontóba kerül, akkor ezt tudniuk kell, hogy ne legyen senkinek se kellemetlensége a későbbiekben.
Sobri Jóska
Látod ez az unorthodox megoldás nem jutott eszembe 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Van egy öreg autó, faterom a tulajdonosa, a feleségem az üzembentartó 3 éve, ő használta munkábajárásra. Már nagyon avét, nem lenne megérős megcsináltatni, vettünk nejemnek egy fiatalabbat. A régi már nyilván nem kell, igazából apám se akar csinálni vele semmit (van neki is másik, amit használ), valszeg bontó lesz. Az üzembentartói leiratása hogy megy, kell hozzá személyesen a feleségem okmányirodában vagy bármi, vagy csak visszaadjuk apámnak a kocsit, kulcsokat, forgalmit aztán intézi amit akar (bontó, kivonás)?
Számunkra az lenne a logikus, ha kellene hozzá (felelősség visszaadás, ilyesmi), de egyszerűbb lenne, ha mégsem 😁
warr_b
Viszont mennyivel egyszerűbb lenne, ha egyszercsak ellopnák.
Egyetlen bejelentés a rendőrségen elegendő is (nyilván valami kertesházas környék, ami nincs bekamerázva).
Persze ha utána (előtte) bontóba kerül, akkor ezt tudniuk kell, hogy ne legyen senkinek se kellemetlensége a későbbiekben.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van egy öreg autó, faterom a tulajdonosa, a feleségem az üzembentartó 3 éve, ő használta munkábajárásra. Már nagyon avét, nem lenne megérős megcsináltatni, vettünk nejemnek egy fiatalabbat. A régi már nyilván nem kell, igazából apám se akar csinálni vele semmit (van neki is másik, amit használ), valszeg bontó lesz. Az üzembentartói leiratása hogy megy, kell hozzá személyesen a feleségem okmányirodában vagy bármi, vagy csak visszaadjuk apámnak a kocsit, kulcsokat, forgalmit aztán intézi amit akar (bontó, kivonás)?
Számunkra az lenne a logikus, ha kellene hozzá (felelősség visszaadás, ilyesmi), de egyszerűbb lenne, ha mégsem 😁
warr_b
 www.biztoshely.hu/uzembentartoi-jog-visszavonasa-es-a-tudnivalok.html

Míg begépelted megtaláltam 😉 😛
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Van egy öreg autó, faterom a tulajdonosa, a feleségem az üzembentartó 3 éve, ő használta munkábajárásra. Már nagyon avét, nem lenne megérős megcsináltatni, vettünk nejemnek egy fiatalabbat. A régi már nyilván nem kell, igazából apám se akar csinálni vele semmit (van neki is másik, amit használ), valszeg bontó lesz. Az üzembentartói leiratása hogy megy, kell hozzá személyesen a feleségem okmányirodában vagy bármi, vagy csak visszaadjuk apámnak a kocsit, kulcsokat, forgalmit aztán intézi amit akar (bontó, kivonás)?
Számunkra az lenne a logikus, ha kellene hozzá (felelősség visszaadás, ilyesmi), de egyszerűbb lenne, ha mégsem 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 734 — Vikings fan
Fiam nagyon szeretne egy posztert a szobajaba a Fox NFL kozvetitesbe szereplo robotjarol de sehol nem talaltam olyan felbontasu kepet a neten amibol lehetne csinalni..
Tud valaki esetleg javasolni barmit honnan lehetne ilyet keriteni??
yooker
mondjuk sárga és nem teljes alakos.
Valami 4k-s monitorról csinálj screenshotot a videóból 😀 vagy AppleTV-ről
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van esetleg bárki itt, aki könyvelőként dolgozik? Lenne egy kérdésem SZJA-EÜ pénztári vonalon. 😊
kristóf17
Szóljál Gyurma Pappának épp most minősítették 😛 😉
több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Van esetleg bárki itt, aki könyvelőként dolgozik? Lenne egy kérdésem SZJA-EÜ pénztári vonalon. 😊