Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Aranyos volt, ahogy a betonlábú oszlopainkkal próbáltuk megállítani az Argentínokat. Kínomban nevettem is kicsit.
Gabesz92
borzasztó volt nézni.... miért van olyan érzésem, hogy valahogy mindig a magyar csapat a lassabb?

több mint 5 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Aranyos volt, ahogy a betonlábú oszlopainkkal próbáltuk megállítani az Argentínokat. Kínomban nevettem is kicsit.

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Fú de geciszarok vagyunk

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ma olvastam egy jó kommentet !!!!
Idézem:"engem a helyezés annyira nem is érdekel, de ezeket a sárga tet_veket azért kapjuk el! 😊 Hajrá Csajok!"
Szerintem ennyivel már minden jó érzésű Magyar szurkoló elégedett lenne 😊😊
Rózsa Sándor
Ahogy a foci topikban irtam, fel kene noni! Nem vagyok jo erzesu magyar ember mert inkabb legyunk elsok, de felolem kikaphatunk a romanoktol?!
Ha most nyerunk, milyen elegtetelt kapsz? Mitol lesz jobb az eleted? Hany roman ismerosod van akinek az orra ala tudod dorgolni? Olcsobb lesz a kenyer? Ingyen Edelyi szallasod lesz? Szerinted Romania nagy resze ejszakankent ki fog ulni az agyuk szelere, hogy jajj kezilabdaban kikaptunk, hany magyar csinalna ugyanezt?

Ruhellem azt a sok szar amit a sport kore -is- kitalaltak.
ZoliMP
Na,hogy kicsit megértsd az én attitűdömet 😊 (2×-is kint voltam bukarest)









Ezek életem egyik legszebb emlékei mikor büszke voltam arra,hogy Magyar vagyok !

MERT EGY ZÁSZLÓ MINDENEK FELETT!!!!!!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
A lebonyolítás szar, de a norvégok nem emiatt estek ki, a kutya nem kérte tőlük, hogy veszítsék el az első két meccsüket még frissen. Mi hetedikek leszünk végül, ezt sztem előre bárki aláírta volna, miközben végül reális sansz nyílhatott volna még 1 (2) meccs lejatszására.
gabokocka
Ez tiszta nekem is .
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
A lebonyolítás szar, de a norvégok nem emiatt estek ki, a kutya nem kérte tőlük, hogy veszítsék el az első két meccsüket még frissen. Mi hetedikek leszünk végül, ezt sztem előre bárki aláírta volna, miközben végül reális sansz nyílhatott volna még 1 (2) meccs lejatszására.
gabokocka
Pont akartam írni az előző posztodra, hogy a norvégok rosszul időzítettek. Ilyen lebonyolításban fontos, hogy a csoportmeccsről hozz 4 pontot. Jó a franciák 2-vel is továbbmentek, de azért ha 4 pontot van, elég sanszosan továbbmész. Hollandok, románok tovább is mentek... Igaz, hogy a rendszer itt rossz, hogy ha nem hozol 4-et, szinte lehetetlen. Tudom, hogy hosszú a torna, de egy 2-3 helyezettek közötti nyolcaddöntőt el tudnék viselni.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 730 — Keep pounding
A lebonyolítás szar, de a norvégok nem emiatt estek ki, a kutya nem kérte tőlük, hogy veszítsék el az első két meccsüket még frissen. Mi hetedikek leszünk végül, ezt sztem előre bárki aláírta volna, miközben végül reális sansz nyílhatott volna még 1 (2) meccs lejatszására.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Azért vicces, hogy a hollandok jelen állás szerint mennek az elődöntőbe, viszik magukkal a kiherélt, Neagut vesztő oláhokat, a norvégok, meg hiába tűnnek a legjobbnak, az elbaszott első két meccs miatt mehetnek az ötödik helyért, hiába verték 13-mal a csoportgyőztes tulipánosokat... Nagy megkönnyebbülés ez a másik ágnak, sztem simán francia orosz döntő lesz.
gabokocka
Az egész lebonyolítá rossz sajnos!
Nem beszélve sérülés veszélyről ilyen sorozat terhelés mellet amit a Románok és a Hollandok is kaptak a napokban ! ( Nem azt mondom ,hogy emiatt sérült meg Neagu)
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 730 — Keep pounding
Azért vicces, hogy a hollandok jelen állás szerint mennek az elődöntőbe, viszik magukkal a kiherélt, Neagut vesztő oláhokat, a norvégok, meg hiába tűnnek a legjobbnak, az elbaszott első két meccs miatt mehetnek az ötödik helyért, hiába verték 13-mal a csoportgyőztes tulipánosokat... Nagy megkönnyebbülés ez a másik ágnak, sztem simán francia orosz döntő lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Nyekkkk annak a térdnek!
Rózsa Sándor
Na megérett valaki az első némításra.

Szép siker, király ez a válogatott, kell még egy kis tapasztalat és elitben lehetünk sokáig.
Toca
Ezt nem rooszindulatbl írtam sajnálom én is ! Csak tényt állapitottam meg
Rózsa Sándor
Tisztán látszott sajnos ott a szallagok is sérültek és erre fel írtam hogy nyeek annak a térdnek Elnézést ha félreérthető volt ! Szánt szándékkal sportoloként soha senkinek nem k8vanok serulest
És innen kívánok Jobbulást neki !!!
Rózsa Sándor
Mit sportolsz, betyárkodsz?😁
Fast Willie
muay thai box 12 éve heti 2vagy 3 edzés attól függ hogy volt időm (sajnos egy éve stroke óta nem csinálom) előtte meg foci NB 3 legmagasabb osztály de jobbára inkább csere ,aztán megye 1 megye 2, középiskolás koromban még kosárlabda NB 1 B ifi korosztályig bezárólag ,meg konditerem de sajnos egyik sportágban sem voltam vagy vagyok elég tehetséges !
Betyárkodni(hulligánkodni) is szoktam régen 😃🙈 De már rég fújtak le könygázzal utoljára Magyar-Román Eb selejtezőn a Népligetben mikor a Carpathian Brigade felhívására nem a Grupamában szúrkoltunk azon a 0-0 mérkőzésen a fiúknak ! Az volt Storck bemutatkozó mérkőzése !
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 745 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Wehhehe, románt verni mindig jó 😊
Kár hogy kábé semmire nem megyünk vele, jó esetben negyedik hely a csoportban.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 679
Nyekkkk annak a térdnek!
Rózsa Sándor
Na megérett valaki az első némításra.

Szép siker, király ez a válogatott, kell még egy kis tapasztalat és elitben lehetünk sokáig.
Toca
Ezt nem rooszindulatbl írtam sajnálom én is ! Csak tényt állapitottam meg
Rózsa Sándor
Tisztán látszott sajnos ott a szallagok is sérültek és erre fel írtam hogy nyeek annak a térdnek Elnézést ha félreérthető volt ! Szánt szándékkal sportoloként soha senkinek nem k8vanok serulest
És innen kívánok Jobbulást neki !!!
Rózsa Sándor
Mit sportolsz, betyárkodsz?😁
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Évikére nincsenek szavak. Agyoncsókolnám ha nem kéne hozzá sámlit vinni. 😀

De hogy nem csuklottunk össze amikor feljöttek -5-ről, az nem semmi. Lányok, nagyon ott vagytok.
Viszont a beállóval kéne kezdeni valamit, mert Tóvizi egyelőre súlytalan, leveszik. Mészáros még mindig a kapusba lövi a labdákat. Sajnos nincs egy Mayer szintű beállónk.
Szél eddig pipa Lukáccsal és Schatzcal.

Neagunak jobbulást. Szar sérülést látni. 😕

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Nyekkkk annak a térdnek!
Rózsa Sándor
Na megérett valaki az első némításra.

Szép siker, király ez a válogatott, kell még egy kis tapasztalat és elitben lehetünk sokáig.
Toca
Ezt nem rooszindulatbl írtam sajnálom én is ! Csak tényt állapitottam meg
Rózsa Sándor
Tisztán látszott sajnos ott a szallagok is sérültek és erre fel írtam hogy nyeek annak a térdnek Elnézést ha félreérthető volt ! Szánt szándékkal sportoloként soha senkinek nem k8vanok serulest
És innen kívánok Jobbulást neki !!!
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 730 — Keep pounding
Szép volt, nagy skalp, még egyet kellett volna lőni, hogy szarabb helyzetben legyenek az oláhok. Ha a hollandok pontot szereznek, negyedikek, ha nem akkor ötödikek leszünk a csoportban, ha jól számolom.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Nyekkkk annak a térdnek!
Rózsa Sándor
Na megérett valaki az első némításra.

Szép siker, király ez a válogatott, kell még egy kis tapasztalat és elitben lehetünk sokáig.
Toca
Ezt nem rooszindulatbl írtam sajnálom én is ! Csak tényt állapitottam meg
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
A holland meccset kellett volna nyerni, ha nem az első meccs az EB-n, szerintem meg is van... Kár érte...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Meg van bazdmeeeeeggg Szar románia
Szép volt lányok RIA RIA HUNGÁRIA
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Nyekkkk annak a térdnek!
Rózsa Sándor
Na megérett valaki az első némításra.

Szép siker, király ez a válogatott, kell még egy kis tapasztalat és elitben lehetünk sokáig.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Lakatos nem kellet volna lőni .... basszsu
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 679
Minden szempontból jól néz ki a csapatunk!!!😂
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Nyekkkk annak a térdnek!
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Húzzuk szorosabbra azt a védelmet csajok!!!! Ne adjuk ki!!!

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Nagyot megyünk.
Kenny
Nagyot ???? Az nem kifejezés😃
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 279 — Omar's Coming Yo!
Nagyot megyünk.