Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Koncertek, fesztiválok

7 feliratkozó

15 napja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
nem gondoltam volna, hogy látni fogom valaha is élőben a Metallicát, de örülök, hogy tegnap sikerült ezt megcáfolni
törölt kristof
A Pokolgép szám mókás volt...
Lehet szombatra is lesz valami meglepetés...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
15 napja
szaba Los Angeles Chargers 12 906
nem gondoltam volna, hogy látni fogom valaha is élőben a Metallicát, de örülök, hogy tegnap sikerült ezt megcáfolni
törölt kristof
Én szombaton megyek. 8 évvel ezelőtti extrán emlékezetes volt, az Arénából szaladtam a szülőszobára, másnap hajnalra született meg a gyerek.😊
zavi27
Most vasárnap kistestvér?
15 napja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 730 — Amerikai sportok rajongója
nem gondoltam volna, hogy látni fogom valaha is élőben a Metallicát, de örülök, hogy tegnap sikerült ezt megcáfolni
törölt kristof
Én szombaton megyek. 8 évvel ezelőtti extrán emlékezetes volt, az Arénából szaladtam a szülőszobára, másnap hajnalra született meg a gyerek.😊
15 napja
ozibozi New York Giants 21 722
Egész Zugló évek óta ingyen hallgatja/ha akarja ha nem ✌️😂✌️
15 napja
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
nem gondoltam volna, hogy látni fogom valaha is élőben a Metallicát, de örülök, hogy tegnap sikerült ezt megcáfolni

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
17 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
 www.facebook.com/share/r/1BFts4Km6r/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
slayer, pantera, soad sehol. annyit is ér ez a lista
fake.id
mondjuk el kéne dönteni, hogy rock vagy metal 😊
NB2
Minden metál rock, de nem minden rock metál.
Dzsokijuing
Kizárólag a romák tudják mi a valódi metál, minden más csak alumínium vagy plasztik.
17 napja
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.facebook.com/share/r/1BFts4Km6r/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
slayer, pantera, soad sehol. annyit is ér ez a lista
fake.id
mondjuk el kéne dönteni, hogy rock vagy metal 😊
NB2
Minden metál rock, de nem minden rock metál.
Dzsokijuing
És mindenből lehet metált csinálni 🙂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
17 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 087 — Saturday Night Lights
 www.facebook.com/share/r/1BFts4Km6r/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
slayer, pantera, soad sehol. annyit is ér ez a lista
fake.id
mondjuk el kéne dönteni, hogy rock vagy metal 😊
NB2
Minden metál rock, de nem minden rock metál.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
17 napja
NB2 New England Patriots 29 061 — nabege2@yahoo.com
 www.facebook.com/share/r/1BFts4Km6r/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
slayer, pantera, soad sehol. annyit is ér ez a lista
fake.id
mondjuk el kéne dönteni, hogy rock vagy metal 😊
17 napja
fake.id 1 942 — sixseveeeeeen
 www.facebook.com/share/r/1BFts4Km6r/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
slayer, pantera, soad sehol. annyit is ér ez a lista

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
17 napja
ozibozi New York Giants 21 722
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/718697943_3453354344846040_3636563705195838723_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=U9z_i9K-ZfEQ7kNvwG7TVZ6&_nc_oc=AdohLZYtqt8vCPKXTzfB7_vOUl83vK8Us6O-3ZuxuAMthqC8HB3mBKKflRR0sDQuLNE&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=cuI-vecZq8WqDXIjKhgymg&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af_ct0detk7RMgpQi0kTWeeEomcBUQttuCxehE0LfFMEVQ&oe=6A413594
165.130 Aufrufe · 454 Reaktionen | The top British VS USA rock bands! | Chris Tuck
The top British VS USA rock bands!
22 napja
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Ne felejtsétek, ma megkezdődött a nyári koncertszezon, Rock am Ring elkezdte 3 napos közvetítést német Magentatv-n, 2 színpadról, este 23 órától Linkin Park. Jó szórakozást!
 www.magentamusik.de/rock-am-ring-2026

Jövőre Blink182 Rock am Ringen, na itt az ideje pesti koncertnek.

Szerkesztette: Bruschi85



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
22 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 087 — Saturday Night Lights
Basszus, a Pontoon-on idén mindig gatya a hangosítás, vagy csak a mai 6363on fogtuk ezt ki?
Előző években semmi panasz nem volt rá.
Bár idénre a budi is fizetős lett.
zacknorb
6363 cool.
Pontoon fos.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
22 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 663 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Basszus, a Pontoon-on idén mindig gatya a hangosítás, vagy csak a mai 6363on fogtuk ezt ki?
Előző években semmi panasz nem volt rá.
Bár idénre a budi is fizetős lett.
3 hónapja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 559
Augusztus 30, White Buffalo a Dürerben, fck yeah!!!

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
4 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 087 — Saturday Night Lights
Akinek még üres a holnap estéje: a Turbinában a csodálatos Kibaszott Emberek és a nemkülönben bámulatos Siketfajd lép fel.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
5 hónapja
YoungZeeZee 9 847
Hopp, Redman az Akvában!
 akvariumklub.hu/programok/redman/
bogjosi
a 26os ev eros hiphopban.
itt vannak osszegyujtve infokkal
 hiphopaddicts.userweb.hu/phpBB3/viewforum.php?f=12&sid=2e0403dc88c6bebfecb1dd2b6b78f86e
5 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Hopp, Redman az Akvában!
 akvariumklub.hu/programok/redman/

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
6 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Sokadik Zóra koncertem volt a tegnapi, ismét libabőr, most a Várkert Bazárban.
120 percnyi csoda! Szeressük! 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
6 hónapja
YoungZeeZee 9 847
zxibit majus 27 barbanegra.
a visszatero lemeze jo lett.

 m.facebook.com/events/1651189202513488/?ref_source=NEWS_FEED


de lesz meg marciusban beatnuts,la coka nostra is

Szerkesztette: YoungZeeZee
6 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
A Metallica stadionban játszik majd, ahhoz mérten is húzós jegyárakkal (legalábbis itthoni mércével). Az aréna pedig messze nem ötszöröse a klubkoncerteknek. A Gatheringre a 15ezres jegyár a nagyon early bird volt, de januárban az Alter Bridge 20k+ szintén a Barbában. Ehhez képest az MVM-ben voltunk nemrég Offspringen 27 ezres jeggyel, ami azért nem olyan eszeveszett nagy különbség.

Oké, újraolvasva már világosabb, amit Sobri írt, de most már nem törlöm ki, amit bepötyögtem 😀

Szerkesztette: Bálesz

6 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 779
Amúgy csak a tisztánlátás érdekében: a Puskás Aréna nem a Papp László Aréna.
6 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
. Én továbbra sem látok olyan irgalmatlan, többszörös különbségeket.
warr_b
Pont ezt mondtam, hogy egy kisebb zenekar egy nagyobb helyen mennyivel drágább jegyeket eredményezne. Ami a Barba Negrában 50€, az az Arénában 200-250€ lenne, hogy a kevesebb eladott jegy kompenzálja a sokkal magasabb bérleti díjat.
Őszentsége Sobri Jóska
Ja hogy így, akkor félreértettem... Igen, ebben akkor így valószínűleg igazad van.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
6 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 417 — #NoStress
. Én továbbra sem látok olyan irgalmatlan, többszörös különbségeket.
warr_b
Pont ezt mondtam, hogy egy kisebb zenekar egy nagyobb helyen mennyivel drágább jegyeket eredményezne. Ami a Barba Negrában 50€, az az Arénában 200-250€ lenne, hogy a kevesebb eladott jegy kompenzálja a sokkal magasabb bérleti díjat.

6 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Júniusban The Gathering-koncert Pesten. Az eredeti felállás, Annekével. Ha van valami, amire azt hittem, hogy már az életben nem jutok el, az ez. És jegy a zsebben. 😊
Bálesz
Hah, és a teljes Mandylion lemezt eljátszák. Valamikor 2000, 2001 környékén voltam az E-klubban 😄
warr_b
Kár hogy a Barba Negraban.
zavi27
Jah. De ez van, majdnem minden ott van... Ahhoz 40 éves Helloween-nek kell lenni, hogy a Papp Lászlóban legyél 😅
warr_b
Mert nem sokan fizetnének négy-ötszörös árat a jegyekért.
Barba Negraban 50€ környéke, a Papp Lászlóban 200-250€ lenne.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem éppen... Barbába egy átlag, vagy mondjuk nagyobb név olyan 15 körül van, Helloweenre meg 20 volt a jegy. Szóval még a szer kettő sincs meg, nemhogy a négy-ötszörös.
warr_b
Sobrinak muszáj volt megszakérteni megint, ő ugye mindenhez IS ért.😊
zavi27
És tényleg:




A Gatheringet szinte telibe pontosan írtam, Arénás rockkoncertre mondjuk legyen a 26-os Metallica (de ők tuti teltház duplán), ezt kicsit túlbecsültem.



Ettől még a piac dönt, azért kell nagy névnek lenni a Papp Lászlóhoz, hogy visszajöjjön a koncertszervező pénze, sőt, keresni is tudjon rajta a bérleti díj, a fellépti díj, a reklám- és szervezési költségeken, járulékos kiadásokon felül.
Minden zenekart oda visznek, ahol nagyon valószínű a teltház.
Őszentsége Sobri Jóska
Átlagokról beszéltünk, nem a legdrágábbról.

2025, Papp László:
Iron Maiden: 21.100 - 100.000 ft
Disturbed/Megadeth: 19.100 - 42.000 ft
Helloween: 18.900 - 27.900

Barba, 2025:
Halestorm: 16.665 ft
The 69 eyes: 9.999 - 14.999 ft
W.A.S.P.: 15.990 - 19.990 ft
Morcheeba: 17.180 ft
Arch Enemy/Amorphis/Eluveitie: 16.999 - 29.999 ft
Dark Tranquillity: 9.999 - 19.999 ft
Wind Rose/Orden Ogan: 7.999 - 19.999 ft
Gojira (ez elmaradt, de a jegyárak megvannak): 14.900 - 20.900 ft

Itt az olcsóbbak early bird, a legdrágábbak valami vip jegy. Én továbbra sem látok olyan irgalmatlan, többszörös különbségeket.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"