Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 399 — #NoStress
Értem, tehát szerinted a megoldás a teljes karantén, mindenki otthon, se ki se be két hónapig az egész országban. Nem érzem indokoltnak
gabokocka
Így van.
A megoldás a teljes karantén, csak az sok kellemetlenséggel jár, így érveknek látszó indokok hangzanak el ellene.
De valójában ha túlreagálás is, attól még jó, pláne, hogy nincs optimális megoldás, mert kevés az infó. Vagyis nincs bizonyosan jobb megoldás.
De ha szépen mindenki elüldögél otthon -kerül, amibe kerül- , akkor van a legnagyobb esély egy kezelhető lefolyásra.
Minden egyéb eset kevesebb kellemetlenséggel jár ugyan, elseinte, de rosszabb esélyt kínál összességében.
Ez valójában sima matek.

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 902 — No es importante
Nem írom le mégegyszer a véleményemet, a gyülölködjünkben ott van. És az is miért lenne fontos a belátás és önfegyelem
diverdoc
Egy dolog az önfegyelem, viszont a több hétre való teljes elzárkózás kisgyerekkel, egy még mindig nem realizálódó fenyegetés elől egyszerűen nem életszerű, és itt most erről volt szó, nem arról, hogy mossunk sokszor kezet, csak akkor menjünk emberek közé, amikor muszáj meg ilyesmi


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
Perpillanat Magyarországon 13 regisztrált beteg van. Sztem olyan, aki egy hete még kinn flangált pedig nincs. Sokkal fontosabb lenne a határ szűrése, mint mindenkit bezárni.
gabokocka
Nalunk vegeztek 600 tesztet..azert bator kijelenteni hogy nincs mas. Nem arrol vagyunk hiresek magyarok, hogy felvallaljuk a dolgokat. Tuti van olyan aki mehetne szuresre de akkor karantenba kerulne ezert nem megy..es olyan is akinek fogalma sincs rola hogy az.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 771 — 49ers GM
Istentiszteletket jelen állás szerint viszont tartunk. Ahol várhatóan több mint 100 fő gyűlne össze ott több istentiszteleti alkalmat kell meghirdetni.
dande
De legalább a többségük nem öreg. Ja, de...

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nem írom le mégegyszer a véleményemet, a gyülölködjünkben ott van. És az is miért lenne fontos a belátás és önfegyelem


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
Perpillanat Magyarországon 13 regisztrált beteg van. Sztem olyan, aki egy hete még kinn flangált pedig nincs. Sokkal fontosabb lenne a határ szűrése, mint mindenkit bezárni.
gabokocka
Es azt is ugyanugy kezelik mint az ovikat..
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 807 — Keep pounding
Perpillanat Magyarországon 13 regisztrált beteg van. Sztem olyan, aki egy hete még kinn flangált pedig nincs. Sokkal fontosabb lenne a határ szűrése, mint mindenkit bezárni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
És akkor visszatérünk a kezdeti problémához, szted mit csinálnának a nem iskolában, óvodában levő gyerekek?
gabokocka
Otthon maradnak??
topin
Olaszországban otthon maradtak?
gabokocka
Nem. Hullanak is mint a legyek az öregeik. Ellenben a németeknél, ahol betartják és a koreaiaknál ott sokkal kisebb a halálozási arány


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
Tehat ha eg a haz raerunk kapkodni..ertem
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 902 — No es importante
Nalunk csak annak kotelezo a ket het home office aki olyan helyen jart kulfoldon.

Lehet fizetek egy returt romaba, nekem megerne hatezret hogy ket hetig otthonrol nyomjam. 😀
eaglesmcnabb
Akkor még péntekig tedd ezt meg, mert szombattól nincs semmilyen olasz járat minimum áprilisig


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 902 — No es importante
Van itt olyan ember, akinek bármilyen közeli/távoli ismerőse koronavírusos, vagy csak ismer olyat, aki ismer ilyen embert? Kicsi ez a fórum, de azért egy mintavételnek mégis elmegy, és én még nem láttam közvetlen beszámolót, pusztán a világsajtó híreire hivatkozva meg nehéz bárkitől az várni, hogy hetekre, hónapokra zárkózzon be, ilyen alapon alumíniumsapkát is tehetnénk a fejünkre.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 807 — Keep pounding
És akkor visszatérünk a kezdeti problémához, szted mit csinálnának a nem iskolában, óvodában levő gyerekek?
gabokocka
Otthon maradnak??
topin
Olaszországban otthon maradtak?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
Istentiszteletket jelen állás szerint viszont tartunk. Ahol várhatóan több mint 100 fő gyűlne össze ott több istentiszteleti alkalmat kell meghirdetni.
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
És akkor visszatérünk a kezdeti problémához, szted mit csinálnának a nem iskolában, óvodában levő gyerekek?
gabokocka
Otthon maradnak??
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 451 — TODDHERREMANS79
Nalunk csak annak kotelezo a ket het home office aki olyan helyen jart kulfoldon.

Lehet fizetek egy returt romaba, nekem megerne hatezret hogy ket hetig otthonrol nyomjam. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Értem, tehát szerinted a megoldás a teljes karantén, mindenki otthon, se ki se be két hónapig az egész országban. Nem érzem indokoltnak
gabokocka
ezért fog nálunk kurva sok gondot okozni, mert mások sem érzik hozzád hasonlóan


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 807 — Keep pounding
És akkor visszatérünk a kezdeti problémához, szted mit csinálnának a nem iskolában, óvodában levő gyerekek?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
Értem, tehát szerinted a megoldás a teljes karantén, mindenki otthon, se ki se be két hónapig az egész országban. Nem érzem indokoltnak
gabokocka
A lassitas a lenyeg..abba boven beleferne a no ovi, no suli rendelet..gazdasagi okokbol nalunk akkor lepik ezt meg ha mar keso lesz..de ne legyen ra szukseg inkabb es nyerjek meg ezt a rulettet..
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 807 — Keep pounding
Értem, tehát szerinted a megoldás a teljes karantén, mindenki otthon, se ki se be két hónapig az egész országban. Nem érzem indokoltnak

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
Ez az óvoda, iskola nehéz kérdés. Nekem óvodás korú gyerekem van, ha azt bezárják, akkor a játszón lennének, szülőstül, lehet rosszabb volna a helyzet.
gabokocka
Mindenki a sajat felelossegere vigye ki a gyereket es bandazzon masokkal. A hulyeseg ellen nincs mit tenni..nehezen ertem meg a magyar embernek miert nehez 2 hetet otthon lenni. Biztos vilagvege lenne..
topin
Óvodába is saját felelősségre viszed, nem kötelező.
És nem, két hét lesz, hanem két hónap.
gabokocka
Ellenben ha kormany rendelet tiltana, akkor senki nem vihetne..ez a lenyeg. De amig nem eg a haz, addig nalunk mindent lehet majd..utana meg pislogunk.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 807 — Keep pounding
Ez az óvoda, iskola nehéz kérdés. Nekem óvodás korú gyerekem van, ha azt bezárják, akkor a játszón lennének, szülőstül, lehet rosszabb volna a helyzet.
gabokocka
Mindenki a sajat felelossegere vigye ki a gyereket es bandazzon masokkal. A hulyeseg ellen nincs mit tenni..nehezen ertem meg a magyar embernek miert nehez 2 hetet otthon lenni. Biztos vilagvege lenne..
topin
Óvodába is saját felelősségre viszed, nem kötelező.
És nem, két hét lesz, hanem két hónap.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez az óvoda, iskola nehéz kérdés. Nekem óvodás korú gyerekem van, ha azt bezárják, akkor a játszón lennének, szülőstül, lehet rosszabb volna a helyzet.
gabokocka
Mindenki a sajat felelossegere vigye ki a gyereket es bandazzon masokkal. A hulyeseg ellen nincs mit tenni..nehezen ertem meg a magyar embernek miert nehez 2 hetet otthon lenni. Biztos vilagvege lenne..
topin
Mert a magyar ember mas. A magyar eros, okos, tokeletes, sebezhetetlen. Es velhetoen ezert sincs sosem a broki rossz oldalan. Ja varj, ez nem ide.

több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
Ez az óvoda, iskola nehéz kérdés. Nekem óvodás korú gyerekem van, ha azt bezárják, akkor a játszón lennének, szülőstül, lehet rosszabb volna a helyzet.
gabokocka
Mindenki a sajat felelossegere vigye ki a gyereket es bandazzon masokkal. A hulyeseg ellen nincs mit tenni..nehezen ertem meg a magyar embernek miert nehez 2 hetet otthon lenni. Biztos vilagvege lenne..
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 888 — Cowboys fan
Ez az óvoda, iskola nehéz kérdés. Nekem óvodás korú gyerekem van, ha azt bezárják, akkor a játszón lennének, szülőstül, lehet rosszabb volna a helyzet.
gabokocka
de lehet, hogy szabadtéren kevésbé terjed, vagy nem?
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 309 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Na én is jól választottam melót, holnap már nem kell bemennem dolgozni 😕 (művész mozi)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!