Koronavírus 2024

34 feliratkozó

7 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Ugye 2020. novemberben és 2022. áprilisban is csak negatív tesztet tudtam produkálni, mire eljutottam tesztelni, most, így 3 évvel később csak sikerült egy pozitív teszt.

Szaglásvesztés, kis fejfájás, torokfájás, semmi extra. Feleségemnek fájnak az ízületei, de szerencsére a fiúk mind negatívak. Mondjuk így szorítani 3 iskolást, még nem láttatok, két csíkért.

Azért jó, hogy alig 3 év után már könnyebben tudjuk venni ezt az egészet.

7 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
Az idősek otthonából már kaptam a tájékoztató e-mailt, hogy ha rossz az idő és bent, zárt helyen tudunk csak mamát látogatni, akkor mostantól kell a maszk. Mostantól minden évben ez lesz? 🤔
Mikey
Amúgy szerintem ez egy nagyon jó dolog ami megmarad a COVIDbol.
Toca
Fejlett ázsiai országban a legtöbben simán viselik zsúfolt tömegközlekedés során... lehet, h paranoid... de lehet hogy nem hülyeség.
Igor
Fejlett ázsiai országban a szmog miatt is hordják.
7 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
A családon kívül 10 pozitív Covidost tudok a buborékomban.
ozibozi
nálunk is kurva sok van, de szerencsére semmi extra. legyengült ez a szar



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
7 hónapja
ozibozi New York Giants 15 489
A családon kívül 10 pozitív Covidost tudok a buborékomban.
7 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az idősek otthonából már kaptam a tájékoztató e-mailt, hogy ha rossz az idő és bent, zárt helyen tudunk csak mamát látogatni, akkor mostantól kell a maszk. Mostantól minden évben ez lesz? 🤔
Mikey
Amúgy szerintem ez egy nagyon jó dolog ami megmarad a COVIDbol.
Toca
Fejlett ázsiai országban a legtöbben simán viselik zsúfolt tömegközlekedés során... lehet, h paranoid... de lehet hogy nem hülyeség.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
7 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 335 — The Mathematician
Az idősek otthonából már kaptam a tájékoztató e-mailt, hogy ha rossz az idő és bent, zárt helyen tudunk csak mamát látogatni, akkor mostantól kell a maszk. Mostantól minden évben ez lesz? 🤔
Mikey
Amúgy szerintem ez egy nagyon jó dolog ami megmarad a COVIDbol.
Toca
Sztem sem rossz dolog ha jön a flu szezon és felkerül a maszk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
7 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 716 — Vikings fan
Az idősek otthonából már kaptam a tájékoztató e-mailt, hogy ha rossz az idő és bent, zárt helyen tudunk csak mamát látogatni, akkor mostantól kell a maszk. Mostantól minden évben ez lesz? 🤔
Mikey
Amúgy szerintem ez egy nagyon jó dolog ami megmarad a COVIDbol.
7 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 17 653
Az idősek otthonából már kaptam a tájékoztató e-mailt, hogy ha rossz az idő és bent, zárt helyen tudunk csak mamát látogatni, akkor mostantól kell a maszk. Mostantól minden évben ez lesz? 🤔
7 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 335 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
8 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Atttyaisten...
 telex.hu/tudomany/2023/08/21/iv-nemzetkozi-covid-konferencia-koronavirus-who-osszeeskuves-elmeletek-orvosok-a-tisztanlatasert
empty taxi
Nagy az isten állatkerje.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
8 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
Atttyaisten...
 telex.hu/tudomany/2023/08/21/iv-nemzetkozi-covid-konferencia-koronavirus-who-osszeeskuves-elmeletek-orvosok-a-tisztanlatasert
empty taxi
A kollégáim kb 10-20 százaléka hisz az ilyenekben, nekik én oltásfüggő, oltáshívő vagyok

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
8 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Atttyaisten...
 telex.hu/tudomany/2023/08/21/iv-nemzetkozi-covid-konferencia-koronavirus-who-osszeeskuves-elmeletek-orvosok-a-tisztanlatasert


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
9 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 336 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 index.hu/sport/kosarlabda/2023/07/26/lebron-james-bronny-james-nba-kosarlabda-szivroham-vakcina-elon-musk-twitter-x/

12 hónapja
ozibozi New York Giants 15 489
Fordítva jobban hangzana 😊
12 hónapja
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 027
Május 1 óta megszünt a kötelező maszkviselés a korházakban. Azóta, ha bemegyek, teljes elmebetegnek néz mindenki, mert én hordok. Ott ül a nyanya, percenként 50-et krákog, köhög, de maszkot csak a hülyék hordanak.
Szerintem ha már korházba kell menned 90% (sebészeten nyilván nem), hogy az immunrendszeredet nem kellene továbbterhelni valami szuper bacival – szóval amit ki akarok ebből hozni, hogy szerintem lett volna értelme ezt a szabályt megtartani, mert persze mindenkinek joga van megfertőzni a hozzátartozóját látogatáskor 😝, de másét talán nem.
vpi
én pl 4-6 villamoson felveszem rendszeresen.
Amadeus von Dollárbaloldal
meg kéne már venni azt a Mercedest...
slowmotion
először bizniszfejlesztés, aztán luxus.

criminal lawyer or criminal lawyer?
12 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 875 — Cowboys fan
Május 1 óta megszünt a kötelező maszkviselés a korházakban. Azóta, ha bemegyek, teljes elmebetegnek néz mindenki, mert én hordok. Ott ül a nyanya, percenként 50-et krákog, köhög, de maszkot csak a hülyék hordanak.
Szerintem ha már korházba kell menned 90% (sebészeten nyilván nem), hogy az immunrendszeredet nem kellene továbbterhelni valami szuper bacival – szóval amit ki akarok ebből hozni, hogy szerintem lett volna értelme ezt a szabályt megtartani, mert persze mindenkinek joga van megfertőzni a hozzátartozóját látogatáskor 😝, de másét talán nem.
vpi
én pl 4-6 villamoson felveszem rendszeresen.
Amadeus von Dollárbaloldal
meg kéne már venni azt a Mercedest...
12 hónapja
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 027
Május 1 óta megszünt a kötelező maszkviselés a korházakban. Azóta, ha bemegyek, teljes elmebetegnek néz mindenki, mert én hordok. Ott ül a nyanya, percenként 50-et krákog, köhög, de maszkot csak a hülyék hordanak.
Szerintem ha már korházba kell menned 90% (sebészeten nyilván nem), hogy az immunrendszeredet nem kellene továbbterhelni valami szuper bacival – szóval amit ki akarok ebből hozni, hogy szerintem lett volna értelme ezt a szabályt megtartani, mert persze mindenkinek joga van megfertőzni a hozzátartozóját látogatáskor 😝, de másét talán nem.
vpi
én pl 4-6 villamoson felveszem rendszeresen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
12 hónapja
ozibozi New York Giants 15 489
Mondjuk ez azzal kiegészítve, hogy a bejáratnál ingyenesen kapsz egy eldobhatót.
12 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 610 — Patriot
Május 1 óta megszünt a kötelező maszkviselés a korházakban. Azóta, ha bemegyek, teljes elmebetegnek néz mindenki, mert én hordok. Ott ül a nyanya, percenként 50-et krákog, köhög, de maszkot csak a hülyék hordanak.
Szerintem ha már korházba kell menned 90% (sebészeten nyilván nem), hogy az immunrendszeredet nem kellene továbbterhelni valami szuper bacival – szóval amit ki akarok ebből hozni, hogy szerintem lett volna értelme ezt a szabályt megtartani, mert persze mindenkinek joga van megfertőzni a hozzátartozóját látogatáskor 😝, de másét talán nem.
12 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 17 653
 telex.hu/tudomany/2023/05/17/ez-lehet-a-hosszu-covid-legujabb-azonositott-tunete

Még vajon mi fog kiderülni, miket tud okozni ez a nyavalya..?
több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 2 654 — balazs.t85@gmail.com
Csak sikerült nekem is elkapni a Covidt...Nepali utunkból visszafelé a 16 fős csoport fele elkapta 😕

ui: eddig még megúsztam, három oltással
Nomac
Csak pozitív vagy vagy van egyéb tünet is? Az útról valahol tolhatnál egy öfo-t, szerintem kérték is már előtte is 😊
NB2
Sajnos egyéb tünetek is. 4 napig láz, az első két nap 39 felett volt, a második kettő már kicsit alacsonyabb. Szombat óta már nincs láz, de még csúnyán köhögők, ami elég nehezen javul...

Tervezem hogy írok egyet, de majd nyáron a Balaton partról. Akkor már eltelik elég idő, hogy kellemesen emlékezzek a -10es éjszakákról 😀
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 080 — nabege2@yahoo.com
Csak sikerült nekem is elkapni a Covidt...Nepali utunkból visszafelé a 16 fős csoport fele elkapta 😕

ui: eddig még megúsztam, három oltással
Nomac
Csak pozitív vagy vagy van egyéb tünet is? Az útról valahol tolhatnál egy öfo-t, szerintem kérték is már előtte is 😊
több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 2 654 — balazs.t85@gmail.com
Csak sikerült nekem is elkapni a Covidt...Nepali utunkból visszafelé a 16 fős csoport fele elkapta 😕

ui: eddig még megúsztam, három oltással

Szerkesztette: Nomac
több mint 1 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 887 — megbékéltem tom bradyvel
Majus 12-tol az usa is elall a kotelezo oltastol. Utolso országok koze tartozott akik meg szigorú követelményeket állított fel. 🗽


 www.forbes.com/uk/advisor/travel-insurance/2023/05/02/travel-latest-news/

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 080 — nabege2@yahoo.com
Eltörölték a kórházakban, eü intézményekben a kötelező maszkviselést.
NB2
szerintem csak az alap türhő betegségek miatt sem volt haszontalan. pl ülsz a háziorvosnál mondjuk vérvételre várva 3-4 influenzás/kovidos/ torokgyulladásos ember között....
peach
Szerintem is. Kolléganőimnek most mondtam, mire hála isten és végre ezt a hülyeséget kivezették. Erre én is ugyanezt mondtam, hogy azért amikor valaki tüsszög meg köhög az lenne a normális, hogy felhúzza, hogy ne fertőzzön, de ezeknek beszélhetek 😊