Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Eltörölték a kórházakban, eü intézményekben a kötelező maszkviselést.
NB2
szerintem csak az alap türhő betegségek miatt sem volt haszontalan. pl ülsz a háziorvosnál mondjuk vérvételre várva 3-4 influenzás/kovidos/ torokgyulladásos ember között....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 084 — nabege2@yahoo.com
Eltörölték a kórházakban, eü intézményekben a kötelező maszkviselést.
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 621 — Bla, bla, bla
 www.portfolio.hu/gazdasag/20230329/kariko-katalin-voltak-akik-azt-mondtak-hogy-teherbe-estek-a-koronavirus-elleni-vakcinatol-605430



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 7 985 — Stromfeld Aurél fan
Amikor a nemzetközi helyzet fokozódik, ilyen dolgok "kerülnek napvilágra". Node ki hitte volna?!

 www.wsj.com/articles/covid-origin-china-lab-leak-807b7b0a
gyeek
Pedig én tényleg elhittem, hogy amerikai békaemberek úsztak fel a mittomén milyen színű folyón, hogy Kína közepében szabadon engedjék ezt a szart...
slowmotion
Eddig csak a tobzoskáktól kell bocsánatot kérni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 879 — Cowboys fan
Amikor a nemzetközi helyzet fokozódik, ilyen dolgok "kerülnek napvilágra". Node ki hitte volna?!

 www.wsj.com/articles/covid-origin-china-lab-leak-807b7b0a
gyeek
Pedig én tényleg elhittem, hogy amerikai békaemberek úsztak fel a mittomén milyen színű folyón, hogy Kína közepében szabadon engedjék ezt a szart...
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 7 985 — Stromfeld Aurél fan
Amikor a nemzetközi helyzet fokozódik, ilyen dolgok "kerülnek napvilágra". Node ki hitte volna?!

 www.wsj.com/articles/covid-origin-china-lab-leak-807b7b0a

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 342 — The Mathematician
 www.forbes.com/sites/brucelee/2023/02/18/new-idaho-bill-would-criminalize-anyone-administering-covid-19-mrna-vaccines/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 716 — Vikings fan
 24.hu/belfold/2023/02/10/oltasi-igazolvany-megszunik/
NB2
megérte az elköltött milliárdokat

🤘 gaben 🤘
Hülyeségre sajna nincs immunitás 😛
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 342 — The Mathematician
 www.washingtonpost.com/politics/2023/02/15/bernie-sanders-calls-moderna-ceo-testify-proposed-vaccine-price-hike/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 890 — Deion Sanders for president!
 24.hu/belfold/2023/02/10/oltasi-igazolvany-megszunik/
NB2
megérte az elköltött milliárdokat

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 490
Koronavírus:
825 új fertőzöttet igazoltak múlt héten

Az előző héten 825 új fertőzöttet igazoltak, ezzel a járvány kezdete óta összesen 2 193 272-re nőtt az azonosított fertőzöttek száma, közölte a múlt heti összesített adatokat szerdán a Koronavírus Sajtóközpont.

Meghalt a múlt héten 30, többségében idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 48 707-re emelkedett.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 084 — nabege2@yahoo.com
 24.hu/belfold/2023/02/10/oltasi-igazolvany-megszunik/
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 655
Az a zseniális, hogy ha jól olvastam, Európában szinte mindenhol tesztelik a Kínából érkezőket.

Természetesen mi nem. Mert három éve is olyan jól bejött a késlekedés.
Mikey
Irániak voltak a múltkor is, nem kínaiak 😊

Kínai diákok nem mennek haza SOTE-ről, mert drága a repjegy.

| Nyilván viccelek, de remélhetőleg azért némi vakcinakutatással előrébb vagyunk, akár mutáns, akár nem... és jó lenne egyszer végre arról is egy statot látni, hogy a komoly betegek/halottak hány százaléka volt beoltatlan vagy nagyon öreg. Lehet segítene... |
Igor
Nem az volt a lényeg, hogy kínaiak vagy sem, hanem hogy megint késlekedünk a többi országhoz képest. 😊

Amúgy szerintem ilyen statot Magyarországon nem fogsz látni kb. soha.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
 24.hu/kulfold/2023/01/09/kina-covid-megszoritas-lazitas-henan/
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az a zseniális, hogy ha jól olvastam, Európában szinte mindenhol tesztelik a Kínából érkezőket.

Természetesen mi nem. Mert három éve is olyan jól bejött a késlekedés.
Mikey
Irániak voltak a múltkor is, nem kínaiak 😊

Kínai diákok nem mennek haza SOTE-ről, mert drága a repjegy.

| Nyilván viccelek, de remélhetőleg azért némi vakcinakutatással előrébb vagyunk, akár mutáns, akár nem... és jó lenne egyszer végre arról is egy statot látni, hogy a komoly betegek/halottak hány százaléka volt beoltatlan vagy nagyon öreg. Lehet segítene... |

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 490
Pálinka főzése ON
Vírus OFFolva
Mi olyan nehéz ezen?
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 961
Betmen begin. 🦇

Amerika, Ausztrália, uk ismét bevezette a pcr tesztet. Remelem ezuttal hatékonyabb lesz a megelőzés, Bar hamarabb kellett volna meglepni.

Emlekszem, 2020 januar 14-en mar a british airways-en a londoni beutazashoz a kinaihoz/japanokhoz szegeztuk az alábbi kerdest: “volt e az elmúlt 14 napban kinaban?”.

Ra 2-3 hetre italy lombardia elszallt. Majd marcius elorehaladtaval, végével zarora lett nalunk. 🔒

Meglatjuk mennyire ismétli meg magat a tortenelem.
Ventura
Marmint beutazas es mindenkinek?
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az a zseniális, hogy ha jól olvastam, Európában szinte mindenhol tesztelik a Kínából érkezőket.

Természetesen mi nem. Mert három éve is olyan jól bejött a késlekedés.
Mikey
Legyőztük a vírust vagy nem?
Rengeteg kínai vakcina rohad ránk, meg lélegeztető, mi baj lehet?
Toca
Nyugi már.
Majd az ingyenparkolás megállítja megint.
Meg a maszk szabadtéren.
Nincs itt gond.

több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 716 — Vikings fan
Az a zseniális, hogy ha jól olvastam, Európában szinte mindenhol tesztelik a Kínából érkezőket.

Természetesen mi nem. Mert három éve is olyan jól bejött a késlekedés.
Mikey
Legyőztük a vírust vagy nem?
Rengeteg kínai vakcina rohad ránk, meg lélegeztető, mi baj lehet?
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 655
Az a zseniális, hogy ha jól olvastam, Európában szinte mindenhol tesztelik a Kínából érkezőket.

Természetesen mi nem. Mert három éve is olyan jól bejött a késlekedés.
több mint 1 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 887 — megbékéltem tom bradyvel
Betmen begin. 🦇

Amerika, Ausztrália, uk ismét bevezette a pcr tesztet. Remelem ezuttal hatékonyabb lesz a megelőzés, Bar hamarabb kellett volna meglepni.

Emlekszem, 2020 januar 14-en mar a british airways-en a londoni beutazashoz a kinaihoz/japanokhoz szegeztuk az alábbi kerdest: “volt e az elmúlt 14 napban kinaban?”.

Ra 2-3 hetre italy lombardia elszallt. Majd marcius elorehaladtaval, végével zarora lett nalunk. 🔒

Meglatjuk mennyire ismétli meg magat a tortenelem.

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 855 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jó lesz ez ha a kínai turisták szétterjesztik mindenhová a beltenyészet variánst

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 342 — The Mathematician
Amire azt mondjak h fura az a Japan esetek szama.
Lúdas Solymi
engem ott a halálozások száma aggaszt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez az egyik, masik meg h nem alakult ki naluk nyajimmunitas vagy nem ment at a tobbi varians, ugy mint a vilag tobbi reszen. Most lazitanak a korlatozasokon, megno a fertozesek szama, kialakulnak uj variansok, ott van az influenza is melle, szoval elegge megszivattak magukat ezzel.Lúdas Solymi
Ez lehet a magyarázat szerintem is.

Es lehet h a vilagot is megint, hogyha kialakul egy masik varians.Lúdas Solymi
Igen, ez jutott nekem is eszembe. Az a másfél milliárdos tömeg olyan habzsidőzsi a koronavírusnak, hogy simán benne van, hogy kialakul valami teljesen másféle vírustörzs amit aztán megkapunk majd mi is. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 445
No úgy nézz ki akkor Kína bedurrantja a következő kört...
FLZOLI
Nem is értem, náluk szigorúbban nem zárt kb senki (max Új-Zéland)...
warr_b
Hát mivel a nagy felháborodást, meg tüntetéseket követően lazítottak a szabályokon, várható volt, hogy ez lesz.
Mikey
Én ezt értem, de...
Ott túl vannak 3 kötelező oltáson.
Itt Európában ki be van oltva ki nem, mégsem fekszenek halomban az emberek egymáson pedig aztán minden van csak szigorúság nem.
Ott meg szigorral (értem, hogy van némi lazítás de úgy sincs ekkora lazaság mint itt), oltásokkal is hatalmas halálozást várnak. Azért ez elég érdekes.
Nem vagyok vírustagadó, voltam is kétszer covidos (feleségem is éppen augusztusban) csak elég sok az ellentmondás.
Bazzani
saját fosukkal vannak beoltva és jóval nagyobb a "tömeg" mint errefelé
Negritis, a vajda
Ez az egyik, masik meg h nem alakult ki naluk nyajimmunitas vagy nem ment at a tobbi varians, ugy mint a vilag tobbi reszen.
Most lazitanak a korlatozasokon, megno a fertozesek szama, kialakulnak uj variansok, ott van az influenza is melle, szoval elegge megszivattak magukat ezzel.

Es lehet h a vilagot is megint, hogyha kialakul egy masik varians.

Amugy a covid eddig is velunk volt, csak egyreszt nem volt annyira a hirekben, meg ezek a variansok mar nem annyira veszelyesek mint a legelso.
Persze az arra fogekonyat ez is ledonti.

Amire azt mondjak h fura az a Japan esetek szama.