Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
Hohó, szárnyal a GSW. Ezt sem gondoltam volna. 😊F.Schleck
örömteli dolog, idén jobban szurkolok nekik az átlagosnál Lee miatt.
Sajnos azért én még visszafogottan kezelem a mérleget, simán kinézem a keretből, hogy kikapnak egymás után 10x

viszont a Knicks kettőt nyert zsinórban (wow1) és Toney Douglas megint király volt (10 reb irányítóként).
Florida State alumni 😊Höri
Hát mondjuk ha ilyen dobóformával is nyer a GSW az már érdekes. Mondjuk 21 offrebbel nem nehéz, vajon mit csinált a Jazz a palánk alatt aludt ?Toca
Mindig is Boozer végezte a piszkosmunkát tehermentesítve Okürt, h nincs Boozer nincs reb tudom sarkítottnak hangzik de evvan.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 702 — Vikings fan
Hohó, szárnyal a GSW. Ezt sem gondoltam volna. 😊F.Schleck
örömteli dolog, idén jobban szurkolok nekik az átlagosnál Lee miatt.
Sajnos azért én még visszafogottan kezelem a mérleget, simán kinézem a keretből, hogy kikapnak egymás után 10x

viszont a Knicks kettőt nyert zsinórban (wow1) és Toney Douglas megint király volt (10 reb irányítóként).
Florida State alumni 😊Höri
Hát mondjuk ha ilyen dobóformával is nyer a GSW az már érdekes. Mondjuk 21 offrebbel nem nehéz, vajon mit csinált a Jazz a palánk alatt aludt ?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hohó, szárnyal a GSW. Ezt sem gondoltam volna. 😊F.Schleck
örömteli dolog, idén jobban szurkolok nekik az átlagosnál Lee miatt.
Sajnos azért én még visszafogottan kezelem a mérleget, simán kinézem a keretből, hogy kikapnak egymás után 10x

viszont a Knicks kettőt nyert zsinórban (wow1) és Toney Douglas megint király volt (10 reb irányítóként).
Florida State alumni 😊

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
magas ember ne vezessen labdát, találjanak ki olyan figurát is ahol Rose néha passzol is és tanítsák meg a bedobások kialakítását a csapatnak. kb ennyiFucu
Az lehet, de az se ártana, ha befújnák a faultot, amikor Rondo megcsapja Rose kezét. Persze az zseniálsi védekezés volt, ugye, meg a bírók nem szólnak bele a meccs vége előtt, ésatöbbi. De mindegy. Rengeteg hiba volt támadásban, de egy Top3 csapat ellen is felálltak a padlóról. Rose-nak még sokat kell tanulnia az irányítójátókról, és mindenkitől sokkal kiegyensúlyozottabb teljesítmény kell.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
CP3 vezetésével még mindig veretlenek a darazsak. Mindezt úgy, hogy most a Miamit verték el. Elég jól megy nekik.szaba
Majd ha Melo-t elcseréljük, akkor hirtelen neki is sürgős lesz mennie... 😛
TheMileHighCity
Csak nehogy idecseréljétek Melot 😂
CP esősorban nem piac, hanem sikerorientált. Csak elfelejti, hogy ha sérült, akkor nincs siker. Ha egyben van, akkor már a személye garancia a rájátszásra. Két éve is elmentünk 49 W-ig úgy, hogy a szezon harmadát-felét kihagyta Stoja meg Chandler.
És eddig úgy néz ki, hogy - először azóta, hogy CP-t draftoltuk - a pad is szállítja a pontokat, korábban az ellenfél mindig a cseréivel lépett el.

Csak sérülés ne legyen.

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
CP3 vezetésével még mindig veretlenek a darazsak. Mindezt úgy, hogy most a Miamit verték el. Elég jól megy nekik.szaba
Majd ha Melo-t elcseréljük, akkor hirtelen neki is sürgős lesz mennie... 😛

A seggmajmok is 6-0-val kezdtek, de ez már megint akkor máker szag, persze mindenhol az jön le, hogy mekkora istenek, holott ma is a Toronto sokkal többet tett a győzelemért.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 702 — Vikings fan
Who needs a Big 3 when you have Chris Paul?
Hatalmas W volt, CP és Okafor hibátlanul tolta.atapapa
Who needs big3, when you have cp3.szaba
Várható volt hogy az elején nyögvenyelős lesz még a Heat. Bosh 1 lepattanó 33 perc alatt... 😀
De örülök hogy Paul végre régi fénéében tündököl. Amúgy Wade tök hülye volt a végén és CP és Okafor mellé odasorolnám Arizát aki amelett hogy jól játszott 30 seccel a vége előtt egy batár 3-assal büntetett és nyerte meg a meccset!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hohó, szárnyal a GSW. Ezt sem gondoltam volna. 😊

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Who needs a Big 3 when you have Chris Paul?
Hatalmas W volt, CP és Okafor hibátlanul tolta.atapapa
Who needs big3, when you have cp3.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Who needs a Big 3 when you have Chris Paul?
Hatalmas W volt, CP és Okafor hibátlanul tolta.

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Micsoda W a grizzles ellen,dupla OT,Ricsi nagyon nagyot játszott,először behuzta a OT érő alley opp-ot,majd a game winning lepattanót.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
CP3 vezetésével még mindig veretlenek a darazsak. Mindezt úgy, hogy most a Miamit verték el. Elég jól megy nekik.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Tegnap legyűrtük a Clippers-t, a három alapvető magasemberünk nélkül. Melo végre először játszott úgy, mintha nem a NYC-i kifutón tenné magát, hanem mintha itt lenne, és hajtana egy csapatért...

A meccs jelenete az volt, amikor a félidő vége előtt egy másodperccel Karli bácsi időt kért, nagy teátrális mozdulatokkal mutogatott meg ész nélkül rajzolt a táblára, hogy ez lesz az évszázad play-e. Aztán az lett a vége, hogy Chauncey a saját térfelünk végéről előrehajította a labdát, ami kiment a túlsó alapvonalnál, mert a két bevetődő receiver egymásnak futott. Maradt az 1 sec, és jöhetett a Clippers. Griffin-ék ott röhögtek. 😀

Ma @Mavs, jó lenne, ha Nené visszatérhetne, mert elképesztően alacsony így a csapat. Bár az a böllér Ely lehet levágná Nowi-t.

*Ja, Biedrins ma 20 lepattanóval igazolta a helyét az underrated csapatomban. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
magas ember ne vezessen labdát, találjanak ki olyan figurát is ahol Rose néha passzol is és tanítsák meg a bedobások kialakítását a csapatnak. kb ennyi



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Üdv!

Ma éjjel Bulls-Celtics! Tegnap a Knicks rendesen kitömte a bikákat (oké, ez elég fura így leírva). De kimondva-kimondatlanul erre a meccsre pihentek. Miután Gallinari, és egy Tom Douglas nevű srác a hárompontos vonalon túlról először a bedobta a bírót sípostól, aztán a kispadot edzőstül, majd a zsűriasztalt elnököstül, Thib leültette a kezdőket. Az ilyen meccseken sok babér nem terem. De az olyan meccsek, mint a ma,i "fokmérőnek számítanak", hogy egy klasszikus "törökpétert" idézzek.füligjimmy
BOOOOOOOOOOOO

Toney Douglas nagyobb király annál, hogy ne tudd a nevét 😛
nem kezdek bele jótettei taglalásába, sokszor leírtam már 😊

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Üdv!

Ma éjjel Bulls-Celtics! Tegnap a Knicks rendesen kitömte a bikákat (oké, ez elég fura így leírva). De kimondva-kimondatlanul erre a meccsre pihentek. Miután Gallinari, és egy Tom Douglas nevű srác a hárompontos vonalon túlról először a bedobta a bírót sípostól, aztán a kispadot edzőstül, majd a zsűriasztalt elnököstül, Thib leültette a kezdőket. Az ilyen meccseken sok babér nem terem. De az olyan meccsek, mint a ma,i "fokmérőnek számítanak", hogy egy klasszikus "törökpétert" idézzek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az mi durva, hogy egy olyan powerhouse mint a CSZKA 0-3-mal kezd és még az igen rossz támadójátékkal bíró, 0-2-es Valencia is kitömi ?

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Most van rá egy fogadásom, hogy a nyolcadik rájátszáscsapat (de lehet, hogy a hetedik se) nem éri el az 50%-os mérleget.füligjimmy
Szvsz ebben nincs semmi meglepő évről-évre így vanempty taxi
nagyjából Jordan visszavonulása óta majdnem minden szezonban jobb mérleggel zárt a nyugati nyolcadik mint a keleti
Dühös is voltam, amikor áttettek minket nyugatra, és ott is a legerősebb divízióbaatapapa
No, még a saját gondolataimat se tudom helyesen leírni. A 8. helyezett nem éri el a 0.5 mérleget, abban ugye nem lenne semmi meglepő. De szerintem idén a hetedik helyezett se fogja, sőt, akkor se lennék meglepve, ha még a hatodik helyezett se érne el mondjuk 43 győzelmet.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 192 — Saturday Night Lights
Ahogy TTT és Höri is jelezte, hétfőn kezdődik a Valódi Kosárlabda.

Előbányásztam emlékeimből a tavalyi szezon legnagyobb pilanatát (sztem) és ez az: Travis Leslie Calipariék arcában 😀 és utána az a csönd 😀

http://www.youtube.com/watch?v=agKZmXamgF8Dzsokijuing
nem igaz, a tavalyi szezon egyértelműen legnagyobb momentuma és meccse ez volt, amivel bejutottunk az Sweet 16-be:
http://www.youtube.com/watch?v=h3_bcJyAaI4&feature=related

életem legnagyobb sportélménye volt ez élőben
de maga az egész szezon is fantasztikus volt, hogy ennyi Michigan State meccset láthattam, sose felejtem elHurka
1 diszlájk azért, mert kedvenc csapatot linkeltél be és az elfogultság 😛
A második azért, mert kedvenc Teknőceimet ütöttétek ki 😊
A harmadik meg azért, mert Lucious iszik és vezet, két meccs ban rögtön az elején 😀

(Ettől még persze óriási volt, a dudaszókért élünk-halunk).

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Ahogy TTT és Höri is jelezte, hétfőn kezdődik a Valódi Kosárlabda.

Előbányásztam emlékeimből a tavalyi szezon legnagyobb pilanatát (sztem) és ez az: Travis Leslie Calipariék arcában 😀 és utána az a csönd 😀

http://www.youtube.com/watch?v=agKZmXamgF8Dzsokijuing
nem igaz, a tavalyi szezon egyértelműen legnagyobb momentuma és meccse ez volt, amivel bejutottunk az Sweet 16-be:
http://www.youtube.com/watch?v=h3_bcJyAaI4&feature=related

életem legnagyobb sportélménye volt ez élőben
de maga az egész szezon is fantasztikus volt, hogy ennyi Michigan State meccset láthattam, sose felejtem el
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 192 — Saturday Night Lights
Ahogy TTT és Höri is jelezte, hétfőn kezdődik a Valódi Kosárlabda.

Előbányásztam emlékeimből a tavalyi szezon legnagyobb pilanatát (sztem) és ez az: Travis Leslie Calipariék arcában 😀 és utána az a csönd 😀

http://www.youtube.com/watch?v=agKZmXamgF8

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Most van rá egy fogadásom, hogy a nyolcadik rájátszáscsapat (de lehet, hogy a hetedik se) nem éri el az 50%-os mérleget.füligjimmy
Szvsz ebben nincs semmi meglepő évről-évre így vanempty taxi
nagyjából Jordan visszavonulása óta majdnem minden szezonban jobb mérleggel zárt a nyugati nyolcadik mint a keleti
Dühös is voltam, amikor áttettek minket nyugatra, és ott is a legerősebb divízióba

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
Nem semmi volt ez a Spurs meccs megérte fennmaradni érte... bár a végén majdnem összehugyoztam magamat izgalmamban 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
Most van rá egy fogadásom, hogy a nyolcadik rájátszáscsapat (de lehet, hogy a hetedik se) nem éri el az 50%-os mérleget.füligjimmy
Szvsz ebben nincs semmi meglepő évről-évre így van


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Wall hazai bemutatkozása nem volt semmi, majdnem tripladupla a Sixers ellen...franchise-rekord 9 steal.Tomeee
Ez elég is volt hazai pályán a nyeretlen Sixers ellen masszív 1 pontos győzelemre. Egyéni teljesítményéből ez semmit nem von le, ő lesz az Év Újonca. De idén is olyan bűngyenge a Kelet, hogy az már botrányos. Az Atlanti, és a Central erős versenyfutásban vannak a "leggyengébb divizió az nba-ben" kitűntető címért. Van három bajnokesélyes, mögöttük az Atlanta már esélytelen bármire, a Bulls pedig még össze sincs rakva normálisan. A Bobcats röhej, mekkorát esett vissza, remekül cseréltek a nyáron. A Bucks dettó, bár Maggette jó húzás volt, gyakorlatilag adtak érte két lejáró szerződést, de néztem a a meccsüket, a Portland jött egy méretes verésből, leszálltak a repülőgépről, aztán lecsapták őket, mint vak a poharat, mert minő meglepetés, Salmons nem hajlandó játszani, ha van a kezében egy zsíros szerződés, de egyrészt újfiú, másrészt világéletében egy sz** csapatban volt húzóember, szóval nem ő fogja nagydöntőbe röpíteni a társaságot. Most van rá egy fogadásom, hogy a nyolcadik rájátszáscsapat (de lehet, hogy a hetedik se) nem éri el az 50%-os mérleget.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson