Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Wall hazai bemutatkozása nem volt semmi, majdnem tripladupla a Sixers ellen...franchise-rekord 9 steal.Tomeee
Nem örültem neki, mert szopatott fantasy-ben, de így is masszívan vezetek a korábban bemutatott 'Underrated Youngsters' csapatommal. 😊

Mi három meccs után 2-1-gyel állunk, ami nem rossz ilyen ellenfelek ellen, ma jön a Mavs, ezzel a megfogyatkozott magas állománnyal nem tudom hogy fogjuk tartani az elfajzott németet, de eddig többnyire tetszett a játékunk, és mi lenne, ha Melo nem akadályozná végre a csapatot.

Elemzés az első három meccsünkről:
http://denversports.blog.hu/2010/11/02/nuggets_elkezdodott_a_2010_11_es_szezon


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Tomeee 753
Wall hazai bemutatkozása nem volt semmi, majdnem tripladupla a Sixers ellen...franchise-rekord 9 steal.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Boozer kezéről levették a gipszet. Az következő 18-20 meccs elég nehéz lesz, főleg nélküle. Ha 0.45-0.5 körül állunk, már elégedett vagyok. És ha még egészségesen is zárjuk a nyugati túrát, valamint Boozer játékra jelentkezik, és Thib megtalálja a megfelelő rotációt, az hatalmas bónusz lesz. Mert addig nincs gond, amíg 11 ember szerez pontot, nem hallottam még edzőt panaszkodni, hogy jaj istenem, túl mély a pad. De 11 ember, mindenki alsó hangon játszott 6 percet...... mondjuk a Rose-JJ-Korver-Scalabrini-Asik ötös nem tudom, mikor lesz a pályán legközelebb. Scalabrini nyilvánvalóan kevesebb lehetőséget fog kapni, ha egyáltalán. Mivel Korver mindhárom meccsen jól védekezett, ha alacsony szerkezettel állunk fel, ő ugye hármas is, szerintem JJ, és Brewer percei fognak csökkenni, szóval egy Asik-Watson-Korver-Gibson kilencemberes rotáció a legvalószínűbb. JJ/Brewer/Bogans a szezon közben egymástól fogja elkapkodni azt a 25-30 percet. Az nyer, aki hamarabb kezdi bedobni az open jumpereket.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
bár nyert a Hornets, én nem vennék rá mérget hogy 2015-ben még New Orleansban lesz NBA-franchise... rengeteg üres szék volt már a szezonnyitón, mi lesz így később?JJ Tiller
várjuk meg az NFL-szezon végét.
Az eddigi legjobb Hornets-szezonban is nagy ritkán volt telt ház februárig, utána viszont vették a jegyeket mint a a cukrot. Pedig abban a szezonban a Saints-nek már az alapszakaszban befellegzett, mégis az SB után kezdtek el igazán a meccsekre járni a népek.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
keddtől péntekig az espn-n 9-től Duke Blue Devils edzésnapló fél órában.

micsoda hype megy, ezek után tuti nem lesz címvédés 😊Höri
további college hoop ajánló

szerda
17:00 College Basketball Special - Big East College Basketball Preview Show

17:30 College Basketball Special - Pac-10 College Basketball Preview Show

18:00 College Basketball Special - SEC College Basketball Preview Show

csütörtök

17:00 College Basketball Special - Big Ten College Basketball Preview Show

17:30 College Basketball Special - ACC College Basketball Preview Show

18:00 College Basketball Special - Big 12 College Basketball Preview Show

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
9 ponttal vezet a Bulls félidőben. Deng főleg az első negyedben hatalmasat játszott, de mindenki hozzáteszi a magáét, így elviseli a csapat, hogy Rose tompább a kelleténél. A bírókat majdnem megdícsértem, de az utolsó 3 percben megint olyanokat fújtak, hogy Szerbiában ezért élveboncolás jár: Miller belerohan a pozíciót remekül felvevő Korverbe, belemenés helyett védőhiba, ott a három pontos játék Bulls labda helyett. Aztán Gibson ellen fújják be a harmadik hibát, csak tudnám mire, visszajátszás se mutatott semmit. Aztán Camby és Scalabrini felugranak egy passzra, a vörös háttal(!!!) ugrik Camby felé, erre fault (hátrarúgott, vagy mi a pöcsöm?), utána Noah kezét letépik, semmi fújás. Lehetne közte simán 15 pont, ha hazai pályán megkapnánk az egyenlő bánásmódot. Nekem szégyen, hogy minden meccs után ki kell emelnem a bírók gyalázatos, gerinctelen teljesítményét.

Egy kellemes 12 pontos győzelem. Az Aldridge elleni párharcot egyszrűen oldották meg: sehogy. Védekezett rajta Gibson, aztán Scalabrini (hehe), Noah, sokat volt együtt a pályán Asikkal, ahogy megjövendöltem (sokész nem kellett hozzá). Rose 13 assziszt, ehhez jön 6 TO. Egész meccsen dadogott a kezében a labda, egyszer például kirúgta a saját kezéből, ilyet azért ritkán látni. De mivel az üres emberek bedobták a magukét, összejött a szerencsés tizenhármas. A portland nagyon jól védekezte a 3-2 zónát, fontos volt, hogy a középtávoli dobások üljenek. A nagyemberek folyamatosan faultgondokkal küzdöttek (csóró Asik remekül veszi fel a palánk alatt a pozíciót, három belemenést harcolt ki, amit védőhibának fújtak), de megoldották a feladatukat. A biztos vezetés birtokában fejték az órát a srácok, tavaly ilyenkor mindig rohantak, mint a lököttek. Szép győzelem volt, nem maradt hiányérzet az emberben.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
keddtől péntekig az espn-n 9-től Duke Blue Devils edzésnapló fél órában.

micsoda hype megy, ezek után tuti nem lesz címvédés 😊

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Teljesen rá vagyok pörögve a mai Portland elleni meccsre. Elképesztő győzelem után érkezik a meccsbe a csapat. Aki azt hinné, hogy a szünetben a bírókat ott várta Reinsdorf ajándéka, Tatjána és Carmen, a hűvös orosz, és a tüzes spanyol szépség, egy szabad szemmel is jól látható összeget ezüsttálcán átnyújtva, az téved. Vérlázító volt a bíráskodás ezen a meccsen is. Az OKC ellen még megemésztettem, bár az piskóta volt ehhez képest. Az első negyed 7. percétől a negyedik negyed 5. percéig ami zajlott, az csalás volt alsó fokon. Csak azt nem értem, hogy miért. Minden egyes alkalommal, amikor kezdett rimust találni a csapat, és a különbség 10 pont környékére csökkent, fújtak két olyat, hogy felrobbant a csarnok. De ez is kevés volt, hogy rohadjanak el. Mert a 4. negyedben fütyörészhettek, amit akartak, zseniális volt a védekezés. Gordont átvette Deng, onnantól vége volt számára a vásárnak, JJ, Asik és Scalabrini (a vörös a Bostonban is így játszott?) padról beállva hoztak lendületet - meg pontokat, lepattanókat, blokkokat, szerzett labdákat, az se ártott. JJ különösen kiemelkedett, remélem nemcsak egy meccsig tart a lendülete. Az volt a röhej, hogy a Pistons játékosai hamarabb feladták ezt a meccset, mint a bírók. Ami 21 pontos előnyről nem sok jót jelent a jövőre nézve. Ezt a meccset VdN alatt sose nyertükl volna meg, 20 pontos vezetésről inkább csak kikapunk (a Clipperst is mindig a 3. negyedben verik agyon, a balfasz meg csak áll a padnál, és nézi mint paraszt a jégesőt). Tiszta képet még nem lehet kapni a csapatról, mert még nincs összeszokottság, sokaknál nincs jó dobóforma, és hülyebírózni kell.

Portland ellen legnagyobb kérdés, hogyan oldják meg Aldridge elleni párharcot. Gibson kicsi, védekezésben Asik-Camby, Aldridge-Noah párharc lenne az ideális, de Asik támadópalánk alatt semmit nem tud a játékhoz hozzátenni, viszont Gibson védekezése eddig nem sok jót sejtet (Greene és Villanueva azt csináltak ellene, amit akartak). Deng szerintem elég sokat fogja fogni Roy-t, Bogans/Brewer nem missmatch se Matthews, se Batum ellen. Remélem a padról ismét jön valami extra, nem érdekel, k hozza. És talán ideje lenne a tiszta helyzeteket bedobni, mert vicckategória lassan, mennyire nem tud senki a sarokból egy tiszta trojkát elsüllyeszteni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Szeretem a Portlandet, de ki kellet volna kapniuk. Csak a saját bénázásunk miatt nyertek.Azt a 9-0ás runt nem kellettt volna beszopni a végén. Potenciál bőven van a csapatban, Fields meg 1 qrvanagy steal. Chandler nem ember, Gallonak megint szarul ment( ezért alig játszott) Mari meg megérte a sok pénzt, bár rengeteg TO-ja van. Egyenlőre ennyi kurvaideges vagyok 1 ilyen vereség után.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Elnézést, hogy kimondom, de a bírók elmehetnek a jó édes anyjukba. Úgy látom, a testület nem kapta meg a luxuskurvák seggébe dugott bankjegyköteget a szezon elején, azért fújnak le tiszta szereléseket szabálytalanságoknak. Röhej. Széllel szemben nem lehet. Illegal defense, bazmeg, ilyet se látni csak kétévente

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tegnap tudtam megnézni a Bulls-OKC meccset. Egyik csapat se lesz rossz ebben a szezonban. Minden él nélkül azért el kell mondanom, és elnézést a Seattle Supersonics drukerektől, hogy világröhej bíráskodás volt a meccs nagy részében. Aki látta, látta, nem sorolom. Bulls szempontból a meccs azért elég tré volt. A védekezést jól megoldották, meccsben maradtak annak ellenére, hogy egy érintésért fault, tiszta belemenéseket védőhibának fújtak, a másik oldalon gyakorlatilag csak fejre ütést, és két kézzel lökést fújtak le. Jött a 4. negyed, egál, aztán egy hiba, két okos fújás, és innen már nem jöttek vissza. De hatvanakárhány pontot kapni büntetőkból, és gyorsindításokból, azért nagyon rossz.

Rose sokat hibázott, miután nem engedték a palánk alá, (ebből él, betörés jobbról, gyűrű alatt átteszi a bal kezére, betörés balról, gyűrű alatt átteszi a jobb kezére, esélytelen, hogy megblokkolják), még a középtávoli dobásai se nagyon ültek, nem tudott ritmust adni a támadójátéknak. Deng szokásos átlagos teljesítmény. Több kell(ene) tőle, de ezt már három ve mondjuk. Bogans jól, sőt, remekül védekezett, szóval a guard már megvan, csak a shooting hiányzik. Gibson támadórepertoárja semmit se fejlődött, de amit tud, azt egyre jobban tudja. De Green azt csinált mellette, amit akart. Noah szokásos támadójáték, a lepattanók közül sok afféle olcsó labda volt, de inkább mondjuk azt, hogy "érezte" a játékot. Watson zsinórban hat pont a 2. negyedben, hozta az elvárhatót. Brewer-Korver semmi. A legnagyobb gond, hogy senki nem tudja megcsinálni a saját dobóhelyzetét. Sok az új arc, új támadósémák (régi nem létezett tulajdonképpen), nincs klasszikus irányító, így azért nehéz. De ettől azért lesznek könnyebb ellenfelek is. Ma Detroit elleni örökrangadó

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Még azt akarom kérdezni, hogy a rájátszás hogy működik?TheMileHighCity
march madness a neve. így kitalálod, hogy mikor van 😀

64 csapatos, egyenes kieséses rendszer, semleges pályákon.

változó, hogy melyik konfból hányan kerülnek be (wikipédián megtalálod), de a konfgyőztes mindegyikből bekerül, a nagy konfokból pedig több is.Höri
Igen, arról már hallottam egy-két dolgot, akkor majd utánanézek pontosabban, bár a mieinknél gondolom nem nagyon lesz aktuális. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Még azt akarom kérdezni, hogy a rájátszás hogy működik?TheMileHighCity
march madness a neve. így kitalálod, hogy mikor van 😀

64 csapatos, egyenes kieséses rendszer, semleges pályákon.

változó, hogy melyik konfból hányan kerülnek be (wikipédián megtalálod), de a konfgyőztes mindegyikből bekerül, a nagy konfokból pedig több is.

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nézegettem a tavalyi NCAA tabellákat, gondolom a tájékozódás érdekében annyira sokat nem jelent, mert könnyen változnak az erőviszonyok, remélem azért a coloradoiak nem vátottak most konf-ot, mert megjegyeztem, hogy ki melyikben van (volt tavaly). Látom 3-4 naponta vannak kb meccsek. Még azt akarom kérdezni, hogy a rájátszás hogy működik?


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Rondo szolid 24 (XXIV) gólpasszt osztott ki a Knicks ellen.
Nem zavarna, de az a baj, hogy nyertek is.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
2 straight 😛
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 692 — Amerikai sportok rajongója
Nem tudtok valami jó kis heti NBA öf-t ami pár éve ment a sport tv-n is olyasmit pl.? Most asszem csak a Real NBA lesz ami inkább ilyen magazin jellegű ha jól tudom?
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 892 — No es importante
a kedvenc játékosom 😀
http://www.youtube.com/watch?v=74A-CZ-8Xpo

és most már espn-re is ír cikkeket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Calathes meccsbe belealudtam, számomra nézhetetlen ez a statikus európai kosár.haromt
1 hatalmas előnye van az Usához képest.
Nincs reklám csak a negyedek között 😊
nekem egész egyszerűen elröppennek a játékrészek, mert annyira hozzászoktam az NCAA meg NBA normához, hogy 50 perc reklám van meccsenként.

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
mészároltunk egyet kezdésnek.
köcsög Shelden 7 támadópattanó összesen 16 😂haromt
naugye jó a dukie a háznál.

eddig miért nem tudták használni, érthetetlen 😛Höri
Még Tebow is megtekintette a meccset. Csak ez segíthette Sheldent a carrer game-hez 😛haromt
6:39 MISS, Anthony 18’ Jump shot
6:38 S. Williams REBOUND
6:37 MISS S. Williams 1’ Tip shot
6:37 S. Williams REBOUND
6:36 MISS S. Williams 2’ Tip shot
6:36 S. Williams REBOUND
6:35 MISS S. Williams 1’ Tip shot
6:35 S. Williams REBOUND
Voila! A quarter of his rebound total was achieved with 43 minutes of game left to play.
😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Calathes meccsbe belealudtam, számomra nézhetetlen ez a statikus európai kosár.
viszont néztem egy darabig Wall bemutatkozását.
Hát nem voltam elájulva tőle, persze az egész Wizards borzalmas volt.

Melo-n is be vagyok készülve. Még mindig menni akar csak nem értem miért lenne több esélye a győrűre máshol.
Főleg mondjuk a Knicksben. Ha a Lakersbe vagy a Spursbe akarna menni azt még megérteném, ott valóban több az esélye lenne, na de most mennyivel lenne előrébb?

Lelki szemeim előtt látok egy undurító képet, amin a Lakers úgy áll fel, hogy CP3, Kobe, Melo, Gasol, Bynum...
Ha nem nyernek idén szerintem meg fogják ezt húzni...haromt
Ez azért egy nagyon beteg csapat lenne 😀 Én nem akarom Melot más mezben játszani 😐 Maradjon a seggén Denverben

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Calathes meccsbe belealudtam, számomra nézhetetlen ez a statikus európai kosár.
viszont néztem egy darabig Wall bemutatkozását.
Hát nem voltam elájulva tőle, persze az egész Wizards borzalmas volt.

Melo-n is be vagyok készülve. Még mindig menni akar csak nem értem miért lenne több esélye a győrűre máshol.
Főleg mondjuk a Knicksben. Ha a Lakersbe vagy a Spursbe akarna menni azt még megérteném, ott valóban több az esélye lenne, na de most mennyivel lenne előrébb?

Lelki szemeim előtt látok egy undurító képet, amin a Lakers úgy áll fel, hogy CP3, Kobe, Melo, Gasol, Bynum...
Ha nem nyernek idén szerintem meg fogják ezt húzni...
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 892 — No es importante
A coloradoi csapatokról írhatnál egy kicsit: konferenciák, csapatok, esélyek, játékosok, stb. ESPN-en sokkal ratyibb a kosaras rész, mint a football. Nem tudom átlátni, de szeretnék ismerkedni a mieinkkel. 😊TheMileHighCity
Alex Burks (Buffs SG) potenciális top15 pick. Kb ennyi amit tudok róluk. A Big12 nagyon kemény konf (KU, KSU mindig nehéz, akár csak a Mizzou.) de idén a Baylor is erős. A nagycsapatokat (Texas, Oklahoma) meg soha nem lehet leírni.
Szóval a konf schedule geci. Non konf könnyűnek tűnik csak az Oregon State és Georgia ami erősebb. A tournament elérése már óriási mákkal lehetséges szerintem.
Talán egy NIT összejöhet.haromt
az SI a top10 Big XII játékos rangsorában ötödik helyre tette Burks-t és a hatodikra a senior guard Cory Higgins-t


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Értékes Suns W a Utah otthonában. Az új fiuk (főleg Warrick) nagyon igéretesnek tünnek. Dragic továbbra is közeliti Steve Nash-t játéktudásban. Andrei Kirilenko egyre rondább frizurával szaladgál (No; Josh Childress 70-es évekbeli afró sérója se piskóta). Grant-nek 1 pont kellett volna a dupla duplához; és 38 évesen is legjobb patanozó(12) volt ma a Sunsnál.
Ma ete Lakers otthon- jó lenne a back-to-back W.

Az Orlando-Washington meccshez meg annyit; Török Péter sokan sztorizgathat majd a meccsen délután.....iktriad
Na lassan én is megérkezek az enbijészízönbe,nem láttam csak az összefoglalót,Lopez milyen volt?A TC meg a pre season meccsek alatt sokat dicsérték hogy folyamatosan fejlődik.Cowboykarcsi
Idióta faultok jellemezték, aztán már a bírók is rásegítettek a kifújására.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
wow, a Bamberg legyőzte az Olimpiakoszt.

Haromt Calathes-e meg csak 2 pontot vert 10 perc alatt a CSZKA ellen, de legalább nyertek.