NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Arra azért kiváncsi lennék, hogy ki tudta volna jobban megoldani a detroiti rebuildet. Olyan szerződések voltak/vannak, hogy azokat rettenetesen nehéz volt kipucolni. Van a csapatnak egy fiatal magja ami azért bizakodásra adhat okot. Stuckey már bizonyitott, Jerebko nagy király, Monroe a Pistons rendszerébe illeszkedni fog szerintem. Maxwell egy kiskirály, Daye tiszta Prince, benne van potenciál szarásig, Bynumnál pedig jobb kiegészitő ember nem kell. Igaz, hogy Villanueva és Ben Gordon tök felesleges volt, pénzügyileg pedig elég rendesen megterhelik a kasszát. Nem haladnak rossz úton, viszont a Kahn vezette T'Wolves szánalmasabb még a szánalmasnál is.

@KJuraszik
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
ha már kosár



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Tomeee 753
Szívesebben nézném fél2től a Blazerst, de egyefene, belenézek a Heat-Celticsbe is 😊

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
van rosszabb front office az NBA-ben a Hornets-énél?JJ Tiller
PistonsBazzani
khm

ugyanaz a GM aki a bajnokcsapat rosterét összehozta.Höri
már nem sokáig ha igy folytatja😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
kezdőőődik! kezdőőődik! kezdőőőőőőődiiiiikkk! végre. 😊 jobb szezonnyitó meccset nem tudtam volna elképzelni. ma is éjszakázás lesz

több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
ma megkezdődik a szezon.
17 órakor Real NBA a sport tévén, 19.15-kor szezonbeharangozó műsor.

3 meccs lesz éjjel

1.30 Miami @ Boston
4.00 Phoenix @ Portland
4.30 Houston @ Lakers

hajrá Heat, Blazers, Rockets mára.Höri
Végre elkezdődik 😀 Mondjuk kicsit több meccset is adhatna a sport tv.
Hajrá Celtics, Suns és Rockets a mai meccseken!

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ma megkezdődik a szezon.
17 órakor Real NBA a sport tévén, 19.15-kor szezonbeharangozó műsor.

3 meccs lesz éjjel

1.30 Miami @ Boston
4.00 Phoenix @ Portland
4.30 Houston @ Lakers

hajrá Heat, Blazers, Rockets mára.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
van rosszabb front office az NBA-ben a Hornets-énél?JJ Tiller
PistonsBazzani
khm

ugyanaz a GM aki a bajnokcsapat rosterét összehozta.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
van rosszabb front office az NBA-ben a Hornets-énél?JJ Tiller
Pistons

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
van rosszabb front office az NBA-ben a Hornets-énél?JJ Tiller
LOL, naív kérdés 😀

Kahn @ Minny!

A Hornets-nél nem hülyék, csak csórók. Tavaly is azért csináltak 54 cserét, hogy ne kelljen luxusadózni, nem azért mert nem tudják, hogy ki a szar és ki nem.

u.i. én szeretem Baylesst.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
van rosszabb front office az NBA-ben a Hornets-énél?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Részünkről a szakértő kolléga készített egy előzetest:
http://denversports.blog.hu/2010/10/22/szezon_elott_a_nuggets_rol

😊 Én még inkább bizakodó vagyok, bár szeretném már lezárni a Melo-ügyet. De a játékosok nagyon profin kezelték az egész macerát, szerintem ezzel nem lesz baj, és nagyon komplett volt a csapat felkészülési meccseken. Shelden és Harrington komoly erősítésnek számítanak, így még az sem gáz, hogy Birdman 1, Martin 2 hónapot ki fog hagyni. Lawson és Afflalo pedig rengeteget fejlődött tavaly óta. Nem félek senkitől, tavaly is Karl betegségéig az élmezőnyben voltunk. Azért remélem a jelenleginél több sérülés nem nagyon lesz, a gyökeret meg elsózzuk rövidesen, és versenyben leszünk minél tovább. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
No, szó ne érje a ház elejét 😀 Nem tudom, mik a szabályok, gondolom minél több pont/assziszt/lepattanó, annál jobb. Én GSW játékost nem választottam volna. A Nellie ball a múlté, úgy edző, új rendszer, fene tudja, milyen lesz ebben egy irányító élete. Marc Gasol tényleg alulértékelt, de sokat sérült. Én mondjuk inkább Bargnanit favorizáltam volna, szerintem idén több terhet fognak rárakni, kicsit kevesebb palánk alatti karatézással védekezésben, 20-as átlagot simán hozhat. De mivel nem tudom, hogy kit húzhattál volna, és kit nem, így nehéz véleményt mondani. Al Jefferson biztosan jó lesz. Turkoglu (aki eléggé overrated, a szerződése mindenképpen) már neccesebb, de kihasználhatja, hogy Nash kaliberű irányító van mellette.füligjimmy
Köszi! 😀
Szerintem Curry azért fogja hozni a számokat, meg úgy vagyok vele, hogy hátha ide kerül hozzánk, ha elcseréljük Melo-t, bár erre már igen kevés esély van. Biedrins-t meg nagyon bírtam onnan, igazából tartalék magasnak jó lesz - már ha rá is értetted, hogy GSW-ost nem draftoltál volna. Hedo tavaly a csapatom legjobbja volt, megkapja a bizalmat, bár tény, hogy a környezetváltozás kicsit bizonytalanság tényező nála, de pont ezért hoztam Kleiza-t is, mert ő meg könnyen átveheti a torontoi szerepét. Szóval végülis bizakodó vagyok. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Bullsról írnék néhány szót. Új edző, egy raklap új játékos, és kisebb-nagyobb sérülések. Az eleje nehéz lesz.
PG: D-Rose: hova fejlődhet? Amit előszezonban ismét művel....... olyan helyekről dob kosarat olyan mozdulatokkal..... köpni-nyelni nem tud az ember. Watson szépen leküzdötte magát 10. embernek, nulla védekezés, ami egy dolog, de a célzóvíz is elfogyott.
SG: itt lesz rotáció rendesen. Brewer megsérült (természetesen), Bogans szerintem beverekedte magát a kezdőbe. James Johnson valószínűleg megmentette az állását.
SF: Deng felkapcsolt egy fokozatot. Előszezon, igaz, de szinte lubickol ebben az új sémában. Eddig is 17 pont környékén átlagolt, de mégis jogosan érte a kritika, hogy nem meccsdöntő ember, ennyi pénzért pedig lehetne. És eddig jobban süllyednek a triplái is, és nemcsak a sarokból vállal. Korver lesz a hatodik ember, és sokkal többet fog vállalni, mint a Jazzben. Ez lerontja majd a gyönyörű dobószázalékát, de le van szarva. Amúgy nincs igazi hármas a keretben, Korver is inkább nagydarab kettes, Deng is négyes poszton kezdett, volt értelme, hogy válson, de ideje lenne a fizikai fölényét kihasználnia.
PF: Boozer, ó Boozer. Picsáér' nem kapcsolod fel a villanyt? Gibson szerintem a másodéves falat keményen meg fogja fejelni. És nemcsak azért, mert kevesebb percet kap. Thomas... jó az öreg a háznál, maradjunk ennyiben, mindent tud ebből a játékból, remek zárásokat ad, elsüllyeszt néhány tempót, ha leütik, a büntetőt is bedobja, csak futni, meg ugrani ne kelljen. Scalabrini világklasszis atlétának tűnik mellette, ez azért sok mindent elmond. Amúgy a legvörösebb bika kitüntető cím legnagyobb várományosa hamar közönségkedvenc lesz, rosterhelyet szerintem kiharcolt.
C: Noah marad az, aki volt. Asik fakezű, de a szezon végére mindenki csak pislogni fog, hogy játszik. És a jó értelemben. Ahhoz képest, milyen gizdának néz ki, gyors és erős, és valami hihetetlen ütemérzéke van. Lesz meccs, ahol több blokkot fog kiosztani, mint ahány pontot szerez. Lepattanót biztosan többet átlagol majd. Thib megnézte, hogy mutat a pályán a két nagyember egymás mellett. Én ettől túl sokat nem várok, pontszerzésben tőlük semmiképp.

Del Negro egy sokkal rosszabb kerettel ért el 42 győzelmet, miközben egy tucat megnyert meccset buktunk a hülyeségei miatt. Nem lehet kifogás, 50-55 győzelem és a csoport első helye. Minden más csalódás.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
No, szó ne érje a ház elejét 😀 Nem tudom, mik a zabályok, gondolom minél több pont/assziszt/lepattanó, annál jobb. Én GSW játékost nem választottam volna. A Nellie ball a múlté, úgy edző, új rendszer, fene tudja, milyen lesz ebben egy irányító élete. füligjimmy
én is harcost vittem az első körben, mégpedig Lee-t.

azért ez a keret nem való másra, mint a dobunk, szaladunk, dobunk, szaladunk játéknál.

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Megkérdezhetem mi a véleményetek a külsős NBA fantasy-csapatomról? 😊TheMileHighCity
Szvsz SG poszton azért akadhatnak gondjaid.empty taxi
Afflalo-ban bízok, nagyon szorgalmas, és az előidényben elképesztően megy neki. Illetve Curry és Butler multiposztosként SG-ok is lehetnek. De köszi, hogy végre válaszolt valaki. 😊TheMileHighCity
No, szó ne érje a ház elejét 😀 Nem tudom, mik a szabályok, gondolom minél több pont/assziszt/lepattanó, annál jobb. Én GSW játékost nem választottam volna. A Nellie ball a múlté, úgy edző, új rendszer, fene tudja, milyen lesz ebben egy irányító élete. Marc Gasol tényleg alulértékelt, de sokat sérült. Én mondjuk inkább Bargnanit favorizáltam volna, szerintem idén több terhet fognak rárakni, kicsit kevesebb palánk alatti karatézással védekezésben, 20-as átlagot simán hozhat. De mivel nem tudom, hogy kit húzhattál volna, és kit nem, így nehéz véleményt mondani. Al Jefferson biztosan jó lesz. Turkoglu (aki eléggé overrated, a szerződése mindenképpen) már neccesebb, de kihasználhatja, hogy Nash kaliberű irányító van mellette.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 575
Végre vége az előszezonnak, és szerdától végre jön az érdemi rész.
Mondjuk összességében nem várok komoly eredményeket az idei szezontól sem, de ha a megfelelő ütemben fejlődnek a fiatalok, én már elégedett leszek.
Azért egy 35+ győzelemre számítok. Remélem bejön idén is ez a fajta elvárásom, ahogy az elmúlt két évben éppen bejött.
Annyi látszik már most, hogy ez az Evans - Cousins duó nagyon korrekt lesz, sok örömünk lesz bennük nekünk, Kings faneknek.
Végre úgy vágunk neki egy szezonnak, hogy nincs komoly sérültünk. Na persze, nem lesz ez így sokáig.

Let's go Kings! 😊
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Megkérdezhetem mi a véleményetek a külsős NBA fantasy-csapatomról? 😊TheMileHighCity
Szvsz SG poszton azért akadhatnak gondjaid.empty taxi
Afflalo-ban bízok, nagyon szorgalmas, és az előidényben elképesztően megy neki. Illetve Curry és Butler multiposztosként SG-ok is lehetnek. De köszi, hogy végre válaszolt valaki. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Megkérdezhetem mi a véleményetek a külsős NBA fantasy-csapatomról? 😊

PG: Stephen Curry (GSW), Brandon Jennings (MIL), Ty Lawson (DEN)
SG: O.J. Mayo (MEM), Arron Afflalo (DEN)
SF: Hedo Turkoglu (PHO), Caron Butler (DAL), Linas Kleiza (TOR)
PF: Al Jefferson (UTA), Al Harrington (DEN)
C: Brook Lopez (NJN), Marc Gasol (MEM), Andris Biedrins (GSW)


Az 1/6-ból Curry-t húztam, mondván ide Melo, Wade vagy Howard féle divatmajom be nem teszi a lábát, és bent hagytam őket, de végülis minden pickből azt húztam, akit előre kinéztem (egyedül Joe Johnson-ról maradtam le), úgy néz ki, mintha a liga legnagyobb underrated játékosait válogattam volna össze, mert szerintem ezek nagyon jók lesznek. 😊TheMileHighCity
Szvsz SG poszton azért akadhatnak gondjaid.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Megkérdezhetem mi a véleményetek a külsős NBA fantasy-csapatomról? 😊

PG: Stephen Curry (GSW), Brandon Jennings (MIL), Ty Lawson (DEN)
SG: O.J. Mayo (MEM), Arron Afflalo (DEN)
SF: Hedo Turkoglu (PHO), Caron Butler (DAL), Linas Kleiza (TOR)
PF: Al Jefferson (UTA), Al Harrington (DEN)
C: Brook Lopez (NJN), Marc Gasol (MEM), Andris Biedrins (GSW)


Az 1/6-ból Curry-t húztam, mondván ide Melo, Wade vagy Howard féle divatmajom be nem teszi a lábát, és bent hagytam őket, de végülis minden pickből azt húztam, akit előre kinéztem (egyedül Joe Johnson-ról maradtam le), úgy néz ki, mintha a liga legnagyobb underrated játékosait válogattam volna össze, mert szerintem ezek nagyon jók lesznek. 😊TheMileHighCity
nem lehet egy sok tagú liga.
10? 12?Höri
10-es, már csak ilyenekben játszom mindenben, hogy túl tudjam élni a sérüléseket. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Megkérdezhetem mi a véleményetek a külsős NBA fantasy-csapatomról? 😊

PG: Stephen Curry (GSW), Brandon Jennings (MIL), Ty Lawson (DEN)
SG: O.J. Mayo (MEM), Arron Afflalo (DEN)
SF: Hedo Turkoglu (PHO), Caron Butler (DAL), Linas Kleiza (TOR)
PF: Al Jefferson (UTA), Al Harrington (DEN)
C: Brook Lopez (NJN), Marc Gasol (MEM), Andris Biedrins (GSW)


Az 1/6-ból Curry-t húztam, mondván ide Melo, Wade vagy Howard féle divatmajom be nem teszi a lábát, és bent hagytam őket, de végülis minden pickből azt húztam, akit előre kinéztem (egyedül Joe Johnson-ról maradtam le), úgy néz ki, mintha a liga legnagyobb underrated játékosait válogattam volna össze, mert szerintem ezek nagyon jók lesznek. 😊TheMileHighCity
nem lehet egy sok tagú liga.
10? 12?

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ma este is adják a Caja Laboral - Maccabit, de sajna nekem csak felvételről fér bele.

több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
A szakkomentátor eddig a 2 Euroliga meccsen és az Alba-Falco-n is Puskás Artúr volt aki jelenleg a Jászberényben játszik. Korábban játszott a Debreceni Vadkakasok, Szolnoki Olaj, Hegyvidék csapatában is

A lényeg továbbra is Hajrá Kaposvár!!Bruschi85
Köszi. A nevére nem emlékeztem. Csak arra, hogy elég jó volt!

több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 703 — Patriots és Kaposvári KK fan
A szakkomentátor eddig a 2 Euroliga meccsen és az Alba-Falco-n is Puskás Artúr volt aki jelenleg a Jászberényben játszik. Korábban játszott a Debreceni Vadkakasok, Szolnoki Olaj, Hegyvidék csapatában is

A lényeg továbbra is Hajrá Kaposvár!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Maka előtted meg le a kalappal! 😀visi_b
Kösz szépen. 😊

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom