Make Love

27 feliratkozó

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Jövőhéten még meló, aztán utána egy hét pihi, istenem, de várom már...
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
reggel irány a Hernád egy hétre evezni

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
megjött az új otthoni pc, egy szívroham (win7 licenc nem volt meg elsőre) meg egy idegösszeomlás (szájbab...tt router) után vígan elvan 😊JSanyo
Ilyenek nélkül nem is lehet nyugodtan gépezni 😀dugo1993
persze, én szenvedek, hogy utána már anyám is nyugodtan mahjongozhasson 😊JSanyo
Köszönöm, hogy nem csak nekem kell ilyen világ-megrendítő problémákkal foglalkoznom 😀
Sokan tudnak felidegeíteni, de anyunak olyan tehetsége van, amelyiket még senki sem tudott megközelíteni 😊 De azért szeretem, mégis csak családtag 😀vandeminek
a szülő és számítógép/internet kapcsolata szerintem egy külön topikot érne 😀 😀

Nekem ma kurva jó napom volt. Minden vevő cukibogár, hazafelé bringázás (jó ez a molbubi cucc amúgy ,csak nehéz 😀), és még kaptam költőpénzt is a másfél hét múlva megtörténő három napos lealjasodásra. Fuck yeah.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
megjött az új otthoni pc, egy szívroham (win7 licenc nem volt meg elsőre) meg egy idegösszeomlás (szájbab...tt router) után vígan elvan 😊JSanyo
Ilyenek nélkül nem is lehet nyugodtan gépezni 😀dugo1993
persze, én szenvedek, hogy utána már anyám is nyugodtan mahjongozhasson 😊JSanyo
Köszönöm, hogy nem csak nekem kell ilyen világ-megrendítő problémákkal foglalkoznom 😀
Sokan tudnak felidegeíteni, de anyunak olyan tehetsége van, amelyiket még senki sem tudott megközelíteni 😊 De azért szeretem, mégis csak családtag 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
megjött az új otthoni pc, egy szívroham (win7 licenc nem volt meg elsőre) meg egy idegösszeomlás (szájbab...tt router) után vígan elvan 😊JSanyo
Ilyenek nélkül nem is lehet nyugodtan gépezni 😀dugo1993
persze, én szenvedek, hogy utána már anyám is nyugodtan mahjongozhasson 😊JSanyo
Az enyém is mindig azt tolja 😀😀 és természetesen nálunk is én szerelek 😀

több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
megjött az új otthoni pc, egy szívroham (win7 licenc nem volt meg elsőre) meg egy idegösszeomlás (szájbab...tt router) után vígan elvan 😊JSanyo
Ilyenek nélkül nem is lehet nyugodtan gépezni 😀dugo1993
persze, én szenvedek, hogy utána már anyám is nyugodtan mahjongozhasson 😊

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
megjött az új otthoni pc, egy szívroham (win7 licenc nem volt meg elsőre) meg egy idegösszeomlás (szájbab...tt router) után vígan elvan 😊JSanyo
Ilyenek nélkül nem is lehet nyugodtan gépezni 😀

több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
megjött az új otthoni pc, egy szívroham (win7 licenc nem volt meg elsőre) meg egy idegösszeomlás (szájbab...tt router) után vígan elvan 😊

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Xperia S kijelző csere pipa 😍dugo1993
Nem emlékszem előzményre a Gyűlölködjünk topikból 😊Matthew99
Rég volt 😉

több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Xperia S kijelző csere pipa 😍dugo1993
Nem emlékszem előzményre a Gyűlölködjünk topikból 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Xperia S kijelző csere pipa 😍

több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
ha esik az eső minek rövidujjú póló? csak fölöslegesen áztatodeaglesmcnabb
olyan kellemetlen érzés, amikor kimegy az ember az utcára félmeztelenül, és mindenhonnan paparazzik kattintgatnak
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
ha esik az eső minek rövidujjú póló? csak fölöslegesen áztatod

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
catattack 3 520
Adja papucs, rövidnadrág, rövidujjú kombóban átgyalogolni a szomszédos kisboltba szakadó esőben hajnal 6-kor 😀tenorx
Amennyiben az éjszaka még égeti az agyadat....
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Adja papucs, rövidnadrág, rövidujjú kombóban átgyalogolni a szomszédos kisboltba szakadó esőben hajnal 6-kor 😀tenorx
Az éhség nagy úr?!
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Adja papucs, rövidnadrág, rövidujjú kombóban átgyalogolni a szomszédos kisboltba szakadó esőben hajnal 6-kor 😀
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
17 júliusi ügyeletem után mától nyaralás!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Sziget napijegy. Az élet apró örömei.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
 mivoltma.444.hu/2014/07/31/mozart-11-evesen-irta-meg-az-elso-operajat-ez-a-kissrac-viszont-meg-csak-most-3-eves-de-mar-kepes-egyedul-vezetni-egy-teljes-kamarazenekart/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
3 év és 3 hónap után eljöttem életem első munkahelyéről. A vége felé már olyan állapotok uralkodtak, hogy mély megnyugvással tölt el ez a tény. 😊Mikey
Na lehet hogy a fórum végigkísérheti a karriered, emlékszem amikor felvettek azt is beírtad 😀 sok sikert az új munkához majd 😊

több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
3 év és 3 hónap után eljöttem életem első munkahelyéről. A vége felé már olyan állapotok uralkodtak, hogy mély megnyugvással tölt el ez a tény. 😊Mikey
na igen, nálunk már 2-3 hónap után is örül, aki "szabadul", 4-5 évnél régebben egyedül az igazgató és családja van ott... 😊 én másfél évnél tartok jelenleg, szerencsére a kollégák a lehető legjobbak (bár fogynak...), csak a vezetőséget kéne egy az egyben cserélni
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
3 év és 3 hónap után eljöttem életem első munkahelyéről. A vége felé már olyan állapotok uralkodtak, hogy mély megnyugvással tölt el ez a tény. 😊
több mint 9 éve
catattack 3 520
tolem megkaphatod a rekeszed :-PMMMS
Köhöm...catattack
lemondtal a dicsosegrol feluton te baromarcu ! es te kulonben se ugass nekem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MMMS
Dicsőség? Egy szaros győzelem a kevés közül... végre bejött egy tipped! Örülj neki és kortyolgasd a sörömet!
több mint 9 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Na szeptembertől több esélyem lesz közösen Colts-Texanst nézni Hörivel! 😊adam8
tolem megkaphatod a rekeszed :-PMMMS
Köhöm...catattack
lemondtal a dicsosegrol feluton te baromarcu ! es te kulonben se ugass nekem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Na szeptembertől több esélyem lesz közösen Colts-Texanst nézni Hörivel! 😊adam8
tolem megkaphatod a rekeszed :-PMMMS
Tényleg volt valami fogadásunk, de mi volt az? 😀

Kittli: nem, de a város már azonos lesz 😊adam8
ja h szegedre mesz. akkor cumi.
amugy az h osszel beirtam h ha megnyered gm game-ben az sbt kapsz lada sort ha pesten jarsz. fail 😀MMMS
Francba, azért ha ott járok szólok 😀