Make Love

27 feliratkozó

több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
29, jövőre XXX leszek. 😀😀
Rohadt jó érzés, ha az ember barátai és családja is igyekszik teljesíteni az ember szíve vágyát. Mégsem vagyok akkora gané, mint hittem. 😀
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
szegény kicsi tündérbogaram ma másfél lépésből mattot adott magának.
sajnos nem a sakktábla mellett (15 hónaposan azért érdekes lenne), hanem menet közben sikerült faceplant-et csinálnia.

reggel két oltás, este meg ez... hát ez nem volt az ő napja. de legalább apa szabin volt, és tudott vele játszani 😊
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
sikeres forgalmi 😍ghstzR
félve megyek ki az utakra😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
sikeres forgalmi 😍


több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Épp tegnap néztem meg, hihetetlen hogy milyen pontosságra képesek puszta kézzel ezek a mesterek.
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Ez keményem make love 😍 Szvsz nincs ennél feljebb, ha órakészítésről van szó.
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Laza esti kocogásnak indult, negyed maraton és egy óra lett belőle :cool:dugo1993
Helyettesítsd be dugással, úgy is jól hangzik..... 😊csi77
Az pont fordítva van. Maratonra indul az ember, és egy laza esti lesz belőle 😀😀

több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Laza esti kocogásnak indult, negyed maraton és egy óra lett belőle :cool:dugo1993
Helyettesítsd be dugással, úgy is jól hangzik..... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Laza esti kocogásnak indult, negyed maraton és egy óra lett belőle :cool:

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Gratulálok 😊 nekem meg öcsém nyerte a hétvégi maratonit a velencei tavon, úgy, hogy 2003asként 2001esek között indult ráadásul mindössze fél éve kezdett el kenuzni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
17 évesen a fiam bekerült a MultiAlarm SE felnőtt csapatába, ma ért véget a csapat OB első fordulója, ahol 2 meccset is játszott és mindkét meccsét megnyerte. Nagyon büszke vagyok rá!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
hihetetlen élmény volt ezt a meccset közvetíteni. kritikákat elfogadok! 😊

Mindig jövőre
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Bunyónál ne szurkolj örjöngve 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Beszarok rögtön... holnap este a MOL Liga TV-jén közvetítem az Újpest - DAB-meccset 😊

Mindig jövőre
több mint 9 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Tök jó volt a hétvégém. Nagy hangulat volt a meccsen, és nyert a Diósgyőr. És a Patriots is úgy játszott, mintha ők lennének a Patriots. Kell ennél több?lucas
mivel egy amfocis fórumon kérdezted, egyértelmű a válasz:
 bowl.hu/college_football_-_6_het_gyors_osszefoglalobaggio
Sajnos azt nem volt szerencsém élőben átélni. De attól még jó hétvégém volt... 😊 Lehet, hogy bővítem a repertoárt, és rákapok az NCAA nézésre is.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Tök jó volt a hétvégém. Nagy hangulat volt a meccsen, és nyert a Diósgyőr. És a Patriots is úgy játszott, mintha ők lennének a Patriots. Kell ennél több?lucas
mivel egy amfocis fórumon kérdezted, egyértelmű a válasz:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
College football - 6. hét: gyors összefoglaló | Bowl.hu
Minden idők egyik legőrültebb fordulójáról ildomos pár képpel és videóval külön megemlékezni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Tök jó volt a hétvégém. Nagy hangulat volt a meccsen, és nyert a Diósgyőr. És a Patriots is úgy játszott, mintha ők lennének a Patriots. Kell ennél több?

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
 index.hu/gazdasag/2014/10/06/kethavi_csucson_a_forint/
nem akarok messzemenő következtetéseket levonni abból hogy pontosan hétfő óta vagyok a pénzügyben, de nem lehet szó nélkül elmenni mellette 😀😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
A hónap elején nyertem a WoT-nak köszönhetően egy Alienware X51 R2-őt. Csak most hittem el, hogy ma megérkezett, és összefogdoshattam. O_O 😍 :cool: 😕) 8-)Hanni
Grat. Bár kár hogy nincs olyan gomb, hogy utállak ezért 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
A hónap elején nyertem a WoT-nak köszönhetően egy Alienware X51 R2-őt. Csak most hittem el, hogy ma megérkezett, és összefogdoshattam. O_O 😍 :cool: 😕) 8-)
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
sajnos - temetésből kifolyólag - el kellett mennem Pécsre, de nem is ez a lényeg.

szóval nem tudom, ki vette észre (vagy lehet, hogy én voltam az utolsó), de az M60-ason, a 9-10 kilométeres szelvény felett átmegy egy magasfeszültségű vezeték, aminek a tartóoszlopai nemzeti színűre vannak festve.

egész jó ötlet 😊slowmotion
Még jó, hogy nem vagyunk olaszok, mert fordítva nem lehetne😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Főzdefeszt.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
sajnos - temetésből kifolyólag - el kellett mennem Pécsre, de nem is ez a lényeg.

szóval nem tudom, ki vette észre (vagy lehet, hogy én voltam az utolsó), de az M60-ason, a 9-10 kilométeres szelvény felett átmegy egy magasfeszültségű vezeték, aminek a tartóoszlopai nemzeti színűre vannak festve.

egész jó ötlet 😊
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Első négyezresem (4167 m) , elég jó volt 😊  t.co/skdNMGZ9GXDexxter Tailor
Tweetet nem látom itt, de gratulálok látatlanban is! 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."