Muzikális kulturálódás

15 feliratkozó

7 napja
Toto21 Chicago Bears 5 294
Idáig Francia vs olasz nálam az első helyért. Horvátok jó műsort, de csak közepes dalt csináltak.
7 napja
Toto21 Chicago Bears 5 294
svájci srác is melegnek tűnik de teljesen normális műsort és számot ad elő. Nem úgy, mint a britek. Az túlzás volt minden szempontból...
7 napja
Toto21 Chicago Bears 5 294
Idén egész értelmes számok is vannak. De nagyon party ritmus fele ment el idáig. Litván top 10 simán.
Toto21
Látod nem hazudok 😀

Hollandot közbe kizárták ma délelőtt mert összeszólalkozott a rendezőkkel és a rendőrséget ki kellett hozzá hívni, poszt-modern módon a melegek pedig egy olyan államot támogatják ahogy halálbüntetés várna rájuk. Szóval érdekes este az biztos.
Heisman nádor
Észtek értelmezhetetlenek voltak. Eddig ők a legalja.

Hollandokat olvastam pedig egész fasza kis számuk volt.
Toto21
Ok ez Egyesült Királyság szám idáig a legalja. Szar minden szempontból...
Toto21
A végén írd már le lécci hány értelmezhető dal volt hogy mennyire jött be a tippem 😀
Heisman nádor
Eddig egyértelműen az olaszok a kedvenceim. Zeneileg és külsőre is. 😀

De eddig 10/15 kb. 2/3-a jó volt. Angol, észt, norvég ami nagyon nem jött be. Ír nem a stílusom, NL meg nem lépett fel
Toto21
Akkor szinte teljesen egyetértünk, csak az észtben nem, nekik túl nagy a színpad + a közönségtől kéne a hype
Heisman nádor
mondjuk jah elveszettnek tűntek, de itt és most nem volt ez így jó.
7 napja
Toto21 Chicago Bears 5 294
Idén egész értelmes számok is vannak. De nagyon party ritmus fele ment el idáig. Litván top 10 simán.
Toto21
Látod nem hazudok 😀

Hollandot közbe kizárták ma délelőtt mert összeszólalkozott a rendezőkkel és a rendőrséget ki kellett hozzá hívni, poszt-modern módon a melegek pedig egy olyan államot támogatják ahogy halálbüntetés várna rájuk. Szóval érdekes este az biztos.
Heisman nádor
Észtek értelmezhetetlenek voltak. Eddig ők a legalja.

Hollandokat olvastam pedig egész fasza kis számuk volt.
Toto21
Ok ez Egyesült Királyság szám idáig a legalja. Szar minden szempontból...
Toto21
A végén írd már le lécci hány értelmezhető dal volt hogy mennyire jött be a tippem 😀
Heisman nádor
Eddig egyértelműen az olaszok a kedvenceim. Zeneileg és külsőre is. 😀

De eddig 10/15 kb. 2/3-a jó volt. Angol, észt, norvég ami nagyon nem jött be. Ír nem a stílusom, NL meg nem lépett fel
Toto21
Akkor szinte teljesen egyetértünk, csak az észtben nem, nekik túl nagy a színpad + a közönségtől kéne a hype
Heisman nádor
ez a finn is egy kalap... Nem mondanám éneklésnek. 10/16
7 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 826 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Idén egész értelmes számok is vannak. De nagyon party ritmus fele ment el idáig. Litván top 10 simán.
Toto21
Látod nem hazudok 😀

Hollandot közbe kizárták ma délelőtt mert összeszólalkozott a rendezőkkel és a rendőrséget ki kellett hozzá hívni, poszt-modern módon a melegek pedig egy olyan államot támogatják ahogy halálbüntetés várna rájuk. Szóval érdekes este az biztos.
Heisman nádor
Észtek értelmezhetetlenek voltak. Eddig ők a legalja.

Hollandokat olvastam pedig egész fasza kis számuk volt.
Toto21
Ok ez Egyesült Királyság szám idáig a legalja. Szar minden szempontból...
Toto21
A végén írd már le lécci hány értelmezhető dal volt hogy mennyire jött be a tippem 😀
Heisman nádor
Eddig egyértelműen az olaszok a kedvenceim. Zeneileg és külsőre is. 😀

De eddig 10/15 kb. 2/3-a jó volt. Angol, észt, norvég ami nagyon nem jött be. Ír nem a stílusom, NL meg nem lépett fel
Toto21
Akkor szinte teljesen egyetértünk, csak az észtben nem, nekik túl nagy a színpad + a közönségtől kéne a hype

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
7 napja
Toto21 Chicago Bears 5 294
Idén egész értelmes számok is vannak. De nagyon party ritmus fele ment el idáig. Litván top 10 simán.
Toto21
Látod nem hazudok 😀

Hollandot közbe kizárták ma délelőtt mert összeszólalkozott a rendezőkkel és a rendőrséget ki kellett hozzá hívni, poszt-modern módon a melegek pedig egy olyan államot támogatják ahogy halálbüntetés várna rájuk. Szóval érdekes este az biztos.
Heisman nádor
Észtek értelmezhetetlenek voltak. Eddig ők a legalja.

Hollandokat olvastam pedig egész fasza kis számuk volt.
Toto21
Ok ez Egyesült Királyság szám idáig a legalja. Szar minden szempontból...
Toto21
A végén írd már le lécci hány értelmezhető dal volt hogy mennyire jött be a tippem 😀
Heisman nádor
Eddig egyértelműen az olaszok a kedvenceim. Zeneileg és külsőre is. 😀

De eddig 10/15 kb. 2/3-a jó volt. Angol, észt, norvég ami nagyon nem jött be. Ír nem a stílusom, NL meg nem lépett fel
7 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 826 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Idén egész értelmes számok is vannak. De nagyon party ritmus fele ment el idáig. Litván top 10 simán.
Toto21
Látod nem hazudok 😀

Hollandot közbe kizárták ma délelőtt mert összeszólalkozott a rendezőkkel és a rendőrséget ki kellett hozzá hívni, poszt-modern módon a melegek pedig egy olyan államot támogatják ahogy halálbüntetés várna rájuk. Szóval érdekes este az biztos.
Heisman nádor
Észtek értelmezhetetlenek voltak. Eddig ők a legalja.

Hollandokat olvastam pedig egész fasza kis számuk volt.
Toto21
Ok ez Egyesült Királyság szám idáig a legalja. Szar minden szempontból...
Toto21
A végén írd már le lécci hány értelmezhető dal volt hogy mennyire jött be a tippem 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
7 napja
Toto21 Chicago Bears 5 294
Idén egész értelmes számok is vannak. De nagyon party ritmus fele ment el idáig. Litván top 10 simán.
Toto21
Látod nem hazudok 😀

Hollandot közbe kizárták ma délelőtt mert összeszólalkozott a rendezőkkel és a rendőrséget ki kellett hozzá hívni, poszt-modern módon a melegek pedig egy olyan államot támogatják ahogy halálbüntetés várna rájuk. Szóval érdekes este az biztos.
Heisman nádor
Észtek értelmezhetetlenek voltak. Eddig ők a legalja.

Hollandokat olvastam pedig egész fasza kis számuk volt.
Toto21
Ok ez Egyesült Királyság szám idáig a legalja. Szar minden szempontból...
7 napja
Toto21 Chicago Bears 5 294
Idén egész értelmes számok is vannak. De nagyon party ritmus fele ment el idáig. Litván top 10 simán.
Toto21
Látod nem hazudok 😀

Hollandot közbe kizárták ma délelőtt mert összeszólalkozott a rendezőkkel és a rendőrséget ki kellett hozzá hívni, poszt-modern módon a melegek pedig egy olyan államot támogatják ahogy halálbüntetés várna rájuk. Szóval érdekes este az biztos.
Heisman nádor
Észtek értelmezhetetlenek voltak. Eddig ők a legalja.

Hollandokat olvastam pedig egész fasza kis számuk volt.
7 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 826 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Idén egész értelmes számok is vannak. De nagyon party ritmus fele ment el idáig. Litván top 10 simán.
Toto21
Látod nem hazudok 😀

Hollandot közbe kizárták ma délelőtt mert összeszólalkozott a rendezőkkel és a rendőrséget ki kellett hozzá hívni, poszt-modern módon a melegek pedig egy olyan államot támogatják ahogy halálbüntetés várna rájuk. Szóval érdekes este az biztos.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
7 napja
Toto21 Chicago Bears 5 294
Idén egész értelmes számok is vannak. De nagyon party ritmus fele ment el idáig. Litván top 10 simán.
7 napja
Toto21 Chicago Bears 5 294
'Megnéztem hogy másnak ne kelljen' Part 2, vagyis Eurovízió 2.elődöntő. Voltak értelmezhető produkciók, ha így haladunk, pár éven belül végre lehet normális reputációja a műsornak. Viszont megint voltak tragédia szintű előadások is. Kiemeltek döntőben.

Málta: Újabb táncos lánnyal kezdtünk, esélytelenül ki is estek.
Albánia: 'Anya, megkaphatom a David Guetta "Titanium" című dalát otthonra?' 'Kisfiam, nekünk már van és még rap is van benne...' Ki is esett.
Görögország: Hangzásra nekem nem tetszik, de hogy a lány rakott a dalba is az előadásba energiát saját kultúrára építve, mindenképpen jár a dicséret.
Svájc: A ruha meg a három fajta zenei stílus kicsit overkill, de Svájc berúgta az ajtót a győzelemre, lehet a másság önálló elfogadásáról értelmes, hallgatható dalt írni.
Csehország: Basic női önimádásról szóló dal, rossz hang, nehéz úgy victim cardért bejelentkezni hogy ha a bevágásban a férfi az aki felülemelkedik.
Ausztria: 90-es évekbeli dancepop, aki akkor volt fiatal annak jó kis flashback, de eléggé semmilyen.
Dánia: Igazi pop trash szerelmes dal, nehéz vele azonosulni úgy, hogy a nagy pillanata az, hogy azt ordítja "SAAAAAAAAND".
Örményország: A cseheknek bevitték az utolsó döfést hogy érkezett egy dal egy normális feminista üzenettel, a saját kultúrára építve a nőkre helyeződő nyomásról hogy házasodjanak már meg, extra pont hogy a furulyájukkal direkt bemutattak az azerieknek.
Lettország: Pataky Atist elvitték az UFO-k a lettekhez, ahol fiatalabb lett, és a mulatóst is lecserélte egy borzalmasan felejthető szar pop dalra, szomorú hogy ilyen nullával tovább lehet jutni.
San Marino: Ők spanyolokat választottak, igazából leszbikus rock, de inkább ajánlom a selejtezőjükben kiesett "En Forma" című dalt Loco Boomboxtól olyan szöveggel hogy "Még egy kört Jane Fondáért" 😀.
Georgia: Újabb táncos lány, egy fokkal jobb mint Málta és ez elég volt.
Belgium: A Wishes Whisperton nagyon gyenge produkcióval jött, semennyire nem jött át az üzenete, saját magukat gáncsolták el.
Észtország: Az észt fiúk, köztük a geológussal az Agymenőkből kiegészülve hoztak egy dalt aminek az a címe hogy "(Ezekről) a drogokról (biztosan) nem tudunk semmit", gyenge hazugság, én adtam, a közönség nem.
Izrael: Igazából azt figyeltem hogy ki fogják-e fütyülni vagy nem, fele-feles volt a stadion, amúgy egy semmilyen ballada háborús utalásokkal.
Norvégia: Pásztordal, a nő hosszan tud nyekeregni, de inkább ez mint valami basic pop dal.
Hollandia: Holland gabber dal szóval házibuli feelingbe burkolt üzenet, aminek a végén kiderül hogy bújtatva a halott szüleinek üzen, ahogy vált az alap és az apjához beszél az libabőrös.

Automatikus döntősök:
Franciaország: Francia szerelmes dal, de remekül rakták színpadra, és a mezőnyből egyértelműen neki van a legjobb hangja, azt is énekelhetné hogy "Kylian Mbappé" és senki nem venné észre.
Spanyolország: A spanyolok egy nagyon queer előadással jöttek, a címe és a refrénje azt jelenti hogy "szuka", a közönség kicsit túlságosan élvezte hogy káromkodhat mint egy 10 éves kisgyerek.
Olaszország: Svájc legnagyobb kihívója, szép lány, jó hang, catchy dal, van üzenete, de ők az underdogok.

Sajnálom akinek csalódás hogy nem voltam túlságosan negatív mint az elmúlt alkalmakkor, de ez viszonylag értékelhető volt, a szarok meg simán szarok, viszont a többség még mindig gyenge és le tudja húzni az összképet.

Döntőre tipp: Svájc odapakolt, de az olaszok még tudnak tapadni a szélárnyékban. Az ukránok jó produkcióval jöttek, de az ember gyorsan felejt és a háború már nem veri ki a biztosítékot. A franciáknak van esélyük a Top 5-re, emellett a horvátok és hollandok ha nagyot tudnak húzni a nézőknél beérhetnek. Ebből a négyből még a horvátok tudhatják bevinni a lendületet harmadik kihívó helyért mert övék az ultimate Cinderella story.
Heisman nádor
Hajrá Olaszok, azaz piros-fehér-zöld 😛 😀
7 napja
YoungZeeZee 7 981
ismeros a minta?
9 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 826 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
'Megnéztem hogy másnak ne kelljen' Part 2, vagyis Eurovízió 2.elődöntő. Voltak értelmezhető produkciók, ha így haladunk, pár éven belül végre lehet normális reputációja a műsornak. Viszont megint voltak tragédia szintű előadások is. Kiemeltek döntőben.

Málta: Újabb táncos lánnyal kezdtünk, esélytelenül ki is estek.
Albánia: 'Anya, megkaphatom a David Guetta "Titanium" című dalát otthonra?' 'Kisfiam, nekünk már van és még rap is van benne...' Ki is esett.
Görögország: Hangzásra nekem nem tetszik, de hogy a lány rakott a dalba is az előadásba energiát saját kultúrára építve, mindenképpen jár a dicséret.
Svájc: A ruha meg a három fajta zenei stílus kicsit overkill, de Svájc berúgta az ajtót a győzelemre, lehet a másság önálló elfogadásáról értelmes, hallgatható dalt írni.
Csehország: Basic női önimádásról szóló dal, rossz hang, nehéz úgy victim cardért bejelentkezni hogy ha a bevágásban a férfi az aki felülemelkedik.
Ausztria: 90-es évekbeli dancepop, aki akkor volt fiatal annak jó kis flashback, de eléggé semmilyen.
Dánia: Igazi pop trash szerelmes dal, nehéz vele azonosulni úgy, hogy a nagy pillanata az, hogy azt ordítja "SAAAAAAAAND".
Örményország: A cseheknek bevitték az utolsó döfést hogy érkezett egy dal egy normális feminista üzenettel, a saját kultúrára építve a nőkre helyeződő nyomásról hogy házasodjanak már meg, extra pont hogy a furulyájukkal direkt bemutattak az azerieknek.
Lettország: Pataky Atist elvitték az UFO-k a lettekhez, ahol fiatalabb lett, és a mulatóst is lecserélte egy borzalmasan felejthető szar pop dalra, szomorú hogy ilyen nullával tovább lehet jutni.
San Marino: Ők spanyolokat választottak, igazából leszbikus rock, de inkább ajánlom a selejtezőjükben kiesett "En Forma" című dalt Loco Boomboxtól olyan szöveggel hogy "Még egy kört Jane Fondáért" 😀.
Georgia: Újabb táncos lány, egy fokkal jobb mint Málta és ez elég volt.
Belgium: A Wishes Whisperton nagyon gyenge produkcióval jött, semennyire nem jött át az üzenete, saját magukat gáncsolták el.
Észtország: Az észt fiúk, köztük a geológussal az Agymenőkből kiegészülve hoztak egy dalt aminek az a címe hogy "(Ezekről) a drogokról (biztosan) nem tudunk semmit", gyenge hazugság, én adtam, a közönség nem.
Izrael: Igazából azt figyeltem hogy ki fogják-e fütyülni vagy nem, fele-feles volt a stadion, amúgy egy semmilyen ballada háborús utalásokkal.
Norvégia: Pásztordal, a nő hosszan tud nyekeregni, de inkább ez mint valami basic pop dal.
Hollandia: Holland gabber dal szóval házibuli feelingbe burkolt üzenet, aminek a végén kiderül hogy bújtatva a halott szüleinek üzen, ahogy vált az alap és az apjához beszél az libabőrös.

Automatikus döntősök:
Franciaország: Francia szerelmes dal, de remekül rakták színpadra, és a mezőnyből egyértelműen neki van a legjobb hangja, azt is énekelhetné hogy "Kylian Mbappé" és senki nem venné észre.
Spanyolország: A spanyolok egy nagyon queer előadással jöttek, a címe és a refrénje azt jelenti hogy "szuka", a közönség kicsit túlságosan élvezte hogy káromkodhat mint egy 10 éves kisgyerek.
Olaszország: Svájc legnagyobb kihívója, szép lány, jó hang, catchy dal, van üzenete, de ők az underdogok.

Sajnálom akinek csalódás hogy nem voltam túlságosan negatív mint az elmúlt alkalmakkor, de ez viszonylag értékelhető volt, a szarok meg simán szarok, viszont a többség még mindig gyenge és le tudja húzni az összképet.

Döntőre tipp: Svájc odapakolt, de az olaszok még tudnak tapadni a szélárnyékban. Az ukránok jó produkcióval jöttek, de az ember gyorsan felejt és a háború már nem veri ki a biztosítékot. A franciáknak van esélyük a Top 5-re, emellett a horvátok és hollandok ha nagyot tudnak húzni a nézőknél beérhetnek. Ebből a négyből még a horvátok tudhatják bevinni a lendületet harmadik kihívó helyért mert övék az ultimate Cinderella story.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
10 napja
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Tearz Golden 😊
Helmut Zimmer
Ha ilyen a hangulatod, korai Frank Zappát tudok még ajánlani. 😊

 www.youtube.com/watch?v=e4FegRW9rlI&list=PLQY-aDSg4d48vImCs-pj9G2SABvIUFDFt&ab_channel=STRAWBERRYSTUDIO2

...vagy esetleg ezt a számot, de ez kakukktojás. 😀

 www.youtube.com/watch?v=yuoFsi2iIi0&ab_channel=ObscurestVinyl-Topic
gyeek
Köszi szépen! Zappa megvan, és szeretem is nagyon Sticky Sweethearts új, de tetszik.
Helmut Zimmer
AI szörnyeteg, de egy poént megér.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
10 napja
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Tearz Golden 😊
Helmut Zimmer
Ha ilyen a hangulatod, korai Frank Zappát tudok még ajánlani. 😊

 www.youtube.com/watch?v=e4FegRW9rlI&list=PLQY-aDSg4d48vImCs-pj9G2SABvIUFDFt&ab_channel=STRAWBERRYSTUDIO2

...vagy esetleg ezt a számot, de ez kakukktojás. 😀

 www.youtube.com/watch?v=yuoFsi2iIi0&ab_channel=ObscurestVinyl-Topic
gyeek
Köszi szépen! Zappa megvan, és szeretem is nagyon Sticky Sweethearts új, de tetszik.
10 napja
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Tearz Golden 😊
Helmut Zimmer
Ha ilyen a hangulatod, korai Frank Zappát tudok még ajánlani. 😊



...vagy esetleg ezt a számot, de ez kakukktojás. 😀



Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
11 napja
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Tearz Golden 😊
11 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 826 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Idén se marad el a 'megnéztem hogy másnak ne kelljen', visszakerestem, 2021 óta dübörög úgyhogy folytatjuk: Avagy Eurovízió 1.elődöntő. Továbbra is a kiemeltek a döntőben. Kivételesen voltak értékelhető produkciók is.

Az első dolog ami fáj hogy végre van sok értelmes magyar előadó akik komoly sikereket tudnának aratni a mezőnyben akár a saját nyelvünkön is, de az MTVA nem így akarja elfoglalni Brüsszelt.

Ciprus: Fiatal lány popszámra táncol, lerombolom előre az illúziókat, nem múlt el 18.
Szerbia: Vucsicsék tudnak propagandájuknak megfelelő számot küldeni értékelhető hanggal, Viktor még kell Azahriah-t fényezned hogy neked is teljesülhessen.
Litvánia: Kimaxolták az elektropoppot, akár szereted akár nem, ez úgy lett csiszolva hogy ha meghallgatod a refrén a fejedbe lesz.
Írország: Az ilyenek miatt nem indít minket Viktor, non-bináris ördögös boszorkányos valami, nem jó.
Ukrajna: Rap a népzenével keresztezve, igazából értem miért tud ez népszerű lenni, még ha ez nem is a kedvencem, de elmegy.
Lengyelország: Kacsinszkiék propi dalai elmúltak, ki is estek, borzalmas staging, nem tudom hogyan értette Magyar Péter, de ez a nő plakáton vagy azon kívül is ijesztő.
Horvátország: A Living on a Prayer refrénje techno verzével, mondjuk a pali egyedül írta a szobájában, mindenkinek van egy pia limitje ami után élvezhető.
Izland: Örülök hogy a Mokkában meg lottósorsoláskor lesz új dal két szünet között, várjuk Emílió feldolgozását.
Szlovénia: A dal nem emlékezetes, a ruha miatt csak a "csöcsök és segg, a kurva élet" jár az ember fejében.
Finnország: Komoly átgondolással, konyhamérlegen kimért készült meme dal, ami így megöli a hangulatot a finn Bottas-imitáló verseny 2. és 13. helyezettjeinek előadásában.
Moldova: Sajnos nekik is van egy Dér Henijük.
Azerbajdzsán: Az énekes elhívta az azeri Ted Lasso-bajszos Álvaro Moratát (😀) társnak, amin legalább jót tudtam röhögni.
Ausztrália: Nem próbálják feldolgozni a bennszülöttek elleni elkövetett bűneiket, de egy Netflix stúdióban felöltöztetett bandát elküldtek kiesni.
Portugália: El tudta énekelni a lány, de a külön versenyben a szerbek lekörözték őket.
Luxemburg: Újabb táncos lány, de ő már elmúlt 18, a francia részből annyit ért az ember hogy dudududududududu.

Automatikus döntősök:
Nagy-Britannia: Puzsér itt törte volna el a poharát azaz "mi ez a pusztító alpáriság", és szegény srác egyszerűen elképesztő borzalmasan énekelt. (Aki ezt igényesebben akarja, keressen rá hogy Ireland 2018)
Németország: 2024-ben hozni egy 2010-es évekből való FIFA dalt hozni eléggé reach, de már a szemem előtt megjelent Marouane Chamakh csatár pozícióban.
Svédország: Svéd pop srácok, aki egyet látott mindet látta.

Összegezve: Nem mondom hogy mindenki szeretni fogja, de a maga stílusában Szerbia, Litvánia, Ukrajna és Horvátország értékelhető, az utolsónak eléggé megvan a maga szubkultúrája ami a "már elég részegek vagyunk ehhez, de még nem a Nélküledet énekeljük hajnal 2-kor". Német srácnak meg jó a hangja.

Aztán meglátjuk a 2.elődöntőben ki mit alkot mert ez csak azon alapul, viszont ha jól számoltam 8 értékelhető produkciót is várok (meg 10 kukát is). Vót már rosszabb, AWS továbbra is a top.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
15 napja
ozibozi New York Giants 15 563
 telex.hu/after/2024/05/03/raphaboru-beef-hiphop-kendrick-lamar-drake-future-metro-boomin-j-cole-rick-ross

Még a halottakat is feltámasztanák a legnagyobb amerikai rapháborúhoz

Szerkesztette: ozibozi
21 napja
YoungZeeZee 7 981
nas - illmatic 30 eves mult.
repul az ido
YoungZeeZee
 telex.hu/after/2024/04/27/telex-after-playlistek-nas-illmatic-30-eves-evfordulo-glsch
Dzsokijuing
egesz jo cikk.
21 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
nas - illmatic 30 eves mult.
repul az ido
YoungZeeZee
 telex.hu/after/2024/04/27/telex-after-playlistek-nas-illmatic-30-eves-evfordulo-glsch

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
22 napja
YoungZeeZee 7 981
jaa es az outcast elso lemeze is 30eves mar
23 napja
YoungZeeZee 7 981
nem kedvencem...nyaron uj eminem

23 napja
YoungZeeZee 7 981
nas - illmatic 30 eves mult.
repul az ido
YoungZeeZee
ez pedig ma lett 29 éves.

 i.ibb.co/pvXysr9/afayy2396iwc1.jpg
deyell
minden idok egyik legjobb 2.lemeze ha a fejlodest nezzuk az elsohoz.

mellette szorosan vagy elotte a the score van a fugeestol.

amugy nekem nem ez a kedvenc mobb deep lemezem.
jok a "slagerek" rajta, de meg nagyon egyszeru zeneileg.

nalam a hell on earth a befuto es szamomra az az igazi new yorki hangzas ami kimaxolta a mintazos boom bap-et.etalon