NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tok vicces Harden esetet osszehasonlitani a Fradival, amikor az OKC-ban ket klasszis es elit vedekezojatekosok voltak mellette, de igy is becsodolt, amikor mutatni kellett volna valamit, mint ahogy a Rockets is ligaszinten top5-os kerettel bir, aztan ugy van eloadva, mintha ez a csapat Harden nelkul 1/1 lenne, mint mondjuk egy Cavs James nelkul.

Egy fenet. Es Harden nem a csapat miatt chokerkedett tavaly sem, egyszeruen amikor elo kellett volna lepni, akkor o nem tudott.

De en leszarom azt, hogy mi volt, azert irtam le korabban, hogy engem az erdekel, Harden megmarad-e ilyen chokernek akar iden, akar a kovetkezo evekben, vagy sikerul meg egy szintet lepnie. Tobbek kozott ezert is varom a rajatszast, illetve azt, hogy osszekeruljon a GSW es a Rockets, mert az igazi erofelmero az lesz, egyelore legalabbis. Es en tenyleg azt szeretnem latni, hogy mennyit fejlodott o, ugy mint vezer, mint franchise jatekos.

több mint 5 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Millió dolognak kell jól működnie hogy bajnok legyen egy csapat, főleg többszörös bajnok.

Rengeteg olyan játékos van aki úgy bajnok hogy jóformán semmit nem tett hozzá, csak jókor volt jó helyen.

Tavaly a 7. meccsen Ariza és Green úgy játszottak 40 és 20 percet hogy pontot nem dobtak. Ja meg CP menetrendszerűen lerokkant.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Szerintem csapatsportban nem a legkorrektebb valakit bajnoki címek alapján megítélni. Messit tedd be a Fradiba, aztán nyerjél Bajnokok Ligáját...
Hendrix
Segítek onnan is kiemelkedne és elmenne oda ahol nyer.

Mellesleg sok mindent mondhatunk, de azt hogy Hardennek nem volt legalább 2x bajnoki esélyes csapat, na azt nem.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 238 — The Mathematician
Szerintem csapatsportban nem a legkorrektebb valakit bajnoki címek alapján megítélni. Messit tedd be a Fradiba, aztán nyerjél Bajnokok Ligáját...
Hendrix
és Messi nem tud elmenni a Fradiból?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Szerintem csapatsportban nem a legkorrektebb valakit bajnoki címek alapján megítélni. Messit tedd be a Fradiba, aztán nyerjél Bajnokok Ligáját...

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Harden egy bika. Bőven átlagon felüli méretekkel a posztjához. Ettől még nem elit atléta, és Giannis freakish kaliberű méreteivel se tud versenyezni. Nyilván arányaiban vizsgálva. Ettől még ezzel az adottságokkal, amiket ugye alig vagy egyáltalán nem lehet fejleszteni még lehetne sokkal jobb védő is, de amikor 40-es USG %-al kell dolgoznia, akkor az ilyen adottságokkal megáldott játékos a védőoldalon befektetett energiából kell visszavennie valamennyit, különben többet veszít elől a fáradság miatt a hatékonysága, mint amit hátul nyerne több energiával.
dawyd728
Valamint láthatóan működik az Aranycsapat-taktika, miszerint több gólt kell lőni a csatároknak, mint amennyit a védők kapnak.
Más sport, más korszak, de Puskás vagy Kocsis se rohant hátra védekezni.
És a németekkel 2 meccset játszottunk az 54-es VB-n, mindkétszer 3 gólt kaptunk, csak míg a csoportkörben 8-t lőttünk, addig a döntőben csak 2-t (adtak meg).
Sobri Jóska
Hardennek nulla darab gyuruje van, tehat azert megsem mukodik teljesen ez a taktika.
Stez
Az Aranycsapat se nyert semmit.
Tehát működik.
Sobri Jóska
tehát nem működik
ha nyertek volna egy VB-t akkor Puskást Pelé-Maradona mellett is fel lehetne hozni
így csak "hof"
Negritis
A működik alatt mást értünk.
Nálam azt jelenti, hogy a Houston ezt csinálja, eképp működteti a játékosait, nálad azt, hogy eredményekben gazdagon üzemelnek.
És a Houston még nyerhet gyűrűt, Puskás nem nyerhet VB-t.
De attól még ezzel a taktikával működött/üzemelt/játszott az Aranycsapat.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 238 — The Mathematician
Harden egy bika. Bőven átlagon felüli méretekkel a posztjához. Ettől még nem elit atléta, és Giannis freakish kaliberű méreteivel se tud versenyezni. Nyilván arányaiban vizsgálva. Ettől még ezzel az adottságokkal, amiket ugye alig vagy egyáltalán nem lehet fejleszteni még lehetne sokkal jobb védő is, de amikor 40-es USG %-al kell dolgoznia, akkor az ilyen adottságokkal megáldott játékos a védőoldalon befektetett energiából kell visszavennie valamennyit, különben többet veszít elől a fáradság miatt a hatékonysága, mint amit hátul nyerne több energiával.
dawyd728
Valamint láthatóan működik az Aranycsapat-taktika, miszerint több gólt kell lőni a csatároknak, mint amennyit a védők kapnak.
Más sport, más korszak, de Puskás vagy Kocsis se rohant hátra védekezni.
És a németekkel 2 meccset játszottunk az 54-es VB-n, mindkétszer 3 gólt kaptunk, csak míg a csoportkörben 8-t lőttünk, addig a döntőben csak 2-t (adtak meg).
Sobri Jóska
Hardennek nulla darab gyuruje van, tehat azert megsem mukodik teljesen ez a taktika.
Stez
Az Aranycsapat se nyert semmit.
Tehát működik.
Sobri Jóska
tehát nem működik
ha nyertek volna egy VB-t akkor Puskást Pelé-Maradona mellett is fel lehetne hozni
így csak "hof"

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Harden egy bika. Bőven átlagon felüli méretekkel a posztjához. Ettől még nem elit atléta, és Giannis freakish kaliberű méreteivel se tud versenyezni. Nyilván arányaiban vizsgálva. Ettől még ezzel az adottságokkal, amiket ugye alig vagy egyáltalán nem lehet fejleszteni még lehetne sokkal jobb védő is, de amikor 40-es USG %-al kell dolgoznia, akkor az ilyen adottságokkal megáldott játékos a védőoldalon befektetett energiából kell visszavennie valamennyit, különben többet veszít elől a fáradság miatt a hatékonysága, mint amit hátul nyerne több energiával.
dawyd728
Valamint láthatóan működik az Aranycsapat-taktika, miszerint több gólt kell lőni a csatároknak, mint amennyit a védők kapnak.
Más sport, más korszak, de Puskás vagy Kocsis se rohant hátra védekezni.
És a németekkel 2 meccset játszottunk az 54-es VB-n, mindkétszer 3 gólt kaptunk, csak míg a csoportkörben 8-t lőttünk, addig a döntőben csak 2-t (adtak meg).
Sobri Jóska
Hardennek nulla darab gyuruje van, tehat azert megsem mukodik teljesen ez a taktika.
Stez
Az Aranycsapat se nyert semmit.
Tehát működik.

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
 twitter.com/Stadium/status/1116498553956982785

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Harden egy bika. Bőven átlagon felüli méretekkel a posztjához. Ettől még nem elit atléta, és Giannis freakish kaliberű méreteivel se tud versenyezni. Nyilván arányaiban vizsgálva. Ettől még ezzel az adottságokkal, amiket ugye alig vagy egyáltalán nem lehet fejleszteni még lehetne sokkal jobb védő is, de amikor 40-es USG %-al kell dolgoznia, akkor az ilyen adottságokkal megáldott játékos a védőoldalon befektetett energiából kell visszavennie valamennyit, különben többet veszít elől a fáradság miatt a hatékonysága, mint amit hátul nyerne több energiával.
dawyd728
Valamint láthatóan működik az Aranycsapat-taktika, miszerint több gólt kell lőni a csatároknak, mint amennyit a védők kapnak.
Más sport, más korszak, de Puskás vagy Kocsis se rohant hátra védekezni.
És a németekkel 2 meccset játszottunk az 54-es VB-n, mindkétszer 3 gólt kaptunk, csak míg a csoportkörben 8-t lőttünk, addig a döntőben csak 2-t (adtak meg).
Sobri Jóska
Hardennek nulla darab gyuruje van, tehat azert megsem mukodik teljesen ez a taktika. Marpedig a vegen ugy is a gyuruk szama lesz a donto. Nyilvan nem abban, hogy HOF-er lesz-e vagy sem, hanem a megiteleseben, hogy mondjuk all-time topX-jatekos vagy sem.

En egyebkent meg abszolut nem vagyok meggyozve arrol peldaul, hogy Harden choker-e vagy sem, mert eddig rendre azzal talalkoztam, hogy amikor nagyon kellett, akkor nem tudta elvinni a hatan a csapatot/kimaradtak a kulcsdobasok, stb.

LeBron nalam a kozelebe sincs Jordannek peldaul, de ha azt nezem, hany clutch kosara volt neki is... Azert na. De meg Curryre is azt tudom mondani, pedig utalom, hogy piszkosul clutch a csoka. De Hardenre egyelore nem igazan. En igazabol erre a kerdesemre varom a valaszt a kovetkezo evekben, de peldaul az idei PO-ban is, hogy Harden megmutassa, hogy a legfontosabb meccseken, a legfontosabb kosarakat igenis meg tudja vagni.

Azert csapatszinten is nagyon ossze van rakva ez a Houston, most van az a pillanat, amikor en azt varnam, hogy valahogy kifogjanak vegre a GSW-n peldaul, azert peldaul Paul sem lesz mar fiatalabb. Most ez nekik nagy esely, meg ha papiron simanak is tunhet a GSW tovabbjutasa.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Harden egy bika. Bőven átlagon felüli méretekkel a posztjához. Ettől még nem elit atléta, és Giannis freakish kaliberű méreteivel se tud versenyezni. Nyilván arányaiban vizsgálva. Ettől még ezzel az adottságokkal, amiket ugye alig vagy egyáltalán nem lehet fejleszteni még lehetne sokkal jobb védő is, de amikor 40-es USG %-al kell dolgoznia, akkor az ilyen adottságokkal megáldott játékos a védőoldalon befektetett energiából kell visszavennie valamennyit, különben többet veszít elől a fáradság miatt a hatékonysága, mint amit hátul nyerne több energiával.
dawyd728
Valamint láthatóan működik az Aranycsapat-taktika, miszerint több gólt kell lőni a csatároknak, mint amennyit a védők kapnak.
Más sport, más korszak, de Puskás vagy Kocsis se rohant hátra védekezni.
És a németekkel 2 meccset játszottunk az 54-es VB-n, mindkétszer 3 gólt kaptunk, csak míg a csoportkörben 8-t lőttünk, addig a döntőben csak 2-t (adtak meg).

több mint 5 éve
dawyd728 3 704
Harden egy bika. Bőven átlagon felüli méretekkel a posztjához. Ettől még nem elit atléta, és Giannis freakish kaliberű méreteivel se tud versenyezni. Nyilván arányaiban vizsgálva. Ettől még ezzel az adottságokkal, amiket ugye alig vagy egyáltalán nem lehet fejleszteni még lehetne sokkal jobb védő is, de amikor 40-es USG %-al kell dolgoznia, akkor az ilyen adottságokkal megáldott játékos a védőoldalon befektetett energiából kell visszavennie valamennyit, különben többet veszít elől a fáradság miatt a hatékonysága, mint amit hátul nyerne több energiával.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 238 — The Mathematician
amúgy jah elég durva szezon volt
ami érdekes hogy kb senki nem a semmiből hozta össze (mint anno Brandon Jennings)
 twitter.com/NBA/status/1116445964389232650
Negritis
Jamal Crawford 51 pontja azért elég nagy WTF volt a Suns utolsó meccsén. Amúgy vicces, hogy egy bottom 3 csapatból 3 50 vagy több pontos teljesítmény is kiszakadt.
iktriad
kb annyira volt WTF mint Rose
de mind2ben "benne volt"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy zseni, aki idejekorán távozott az égi pályákra 😕 :

 twitter.com/RexChapman/status/1116506661089419266
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
amúgy jah elég durva szezon volt
ami érdekes hogy kb senki nem a semmiből hozta össze (mint anno Brandon Jennings)
 twitter.com/NBA/status/1116445964389232650
Negritis
Jamal Crawford 51 pontja azért elég nagy WTF volt a Suns utolsó meccsén. Amúgy vicces, hogy egy bottom 3 csapatból 3 50 vagy több pontos teljesítmény is kiszakadt.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Annak valaki utána tud nézni hogy hány olyan játékos van all time aki egy szezonban 30-5-5 vagy jobbat átlagolt, mondjuk 55%-nál nem rosszab TS-el, és mellé még elit védő is volt?

Tippre 5-nél nem lehet több.
Hendrix
Kobe 06/07 (és majdnem 05/06-ban is)
MJ, KD
LBJ

de eleve nem is sokan hoztak 30+ pontos szezont 2002 óta
AI, Kobe, T-Mac, LBJ, Wade, KD, Curry, Rusty és Harden
Negritis
A jó öreg T-Mac mekkora kedvenc volt anno basszus 😊

Pedig lehet a mai fejlett számok alapján lehúznák, de fénykorában pusztított az Orlandóban és kicsit a Rocketsben is. Bőven Kobe szint volt, csak hát a háta/dereka nem bírta a strapát.....

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 238 — The Mathematician
amúgy jah elég durva szezon volt
ami érdekes hogy kb senki nem a semmiből hozta össze (mint anno Brandon Jennings)
 twitter.com/NBA/status/1116445964389232650

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 238 — The Mathematician
@flzoli
(rühellem a kínai fal méretű quotekat)
nem azt mondom h olyan védő impact legyen mint Giannis
de Giannis-szal 4.4et javul a Bucks DefRatingje
Harden 0.3at javít a Rocketsen

és azt se lehet mondani hogy támadásban ez teljesen megfordul mert ott
Harden javít 1.4 míg Giannis ront 0.2-t

a támadó számaik között van különbség, de 8-9% a usage rate közti különbség is

ennél objektívebben nem tudom megfogni hogy a liga legjobb csapatának legjobbja miért érdemli meg jobban az MVP-t mint a nyugati 4. legjobbja

és számomra Harden az OKC-MIA döntőbeli leolvadása óta unszimpatikus
de ettől még megpróbálom alátámasztani hogy mi is a bajom vele nem csak azt mondom h a "tetvesszakállúnak nem jár"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 238 — The Mathematician
Annak valaki utána tud nézni hogy hány olyan játékos van all time aki egy szezonban 30-5-5 vagy jobbat átlagolt, mondjuk 55%-nál nem rosszab TS-el, és mellé még elit védő is volt?

Tippre 5-nél nem lehet több.
Hendrix
Kobe 06/07 (és majdnem 05/06-ban is)
MJ, KD
LBJ

de eleve nem is sokan hoztak 30+ pontos szezont 2002 óta
AI, Kobe, T-Mac, LBJ, Wade, KD, Curry, Rusty és Harden

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 www.kanyetothe.com/forum/index.php?topic=8187875.0

Ezt érdemes megnézni Hardenről, brutális. Giannis is elképesztő de ha erre nem adnak MVP-t akkor nem tudom mire.
Hendrix
 stats.nba.com/vs/advanced/#!?PlayerID=203507&VsPlayerID=201935

sztem pedig giannisnak statjai semmivel nem rosszabbak
csak az egyik all around a másik meg szimplán offense

a Bucks ligaelső lett, ha Westy MVP címét elvitatjuk olyan alapon akkor most Hardennek se jár
Negritis
Azért ezt tedd hozzá, hogy Giannis center mérettel és abnormális karfesz távolsággal rendelkezik, és emellé kb átugrik bárkit. Így azért valamivel egyszerűbb jól védekezni 😊

Hardent meg a nagy szakállán kívül a tömzsi alkata is visszahúzza 😀
flzoli
ennyiből az összes valaha volt magasembert (Dirk, KG, Shaq, Duncan) hendikeppelni kellett volna az MVP-szezonjukban, mert hát könnyű olyan magasként pontot szerezni vagy mi
slowmotion
Én azt mondtam hogy szörnyszülöttként egyszerűbb a védőharmadban is érvényesülni 😊
flzoli
csak mihez tartás végett
Tony Allen 193 magas, 206os wingspan
Klay Thompson 201 - 206
Harden 196 - 210
mi is hátráltatja hogy ne legyen elit védő? az akaraton kívül
Negritis

Remek példák tényleg, igazi playmaker mind a kettő 😊 Engedjük már el ezt a témát, nincs kedvem vitatkozni szavakon és meggyőződéseken.

Sok a jó játékos és a beteg teljesítmény, örüljünk inkább ennek
flzoli
hoztam neked 2 Harden posztján játszó elit védőt az elmúlt időszakból
ki beszélt itt a playmakeri képességekről?
hozzam Jordant vagy Kobe-t akik szintén tudtak elit teljesítményt hozni mind2 oldalon azonos poszton?
Negritis
Nem értem mit szeretnél ebből kihozni. Oké Harden egy egoista statvadasz, és most hogyan tovább? 😊
flzoli
azt mondtad hogy Hardennek problémái vannak a védőharmadbeli érvényesülésben (legalábbis erősen utaltál rá)
ami szimplán nem igaz
mert az ő fizikai paramétereivel is bőven lehet all-nba védő valaki
Negritis
Giannis-al való kontextusban mondtam, hogy hozzá képest fizikai hátrányban van, mert átlagosabb a felépítése és a mozgása.

Ettől még biztosan lehetne jobb védő is

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 238 — The Mathematician
 www.kanyetothe.com/forum/index.php?topic=8187875.0

Ezt érdemes megnézni Hardenről, brutális. Giannis is elképesztő de ha erre nem adnak MVP-t akkor nem tudom mire.
Hendrix
 stats.nba.com/vs/advanced/#!?PlayerID=203507&VsPlayerID=201935

sztem pedig giannisnak statjai semmivel nem rosszabbak
csak az egyik all around a másik meg szimplán offense

a Bucks ligaelső lett, ha Westy MVP címét elvitatjuk olyan alapon akkor most Hardennek se jár
Negritis
Azért ezt tedd hozzá, hogy Giannis center mérettel és abnormális karfesz távolsággal rendelkezik, és emellé kb átugrik bárkit. Így azért valamivel egyszerűbb jól védekezni 😊

Hardent meg a nagy szakállán kívül a tömzsi alkata is visszahúzza 😀
flzoli
ennyiből az összes valaha volt magasembert (Dirk, KG, Shaq, Duncan) hendikeppelni kellett volna az MVP-szezonjukban, mert hát könnyű olyan magasként pontot szerezni vagy mi
slowmotion
Én azt mondtam hogy szörnyszülöttként egyszerűbb a védőharmadban is érvényesülni 😊
flzoli
csak mihez tartás végett
Tony Allen 193 magas, 206os wingspan
Klay Thompson 201 - 206
Harden 196 - 210
mi is hátráltatja hogy ne legyen elit védő? az akaraton kívül
Negritis

Remek példák tényleg, igazi playmaker mind a kettő 😊 Engedjük már el ezt a témát, nincs kedvem vitatkozni szavakon és meggyőződéseken.

Sok a jó játékos és a beteg teljesítmény, örüljünk inkább ennek
flzoli
hoztam neked 2 Harden posztján játszó elit védőt az elmúlt időszakból
ki beszélt itt a playmakeri képességekről?
hozzam Jordant vagy Kobe-t akik szintén tudtak elit teljesítményt hozni mind2 oldalon azonos poszton?
Negritis
Nem értem mit szeretnél ebből kihozni. Oké Harden egy egoista statvadasz, és most hogyan tovább? 😊
flzoli
azt mondtad hogy Hardennek problémái vannak a védőharmadbeli érvényesülésben (legalábbis erősen utaltál rá)
ami szimplán nem igaz
mert az ő fizikai paramétereivel is bőven lehet all-nba védő valaki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Annak valaki utána tud nézni hogy hány olyan játékos van all time aki egy szezonban 30-5-5 vagy jobbat átlagolt, mondjuk 55%-nál nem rosszab TS-el, és mellé még elit védő is volt?

Tippre 5-nél nem lehet több.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 www.kanyetothe.com/forum/index.php?topic=8187875.0

Ezt érdemes megnézni Hardenről, brutális. Giannis is elképesztő de ha erre nem adnak MVP-t akkor nem tudom mire.
Hendrix
 stats.nba.com/vs/advanced/#!?PlayerID=203507&VsPlayerID=201935

sztem pedig giannisnak statjai semmivel nem rosszabbak
csak az egyik all around a másik meg szimplán offense

a Bucks ligaelső lett, ha Westy MVP címét elvitatjuk olyan alapon akkor most Hardennek se jár
Negritis
Azért ezt tedd hozzá, hogy Giannis center mérettel és abnormális karfesz távolsággal rendelkezik, és emellé kb átugrik bárkit. Így azért valamivel egyszerűbb jól védekezni 😊

Hardent meg a nagy szakállán kívül a tömzsi alkata is visszahúzza 😀
flzoli
ennyiből az összes valaha volt magasembert (Dirk, KG, Shaq, Duncan) hendikeppelni kellett volna az MVP-szezonjukban, mert hát könnyű olyan magasként pontot szerezni vagy mi
slowmotion
Én azt mondtam hogy szörnyszülöttként egyszerűbb a védőharmadban is érvényesülni 😊
flzoli
csak mihez tartás végett
Tony Allen 193 magas, 206os wingspan
Klay Thompson 201 - 206
Harden 196 - 210
mi is hátráltatja hogy ne legyen elit védő? az akaraton kívül
Negritis

Remek példák tényleg, igazi playmaker mind a kettő 😊 Engedjük már el ezt a témát, nincs kedvem vitatkozni szavakon és meggyőződéseken.

Sok a jó játékos és a beteg teljesítmény, örüljünk inkább ennek
flzoli
hoztam neked 2 Harden posztján játszó elit védőt az elmúlt időszakból
ki beszélt itt a playmakeri képességekről?
hozzam Jordant vagy Kobe-t akik szintén tudtak elit teljesítményt hozni mind2 oldalon azonos poszton?
Negritis
Nem értem mit szeretnél ebből kihozni. Oké Harden egy egoista statvadasz, és most hogyan tovább? 😊

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 www.kanyetothe.com/forum/index.php?topic=8187875.0

Ezt érdemes megnézni Hardenről, brutális. Giannis is elképesztő de ha erre nem adnak MVP-t akkor nem tudom mire.
Hendrix
Igazából erre járna az MVP cím, ha másik oldalon Giannis nem hozná kicsit gyengébb offense szerepet egy jóval erősebb defenssel és ligaelsőséggel illetve nem fossá tolva a bírók által.
1,5x annyi büntetőt dobott mint 2 magasember és 300-zal többet mint bármelyik kisember vicc...
Toca
Én nem értem mire ez a nagy Harden utálat. Egy TOP3-5 játékosba beletáplálták egy számb**i ligában, hogyan tudja meghekkelni a rendszert és a támadási hatékonyságot kimaxolni. Lebron ugyen ezt csinálta anno, csak ő meg a játék fizika korlátait írta felül kis túlzással, ahogy átment mindenkin.
flzoli
Azert, mert sokak szerint nem neki kellene megkapnia az MVP-cimet, az nem jelenti, hogy barki is utalna. En sem utalom, csak szamomra nem szimpatikus, hogy valakinek akkora arca van, hogy ugy gondolja, neki nem szukseges rendesen vedekeznie. Akkor is, ha ebben amugy javult ebben az idenyben. Igy is rengetegszer szarik bele a jateknak ebbe az elemebe. Ezzel szemben Giannis mindenben a maxot adja, ezert huzok fele, ha MVP-cim. James meg lehet, hogy hekkelte a rendszert, de abszolut rendesen vedekezett, kiadta magabol a maximumot. Ugyhogy szvsz egyaltalan nem hasonlithato ossze a ket karakter.
Stez
Oké nem utálod de süt a negatív megítélés a szavaidból. Magyarán nem látod objektíven az egészet és úgy ítélkezel.Mint szurkoló persze szíved joga ez.

Szerintem is szerethetőbb a Giannis karakter és az a mentalitás amit képvisel, de Harden idén mindenki felett állt, csuklóból hozta az 50 pontos meccseket és a széteső Paul és Capela nélküli Rockets-et életben tartotta.

Az advance korrigált statokat meg nézzék akik számokat látnak a pályán játékosok helyett. Ez még mindig egy játék csak, nem képletek és adathalmazok összessége
flzoli
előbb leírod hogy valaki nem objektív majd elveted az objektív megítélést
oké ....
Negritis
Csak próbáltam a másik oldalt is megvilágítani ennyi. De ennek így nincs értelme, így nem lehet értelmes és tartalmas vitákat folytatni, ha senki sem hajlandó a számára kevésbé (el)ismert oldal felé nyitni

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.kanyetothe.com/forum/index.php?topic=8187875.0

Ezt érdemes megnézni Hardenről, brutális. Giannis is elképesztő de ha erre nem adnak MVP-t akkor nem tudom mire.
Hendrix
Igazából erre járna az MVP cím, ha másik oldalon Giannis nem hozná kicsit gyengébb offense szerepet egy jóval erősebb defenssel és ligaelsőséggel illetve nem fossá tolva a bírók által.
1,5x annyi büntetőt dobott mint 2 magasember és 300-zal többet mint bármelyik kisember vicc...
Toca
Én nem értem mire ez a nagy Harden utálat. Egy TOP3-5 játékosba beletáplálták egy számb**i ligában, hogyan tudja meghekkelni a rendszert és a támadási hatékonyságot kimaxolni. Lebron ugyen ezt csinálta anno, csak ő meg a játék fizika korlátait írta felül kis túlzással, ahogy átment mindenkin.
flzoli
Azert, mert sokak szerint nem neki kellene megkapnia az MVP-cimet, az nem jelenti, hogy barki is utalna. En sem utalom, csak szamomra nem szimpatikus, hogy valakinek akkora arca van, hogy ugy gondolja, neki nem szukseges rendesen vedekeznie. Akkor is, ha ebben amugy javult ebben az idenyben. Igy is rengetegszer szarik bele a jateknak ebbe az elemebe. Ezzel szemben Giannis mindenben a maxot adja, ezert huzok fele, ha MVP-cim. James meg lehet, hogy hekkelte a rendszert, de abszolut rendesen vedekezett, kiadta magabol a maximumot. Ugyhogy szvsz egyaltalan nem hasonlithato ossze a ket karakter.
Stez
Oké nem utálod de süt a negatív megítélés a szavaidból. Magyarán nem látod objektíven az egészet és úgy ítélkezel.Mint szurkoló persze szíved joga ez.

Szerintem is szerethetőbb a Giannis karakter és az a mentalitás amit képvisel, de Harden idén mindenki felett állt, csuklóból hozta az 50 pontos meccseket és a széteső Paul és Capela nélküli Rockets-et életben tartotta.

Az advance korrigált statokat meg nézzék akik számokat látnak a pályán játékosok helyett. Ez még mindig egy játék csak, nem képletek és adathalmazok összessége
flzoli
Ez nem negativ megiteles, hanem az MVP-cimrol kerdeztel, en arra vonatkozoan leirtam, hogy en miert adnam Giannisnak, es nem Hardennek. Ettol meg Harden kurva jo offensive szupersztar, es ha o kapna, arra sem lenne egy budos szavam sem. Csak Harden elit tamado, az en szubjektiv ertekiteletem szerint pedig egy all-around szupersztar osszessegeben tobbet jelent. Foleg jelen esetben, hogy Giannis tamadasokban is valami egeszen brutalis volt. Ezek a szamok nem emberiek egyszeruen.